Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

Gość może podaj konkretne zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawiam z pomaranczowymi,zaloguj sie to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz na litosc boska zmiluj sie!Ile ja mam ci prawic jeszcze te komplementy?W takim razie ja tez chce uslyszec cos milego od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jej Tomek coś miłego
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy spac.Dzisiejszy dzien nas wyczerpal.Spij dobrze,zycze Ci z calego serca zebys byl szczesliwy i znalazl swa druga polowice.Poglaskaj kicia,moj juz daaaawno spi,leniuch jeden.Buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wstałam dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiebzań
idę zmarszczyć freda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wstałam dopiero
powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie rozmawiaj z kobietami o tym czy wyglad jest wazny bo one ci prawy nie powiedza. Kobiety zwracaja uwage na wyglad faceta duzo bardziej niz mezczyzni ale sa mistrzyniami w ukrywaniu tego\" W pełni się z Tobą zgadzam. A najbardziej żałosne jest to, że one twierdzą, że to faceci bardziej patrzą na wygląd. I jeszcze twierdzą, że facet musi być zadbany, nie musi być przystojny. Musi być tylko przystojniejszy od diabła. Hipokrytki jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie jednak wydaje ze
czesto dzieczyny patrza na wyglada faceta dlatego, ze one bardzo o siebie dbaja...poswiecaja swojemu wygladaowi duzo czasu i uwagi...sa zadbane wysportowane i podobnych rzeczy oczekuja od fecata...i powiem tyle w obronie kobiet, ze czesto oczekuja takich rzeczy nie dlatego, ze sa prozne tylko dlatego , ze uwazaja, ze jezeli one moge cos z siebie dac to dlaczego facet nie? no i jak by taki zwiazek wygladal kiedy dziewczyna mowi kochanie ide na silownie, a on patrzy na nia dziwnie siedziec na kanapie przed tv i zagryzajac chipcy i pijac piwo?? ja osobiscie patrze na wyglad faceta ale pod wzgledem czy jest zadbany czysty to sa akie dwie rzeczy na punkcie ktorych mam bzika i to mi generalnie wystarcza...ale wiadomo, ze nie kazdy jest w typie kazdego itd no i oczyiwsice ze mile widziane jest jesli facet do tego jest super ubrany itd ale to juz nie jest warunek konieczny...;) jesli chodzi o wzrost to jestem osoba raczej niska wiec nie miewam poblemow z tym ze facet jest nizszy hehehe;) to sie poprostu nie trafia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten ciołek przegra
w pół minuty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamek ,Twoj imiennik,szkoda,ze ostatnio przegral.Ale jest mlodziutki i wszystko przed nim{24lata}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrace sie tylko i powiem, ze parwdziwa milosc jest wtedy gdy wyglad jest dla nas nieistotny.. bylam kiedys bardzo zakochana w chlopaku, ktory uroda nie grzeszyl...ale mial cudowny charakter. To nie byla milosc od pierwszego wejrzenia...na poczatku go tylko lubilam, bo mi sie nie podobal..ale gdy poznawalam go coradz bardziej oczarowal mnie jego charakter..byl jak aniol:) niestety nigdy mu o tym nie powiedzialam...szkoda tylko ze ta milosc wyssala ze mnie wszystko..i wiem ze juz nigdy sie tak nie zakocham, bo to bylo cos wyjatkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belz
"W pełni się z Tobą zgadzam. A najbardziej żałosne jest to, że one twierdzą, że to faceci bardziej patrzą na wygląd. I jeszcze twierdzą, że facet musi być zadbany, nie musi być przystojny. Musi być tylko przystojniejszy od diabła. Hipokrytki jedne." Dokladnie. Tutaj jak ktos da zdjecie i mowi, ze w realu jest olewany przez kobiety to pojawiaja sie posty " oj przeciez Ty przystojniak jestes " Gruby? e kobiety lubia takie miski do przytulania " a tak naprawde w realu by takich mezczyzn skreslily. Zreszta u kobiet zadbany znaczy przystojny.Najlepsze sa jednak historie o poznanych dobrych chlopakach brzydalach i o zlej stronie mocy przystojniakach. Pieknie historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak go wolasz?Moje zwierzatka maja swoje imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz wierzyc w takie historie...bo niestety trzeba jednak ten wyjatkowy charakter miec zeby nim przyciagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belz
Charakteru nie poznasz po spojrzeniu. Badz powazna:) Często z wierzchu aniol kryje w sobie diabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleksy robia swoje.Trzeba pokochac wpierw samego siebie.Stanac przed lustrem i powiedziec sobie \"Jestem calkiem niczego sobie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat zostal tatusiem majac grubo ponad trzydziestke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie napisalam ze poznalam jego charakter po spojrzeniu.... bylismy kolegami......o to chyba w tym chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapsio
ze mna sie koleguja inne pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×