Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość karolcia25lat
dzieki za odp mialam robione badanie droznosci i ok maz mial badania nasienia i tez ok ale martwia mnie ciagle cykle bezowulacyjne aha i prosze napisz mi bo hormony tez mialam ale martwi mnie poziom prolaktyny mam 507,3mlu/I czy on jest ok lekarz mowil ze w normie ale mi sie duzo wydaje wszystkie mozliwe badania mialam sa ok a efektow brak ogolnie jestem z torunia ale teraz mieszkam od roku a angli a tu kekarze sa fatalni bez porownania niz w polsce dlatego szukam pomocy w srod zyczliwych ludzi napisz mi prosze co sadzisz o tej prolaktynie co moge jeszcze zbadac marze o dziecku odpisz prosze czekam dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia25lat
napisalm teraz na to forum gin na strone ktora podalas zobaczymy co lekarz odp. dzieki za podanie strony juz sama nie wiem co robic smutno mi bardzo i juz brak sił ale jak wspomnialam lekarze w angli sa fatalni do polski jezdze co 4 miesiace i tam oczywiscie tez sie lecze ale na urlopie malo czasu a co lekarz powie mi na odleglosc jak myslisz co powinnam zrobic dzieki czekam pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malenkie;) ja przechodze dzis swojego rodzaju kryzys... nie wiem czemu bo z @ dawno sie ogodzilam... zakupilam butelke mojego ulubionego czerwonego wina, jestem po 3 lampce(bije bardzo zadko a raczej wogole) i normalnie latam:) ide sie polozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok Dziewuchy
Tylko nie rozpijac sie-winko jest bardziej wskazane Dla Karoliny polecam olejek z wiesiolka-czyni cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co się stało z naszą tabelką? Rudziaa będzie ok-zobaczysz...:-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 2803
Witam jestem nowa na tym forum ale niedawno dowiedziałam się że dopadła mnie ta choroba,rozwijała się bez żadnych objawów a jak wyszło na usg to aż mi się zrobiło słabo!!!! Lekarz stwierdził wodniaka jajowodu po prawej stronie a w miesiąc później i po lewej stronie się pojawił .Nigdy się nie zastanawiałam jak to można być bezpłodnym mieć kłopoty z zajściem w ciąże(mam synka 5 letniego a zaszłam z nim w pierwszym miesiącu starań) a teraz świat mi się zawalił zawsze chciałam mieć dwoje dzieci ale na to drugie zawsze nie było odpowiedniego momentu zawsze nie ten czas a teraz aż mi łzy same w oczach stają.Proszę was o pomoc bo mój lekarz stwierdził że jedyna szansa na dzidziusia to in vitro ale to wiadomo dość droga zabawa a przeczytałam tu że można udrożnić jajowody ale nie wiem gdzie mogę szukać jakiejś kliniki która mogła by mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie o dzidzie od listopada 06 inni staraja sie dłuzej ale dla mnie to strasznie dlugo,w lutym jeszcze poroniłam i nie moge sobie tego wybaczyc;-{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mi w 12 dc wyszły 2 kreski, tylko ta jedna troche bledsza.A w następnych dniach prawie w ogóle kresek nie było widać. A Ty jak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 2803
Gdzie robiłyście badania drożności jajowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinka spojrz na poprzednia strone i zobacz kto zmienil nasza tabelke,dziewczyna pod pseudonimem \"oj dziewuchy\" sie bawila i ja zmienila do \"oj czy ok dziewuchy\" bardzo smieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam Tabelka kobiet starających sie o ciążę. NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... .....sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. ... sierpień 2004 ....................Klaudia......26.........Sulechów.... ..... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin........... październik 2005 nikkita.......ewelina........27.......Dzierżoniów........kwiecień 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. jakas wczorajsza jestem:) na obiadek kurcacka robie, niedlugo sie ta cholerna @ skonczy i wogole bedzie fajnie bo jestem pewna ze to SIE UDA:) pozniej do was przyjde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Dziewuchy
Karolciu!!!! Zobacz na forum gdzie napisalas o swoim problemie,Pani Doktor juz Ci odpisala:) Polecam to forum tez innym Dziewczynom,bo tam na pytania odpowiada lekarz ginekolog.Karocia wczoraj napisala i jeszcze wczoraj otrzymala odpowiedz. Klaudia26! przyznaje sie bez bicia,ze zmienilam Wam specjalnie tabelke,zebyscie sie troche posmialy,rozluznily!!! Nie ma nic gorszego jak tabelki!!! Serio!! Po co kobieta ma sie patrzec na cykl staran,przeciez to takie przybijajace...:O wszelkie tabelki,kochanie sie z mezem w obliczanych plodnych dniach prowadzi do schizy!!! Wiec wyluzujcie sie,bo jak w glowce bedzie ok,to szybciej sie uda!!! I co Wam jeszcze powiem... U mnie dzisiaj slonce,nie wiem jak u Was?! Ale idzcie na dluuugi spacer,poczujcie fizyczne zmeczenie,to potem odczujecie psychiczna ulge... Badzcie dzielne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja tam nie mam żadnych schiz...Raczej pełen luz.Gotuje rosołek i robie chlebek na kolacje. W tym miesiącu nawet kwasu foliowego nie biore.Pełen luz i czekanie na @ by iść do szpitala. Udrażniają jajowody w każdym szpitalu. Albo robiąc hdt, czyli tzw przepłukiwanie albo robią laparoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa Ty jesteś obcykana w tempkach.Nie zerknęłabyś na mój wykresik na 28 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda więc życze Wam pięknych humorów i udanej niedzielki... :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze;) nie przeceniaj mnie bo za mna dopiero jeden pelny wykres;p napisz do eksperta tom lukowski z prosba o analize:) on jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki kochane,rzeczywiscie dzis ladna sloneczka pogoda.Na obiadek robie kotlety schabowe z ziemniaczkami i dobry kompot ze sliwek a potem moze na spacer sie wybierzemy:) Zycze wam milej i przyjemnej niedzieli.Caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Koleżanki w ten piękny słoneczny dzień.Ja jeszcze w domku.Do pracy dopiero od czwartku, do końca lipca, a później zobaczymy. Buziaki na dobry początek tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
Marilynka W 12 DC WYSZłY PRAWIE JEDNAKOWE KRESKI TAK JAK POPRZEDNIEGO MIESIąCA TYLKO żE WTEDY OK. 19 DC. FAKTYCZNIE NASTęPNE 2 DNI BYłY BLEDSZE ALE PRAWIE TAK SAMO WYRAźNE, A DZISIAJ JEST17 DC I KRESKI Są CORAZ BLEDSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki!!! Ale mamy dzisiaj piękny dzień,oby tak zawsze słonko dla nas swieciło:) Jednak prognoza pogoda sie sprawdziła ze poniedziałek bedzie typowo wiosennym i ciepłym dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie też słonko pięknie świec aż się nie chce w pracy siedzieć. Czy któraś z was jest Poznania? Chyba też wpisze się do tabelki, a co ! :) NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... ....sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. .. sierpień 2004 ..................Klaudia......26.........Sulechów.... ....... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin........... październik 2005 nikkita........ewelina........27.......Dzierżoniów........ .kwiecień 2004 Moluś.........Joanna........30.........Koło..................sierpień 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze Dziewczynki że do końca lipca będe pracować na umowe zlecenie.Czyli niestety oznacza to że nie przysługuje mi urlop i niestety nie przysługuje mi chorobowe bo trzeba mieć przepracowane 180 dni by mieć chorobowe.Także jak pójde do szpitala to będe musiała szybko wracać do pracki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilynka tak wiem! :) ale chodzi mi o info dotyczącej pewnej pani doktor do ktorej sie wybieram niedługo .Czytajac w necie to opinie super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest tak że znajdą się opinie super a i tak znajdzie się ktoś kto nie był zadowolony.My dostaliśmy namiary na prof do Łodzi i babka od której dostałam numer do niego była zachwycona bo zaszła u niego, a potem zapytałam koleżanke która leżała w Madurowiczu i mówi że to zdzierca i nic nie robi. Także jeśli masz kogoś sprawdzonego to jedź i nie zastanawiaj się. Ja ak dostane umowe na stałe to od razu kredyt i do nOvum marsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×