Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

:-D 🌻 😘 jestem - czytam - cieszę się każdą wiadomością od Was!!! 😘 nie piszę bo nie ma o czym...i już...🖐️ madziara = 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie konta na NASZEJ KLASIE?,moze bysmy sie wymienily zaproszeniami i w koncu bym Was zobaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wpadłam sie z wami przywitac,moje malenstwo ma juz 1,5 cm i juz slyszalam serduszko...Troche pobolewa mnie brzuch ale podobno to normalne.Moj nick na naszej Klasie Madziu to Katarzyna Cieślik Borne Sulinowo cyekam na yaprosyenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia1 -Witaj👄 Dobrze ze sie dobrze czujecie i dzidzia zdrowa w brzuszku,fajnie uslyszec bicie serduszka.Uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj.Zaraz Cie znajde na NK. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka znalazlam twoja wypowiedz z 11.05 na temat bolacego brzucha jak na @, mam tak samo dlatego uradowalam sie,ze test wyszedl pozytywny!!! ja mma dzis 25dc a brzuch pobolewa mnie od 17dc , mam nadzieje,ze tez jestem w ciazy,po twoim poscie to juz nie moze byc inaczej!!! a jesli moge zapyta to jak widze robilas bete w 27dc a ile wyniosła beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dobrze dzidzia chyba tez narazie nie czuje ruchów ale podobno w 10 tyg.juz sie rusza,mandzia mnie tez pobolewa brzuch i pobolewaj calkiem jak na okres i biegalam do toalety patrzec czy nie dostalam okresu wiec sie nie przejmuj i spokojnie poczekaj jeszcze troch i idz do gin.bo wczesniej i tak nic nie bedziesz widziec ja bete robilam w 50 dc i wyszla 3600 to lekaz powiedzial ze bardzo ladna jak na 4-5 tydzien i wtedy widzialam pecherzyk a trzy tyg, pozniej juz dzidzie i slyszalam serduszko...Pozdrawiam i przesylam fluidki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia dzieki:) łapie fluidki łap łap łap :P kurcze tak sie nakrecilam chciala bym juz tescik zrobic myslisz ,ze w 27dc bedzie wiarygodny jesli owulke mialam w 12dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia zalezy jakie mialas cykle bo ja milam bardzo rózne i czekalam za do 42 dnia cyklu i wyszedl pozytywny ale slabo wiec radzilam bym poczekac bo moze sie pomylic i sie bedziesz stresowac a po co jak zrobisz pozniej i bedzie pozytyw to bedzie pewniejsze dlatego poczekaj a juz najbardziej wiarygodny jest ten z krwi beta HCG ok 8zl i pewniak./Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAgulka24
Hej!!! Ja tez się staram z męzem od 2 miesięcy to nie długo ale ja juz się zadręczam tym ze nie moge zajść w ciąze:( strasznie się boję ze cos jest ze mną nie tak, ponieważ brałam tabletki anty. Czy to moze wpływać na moją ciąze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Chciałam wam życzyć miłego dzionka :D mandzia - i jak tam, robiłas test? daj znać :) AgaAgulka - dwa miesiące prób to naprawdę NIC. Nie panikuj, bo tym pogarszasz sytuację, pamiętaj że w stresie jeszcze ciężej zajść w ciążę, wiec wyluzuj. Co do tabletek, to mnóstwo dziewczyn je bierze i zachodzą w ciążę. Głowa do góry. Pozdrawiam was kochane, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa płodności szkodzi ThetaXstockŚroda, 9 lipca (13:24) Zbyt dużo kawy może zmniejszać szanse na poczęcie dziecka u kobiet, które mają problemy z płodnością - ostrzegają naukowcy. Czy uważasz, że kawa szkodzi płodności? tak nie nie wiem Czy uważasz, że kawa szkodzi płodności? Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany Jak podaje portal BBC, holenderscy badacze przyjrzeli się 9 tys. kobiet, które zostały poddane zapłodnieniu in vitro, aby sprawdzić, czy mają one szanse na naturalne zajście w ciążę. W przypadku jednej pani na siedem rzeczywiście tak się stało, ale picie ponad czterech filiżanek kawy dziennie obniżało szanse o 26 proc. Komórka zabija spermę Codzienne rozmawianie godzinami przez telefon komórkowy może wpływać na jakość spermy. więcej » Eksperci podkreślają, że odnosi się to tylko do pań, które miały problemy z płodnością i chciały zwiększyć szanse na ciążę. Naukowcy z Radboud University w Nijmegen skupili się na paniach, które zostały poddane sztucznemu zapłodnieniu w latach 1985-1995. 16 proc. udało się zajść w ciążę w sposób naturalny, z czego 45 proc. po pół roku od ostatniego zabiegu in vitro. Nawigacja Serwisy skojarzone FacetQuizyPiłka NożnaExtremalneBieliznaAm I SexyKoneserGórne menu StartSeksFormaCiekawostkiOjcostwoErotykaMilitariaGalerieTylko u nasStart Mapa serwisuNewsroomSeks Know HowZwiązkiBez ryzykaPorady ekspertówSeksdopasowanieZakładanie prezerwatywyForma Siłownia i sporty walkiRuchZdrowieCiekawostki Popularno-naukoweRóżnościGroza i kryminałyWiązanie krawataOjcostwo Przeżyć ciążęDumny tataInstrukcja obsługiErotykaMilitaria WojskoKonfliktyMilimaniacyGalerie DziewczynyMilitariaExtremalneFotoreportażeTylko u nas WywiadyForumCzatyAnkietyNajlepiej oceniane zdjęcia Kawa płodności szkodzi ThetaXstockŚroda, 9 lipca (13:24) Zbyt dużo kawy może zmniejszać szanse na poczęcie dziecka u kobiet, które mają problemy z płodnością - ostrzegają naukowcy. Czy uważasz, że kawa szkodzi płodności? tak nie nie wiem Czy uważasz, że kawa szkodzi płodności? Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany Jak podaje portal BBC, holenderscy badacze przyjrzeli się 9 tys. kobiet, które zostały poddane zapłodnieniu in vitro, aby sprawdzić, czy mają one szanse na naturalne zajście w ciążę. W przypadku jednej pani na siedem rzeczywiście tak się stało, ale picie ponad czterech filiżanek kawy dziennie obniżało szanse o 26 proc. Komórka zabija spermę Codzienne rozmawianie godzinami przez telefon komórkowy może wpływać na jakość spermy. więcej » Eksperci podkreślają, że odnosi się to tylko do pań, które miały problemy z płodnością i chciały zwiększyć szanse na ciążę. Naukowcy z Radboud University w Nijmegen skupili się na paniach, które zostały poddane sztucznemu zapłodnieniu w latach 1985-1995. 16 proc. udało się zajść w ciążę w sposób naturalny, z czego 45 proc. po pół roku od ostatniego zabiegu in vitro. czytaj dalej Zdrowy tryb życia zwiększa szanse na ciąże Masturbacja a (bez)płodność - Witam, mam 16 lat. Słyszałem, że jeśli się będę onanizował, to stracę płodność. Czy to prawda? - napisał do nas Czaki, użytkownik Faceta. więcej » Panie zostały zapytane o nawyki. Picie alkoholu, co najmniej trzy razy w tygodniu, pociągało za sobą takie same konsekwencje jak picie zbyt dużej ilości kawy. Palenie przynajmniej jednego papierosa dziennie i nadwaga jeszcze bardziej obniżają szanse na dziecko. Okazuje się, że 36-letnia kobieta, która pali, pije zbyt dużo alkoholu i kawy, a także ma nadwagę i przeszła już trzy cykle zapłodnienia in vitro, ma tylko 5 proc. szansę na naturalną ciążę. Jeśli prowadzi zdrowy tryb życia - prawdopodobieństwo poczęcia wzrasta trzykrotnie. Ostrożność nigdy nie zawadzi Prowadząca badania dr Bea Linsten jest zdania, że potencjalni rodzice powinni być informowani, jak zmaksymalizować szansę na naturalne poczęcie potomka. Inni eksperci są sceptyczni. Zwracają uwagę na to, że badanie dotyczy jedynie kobiet, które były poddawane zapłodnieniu in vitro. Fiona Ford z Centre for Pregnancy Nutrition przypomina, że poprzednie badania nie wykazały, by kawa mogła wpływać na poczęcie. Z kolei prof. Bill Ledger z University of Sheffield twierdzi, że kofeina może rzeczywiście mieć słaby toksyczny wpływ na jajniki i plemniki. Jego zdaniem wiele kobiet może wypijać 20 filiżanek kawy dziennie i zajść w ciążę, ale kiedy są problemy z płodnością, to może faktycznie zaszkodzić. Opinii jest zawsze tyle, ilu jest ludzi. Jednak lepiej, oczywiście nie przesadzając, zminimalizować wszelkie zagrożenia, które mogą stworzyć perspektywę bezdzietności. Przecież większość z nas pragnie wydać na świat potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa płodności szkodzi ThetaXstockŚroda, 9 lipca (13:24) Zbyt dużo kawy może zmniejszać szanse na poczęcie dziecka u kobiet, które mają problemy z płodnością - ostrzegają naukowcy. Jak podaje portal BBC, holenderscy badacze przyjrzeli się 9 tys. kobiet, które zostały poddane zapłodnieniu in vitro, aby sprawdzić, czy mają one szanse na naturalne zajście w ciążę. W przypadku jednej pani na siedem rzeczywiście tak się stało, ale picie ponad czterech filiżanek kawy dziennieEksperci podkreślają, że odnosi się to tylko do pań, które miały problemy z płodnością i chciały zwiększyć szanse na ciążę. Naukowcy z Radboud University w Nijmegen skupili się na paniach, które zostały poddane sztucznemu zapłodnieniu w latach 1985-1995. 16 proc. udało się zajść w ciążę w sposób naturalny, z czego 45 proc. po pół roku od ostatniego zabiegu in vitro. Zdrowy tryb życia zwiększa szanse na ciąże Masturbacja a (bez)płodność - Witam, mam 16 lat. Słyszałem, że jeśli się będę onanizował, to stracę płodność. Czy to prawda? - napisał do nas Czaki, użytkownik Faceta. więcej » Panie zostały zapytane o nawyki. Picie alkoholu, co najmniej trzy razy w tygodniu, pociągało za sobą takie same konsekwencje jak picie zbyt dużej ilości kawy. Palenie przynajmniej jednego papierosa dziennie i nadwaga jeszcze bardziej obniżają szanse na dziecko. Okazuje się, że 36-letnia kobieta, która pali, pije zbyt dużo alkoholu i kawy, a także ma nadwagę i przeszła już trzy cykle zapłodnienia in vitro, ma tylko 5 proc. szansę na naturalną ciążę. Jeśli prowadzi zdrowy tryb życia - prawdopodobieństwo poczęcia wzrasta trzykrotnie.Ostrożność nigdy nie zawadzi Prowadząca badania dr Bea Linsten jest zdania, że potencjalni rodzice powinni być informowani, jak zmaksymalizować szansę na naturalne poczęcie potomka. Inni eksperci są sceptyczni. Zwracają uwagę na to, że badanie dotyczy jedynie kobiet, które były poddawane zapłodnieniu in vitro. Fiona Ford z Centre for Pregnancy Nutrition przypomina, że poprzednie badania nie wykazały, by kawa mogła wpływać na poczęcie. Z kolei prof. Bill Ledger z University of Sheffield twierdzi, że kofeina może rzeczywiście mieć słaby toksyczny wpływ na jajniki i plemniki. Jego zdaniem wiele kobiet może wypijać 20 filiżanek kawy dziennie i zajść w ciążę, ale kiedy są problemy z płodnością, to może faktycznie zaszkodzić. Opinii jest zawsze tyle, ilu jest ludzi. Jednak lepiej, oczywiście nie przesadzając, zminimalizować wszelkie zagrożenia, które mogą stworzyć perspektywę bezdzietności. Przecież większość z nas pragnie wydać na świat potomstwo. Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórka zabija spermę Niewinna rozmowa przez telefon może stanowić zagrożenie... /AFPCzwartek, 7 lutego (12:09) Codzienne rozmawianie godzinami przez telefon komórkowy może wpływać na jakość spermy.Tak wynika ze wstępnych badań, opisanych w styczniowym numerze naukowego periodyku "Fertility and Sterility". Związek między korzystaniem przez pacjentów z telefonu komórkowego a jakością ich spermy odkryli naukowcy, którzy zbadali 361 mężczyzn w klinice leczenia bezpłodności w Cleveland. Badani przychodzili do kliniki przez rok. Wszyscy byli pytani o swoje zwyczaje związane z rozmowami przez telefon komórkowyLiczba plemników Przeciętnie, im więcej godzin spędzali codziennie na rozmowach przez komórkę, tym niższą mieli liczbę plemników w spermie i w ich nasieniu występowało więcej anomalii. Nawigacja Serwisy skojarzone FacetQuizyPiłka NożnaExtremalneBieliznaAm I SexyKoneserGórne menu StartSeksFormaCiekawostkiOjcostwoErotykaMilitariaGalerie Tylko u nasStart Mapa serwisuNewsroomSeks Know HowZwiązkiBez ryzykaPorady ekspertówSeksdopasowanieZakładanie prezerwatywyForma Siłownia i sporty walkiRuchZdrowieCiekawostki Popularno-naukoweRóżnościGroza i kryminałyWiązanie krawataOjcostwo Przeżyć ciążęDumny tataInstrukcja obsługiErotykaMilitaria WojskoKonfliktyMilimaniacyGalerie DziewczynyMilitariaExtremalneFotoreportażeTylko u nas WywiadyForumCzatyAnkietyNajlepiej oceniane zdjęcia Komórka zabija spermę Niewinna rozmowa przez telefon może stanowić zagrożenie... /AFPCzwartek, 7 lutego (12:09) Codzienne rozmawianie godzinami przez telefon komórkowy może wpływać na jakość spermy. Martwisz się jakością własnego nasienia? Nie, bo jestem pewien, że jest najwyższa Nie, bo nie chcę mieć dzieci Trochę się przejmuję... Bardzo mnie to niepokoi Martwisz się jakością własnego nasienia? Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany Tak wynika ze wstępnych badań, opisanych w styczniowym numerze naukowego periodyku "Fertility and Sterility". Związek między korzystaniem przez pacjentów z telefonu komórkowego a jakością ich spermy odkryli naukowcy, którzy zbadali 361 mężczyzn w klinice leczenia bezpłodności w Cleveland. Badani przychodzili do kliniki przez rok. Wszyscy byli pytani o swoje zwyczaje związane z rozmowami przez telefon komórkowy. Liczba plemników Przeciętnie, im więcej godzin spędzali codziennie na rozmowach przez komórkę, tym niższą mieli liczbę plemników w spermie i w ich nasieniu występowało więcej anomalii. czytaj dalej Wyniki części dotychczasowych badań poświęconych wpływowi telefonów komórkowych na zdrowie łączą używanie telefonów komórkowych na dłuższą metę z wyższym ryzykiem zachorowania na guza mózgu, podczas gdy w innych badaniach związku takiego nie stwierdzono. Wpływają, ale... Chodzi o to, że wraz z upływem czasu pole elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe teoretycznie może uszkadzać tkanki, uszkadzając na przykład struktury DNA. Jednak odkrycie z kliniki w Cleveland nie dowodzi, by telefony komórkowe uszkadzały spermę. Jak wyjaśnił doktor Ashok Agarwal, rezultaty tych badań wskazują na silny związek między używaniem telefonu komórkowego a spadkiem jakości spermy. Nie dowodzą one natomiast związku skutkowo-przyczynowego i nie wykazują, w jaki bezpośrednio sposób telefony komórkowe mogą wpływać na płodność mężczyzn. Więcej światła Agarwal powiedział, że wraz z kolegami prowadzi nowe badania, które być może rzucą więcej światła na ten problem. Jedno z nich polega na poddawaniu próbek nasienia promieniowaniu elektromagnetycznemu telefonu komórkowego. Drugie ma być powtórzeniem omawianego, ale będzie przeprowadzone na większej grupie mężczyzn i zostanie bardziej rygorystycznie zaplanowane. Ma ono uwzględniać także inne czynniki - takie jak tryb życia oraz warunki pracy zawodowej, które mogą mieć wpływ na jakość nasienia. Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
mandzia ja betę miałam wysoka ponad 800, bo to ciąża bliźniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! u mnie wszystko ok.pracuje ale ta praca mi nie pasuje i szukam czegos lepszego:) AgaAgulka24--> ja bralam przez rok Diane35 i przez dwa miesiace cilest.gdy zaczelam starania o dzidziusia po jakims czasie okazalo sie ze mam z tego powodu podwyzszona PROLAKTYNE i dlatego nie moglam zajsc w ciaze. moja przyjaciolka tez zaczela starania(kilka miesiecy i nic..) wiec namowilam ja na zrobienie wyniku z prolaktyny.miala taki sam jak ja.zaczela brac Bromergon(tak jak ja).po dwoch miesiacach zaszla w ciaze.dzisiaj jest w czwartym miesiacu ciazy...:) wiec moze zrob sobie w laboratoriumto badanie-->na poziom prolaktyny. to moze Ci wiele wyjasnic i oszczedzic sporo stresu. Jestem zalogowana na nk Anna Posyłajka(Turek) police/gliwice :) pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka,weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam Was i przesylam buziaczki👄🌻 Odzywajcie sie czesciej kobietki :),bo smutno tu jest bez Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja ostatnio czuję się fatalnie, ale to chyba normalne. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaga81
Witam serdecznie !!! MY z mezem staramy sie juz 6 miesiecy i nic .Wiem ze jestesmy obydwoje zdrowi ,bo w lutym po porocznych probach udalo nam sie ale niestety w 6 tyg poronilam .A teraz znou mam schizo ze jest cos nie tak .A co miesiac wydaje mi sie ze jstem wciazy .Wprawdzie wiem jakie sa pierwsze wczesne objawy ciazy .Ale i tak podswiadmosc jest silniejsza .CZy przy nastepntch ciazach objawy sa takie same czy moga sie czym roznic ?Unas jeszcze jest mega dziwnie bo mam bardzo niereguralny okres wiec juz wogole ni wiem jak spawdzic czy zaszlam czy jeszcze nie.A comiesieczne robienie testow juz mnie meczy i wykancza psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×