Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość starającaaaaa
mówie wam kupcie sobie rybke :) teraz siedze i gadam że jak nie spełni mi marzenia o dziecku to powoli będe jej wyrywała łuski;P :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającaaaaa
mówie wam kupcie sobie rybke :) teraz siedze i gadam że jak nie spełni mi marzenia o dziecku to powoli będe jej wyrywała łuski;P :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko kurcze jak ja rozumie co Ty teraz czujesz.Ja nie zrobiłam testu ale mam już dziś śluz taki jak zawsze przed okresem i boli brzuch, więc straciłam nadzieje.Ale jeśli Ty nie czujesz że nadchodzi @ to zrób jeszcze test za kilka dni...A może...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najlepsza przyajciółka stara sie ponad 5 lat, ma pco, endometrioze i miesiąc temu nie przyjeło jej sie pierwsze in vitro.W czwartek ma kolejne.Ale wiecie co jej lekarz powiedział?Że naturalnie by sie nigdy nie zapłodnili.I dowiedziała sie o tym dopiero teraz. Boże jakie to jest przykre.Dlaczego tak jest na tym świecie.Chłopak w grudniu ślubował a w tamtym tygodniu spadł ze schodów i umarł. Dziewczyny czemu ten świat jest tak poukładany że nie mamy tego czego nabardziej pragniemy? Musimy sie trzymać razem, wspierać i dawać nawzajem siłe by to wszystko przetrwać. Każdy kolejny cykl, leki, starania i nie tracić nadzieji, bo jej utrata jest chyba najgorsza. Jak to mówi moja koleżanka: \"Nasza droga do macierzyństwa est po prostu dłuższa i bardziej kręta, ale na pewno jest to nam pisane\" Także nie traćmy nadzieji Dziewczyny, bądźmy wyrwałe choćby nie wiem ile to miało jeszcze trwać. Niech myśl o słodkim maleństwie nie pozwoli nam sie poddać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile kosztują te testy owu?Może spróbuje w następnym miesiącu z tym.Tylko jaka pewność że te bestie, pęcherzyki pękną? Na usg były i to niezłe byczki i nic nie wyszło z nich kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
ponownie,faktycznie jest duzo jeszcze czasu do spodziewanej@ ale ja jestem tak bardzo niecierpliwa że szok i to ze wszystkim:pZrobiłam własnie doczytalam test płytkowy( pre-test)i jak wyszlo to juz wiecie ,jednak zastanawia mnie jedna rzecz ,podobno ten test wykrywa ciąże 6 dni po zaplodnieniu ,ale przeciez nie wiadomo kiedy te zaplodnienie następuje,bo ja np mam w miare regularne tylko dł.cylke 31 dniowe,a przytulanko było 15,16 dnia cyklu wieć w te dni moglam nie miec jeszcze jajeczkowania ,a jak wiadomo plemniki mogą przezyc do 72 godz,wiem chwytam sie jak tonący brzytwy:p ale moze u mnie jeszcze nie ma 6 dni po zapłodnieniu jeszcze?Sama juz nie wiem ,a juz nastawilam sie troche ze jednak nic z tego nie będzie ,najpierw tak jak pisalam bolal mnie lewy jajnik przestal ,dzis tylko raz mnie zakuło w tym jajniku ,ale wlasciwie to ja nic nie czuje zadnych objawow,wciąz sie ich doszukuje ,no może te niebieskie żyłki na piersiach wlasciwie to zawsze mam je a i jeszcze jedno nie wiem czy to wiąże sie z moim przewrażliwieniem jednak tak zaraz po stosunku 1-2 dni mam gorączke tak mi sie wydaje jestem rozpalona ,mierzyłam dopochwowo i bylo 37.1-37.3 jednak ta metoda nie jest mi bliska bo nigdy nie mierzylam ,wiec nie wiem jaką mialam przed ,od kawy tez mnie nie odrzucilo-jestem panikarą to fakt:DMoje drogie tylko że wy jestescie w lepszej sytuacji jak ja bo mój men wyjechal na długą delegacje do konca marca i w marcowe staranko mnie ominie,dopiero w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Marilynka- ten mój test kosztowal 12.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!Dawno nie zaglądałam na forum ale dziś nadrobiłam wszystkie zaległości. Jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja kiedyś je stosowalam i zdaje się że za 5 szt płacilam coś ok 50zl. W sobotę byłam u ginekologa na monitoringu owulacji - owulacja jest tylko tak troszkę śmiesznie bo już drugi cykl mam pęcherzyki w lewym jajniku a z tego co lekarz mowił to powinny być co miesiąc w innym.Teraz czekam czy pękną:).Jeśli z owulacją bedzie wszystko dobrze to w pzyszłym miesiącu prawdopodobnie bedę miała robione badanie HSG - już się boję :0. Moluś, Rudziaa, Wanileczka a Wy gdzie sie podziewacie!??!!? Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
Z chwilą zapłodnienia komórki jajowej i powstania nowego życia w organizmie kobiety zachodzą burzliwe zmiany mające na celu zapewnienie prawidłowych warunków dla rozwijającego się płodu. Wspomniane zmiany są wynikiem odziaływania hormonów wytwarzanych głównie przez łożysko (gonadotropina kosmkowa) oraz ciałko żółte (progesteron) i jajniki (estrogeny). Hormony te są odpowiedzialne za tzw. pierwsze objawy po których kobieta zaczyna podejrzewać, że jest w ciąży. Większość objawów ciążowych występujących do końca czwartego miesiąca jest wynikiem odziaływania tych trzech hormonów na organizm kobiety. Jeżeli się staramy kawał czasu każde 2 tygodnie po owulacji to katorga, ale niektóryz wiedzą od razu, że są w ciąży. Objawy ciąży II część czyli wasze opowieści Można wyróżnić grupę kobiet, które potrafią wychwycić pierwsze, nawet najsubtelniejsze symptomy sugerujące ciążę, pojawiające się przed spodziewanym terminem miesiączki. Należą do niej najczęściej te kobiety, które na podstawie długotrwałej, dokładnej obserwacji cyklu miesiączkowego znają go tak perfekcyjnie, że potrafią zauważyć nawet najmniejsze zmiany w jego przebiegu. pierwsze 14 dni, czyli od owulacji do terminu miesiączki to są objawy bardzo sugestywne najwcześniej pojawiają się 6 dni po owulacji - plamienie implantacyjne (około 7 dni po owulacji ale nie musi występować) to są objawy bardzo sugestywne najwcześniej pojawiają się 6 dni po owulacji - (około 7 dni po owulacji ale nie musi występować) UWAGA !!! kolor plamienia czerwony bądź jasnoróżowy, brązowy świadczy o braku progesteronu Jest to wynik zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy. Nazywane jest ono plamieniem lub krwawieniem implantacyjnym, jednak należy zaznaczyć, iż nie u każdej kobiety ono występuje. Od tego momentu mogą pojawiać się delikatne pobolewania dołem brzucha przypominające te odczuwane tuż przed zbliżającą się miesiączką. Wiele kobiet odczuwa również wyraźne „kłucie” w okolicy jednego z jajników. Najprawdopodobniej jest to wynik nieznacznego powiększenia się w tym czasie ciałka żółtego, które nie zanika tak jak podczas cyklu, w którym do zapłodnienia nie doszło, lecz rozpoczyna intensywną produkcję hormonów (progesteronu i estrogenów) niezbędnych do utrzymania ciąży brak spadku temperatury przed miesiączką - bolące piersi - z boku jak się przyciśnie -Od momentu implantacji zarodka w błonie śluzowej macicy, można odczuć objawy ze strony gruczołów piersiowych. Sutki pod wpływem zmian hormonalnych stają się nieco powiększone, obrzęknięte, bolesne oraz wrażliwe na dotyk. Czasami pojawia się uczucie mrowienia lub bolesne stają się tylko brodawki sutkowe. Tuż pod skórą można także zauważyć poszerzoną sieć naczyń żylnych. Wraz ze wzrostem ciąży objawy te ulegają nasileniu, piersi przygotowują się bowiem do procesu laktacji. Brodawki stają się większe a zabarwienie ich otoczki ciemniejsze. - wstręt do kawy np i niektórych zapachów - Bardzo charakterystyczne dla wczesnej ciąży są zmiany powonienia oraz smaku, jak również nadmierny lub osłabiony apetyt, którym często towarzyszą poranne nudności i wymioty. Odczuwają je często kobiety palące papierosy, które mogą zauważyć nagłą niechęć do palenia, jak również silnie drażniące działanie dymu tytoniowego. Może pojawić się także wzmożone wydzielanie śliny oraz niechęć do spożywania niektórych pokarmów i napojów. Często takim napojem jest kawa a pokarmem mięso i przetwory mięsne. - senność -Działanie produkowanego przez ciałko żółte progesteronu, którego stężenie w ciąży znacznie wzrasta, powoduje wiele charakterystycznych objawów. Jednym z nich jest nadmierna senność i zmęczenie. Objaw ten jest najlepiej zauważalny na początku ciąży, gdyż stężenie progesteronu jest wówczas największe. - krwawienie z nosa - biały śluz - Pod wpływem zmian hormonalnych często dochodzi do zmiany ph pochwy na zasadowe oraz do pobudzenia wydzielania gruczołów znajdujących się w pochwie i szyjce macicy. Pojawić się wówczas może większa niż zazwyczaj ilość wydzieliny pochwowej, zawierającej śluz szyjkowy oraz złuszczone komórki nabłonka. Jest ona zazwyczaj bezwonna o zabarwieniu przeźroczystym lub białawym. - przed terminem miesiączki skurcze macicy bóle podbrzusza lekkie w okolicvy jednego z jajników prawdopodobnie wywołane dużym ciałkiem żółtym - ból w krzyżu - nudności lekkie (przy dziewczynce) - czasami częstsze wizyty w łazience -Kolejnym objawem wywołanym dużą ilością krążącego w organizmie progesteronu jest częstsze niż zwykle oddawanie moczu. Pod wpływem tego hormonu dochodzi do zwiotczenia mięśniówki pęcherza moczowego, w wyniku czego, konieczność korzystania z toalety pojawia się częściej niż dotychczas. - marznące stopy - widoczne bardziej rozstępy i żyły - We wczesnej ciąży mogą zacząć pojawiać się zmiany skórne, którymi najczęściej są rozstępy ciążowe lub przebarwienia. Rozstępy są to czerwone lub sinoczerwone linie najczęściej pojawiające się na piersiach, brzuchu oraz na biodrach, pośladkach czy też udach. Są one wynikiem zbyt szybkiego przyrostu masy ciała. Tzw linia biała, czyli linia przebiegająca od pępka do spojenia łonowego pod wpływem zmiany pigmentacji w ciąży staje się bardziej widoczna i przybiera kolor brązowy. Najszybciej objaw ten można zauważyć u brunetek o ciemniej karnacji. Ciemniejsze stają się także otoczki brodawek sutkowych. Badania hormonów a wczesna ciąża - zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu robimy test test ciążowy zazwyczaj robimy w terminie miesiączki, ważna jest czułość testu !!! nasze testy o czułości 20 dają pewność 2 dni przed terminem miesiączki - test owulacyjny wykrywa ciążę najwcześniej już około 9-10 dnia po owulacji, ale !!! musi wyjść pozytywny tzn.kreski muszą być takiego samego koloru.test ciążowy pozytywny - zatrzymanie się miesiączki - nudności (2-8 tygodni po zapłodnieniu), - częste oddawanie moczu (zwykle 6-8 tygodni po zapłodnieniu), - wstręt do pewnych pokarmów lub nadmierny apetyt, - obrzmienie i bolesność sutków, - powiększenie się brzucha, - zmiany samopoczucia (np. zmęczenie, drażliwość, senność), - wzmożony apetyt - zawroty głowy - zaparcia - rozpulchnienie macicy i szyjki (2-8 tygodni po zapłodnieniu), - obniżony poziom TSH - 21 dni po owulacji zaczyna bić serce - 2 tygodnie po terminie miesiączki możesz zobaczyć maluszka na USG Czy leki mogą powodować objawy ciążowe i jakie? Niestety tak przyjmowanie leków może dawać objawy ciąży mimo, że w niej nie jesteśmy. Najbardziej wpływa tu luteina, duphaston, Pregnyl. W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać. Kobiety biorące te leki zazwyczaj odczuwają nudności, powiększenie piersi, wzdęcia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
u brunetek o ciemniej karnacji. Ciemniejsze stają się także otoczki brodawek sutkowych. Badania hormonów a wczesna ciąża - zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu robimy test - test ciążowy zazwyczaj robimy w terminie miesiączki, ważna jest czułość testu !!! nasze testy o czułości 20 dają pewność 2 dni przed terminem miesiączki - test owulacyjny wykrywa ciążę najwcześniej już około 9-10 dnia po owulacji, ale !!! musi wyjść pozytywny tzn.kreski muszą być takiego samego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
test ciążowy pozytywny - zatrzymanie się miesiączki - nudności (2-8 tygodni po zapłodnieniu), - częste oddawanie moczu (zwykle 6-8 tygodni po zapłodnieniu), - wstręt do pewnych pokarmów lub nadmierny apetyt, - obrzmienie i bolesność sutków, - powiększenie się brzucha, - zmiany samopoczucia (np. zmęczenie, drażliwość, senność), - wzmożony apetyt - zawroty głowy - zaparcia - rozpulchnienie macicy i szyjki (2-8 tygodni po zapłodnieniu), - obniżony poziom TSH - 21 dni po owulacji zaczyna bić serce - 2 tygodnie po terminie miesiączki możesz zobaczyć maluszka na USG Czy leki mogą powodować objawy ciążowe i jakie? Niestety tak przyjmowanie leków może dawać objawy ciąży mimo, że w niej nie jesteśmy. Najbardziej wpływa tu luteina, duphaston, Pregnyl. W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać. Kobiety biorące te leki zazwyczaj odczuwają nudności, powiększenie piersi, wzdęcia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nikkita jestem,jestem ale przez weekend nie bardzo mam czas,bo jak wiesz wtedy zjeżdża mój mężuś;)Teraz powoli szykuję się do wyjazdu w czwartek do Niemiec do znajomych w odwiedziny.Nie mierzę tempki ,nic nie śledzę i nie obserwuję liczę na szczęśliwy traf;)Owu wychodzi mi akurat podczas tego wyjazdu ale kiedy dokładnie nie wiem,więc może....Staram się o tym nie myśleć i na razie dobrze mi to wychodzi,bo mam chorego ojca i bardzo mnie to martwi;(Latam z nim po lekarzach,więc możecie sobie wyobrazić...Najgorsze będzie po przyjeżdzie,co zrobić wtedy,żeby nie myśleć i nie nakręcać się?Najlepsza by byla hibernacja;)Pozdrawiam wszystkie nowe staraczki:) Hej Bibuleczka.Moluś,Rudzia,Grammatik,co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko powtórz ten test, mówie Ci.Ja też zawsze nie wytrzymywałam i tłumaczyłam sobie identyko jak Ty.Ale one na prawde nie wykrywaja tak wczesnej ciąży.Pytałam znajomej pielęgniarki.Dopiero od 8 do 12 dni od zapłodnienia wykrywa się ciąże. Słuchacie jak czytam te wczesne objawy ciąży to aż mi nadzieja błyszczy w sercu!!A Wam dziewczynki czekające na okres? Bóle piersi są, mdłości, wczora zawroty głowy, wrażliwość na zapahy miałam przez kilka dni, nerwowość. Ale śluz nie jest biały tylko ciemniejszy i niemiłosiernie od chyba 3 dni boli mnie tylko prawy jajnik.Więc to chyba racze na okres . Za miesiąc kupuje te testy steście zadowolone z tych testów owu? Czytałam w necie jaką to one daą pewność i w ogóle.Skoro tak to chyba tez spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nie bój się HSG, da się przeżyć, trwa króciutko a przynamniej będzie wiadomo co i jak.Trzyma się dzielnie i poproś znieczulenie - będzie Ci lepiej, po co masz się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie Was tuta tak rano żeby pogadulić na dobry początek dnia :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc!Ale mnie podnioslas na duchu,ze te testy zrobione przed @ nie koniecznie daja 100 pewnosci.Wmawiam wiec sobie ,ze zrobilam test zbyt wczesnie no i teraz bede czekac do @.Jak to dobrze ze w zyciu jest nadzieja.Bez niej chyba juz bym sie poddala. Słuchajcie,jakich testów ciązowych uzywacie?ja zazwyczaj Quick Vue, i chce je zmienic(moze dlatego ze mam juz dosyc jednek krestki ,ktore te stare mi pokazuja:)).No nic,czekam te pare dni do @,jesli znowu nic,czeka mnie depresja. pozdrawiam, milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ ja za 5 szt testow placilam 38,00 zl to byly najtansze jakie znalazlam w aptece!!! klaudia 26- mezus nie robil badan, ale mysle ze jest zdrowy jak kon:D to chyba problem w mojej psyche tkwi...bo zbyt obsesyjnie o tym mysle i za bardzo chce...ale w tym cyklu postanowilamnie zwracac uwagi na tempki, sluzy, i dni cyklu - zobaczymy co to da... W kazdym razie rozpoczynam 5 cykl staran, za kilka dni @ odplynie... buziaki dla was 👄 👄 i zycze spelnienia marzen!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywalam Quick Vue i tez ciagle 1 krecha, ale mysle ze to w miare dobry test (mnie nie oklamal :P ) ale dopiero nalezy go zrobic NAJWCZESNIEJ w dniu spodziewanego @..........to czasem troche dlugooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serecznie wszystkie staraczki! Wanileczka bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego taty...:(.Mamy prwie jednakowy cykl więc i staranka wypadną nam w tym samym czasie:).Ja jutro jade do mojego gin sprawdzić czy pęcherzyki już pękły ale coś czuję że to nastąpi dopiero gdzieś ok czwartku - piątku. Marilynko dziękuję Ci za pocieszenie i dodanie otuchy - myślę że skoro już tyle dziewczyn przede mną przeżyło to HSG to i ja dam radę mimo że straszny cykor ze mnie :P. Wszystkie serdecznie pozdrawiam a wieczorem poczytam co tam u Was slychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko, dzieki za odpowiedz :) czytalam tą ulotke od testow owu. i napisali,ze przed owu jest wydzielana duza ilosc hormonu LH,. Na podstawie tego wnioskuje, ze skoro: owulacja=wydzielanie LH=pekanie pecherzyka... Gdby ten pecharzyk mialby NIE peknac, to wowczas test LH nie wykrylby tego hormonu... w taki sposob tresc ulotki rozumuje moj maly łepek :D jesli sie myle, prosze o korektę. cmok, cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa każda z nas wierzy w swojego mężczyzna, ale każdy lekarz wymaga badań mężusia.Mój nawet nie chciał rozmwiać dopóki nie przyniosłam wyników. Zróbcie dla pewności , to tylko kilkadziesiąt złotych, robi sie to tylko raz a ile śmiechu przy samym badaniu :-)) U mnie niestety lipa.Nadzieja z ryna prysła bo zaczęłam już plamić na okres.Szlag by to trafił no.. Za miesiąc kupuje te testy owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 3 miesięcy stosuję testy owulacyjne (przy pierwszym nie staraliśmy się, ze względu na infekcję). Co prawda nigdy nie mierzyłam temperatury, ale pbserwowałam swój organizm i z obserwacji wynikało że owulację mam ok 15-16dc, a tymczasem przy testach wyszło że 17-18dc.. Testy kupuje z internetowego sklepu, który ma dość dobre opinie wśród staraczek. Mają nieporównywalnie niższe ceny od testów z apteki. Można też trafić na fajne promocje i zestawy z dodatkowymi testami ciążowymi. Myślę że na niską cenę ma tytaj wpływ m.in. kwestia opakowania - nie są takie jak z apteki, plastikowe z okienkami, tylko same takie paseczki. Jedyna wada jaką zauważyłam, jest taka że za pierwszym razem kreska testowa przy skoku LH nie wyszła tak samo ciemna jak kontrolna tylko trochę jaśniejsza. No ale może to nie wada, może właśnie wtedy nie miałam owulacji? W każdym bądźrazie ostatnie 2 cykle wychodziły jak trzeba, więc polecam :) Na stronie sklepu są też linki do forum i sporo porad dla starających się. www.sklepstarania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Kocham was wszystkie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gramatik za wyczerpujace info.Ja spróbuje teraz tych testów i zobaczymy.W końcu nic nie trace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Witam w słoneczny dzionek :D. Co u was? Bo u mnie po owulacji, teraz przez dwa tygodnie bede zyła nadzieją która pewnie po tym czasie prysnie 😭. Tak boje sie tych dni przed@, chodze wtedy taka spięta i tylko czekam, przyjdzie czy nie???? Ale zawsze przychodzi Marilynka to plamienie to moze takie ciążowe ;) pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko dzięki ale juz się nie łudze bo co miesiąc tak mam, więc to byłby cud gdyby teraz nagle to było na ciąże a nie na @. Wanileczko przykro z powodu chorego rodzica.Ale od czegoś nas mają. Trzeba ich wspierać i pomagać im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - bedzie dobrze! :D wierze w zolnierzyki mezusia 🌻 ale ja badan takze jeszcze nie mialam...ale do tej pory o nich nie myslalam, bo mam regularne cykle, nie sa bolesne (no, moze 1-wszy dzien), nie mam krwawien miedzycyklowych. Owu. obserwuje u siebie 16 dc, ale zeby sie upewnic czy dobrze ją wylapuję kupilam te testy, no i pokazaly tez w dniu 16 dc...i dlatego sie wscieklam w tym cyklu, bo juz nie wiem o co chodzi...:P Ale juz mi przeszlo i jest git ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Odnosnie objawow ciazowych - mam je chyba pierwszy raz w zyciu - bol jajnika w term @, podniesiona tempka, nabrzmiale, obolale sutki, jakies zylki, nawet rozpulchniona szyjka macicy ( badana bylam przez gina 2 dni po spoznionej @), bialawy sluz ( czasem bez wkladki sie nie obejdzie) no i jestem spozniona juz ponad dwa tygodnie - a testy nie wykazuja ciazy, szkoda. Dzis ide znow do gina i zobaczymy co ze mna jest, ale pewnie zwykle zaburzenia hormonalne. Testow owulacyjnych nigdy nie stosowalam, bo przy pco nie zawsze dzialaja. Krucha odnosnie badan. Zaden rozsadny lekarz nawet nie powinien zaczynac leczyc ciebie jesli nie sprawdzony jest mezczyzna. Moze to troche suche, ale statystyki mowia, ze w ok 40% wszystkich par majacych problem z dzidzia wine ponosza mezczyzni, 35 % kobiety, a 25% oboje, wiec patrzac ogolnie, meski problem to nie taka rzadkosc. A po za tym sprawdzenie mezczyzny to jedno badanie i jak dziewczyny napisaly kiladziesiat zlotych. A u kobiety to juz nie tak prosto. Tu to juz jest taka masa badan...Jak dla mnie powinnas zbadac meza, skoro ty twierdzisz, ze masz owulacje i regularne cykle. Marylinka, przykro mi z powodu @. Ale przynajmniej masz juz nowy cykl i mozesz sie starac od nowa. U mnie wszytko stanelo :( Trzymajcie sie dziewczyny. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
wiecie co? mam naprawde dość wyszukiwania u siebie jakis objawów ciązy ,jednak na 100% nie mialam tylu żyl na wierzchu ,na calym ciele praktycznie,na piersiach to troche czuje ze mi się powiększyły ale zyly ma wystajace ,takie jakbym skory nie miala obrzydliwie to wyglada,i jeszcze na rekach widac wszystkie zyly jakie posiadam nie wiem co jest jakas niedokrwisosc moze hm tak po za tym nie boli@ ale jeszcze 8 dni,nie mam tez sluzu ,jest sucho czasem pojawi sie np po dluzszym wysilku,chodzeniu ,czy schylaniu troche bialawego raz jest lepki,a raz jest ciagliwy -w sumie jest bo malo.Jednak te zyly mnie niepokoja naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarko a miałam już tak kiedyś z tymi żyłkami?Może to trzeba iść do lekarza z tym?Albo może to jednak znak że będzie fasolka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×