Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

a mi się śniło dzisiaj, że mój Połówek bedzie miał dziecko z moją koleżanką z podstawówki (nie wiem skąd mi sie ona wzięła) i własnie czekaja w szpitalu na poród!! bosze.. co za ulga po przebudzeniu, mówie Wam! tak się ucieszyłam, że to nie prawda, że na chwilę zapomniałam o tej całej jego przeszłości nawet.. szkoda, że z tego też się nie mozna obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przed chwilą kolega zapytał dlaczego jestem taka zakręcona dziś. Ano jestem, najpierw zaspałam, w pracy młyn od rana. Jakoś mi dziś niewyraźnie, chciałam się uyrwać z pracy wcześniej, mam kilka spraw do załatwiena, niestety - raczej nie dam rady. Siet.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, bardzo... Ja może dziś podeślę też kilka... Groszku, fajne to autko, ale ciągle ma rejestrację z okolic yenki, hęęę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i snieg nam w końcu sypnął, ale \"sypnął\" to włansie dobre słowo, nie spadł, bo bardziej przypomina szron i pewnie za chwile stopnieje.. moje dziecko nigdy nie zobaczy bałwana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, groszku, zdjęcia fajne, ja juz pisałam wczoraj, jak nikogo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 groszku - zdjęcia superowskie. Mój brat miał kiedyś takie autko, mówiliśmy na nie rumburak :) Swoją drogą miałaś niezłą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tam sie ciesze ze groszek o mnie tez wysyłajac fotki nie zapomniała:) fajne fajne... buziaki z rana tez zakręcona jestem...i jakas takaś rozdrazniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mielismy poprawke łazienki bo spartolona była... no więc załamałam ręce księciunio został z fachowcami a ja... pojechałam do mamy.. a jak wróciłam o 21 to było nawet poodkurzane- przylepił nawet to co go prosiłam....posprzatane... no klurde samo się zrobiło:D:DD: tylko nie pomyły sie naczynia zaraz wam skrobne maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! Dziękuję za foteczki Groszku :) No brykasz Ty w błotku jak zawodowiec ;) A i terenówka godna pozazdroszczenia :) Jak coś wyszperam u siebie to tez wam poprzesyłam. No i chętnie pooglądam sobie inne dziewuszki, które zechcą mi się pokazać :) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhhhmm mojemu leniwcowi to się z niczym nie spieszy i dlatego bestyjka ma jeszcze stare blachy :o Idę po śniadanko i zaraz popisze z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jesli moge, to tez o fotki prosze, alfa-66-66@o2.pl -do tej pory jeno wiem, jak Jagódka i Celi wyglada:)Groszku, czekam wiec z niecierpliwoscia,która bedzie chciała-to sie zrewanzuje. Emmo, dzieki za @, dzis nie dam rady odpisac, bo pracuje-jedyny dzien w tyg. Jak tylko znajde dłuzsza chwilke-odpowiem na pewno:)Pozdrawiam wszystkie, zyczac udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net, nie ma sprawy. Wieczorkiem wyślę. No chyba że któraś z miłych koleżanek prześle Ci w międzyczasie :) W każdym bądź razie, ja sobie zapisuję już Twojego maila do książki adresowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej letko zakrecona dzisiaj jestem .............szukałam topiku i nie mogłam znaleźć troche to trwało zeby sobie skojarzyć gdzie mam szukac a gdzie szukam ;-(. Dzisiaj wpadła mi myśl że mój niedźwiedź za wczesnei wrócił bo teraz nie bardzo mam jak sie uczyć....................... życie jest dziwne i okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENIWIEC To najlepiej okresla mnie dzisiaj... no brak słów na moje nieróbstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ściągi, gotowce itp.... :P ale swoją drogą, to widać, jak na dłoni, jak ktoś ściąga, kombinuje.... nie byłam kiedyś tego świadoma nawet:O Ka, kuruj się, chyba sama najlepiej wiesz, czym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka A jednak się urywasz :D Ka Masz katar, bo pewnie na boso spałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja łażę na bosaka po domu i jakoś kataru nie mam, babka????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, a czemu mnie całujesz????;) Za to, że na przekór wszystkim tuptam po domu na bosaka????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, musze sobie trzasnąć jakąś fotkę , żeby Wam się zrewanżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy dzisiaj takie zapracowanę ?????? Żegnam Panie zatem, do jutra. Idę na bal z moim synusiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ani, sympatyczne zdjęcia i przyjemne krajobrazy :) Ja i A. planujemy w pszyłym tyg kilkudniowy wyjazd, więc jak wróce to prześle Wam fotki na których będę z nim... a teraz wyślę kilka tylko moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko... a Ty w jakiś wyborach miss nie startowałaś może? eche... teraz wejdziemy na temat slodzenia sobie nawzajem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, groszek, ta sama myśl mi przemknęła przez myśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×