Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manila

zarzuciłam koledze ze jest zimny. czy powinnam go za to przerosić?

Polecane posty

🖐️ czy poczulibyście się urażeni gdyby ktoś Wam powiedział \"jeteś zimny/a\". napisałam to koledze (no może nie do końca tylko koledze...) w rozmowie na gg i teraz on zamilkł. zresztą wcześniej też jakoś szczególnie nie dażył do kontaktu, ale bardziej. czemu mu to napisałm? właściwie to ja wtedy ciągnęłam tą rozmowę. próbowałm z nim rozmawiać na luzie: o malarstwie, sesji itp. on cały czas mi docinał i negował. w pewnym momencie nawet nazwał mnie \"matołem\" (na żarty), ale mniejsza o to. w końcu nie wytrzymałam i napisąłm mu że jest zimny. po prostu: \"jesteś zimny\". z góry dziekuję za opinie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie taki jest
skoro się nie odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem - w innym topicu
piszesz ze nie masz zamiaru go przepraszac, i tak juz postanowilas, a teraz znowu otwierasz nowy temat i sie pytasz. moze zrob tak jak uwazasz a nie jak ludzie uwazaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam co napisałam na topiku ikebany. co ja uważam...nie wiem jak jabym się poczula gdyby ktoś coś takiego zarzucił mnie. myślę że dużo zależałoby od tego jakie relacje łączyłby mnie z ta osobą. na pewno dałby mi to do myślenia. nie wiem czy poczułabym się urażona. moźe tak... po protu nie wiem jak się zachować żeby zachować się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadcds
ja osobiście uznałabym to za komplement być może też że gdybym była mężczyzną i usłyszała pod swoim adresem "jesteś zimny", uznałabym że moja rozmówczyni... oczekuje ode mnie ciepła, jakichś głębszych relacji, związku uczuciowego, i zwiewałabym gdzie pieprz rośnie bo po co mi internetowe miłostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadcds
tak się wczytuję... myślę że nie o te słowa mu chodziło tylko ogólnie o to że nie miał chęci rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przepros go
i kup mu termofor w prezencie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manilo
On nie dla żartu nazwał Cię matołkiem. A teraz, dzięki Tobie, ma pretekst, by zerwać znajomość bliższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kobra
tez bym uznała, ze oczekuje ciepła...i czułabym, ze ma mi za złe, ze nie mam dla niej tego ciepła... tylko nie przepraszaj...masz prawo do swojego zdania, cokolwiek te słowa znaczyłyby...jak by mu zalezało na skonkretyzowaniu tego terminu i ciekaw byłby co "autor miał na myśli" to nie poszedłby sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytał o co mi chodzi i stwierdził, że jest zmęczony, że porozmawaimy na ten temat jak się spotkamy - to była rozmowa na gg (nie wiem czy byłbym w stanie powiedzieć mu to twarzą w twarz... :O po tym ja tylko napisałam, że nie mam już od siebie nic do dodania. od tamtej pory się nie odzywa. za to kolega z którym mieszka się od wczoraj odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jesteś dla niego ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×