Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Innka ja też jestem ciekawa !!!! :) 2 cm malutka - zobaczysz tabsy pomogą lub samqa się wchłonie. Co powiesz na 7,5 na prawie 10 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus wiesz j wiedzialam ze cos jest nie tak bo zle sie czulam.Wczesniej mialam torbiela wielkosci kiwi gin byl w szoku,i niestety starcilam jednen jajnik wiec rozumiesz.Teraz to musze uwazac i dbac o ten jaden jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Moluś nie chce mi się pisac jeszcze raz to samo. Może Violaa mogłaby przesłac maila, którego otrzymała ode mnie, Tobie? Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie. U mnie oczywiśie @ brak:( Dzis znów kilka razy próbowałam sie skontaktowac z gin i nie mogłam ale niedawno sama do mnie oddzwoniła...ale sie ucieszyłam bo juz mysłałam że jest na urlopie. Przyjmie mnie jutro o 20.00,chciałabym jak najszybciej tą @ by zacząc nowy cykl ale to napewno jeszcze sporo czasu minie... Dziewczynki trzymajcie sie wszystkie jakos,ciężko tak pocieszyc bo sama czasem trace już cierpliwosc ale musimy choc troche wierzyc że wkoncu będzie lepiej... Całuje was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus, cierpliwosci ci zycze i wiem najlepiej przez co przechodzisz..i jeszcze ta niemoc, ze nic nie mozesz zrobic :( Ja wierze, jednak ze doczekamy sie fasolek. Chyba za ta cierpliwosc beda nam sie nalezaly ;) Inka, ja tez w sumie przymierzam sie do inseminacji..i nie do konca wiem jak to wyglada. Dlaczego ci ja robili tak wczesnie? chodzi mi o to ze zawsze myslalam ze sie to robi w sama owulacje, ale moze sie mylilam? Marylinka 🌼 Molus🌼 violaa , ten torbielek to raczej niepekniety pecherzyk, bo malutki i sie wchlonie. Ja ostatnio mialam 35 mm :( ale juz go na szczescie nie ma.) Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola!!!! rozumie Cię doskonale !!! Pamiętam jak się dowiedziłam, że mam torbiel ok 4 cm byłam załamana !!! ja mam tylko część jajnika ale pamiętam jak gin powiedził,że wystrczy kawałek jajnika i zdrowa macic i dzici można mieć. Podniósł mnie tym na duchu... Ogólnie mam chyba doła !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko boze jak ja Cie dobrze rozumiem wiem co dokladnie czujesz tak barzdo chcialbym ci pomuc ale tylko moge ci powiedziec ze doskonale cie rozumiem i jestem z toba.Ja mam mojego meza wybaczylam wszystko lecz nigdy nie zapomne tamtego czsu jak podasz mi maila to mam cos dla ciebie na pocieszenie.Moj maz jak sie juz zeszlismy to obiecal ze nigdy mnie juz nie zawiedzie i narazie tak jest wzielismy slub i staramy sie o dzidzie zaczynamy tego oboje bardzo chciec Bardzo go Kocham i to mi pomoglo i pomaga.A przedena kochane dni plodne i nowa nadzieja wiec trzymam za was kciuki i za ciebie Marlinko.Trzymajcie sie Kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Co tu dzis taka pustka?,zadnej kobietki nie ma.Pewnie sie wygrzewacie na sloneczku,ja zaraz ide na sloneczko.Pozdrawiam Was wszystkie kobietki i zycze milego i udanego dnia,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oj niestety nie wygrzewam się tylko kisze w pracy !!! 😠 Niedługo ide do gina. ciekawe co powie na temta monituringu. Viola dzięki za przesłanie maila 🌻 ❤️ dla WAS WASZYTKICH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOLUS ja nie pracuje i nie moge,szkoda ze siedzisz w pracy,no ale trzeba zarabiac na zycie,juz tak jest.Jak bedziesz po wizycie u gina to sie odezwij co powiedzial,pozdrawiam,buzka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Monitoring niesety dopiero w następnym cyklu bo teraz jedzie gin na urlop. ale dozre, że udało się załatwić i to na \"kase\" :) Ale gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też niestety muszę się dopisać,jednak problem twki po stronie mężą.No ale to już nie zmienia faktu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam!!! Ponownie zrobiono mi ins. Wczęśniej na usg wyszło, że 3 pęcherzyki pękły a 2 jeszcze nie. Mam nadzieję, że pękną wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ufff, jak gorąco. Ale to dobrze, bo ja jestem okropnym zmarzluchem i muszę sie wygrzać, żeby mi starczyło na całą zimę ;) Innka - trzymam kciuki, obyś już niedługo ogłosiła nam wspaniałą nowinę 🌼 Hankasa - napisz coś więcej o sobie, ile czasu się staracie? Viola - mogłabyś mi też przesłać tego meila od Innki na temat inseminacji, będę wdzieczna :) Klauduś, Marilynka i reszta kobietek - co u was? Pozdrawiam was bardzo mocno i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Pisałam, że dla mnie to jest zabieg bolesny ale dziś nie bolało, może lekarz juz poznał ułozenie macicy. Podkreślam jednak, żeby nie siać paniki że dla innych to zabieg bezbolesny, po prostu mam nietypową budowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! Wrócilm z wojaży mam pare fotek to wam wysle,co prawda to tylko dwa dni,ale zawsze coś.Bylismy u Krzysia na wsi siostra jego pojechała na krótki wyjazd,a my pilnowalismy domku,bylo super.Ale co dobre szybko sie kończy . Jak moge prosic przeslijcie mi meila od Innki o inseminacji,bo mnie terz chyba czeka ten zabieg.Z góry dziękuje. Zycze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jeśli chodzo o ins. to popytajcie i wybierzcie dobrego lekarza, tu trzeba trafić w odpowiedni moment, ważny jest dobry monitoring, usg przed samym zabiegiem, żeby się upewnić czy to dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Miałam dziś zrobić test bo to dziś 4 dzień po odstawieniu duphastonu ale stchórzyłam. Boje się że jak zobacze 1 kreske to się porycze. Narazie nie mam żadnych oznak ani na @ ani na nic innego. Chyba poczekam do soboty z tym testem Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! jestem kolejną która z zajściem w ciążę ma nie lada problemy ;-( mnie już od tego starania sie odechciało mi sie wszystkiego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz mam wszystkie objawy @. Dziś 29 dc czyli pewnie będzie tak za 2 dni. Juz mam doła. Juz naprawde brak mi sił. Chyba naprawde nie dam rady i odpuszcze. Innka aby tym razem ci się udało. powodzenia. Dorcia moze jednak @ się nie pojawi. Wiem co to znaczy z 1 krecha. pewnie zreszta jak my wszystkie Molus dzieki za zdjecia. Tobie tez wysłałm ale tylko jedno. Postaram się poszukac więcej. Klaudia, jadira, viola ja tez prosze o wasze zdjecia i pozdrawiam gorąco was oraz wszystkie pozostałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INNKA zycze powodzenia,zeby sie udalo.MOLUS dobrze ze juz sie zapisalas. VIOLA ja tez prosze o tego maila o inseminacji. Dziewczynki kochane wysylajcie foteczki na maila.Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam buziaczki,zycze udanego dnia.Ja uciekam na sloneczko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszeczki, dzis jestem szybciej w domku...ale gorąco na dworku. Surfitko dziękuje ci...rzeczwiscie cierpliwosci to potrzeba bardzo dużo,nie dosc ze nie mozna zajsc to jeszcze czekac 3 miechy na okres. Byłam wczoraj u gin,po badaniu ,usg przepisała mi cyclo-progynove a wiec nastepne 21 dni okresu nie bedzie:( a dzis 53dc...mam nadzieje że po odstawieniu dostane wkoncu @. Dalej czekanie i bezczynnosc.... Ineczka trzymam kciuki mocno!!! Dorciu, Edna może @ sie nie pojawi!!!!!!!!!!! Edna sprawdz poczte:) Dziewczynki dla was wszystkiech ogromne BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, tez to bralam. Po tym dostalam @, ale byl starsznie slabiutki :( Ale byl i to sie liczy, zycze duuuzo cierpliwosci ktorej mnie samej tez brakuje. Teraz mam 2-gi dzien po odstawieniu duphastonu i zobaczymy czy @ dostane, mam nadzieje, ze tak..bo piersi juz bola. Trzymam kciuki za ciebie , a ty za mnie trzymaj;) Sorki, ze wam tak wpadam, ale czy ja tez moglabym sie dowiedziec cos wiecej na temat inseminacji? Najprawdopodobniej jak tylko uda mi sie miec owulacje sie na nia zdecyduje. Dorcia, a moze jednak - kiedys musi to byc TEN cykl :) Inka, tobie rowwniez powodzenia :) I za wszystkie jak zwykle trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-odpoczełm ,ale to troche krótko jednak było warto. Obiadek zjedliśmy wczoraj na polku,dzień wcześniej grilek wieczorkiem,oj mogła bym sie przyzwyczaić do takiego życia.Cisza spokój,od czasu do czasu pies zaszczeka,rano sobie wstawałam wychodzilam na ogród z kawka,poprostu bajecznie.Ale dzis juz żeczywistosć blokowa,no cóż to co dobre szybko się kończy. Podesle wam potem fotki podajcie tylko meile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×