Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Witam wszystkie Koleżanki.Czytam Was również cały czas ale dopiero teraz dostałam się do komputera. Ciężki to był tydzień bardzo...Dlatego super kolacja zaraz, późno bo późno ale trudno. Brzuch mnie boli już od dwóch dni a to dopiero 24 dc.Szlag by trafił tą @. Wiem że przyjdzie ale nie musi mnie tak męczyć tyle wcześniej. Ja ten cykl do końca mierze temp a później odpuszczam..testy, leki, wszystko.Nie ide do szpitala bo pisałam Wam jaką mam sytuacje w pracy. Widocznie tak ma być. Trzymam za Was najmocniej kciuki i nie moge się doczekać kiedy któraś z Was zaiwadomi njas o radosnej nowinie... :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ominęło mnie widze pare ciekawych wątków. Powiem Wam że ja mam troche inne podejście.Ja jestem chyba za szczera. Też mnie dobijały komentarze ale troche inne. Wszyscy wiedzą że się lecze bo jakoś nie zależało mi żeby to ukrywać. Mnie dobijały pytania czy już? czy działamy? czy juz się udało? I to ciagłe zdziwienie że się nie udaje. No niestety nie wszyscy są idealni. Tropche nas teraz jeszcze dopadły inne problemy, jeszcze ta praca. A ja teściówke mam spoko! Na prawde, interesuje się zawsze, troszczy, zawsze jesli pyta to z troski a nie z chęci dogryzienia. Zawsze mnie odwiedza w szpitalu i w ogóle to dobra kobieta. Także chyba jestem w komfortowej sytuacji. Dziewczynki całuje Was mocno, pozdrawaim i życze miłego weekendu. Oby natchnął nas jakimś optymizmem czy coś. :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!! Co tu taka cisza? NIkt nie zagląda, czyżby wszystkie zafasolkowały i ten topik ich juz nie dotyczy ;) Pobudka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane,rzeczywiscie cos cichutko... Dziewczynki ja od dzisiaj przyjmuje clostilbegyt,przyznam ze troszke sie obawiam tych skutkow ubocznych,pisze ze w niektoych przypadkach moze nastapic przerost jajnikow i tego sie troszke boje...Mam nadzieje ze nie dopadna mnie te najgorsze skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to ja wogole nie wiem czy jest weekend,wogóle go nie odczuwam.Otóz mezus wstał dzis po nocce i nawet w niedziele musial jechac do pracy na 14.00 do 22.00, takze prawie cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś nie martw sie Clostil. Po nim nie powinnaś mieć skutków ubocznych. To są bardzo sporadyczne przypadki.Nie powinnaś w ogóle odczuwać brania tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Klaudia, dokładnie tak jak Marylinka mówi, nic złego sie nie stanie. i tak jesteś pod kontrolą lekarza i muusisz mu trochę zaufać. Mnie np. bardzo boli jajnik przy clo. i wiem, bez usg w którym rośnie mi pęcherzyk. Ale oprócz tego, że i tak nie pęka nie mam żadnych skutków ubocznych. Marylinka mi tempka spada 1-2 dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! Jak miło że sie odezwałyscie:) Dziekuje Marylinko i Surfitko za opinie,troche mnie uspokoiłyscie...myśle że nic złego sie nie stanie,wkoncu tak jak mówicie jestem pod kontrolą lekarza. mnie w tym cyklu tempka spadła 2 dni prze @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki,gdzie wy sie wszystkie podziewacie? piszcie co tam u was.Pogoda taka sobie a już myślałam że wiosna bedzie a tu zapowiadają w tygodniu śnieg z deszczem,mam nadzieje że taka aura nie potrwa długo i znow wiosenka do nas zawita:) Miłego dzionka wam życze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😴 @ dostałam w 19dc 😠 chrzani mi sie w tym organiźmie ze szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja cały weckend miła dużo pracy. Remontujemy mieszkanie już 3 m-ce i teraz na koncówce całe dnie sprzątam i jeszcze brak komp. na nowym miejscu. Pogoda rzeczywiście jest nie najlepsza, zimno, ciemno i pada. Czekam na prawdziwą wiosnę. Troche mnie pocieszyły te zafasolkowania na wyjezdzie. Ja też w następny weckend wyjeżdzam ale z powodu tej infekcji i brania leków przez 14 dni nic z tego nie wyjdzie. Zakaz starań. No cóż szkoda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a co tu takie pustki?, juz nikt tu nie zagląda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. dawno mnie tu nie było. u mnie nic nowego. dalej czekam na @ żeby wreszcie zacząć clo. a jak na złość @ nie ma już 40 dzień. ale nawet nie robie testu bo ponoć znowu nie miałam w tym cyklu owulacji. a biust to mnie już boli masakrycznie więc pewnie @ blisko. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nowy numer Claudii,jak przygotowac sie do ciazy,jakie porobic badania-dosc obszerny artykul!!!Cwiczenia przed i po ciazy. Jestem z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 Gdzie wy sie podziewacie? TYlko nieliczni tu zaglądają ;) Ale pogoda sie zrobiła paskudna brrrrrrrrrr. Myslałam ze juz wiosna przyszła na dobre a tu taka \'\'niespodzianka\'\'. Co u was? Odezwijcie sie :D Oj dziewuchy - cieszę sie, że ci sie w koncu udało i doczekałas sie swojego szkraba, Ja tez staram sie nie myslec, nie wyliczać dni płodnych, tempkę juz dawno przestałam mierzyć, ale to siedzi w podświadomości i nie da sie o tym nie myślec, tym bardziej ze jest to dla mnie sprawa najwazniejsza. POzdrawiam wszystkie kobietki i głowa do góry, uda się!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was bierze Folik? Mi gin kazał go brać przynajmniej przez miesiąc. Powiedział że to bardzo ważna sprawa przy planowaniu ciąży i powinien być brany przed ciązą i w trakcie (3 m-ce). No to chyba zaczynam od dziś. pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Witajcie moje Drogie ,pogoda niezbyt optymistyczna ,u mnie powoli do przodu praca,dom,piesek bo jestem sama do kwietnia :p Ostatnio za dużo ćwicze to juz uzależnienie obsesyjne sie u mnie robi.....dziewczynki co u was ciekawego,jak sie czujecie ?-pozdrawiam bardzo serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Edna - ja foliku nie brałam, na razie łykam olej z wiesiołka na poprawę śluzu bo mam go w znikomych ilościach, zobaczymy jaki bedzie efekt :) Barbarko - jesli mozna wiedziec, jaklie ty ćwiczenia wykonujesz, bo ja tez chciałabym zrzucic kilka kilogramów, ale jak na razie nie wychodzi mi to. jexdziłam troche na rowerze stacjonarnym, ale efektów nie było zadnych, stosujesz jakąs dietę czy tylko ćwiczenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWAS FOLIOWY jest bardzo wazny!! jego niedobor moze powodowac niedorowzwoj u dziecka,wystarczy 0,4mg dziennie i podac tez mezowi-dzisiaj wszycy maja kwasu za malo...Polecam CLAUDIE!!;) Tam o tym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja dziś dostałam @, o dziwo juz w 27 dc jak nigdy. Wszystko mam pochrzanione. Robiłam progesteron i wyszedł 0,28!!! A gdzie do poziomu rzędu 10. Bromergonu tez juz dziś nie łykne bo ledwo dziś doszłam do pracy. Będe Was czytać Dziewczynki ale już się chyba nie kwalifikuje do tego topiku...Dopóki nie pójde do szpitala czy nie wiem nie wezme kredytu to nici z bejbkia.Niestety...Czas się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilynko!!!! Zagladaj tutaj,pamietaj,ze masz na topiku przyjazne dusze ❤️,pisz nam co u Ciebie!!!!!:) I pamietaj,zeby nigdy sie nie poddawac!!! Zawsze znajdzie sie jakies rozwiazanie! \"NAWET GDY NIEBO ZMECZYLO SIE BLEKITEM, NIGDY NIE TRAC PROMYKA NADZIEI\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC kochane dziewczynki!!! u mnie tak sobie,trzeci dzien z clo i czuje ze troszke mam mdlosci i brak apetytu.....dziwne!Ale nie ma co-przezyje:) Marylinko tylko nie opuszczaj topiku,masz pisac co u ciebie,jak zdrowko i wogole wszystko.Pisz zawsze co ci lezy na sercu a wszystkie wspierajmy nawazajem_Tak jak zawsze zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Marilynka......... nie pleć głupstw masz poprostu wszystkiego dość ,za bardzo skupiasz się na tym wiem bo sama raz to przeżyłam odpuść na jakiś czas ,nie mów że ci sie już nie uda -wszystko może sie zdarzyc nawet z zaskoczenia czego ci bardzo życze 👄 ............smutna Izoldo wiec odnosnie ćwiczeń to ja mam w domu taką mini siłownie więc napewno bieżnia to co codziennie ćwicze 10 km dziennie raz wolniej ,raz szybciej ,co do ćwiczeń to przede wszystkim fitness ,ale ytez nie mozna przesadzać z tymi przyżądami bo zbyt mięsnie sie rozwijaja:pco do diety to wlasciwie wszystko jem do 16 godz nawet slodycze ktore uwielbiam,pózniej pije juz tylko 2 litry zielonej herbaty i to caly przepis mój .pa dobranoc ..słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
to jeszcze raz ja marylinka to dla ciebie na poprawe samopoczucia............. http://www.youtube.com/watch?v=o4x-VW_rCSE&eur l=http%3A%2F%2Finternet%2E360about%2Ecom%2Fmarketing%2Dwirus owy%2Dw%2Dwykonaniu%2Dvideo%2F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinka wiem że jest Ci ciezko ale może masz gorsze samopoczucie przez te wszystkie leki i dlatego tak myślisz że nici z bejbika. Ja mocno wierze że tak nie będzie, ze się go doczekasz. Mówisz że po tych lekach słabo się czujesz i ja mysle ze stąd się bierze też gorsze samopoczucie (leki mają to do siebie że ich skutkiem ubocznym nieraz jest gorsze samopoczucie, psychiczne też). Nie martw się, nie zalamuj, zaglądaj i pisz tutaj. my wszystkie mamy ten sam problem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku ale nie mnie wszystkie pocieszacie Dziewczynki.Dziękuje Wam bardzo za to. Nie mam dość ale na razie skończyły mi sie po prostu możliwości. Z niedrożnymi jajowodami i pogmatwanymi hormonami nie ma co. Dziś jeszcze pokłóciłam się o to wszystkoz Mężem. Chciałam jednak iść do szpitala na tą laporo a On powiedział że mam niepoważne podejście do pracy bo zaczęłam pracować a chce iść do szpitala. Myślałam że mnie wesprze, bo przecież za miesiąc to wszystko może się pogłebić, skoro przez 3 miesiący znowu porobiły się zrosty to nie wiem co bedzie dalej. Ale wychodzi na to że się nie rozumiemy.Trzasnął drzwiami i pojechał gdzieś. Widać że zależy tylko mi a samej to raczej nici z tego. Matko co za dzień...Praca naważniejsza i pieniądze widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×