Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

aana srebrny to zimny kolor przecież, a czerwień jest gorrrąca ;) No i do groszkowej karnacji lepiej chyba już złoto podpasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wprost przeciwnie. zawsze chciałam być kruszynką. Mieć z 168 cm wzrostu :( Urosło mi się... zawsze byłam wyższa od kolegów, nikt ze mną na szkolnych dyskotekach nie chciał tańczyć :( Drobiażdżkiem też nie jestem ważę jakieś od 63 do 66 kg :( Fakt, że wszyscy moi faceci mieli ponad 190 cm. Ale tylko Johny uwielbia jak nosze obcasy... ja sama też zawsze tego unikałam, ale przy nim pokonuje pomału kompleksy. No i nareszcie czuję się w jego ramionach jak kruszynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka już zamówiona, więc za butami i dodoatkami najwyżej pochodzę po sklepach bo na allegro jakoś nic co by mnie za serce chwyciło nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam półtora metra, łatwiej mnie przeskoczyć niż obejść!! celi, są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy o sukienkach, ja cieżko pracuję. Bardzo cieżko. Mam do napisania emilka małego i nie mam czasu skrobnać. Moze dzis dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja mam 160:D:D:D:D a mój mąż 186cm, zresztą ja gustowałam tylko w takich powyżej 180cm:P Więc u nas różnica jest znaczna:D:D:D:D:D Mój tata jest wyższy od mojej mamy też o prawie 30cm, dobra kobieta to mała kobieta i taka, która mieście sie pod pachę:P A do czerwonej sukni super moim zdaniem wygladałtyby butki delikatne z brązowej skórki, ale takiej średnio brąż, z lekką nuta czekolady. Bo naturalna byłaby zbyt jasna:) Ka, kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, jesteś taka jak myślałam... tylko włosy „powinnaś” mieć krótsze... reklamacja: emilki z górkami puste przyszły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aana sorrki coś mi się serwer zawieszał i poszło część bez zdjęć :O A i mam prośbę, aby kóraś Aanie przesłała mojego emilka ze zdjeciami \"śląsk oczami celixx\" bo sobie juz go skasowałam , a jak teraz przerzucę 6 tyś zdjęć to zwątpię ze szczęścia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, wsyłałam ci@:P groszek, sliczne, tylko zbyt duże jak dla mnie;) groszek, ja proponuję bagat:P ceny nieziemskie, ale tam są przepiekne bnuty:) ja mam 35-36:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka , ale ta ślubna Ani to jest własnie błekit ;) no chyba ża masz zle skalibrowany monitor to trochę inaczej kolorki widzisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księciunio włąśnie zadzwonił cyt. jego wypowiedz \" juz jadę do ciebie, klient buc skończony :O, ale zaraz będę i wiesz szybki sex mi się marzy a pózniej dobre capuccino i kino w bb \" No i co wy na to :D:D:D:D:D:D:D:D:D Chyba wskocze w jakąś powabną koszulkę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) znajdziesz ładniejsze i nowe ;) ale te sa extra , takie wypasione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękit, błękit, a ile nałazil;am się za suknią. Wchodziłam i pytałam: czy są w ofercie suknie z błękitnej tafty????? :P Żebyście widziały miny:D:D:D:D:D:D Moja była z polskiej firmy Agnes... mierzyłam różową, a kolor widzxiałam na 15centymetrowym kawałku materiału:p Heh, co za czasy...buty miałam błękitne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, te satynowe czerwone są super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sukienka jest snieżnobiała. Ja myslałam ze Wy o balowej z soboty mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wymysliłam sobie sukienkę na 29 mraca, taka jak groszek pokazał w linkach, tylko bedzie butelkowo zielona. Tylko muszę iśc na solariu, a jak muszę to muszę prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu... próbowałam z komórki zdjęcia przesłać! nie umiem!! Anouk, jeśli coś się u mnie pozmienia to też bedem mieć błękitną! ale na szczęście u mnie to tylko cywil, jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, a to miałam czarną spódnicę z tafty i wyciągnięty z szafy, a zapomnany gorset, błękitny i srebrny szal:P gorset nie był slubny.... kocham błekit i zawsze chciałam, nie wyobrażałam sobie na siebnie białego ani ecru:P Bo nie cierpię.... Zawsze miała być błękitna, moja mama miała podobnie i wybrała łosos, a jej siostra groszkowy:):D:D:D:D Rodzinne:P ja własnie w niej brałam cywilny... a kościelny w białym garniturze z turkusowymi dodatkami w kościółku koło Czarnej Góry:P a pod tą stacją narciarską mieliśmy obiadek dla 7 osób pewnego listopadowego wieczora:P piękne czasy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, celi....widzę ,że my tego samego wzrostu. A mój też znacznie ode mnie wyższy , bo ponad 190. Też na imprezkę jakąś bym poszła i w taka ładną sukienkę sie ubrała. Mój kuzyn miał brać ślub, ale rozstali się. A więc sobie znowu poczekam. Ale sie wczoraj zdjęć naoglądałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy zobaczymy Twoje????;)wiesz jakie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się Wam że bałabym się kupić budy na allegro... nie przymierzając? skąd pewność ze popołudnie z nocką w nich wytrzymam? a buty śliczne rzeczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrróc, spódnica była z kaszmiru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×