Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość Ania3*7
Innka :-) z tymi dziećmi mam tak samo - nigdy mnie jakoś "nie brały" zwłaszcza, że pracowałam z dziećmi więc na codzień się z nimi użerałam hihi. i ostro dawaliśmy sobie na wzajem w kość ;-)) nigdy nie umiałam się z nimi bawić i mówić w stylu "a cio to - kuci kuci" ....dopiero przy moim Krzyśku coś mi się zmieniło...:-) i bardzo się z tego cieszę, bo przy poprzednich - nawet nie pomyślałam o macierzyństwie ...to chyba świadczy o jakimś instynkcie czy intuicji prawda? że z odpowiednim facetem nawet można inaczej zacząć myśleć ;-))) 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malenkie. Ja jestem przerazona. @ dostalam 26 a 28 sie skonczyla. na dobra sprawe przez te dni moglam chodzic z jednym tamponem bo @ byla bardzo mala. Bez bolu brzucha, piersi i innych objawow. boje sie ze to jakas choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jestes w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!! rudzia-moze zrob test moze tam juz jakas fasolka kiełkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-lepiej nie czekaj i ruszaj do lekarza,ja tez tak odkładalam i załuje bo teraz byla bym pare miesiecy do przodu.Jak wiesz ja tez juz nie jestem najmłodsza 34 latka Klałdus jak tam po badanku???daj znac bo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
Jadira no co Ty - jak możesz o sobie mówić, że nie jesteś już najmłodsza !!! ;-) ja nie czułam się NIGDY DOTąD LEPIEJ !!! od 30-tki jest mój czas, teraz to wiem ;-)))) ale pewnie pobiegnę do lekarza, sprawdzic co się dzieje...tylko ja tak bardzo nie lubie lekarzy :-(( zawsze coś znajdą....tylko CO??? a poza tym mam uraz... taka jedna pani "dohtor" leczyła mojego papę na płuca bo miał duszności a okazało się że miał migotanie przedsionków :-(( w styczniu umarł...ale nie piszę tego, żeby wzbudzić litość moje drogie laseczki 🌻 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
Rudzia.....ja bym jakiś teścik może...??? co Ty na to? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Mi też zdarzały się skąpe @. Zrób sobie najlepiej test, dla świętego spokoju. Ania też pracuję z dziećmi :) Dzię byłam u lekarza po receptę na leki stymulujące. Jutro zaczynam brać. I później za kilkanaście dni kolejne podejście. Wierzę że sie uda, to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja też czuję się dobrze, ze swym wiekiem, czuje się młodo :) Chciałabym jednak ur. dziecko przed 35 rokiem. później wzrasta juz ryzyko różnych chorób u dziecka, tak przynajmniej gdzies wyczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
Innka nawet mi nie pisz o żadnym ryzyku....NIE NIE NIE wiesz co to jest "myślenie magiczne"? wiem, jestem świadoma że ja chyba nie dam rady...wiesz co...ale czaruję!!!! staram się myśleć POZYTYWNIE a jestm strasznym pesymistą więc to bardzo trudne! BAAARDZO!!! a napisz mi o inseminacji, na czym polega i jak to czujesz...czułaś... oczywiście tylko jeśli tego chcesz, ja chętnie poczytam...:-0 🌻 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Na forum nasz bocian jest wątek poświęcony inseminacji. Można sobie poczytać. Tam, gdzie ja miałam zabieg, maż nie mógł być obok, ale sa kliniki, gdzie para jest razem. Trochę smutno było mi z tego powodu. Zabieg nie trwa zbyt długo, po zabiegu jeszcze 15 min leżałam i do domku. Ja odczuwałam niewielki ból, jak przy @, ale podobno moje odczucia są nietypowe, bo dla innym zabieg jest bezbolesny, lekarz się nawt dziwił. Wiem, że niektórzy lekarze pokazują nasienie pod mikroskopem, mnie nie pokazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Idę spać , dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania37_69
Dobranoc Innko, :-))) 🖐️🖐️ 🌻🌻 będziemy w kontakcie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy raz w życiu chce przyspieszyć sobie okres, tzn. wywołać. Moge to zrobić Luteina. Tylko ile mam wziąść?I po ilu dniach mniej więcej bym dostała @? Dzięki. Głupie pytanie ale nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilyn:* pojecia nie mam=] dziewczynki nie zrobie testu bo znowu wpadne w bledne kolo:) co ma byc to bedzie.:* po prostu troszke sie przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane...ja już po hsg ale niestety wynik dopiero w poniedzialek,gdyby nie weekend to byłby na drugi dzień ale trudno.. Wczoraj pojechałam(mąż ze mną) rano a wypuścili mnie dopiero o 17.00. Zabieg miałam o 10.00 i robiła mi go moja ginka prowadząca z czego sie cieszyłam ,dostałam znieczulenie po którym strasznie kręciło mi sie w głowie i byłam lekko oszołomiona,noi sie zaczęło;wkładanie wziernika itd. Przy podawaniu tego kontrastu pomimo znieczulenia troche mnie bolało takie uczucie rozpierania ale tak jak niektóre dziewczynki pisały;ból do wytrzymania...Po wszystkim pięlęgniarka pomogła mi sie ubrac a moja ginka pod pache i zaprowadziła do łużeczka.Jak przyjechałam do domku to znowu sie położyłam a jak wstałam to czułam sie już dobrze...ale niestety dzis rano obudziłam sie z silnym bólem żołądka aż nie mogłam sie ruszac,wzięlam krople,potem dwie nosy i nic dopiero moja mama dała mi jakiś silniejszy lek przeciwbólowy i teraz troche lepiej...A teraz czekam na ten poniedziałek i zobacze jaki wynik.CAŁUJE WAS MOCNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko ja jak miałam wywoływaną @ to gin kazała mi wziąc luteine -1tab na dzień przez 10dni lub 2 tab(rano i wieczorem) przez 5 dni. Ja zawsze brałam prze 10dni i @ przychodziła po trzech dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! Klaudus-dzieki ze napisałas jak wyglada ten zabieg,mnie tez on czeka i bylam ciekawa .Bede trzymac kciuki zeby wynik był superowy. Kolezanki kochane ja troche sie podlamalam bo w piatek miałam miec badanie i ja i mój Krzys wszystko było ustalone , ale w pracy niedali wolnego mojemu lubemu i nici z tego.Poryczalam sobie. dlatego Ania nie zwlekaj tylko do lekarza jak najszybciej bo karzdy miesiac jest na wage złota. Rudzia-oby ci sie udało/bo niebardzo wygladalo to na @/z tego co pisałas.Moja znajoma miała tak samo jak ty teraz jest w 5 miesiacu ciazy.Trzymam kciuki by było to to samo co u mojej znajomej.ANIA INKA POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
🖐️🌻 hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam :) Wczoraj miałam gości z małymi dziećmi, dziś odjechali. Oj nabiegać trzeba się wokół takich dzieci :) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane kolezanki!! Wpadam sie tylko przywitac i zyczyc wszystkim udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamietacie mnie jeszcze??? Zalozycielke;) topiku?? Przepraszam,ze tak dlugo mnie nie bylo,padl mi laptop,musialam poczekac kilka miesiecy,zeby kupic komputer... Mam dobra wiadomosc! zaczynam 4 miesiac ciazy! udalo sie po monitoringu cyklu,gdy na wszystko machnelam reka:D ZYCZE WAM SZCZESCIA!!!! POSYLAM FLUIDY!!!!!UDA SIE WAM TEZ!!! juz w grudniu bede miec synka:) Pozdrawiam z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Bibuleczka gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibuleczka-ale super!!!! Moje gratulacje,masz juz imie dla synka?? Jesli moge spytac,długo trwało u ciebie od monitoringu jak zaszlas w ciaze,czy od pierwszego podejscia. Przesyłam fluidki********************************************************* ********************************************************* ************************************** i jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×