Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Kurna laseczki szkoda, że tak się dzieje. Przykro mi :( Moje cykle też dziwne ostatnio. ale to chyba dlatego, że nie biore talblet4ek narazie. trzymajcie sie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno mnie nie bylo bo komputer byl w naprawie ale juz jestem na bieżąco my z męzem teraz znow probowalismy ale niestety @ przyszla,ale dziewczyny glowa do gory bedzie siii... Wiem ze to boli jak @ przychodzi bo to juz poł roku jak probujemy ale zyje nadzieja jak narazie zaadoptowalam nienarodzone dziecko to tak modlitwa o to aby jakas kobieta zrezygnowala z aborcji trzeba sie modlic przez 9 miesiecy,wiec moze kiedys bozia mi to wynagrodzi a ja juz sie dopisze do tabelki bo niestety juz wiem ze mamy problem ...Pozdrawiam Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Kasiunia1..........................23...........6..................juz po Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze podajcie mi jakies dobre kliniki leczenie nieplodnosci Szczecin, Poznan... Bo znalazlam kilka ale sie boje ze trafie do jakiegos \"partacza\"... Pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopo
Hmm... chyba powinnam zmienić topik, bo zamiast staraczek pełno tu oczekujących swoich pociech mam... a ja nie bardzo znajduję się w takim towarzystwie. Bardzo się cieszę z Waszego szczęścia jednak jak to zwykły śmiertelnik - po prostu żal mi że ja nie mogę się cieszyć takim szczęściem a już zaczynam domyślać się nie wiadomo czego... :-( znów po 20 dniach brunatne plamienie... wkrótce okres a wyniki badań w normie... wymiękam... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klaudia dzieki za rade,smaruje pasta do zebow:) Cherry tak mi przykro :( Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Kasiunia1..........................23...........6....... ...........juz po Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jeszcze fluidki dla starajacych sie ❤️❤️❤️❤️ Pamietajcie ze nie wolno Wam sie poddac,trzeba walczyc do konca.Ja wlaczylam dlugo i doczekalismy sie cudu. Trzymam kciuki i kibicuje kazdej z osobna!!!! Trzymajcie kciuki we srode za Nas :)ide do gina na szczegolowe usg. Pozdrawiam serdecznie i zycze udanje i spokojnej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Zagladam do Was czesto, wlasciwie codziennie. Nie pisalam ostatnio bo i nie mam zadnych nowin. Jeszcze 11 dni czekania; przyjdzie @, czy nie... Po pierwszym iui bylam pelna entuzjazmu i planow jak to bedzie z dzidziusiem, przyszla @ i rozczarowanie. Po drugim tez sobie poplakalam. Nawet mialam watpliwosci czy chce tak naprawde co miesiac przez to przechodzic. Teraz jestem szesc dni po trzeciej inseminacji i prawie o tym nie mysle. Oczywiscie uwazam na siebie, nie pale, 0 alkocholu i spie ile sie da. Wierze ze nam sie uda, moze szybciej niz myslimy. Problemy z plodnoscia to choroba nowoczesnego swiata. Moj ginekolog jest jednym z najlepszych specjalistow w Holandii i ostatnio powiedzial mi; \'zajscie w ciaze to trudna walka, gdy nie dzieje sie to spontanicznie ale wytrwali zwyciezaja! Nie mam pojecia jak Wy te buziaki i kwiatuszki wpisujecie, wiec po prostu serdecznie Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ktoś mnie wykreślił więc wklejam się jeszcze raz abelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Kasiunia1..........................23...........6....... ...........juz po Moluś............................31..............2,5roku..........3 II Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......18...................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Viola / Dublin.............24....... 11..................29lipiec/4sierpien??? Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada W czwartek wziełam podwójną dawke pregnylu. Przytulania były. Poczekamy zobaczymy- nie nastawiam się na nic. Za reszte trzymam oczywiście kciuki. Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia jest klinika leczenia nieplodnosci w Szczecinie na Unii Lubelskiej. Budynek po lewej stronie od bramy glownej, wysiadajac z autobusu. mozna tez zapytac sie ochroniarza/portiera. Bylam tam sama, ale najlepiej isc z partnerem na pierwsza wizyte. lekarz jest dosyc konkretny, mily. polecam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry czytałam o tej klinice wiec bede sie do nij starała zapisac na wizyte tak wiem i moj maz juz tez wie ze musimy byc razem Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
Urodziłam się po 5 latach starań rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski ;-) gdzie się podziewacie? 🖐️ Witam nowe koleżanki - zostańcie z nami, w kupie (pardon!) raźniej :-D do - .ona. - a może cos więcej napiszesz ku pokrzepieniu serc. np. ile lat mieli rodzice i jak sie udało? jeśli można wiedziec i oczywiście masz na to ochotę ... :-) 🖐️ pozdrówka dla wszystkich 😘😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LASECZKI. Co tam u Was?,nic sie nie odzywacie.U mnie narazie bez zmian,czytam Was zawsze.Pogoda dosc ladna,bo sloneczko swieci. Pozdrawiam Was wszystkie,buzka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie dziewczyny mi wczoraj @ się skończyła, ale nie wiem czy starać się znowu. Mój mąż na urlopie więc nie myślę tylko o dziecku. Spędzamy sobie razem czas. Jest bardzo miło. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
cześć! mama miała 25 lat a tata 27lat. nie leczyli sie poprostu samo wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
przepraszam za błędy. dodam jeszcze że jestem jedynaczką.pozdrawiam i trzymam kciuki za was papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ona dzięki za słowa otuchy :) Ja czekam na @ żeby rozpocząć stymulacje, mam nadzieje że się nie opóźni, bo juz zaplanowałam sobie w pracy, żeby móc jechać do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki poprawcie moje dane w tabelce. dzieki. pozdrawiam u mnie nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witaj cherry u mnie tez nic nowego mąż już po urlopie więc siedzę sama z małą.Pozdrawiam was wszystkie próbujemy nie myśleć o dziecku może jak sie zapomni to będzie miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
rozpoczął mi się nowy cykl, od jutra zaczynam stymulacje do IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka - zycze ci uwieczonej sukcesem stymulacji! ja jestem w koncowej fazie czekania na @. Nie robie sobie zbyt wiellkiej nadzieji, nic specjalnego nie czuje. Temperatura skacze, raz jest 36,9 nastepnego dnia 37,2. To moje trzecie podejscie. Ostatnie dni przed spodziewana miesiaczka sa najtrudniejsze, boje sie kolejnego rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wczoraj skonczylam 24 lata..i nie mam nic.... o nie, przepraszam! mam Was. moje kochane👄 dzieki ze jestecie...🌻 mam juz przygotowane papiery do sadu.orzeczenie o separacji.tak wlasciwie to nawet nie wiem od czego zaczac. .. Marylinka mozesz pomoc?... edytkanytka to moje gg5624810 jak bedziesz chciala pogadac to sie odezwij. i reszta dziewczyn tez jak macie ochote. kurcze ja juz drugi raz mam @ w tym miesiacu. nie mam pojecia co sie dzieje.:( Inneczko zycze powodzenia👄 pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Cherry na gg ale jesteś niedostępna może jak wejdziesz tutaj to zobaczysz że pisałam. Pozdrawiam cię Trzymaj sie dzielnie kochana. Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×