Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość edytkanytka
witaj a ja mogę się odezwać , chociaż juz sie nie staram bo mam swojego synusia .Teraz namawiam jego mame chrzestna czyli chery zeby się w koncu pożadnie za robotki wzieła pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem tu nowa i widze, że nie którym sie udało a ja od roku sie staram i dalej nie ma dzidzi :( co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
Witam, ja też jestem nowa i też staram się z mężem o dziecko, ale jakoś nam nie wychodzi. Staramy się od października i nic. Wiem, już napewno , że mam zbyt niski poziom progesteronu w związku z czym biorę Duphaston. 3 miesięczna kuracja - i nic ostatni miesiąc ciągnę i cisza. Podobno może wyjść w 1, 2, lub trzecim miesiącu u mnie nic więc zaczynam się nie pokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
witaj miska ja o pierwsze dziecko walczyłam 4 lata potem tu na forum o drugiego synka tez zajeło mi to 4 lata wiec wierze ze tobie tez sie uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
dziękuję kochana za dobre słowa. Powiem Ci , że nie straciłam nadziej, bo już raz wyszedł mi test 2 liche kreseczki i Beta na jakieś 2-3 tydzień, niestetty nie utrzymało się, ale najważniejsze , że coś zaskoczyło, z tym, że to było rok temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
kimi nie stresuj sie rok to nic musisz zbadac sobie poziom hormonów , isc do dobrego lekarza na badanie owulacji zobaczyc czy jajeczkujesz prawidłowo tak ze tobie tez mówie głowa do góry na kafeteri jest duzo dziewczyn którym sie udało ja jestem tego zywym dowodem trzymam kciuki piszcze to zawsze mozemy pogadac postaram sie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim :) edytkantyka - dzięki za ciepłe słowa :) Właśnie zamówiłam sobie testy owulacyjne i bede testowac... Miałam robione badania na prolaktyne i miałam podwyższoną i na dodatek leciał mi biały płyn z piersi ale tylko z jednej. teraz prolaktyna jest w normie. Zrobli mi tez badanie na testosteron bo mam spppppppooooory zarost ale okazało sie, że tez wszystko jest ok :) W poniedziałek ide do gina i dalej bedziemy sie zastanawiać co dalej robić. Nie wiem czy jest to moja wina, że nie moge zajść w ciąże czy mojego faceta bo nie ma on jednego jądra ale poza tym to wszystko jest ok u niego. Sperma jest więc chyba musi zrobić badania na jakość plemników. Narazie jak sie dowiedziałam to chyba najbliżej bedzie do wrocławia bo w normalnych szpitalach tego badania nie robią. Tak więc czekam do poniedziałku, żeby wiedzieć co dalej> Pozdrawiam was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was staraczki,tak jak edytkanytka tez juz nie jestem staraczka bo mam sliczna 3 miesieczna córcie ale starania zajeły mi ponad rok i apropo nie robilam zadnych ale to zadnych badan bo stwierdzilam ze co ma byc to bedzie zal byl jak kolejna kolezanka na pstrykniecie byla w ciazy a ja czekałam wiedzialam ze mam nie rególarne cykle itp.maz nie robila badan az stwierdzilam po 1,5 roku ze ide do szkoły do pracy i ze jade z mezem na wycieczke do hiszpani jeszcze w ubiegłym roku w maju stwierdzilam ze nie predko zajde wiec skoncze szkole i dopier 0 zabezpieczen jedna impreska z alkoholem potem po 2 tyg szok test 2 kreski beta na 4-5 tydz.i niestety nie moglam uwiezy zreszta do tej pory jak na moje szczescie patrze to nie wierze...Wiec głowa do góry kochane kobitki wszystko bedzie ok.a co do kolezanki jesli maz nie ma jednego jadra to nie tragedia lezalam na porodówce z kobietka która nie miala jednego jajnika a czworo dzieci urodzila i zadnych wspomagaczy zrobcie badanka,witaminki na jakos nasienia i spokojnie bez stresu pomyscie ze sa wakacje czas odpoczynku ciepelko zapomnijcie o bozym swiecie i napewno sie uda....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieki Kasiunia 1 za pocieszenie. Wczoraj byłam u gina i dostałam skierowania na badanie hormonów a mój facet na badanie nasienia. Tak więc chwile niepewności są i to bardzo stresujące :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam już swoje wyniki - tylko nie wiem jak je zinterpretować - moze ktoś pomoże??? Oto one : FSH - wynik 7,3 mlU/ml a pod spodem : faza folikularna : 2,8-11,3 faza owulacyjna : 5,8-21,0 faza lutealna : 1,2-9,0 po menopauzie : 21,7-153,0 Estradiol - wynik 22 pg/ml faza folikularna : do 160 faza owulacyjna : 34-400 faza lutealna : do 246 nieleczone po menopauzie : do 30 leczone po menopauzie : do 93 tabl. antykoncepcyjne : do 102 pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azinetka
Kasiunia, jak miło jest czytac takie wpisy jak Twoje :) Ja staram się już równo rok i powoli zaczynam tracic nadzieję. Dwa miesiące temu wykryto u mnie polipa i go usunięto. Lekarz mówi że to on mógł stac na przeszkodzie i że teraz powinno byc łatwiej :) więc działamy i czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przylaczam sie do Was.Staramy sie z mezem juz 2 rok i nic:( W miedzyczasie mialam usuniety jajnik(tobiel na jajniku) teraz musze 2 cykle brac anty i w wakacje do dziela:) ;) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
kimi - a kiedy robiłas badania? Tzn. w kórej fazie cyklu? Pod spodem masz podane normy dla poszczególnej fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alicja 77 Robiłam to w 5 dniu cyklu. A w 20 dniu cyklu mam zrobić badania na progesteron. Dzisiaj jest najgorszy dzień - jade po wyniki badania nasienia... :( Mam nadzieje, że bedzie wszystko dobrze - juz od rana tylko o tym myśle. Pozdrowienia dla wszystkich staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azinetka i majka 242 trzymam kciuki za was i mam nadzieje, że wszystkim nam tu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
kimi - czyli masz dobre wyniki :) Trzymam kciuki za wyniki męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rana mam już wyniki swojego faceta : objętość nasienia - 4,2 ml ph-8,0 nasienie o o barwie szarobiałej, zmetnieniu i lepkości niedostatecznej 26-39 plem. w p.widz. 30 000 000 plem. w 1 ml nasienia ruch plem. dość żwawy po 30\' 59% plem. ruchliwych po 30\' 58% plem. ruchliwych po 1h 49% plem. ruchliwych po 2 h 39%plem. ruchliwych po 4h 25%plem. ruchliwych po 12h 8% plem. ruchliwych po 24h ruch plem. po 24 godz. zwolniony 60% plem. to formy prawidłowe Pani co robiła te badanie powiedziała, że dzieci można mieć. A wy kobitki co sądzicie o tych wynikach???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xxmadziaraxx szperałam w necie tylko wrócułam z wynikami i jak dobrze interpretowałam to powinno być wszystko ok. 11 maja ide do lekarza i wole, żeby dokładnie mi wytlumaczyła co jest. Dzieki za linki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...agunda
Hej dziewczyny Ja tez sie udzielalam troszke na tym forum .POnad rok staralam sie zajsc wciaze .Jedna poronilam .I moze was to pocieszy ale jestem teraz w 5 miesiacu i czekam na mojego kochanego syneczka .Trzymam kciuki za wszytkie dziwczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gdzie wty wszystkie jesteście????? za cicho tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Nie miałam dostępu do neta,wiec się nie miałam jak odezwać,ale dziś już zrobiony,wiec jestem,myślałam ze będzie czytania dużo a tu nic,co z Wami laseczki? pisać tu częściej....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle tu jestem ale nikt wicej nie zaglada tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×