Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Net - my tylko udajemy wszystkie takie młodziutkie :) w końcu topik jest na \"po 30-tce\" a to chyba o czymś świadczy! mi brakuje jeszcze zdjęcia Garnierki, ale to już jej napisałam i w ogóle mi jej brakuje i Kubusia! o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi - teraz nie dziwi mnie motto, wiedząc, że budynek na skrzyżowaniu wypadkowym....hmmm..nawet zmyślne, każdy się zagapia na motto w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem Wam - tu nawiążę do wypowiedzi Net, że \"wszystkie takie młodziutkie jesteśmy\" (a co! ;), że ja - z racji tego, że jestem nauczycielką z zawodu - zostałam kilka lat temu, jeszcze ucząc w Polsce, przez woźną do szatni wygoniona.....po ciapy! a co!! w końcu każdy zna swoje miejsce we szkole! ;) pozdrawiam i życzę miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) nie przesadzaj ;) Poza tym powietrze górskie dobrze na cerę wpływa ;) Tylko trzeba z halnym uważać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D juz biegnę z tłumaczeniem dla pozostałych ; w górach jak wieje halny to wiekszość górali idzie na flaszeczkę do sąsiada :D:D:D:D:D:D:D:D - a po tym cera raczej marna :D:D:D:D Emmo, ja mam zdjecie Kubusia ;) jak na moje oko to piekny jak mama;) Ja juz dawno temu Ani, Garni, Yennce, Groszkowi ,Nince posłałam troszkę komplementów ;) No ale wiek ze zdjęć Serduszka , Emmy, i Garnierki mnie powalił ;) Bo jakoś panią od kultury tak sobie wyobrażałam, panią z rejonów Lublina też, panią walcząca z bezmyślnością tez, pania lepiąca baławany też ;) No, ale trochę dziewczyny mnie zauroczyły, myślałam, ze na necie siedzą straszne \"pasztety\" - i jak dostałam pierwsze fotki \"starego\" składu to omal z krzesła nie spadłam ;) - oczywiście z radości ;) A kto by się nie cieszył , z tego, że przez net gada sobie z miłymi paniami ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia wielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) nie przesadzaj ;) Poza tym powietrze górskie dobrze na cerę wpływa ;) Tylko trzeba z halnym uważać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D juz biegnę z tłumaczeniem dla pozostałych ; w górach jak wieje halny to wiekszość górali idzie na flaszeczkę do sąsiada :D:D:D:D:D:D:D:D - a po tym cera raczej marna :D:D:D:D Emmo, ja mam zdjecie Kubusia ;) jak na moje oko to piekny jak mama;) Ja juz dawno temu Ani, Garni, Yennce, Groszkowi ,Nince posłałam troszkę komplementów ;) No ale wiek ze zdjęć Serduszka , Emmy, i Garnierki mnie powalił ;) Bo jakoś panią od kultury tak sobie wyobrażałam, panią z rejonów Lublina też, panią walcząca z bezmyślnością tez, pania lepiąca baławany też ;) No, ale trochę dziewczyny mnie zauroczyły, myślałam, ze na necie siedzą straszne \\\"pasztety\\\" - i jak dostałam pierwsze fotki \\\"starego\\\" składu to omal z krzesła nie spadłam ;) - oczywiście z radości ;) A kto by się nie cieszył , z tego, że przez net gada sobie z miłymi paniami ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia wielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi ucieło :O Wrrrrrrrrrrrrr Ps Emmo, miło w końcu wiedziec jak wygladasz ;)- juz wiem co zauroczyło twojego księciunia ;) Serduszko ;) a próbowałas sił na wybiegu??? ;) kochana tobie to zaden men się nie oprze ;) Oj dziewczyny ciesze się , ze takie fajne i miłe jesteście ;) Miłych snów ;) Niech wam sie coś fajniusiego przyśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) lub inna dobra kolezanka ;) skoro piszemy tutaj prawie o wszystkim to mam prosbę ; mianowicie ostatnio zachciało mi się mleczka do mycia twarzy dla cery po 30 -ce, dla wrażliwej skóry , no i to mleczko strasznie mnie szczypie w twarz :O , czy zle sobie je dobrałam, czy ono jest do innego rodzaju skóry, czy może mam wysuszoną skórę itp , prosze o odp. ;) Jakos znowu spac nie mogę :O postanowiłam nic dzisiaj nie brac , żadnych pigułek i oto efekty :O Jak tak dalej pójdzie to zatrudnię się w klubie nocnym jako ochroniarz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, na panne na rurce wywijającą się nie nadaje, ale na woznego chyba tak :D:D:D:D:D No bo kto jeszcze normalny o 2 w nocy w necie siedzi ?? :O Chyba jednak wezmę coś nasennego :O Bo do rana to jeszcze ze 100 problemów poruszę :P Buziaki dla was ;) Ps Ani , a gdzie zdjęcia z balu ???? maski i te sprawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, piękne fotki :) Piękne widoki i fajowa panna na zdjęciach. Emma faktycznie bardzo młodo wygląda, nawet młodziej niż ja. Moja praca chyba daje mi w kość ;) Albo dywersant mój :P Patrząc na emmę myślę sobie, że macierzyństwo dodaje blasku. Cholercia może tez się już skuszę ;) A wracacjąc do Twojego problemu Celi z tym mleczkiem, to może być wszystko to, cowymieniłaś. Albo uczulenie, albo źle dobrane do cery, albo ... albo. Ja zanim kupowałam jakieś nowe mleczko, zawsze kapnęłam sobie na place i posmarowałam twarz. Jeśli nic nie piekło i nie swędziało to wracałam po nie następnego dnia. W każdym razie mam teraz swoje ulubione, bo tez zwykle miałam problemy. Mleczko i krem AA, takie z pomarańczowymi elementami opakowania. Dla alergików i skóry bardzo wrażliwej. Są bezzapachowe, dobrej jakości i w rozsądniej cenie. Zresztą kosmetyki AA kupisz nawet w Dubaju :D To dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i od razu dziekuje za zdjęcia. Emma, mojego zdjecia też nie masz, nie tylko Anouk. A nick Ani, jeżeli mogęnapisać to piosenkarka holenderska o ile sie nie mylę. Ani, czy ja sie mylę, hę??????????????????????????? Zdjecia do Serduszka, Emmy i Net wyślę. Na razie mam tylko jedno, w domu mam super kompa,ale bez netu, u ksieciunia jest stary komp(do dupy) i wolny net. Tyle razy próbowałam wysłać najnowsze zdjecia ze nie policzę - i NIC!!!!!!! Serduszko, faktycznie niezła z Ciebie laska, ale mam takie wrazenie ze z bliska jesteś ładniejsza niż z daleka -fotki w powiększeniu robia piorunujące wrazenie, jak są w mniejszym formacie są jakieś \"surowe\". A z tym zdjęciem z baletnicami zmyliłaś mnie - myślałam ze Ty tańczaca. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko, Groszek ma rację z tymi mleczkami, pewnie źle dobrałaś albo uczula Cię jakis składnik. Najbezpieczniejsza jest seria AA, ja na szczęście nie mam problemów większych z cerą i uzywam AVON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje panie, znowu naprodukowałyście że nie wiadomo kiedy się „odrobię” z czytaniem... rany... zdjęcia wymieniałyście? a ja? zaraz się zabiorę za szukanie, może jakieś swoje mam to wyślę... wprawdzie ja nie lubię zdjęć (jestem taka nieoglądającasięzasiebie), nawet aparatu nie mam ale może ktoś mi coś kiedyś zrobił... a wiesz groszku, że nic mnie nigdy tak nie uczuliło jak mleczko aa...? miałam takie strupy na powiekach że nie mogłam oczu otworzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Yenka :) Ktoś na starym forum napisał, że szkoda że już nas tam nie ma. Widzisz... dobrze, że nie skasowałyśmy tamtego tematu. Ktoś odpisał, że jesteśmy tutaj. Tu i tak jest spokojniej :) Zresztą jak ktoś będzie chciał to przecież nas znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana - to mleczko dla alergików? A propos zdjęć, wysyłałam też i Tobie ale masz pełną skrzynkę i się wróciły :( Cos mi się zdaje, że reszta dziewczyn miała taki sam problem jak wysyłały fotki do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to mleczko dla alergików! od tego czasu nie tykam tych kosmetyków... skrzynkę muszę zlikwidować, bo mi nawala (pewnie dlatego się powracało), już nawet adres w profilu zmieniłam... bardzo więc przepraszam za rzucane na Was kalumnie w nagrodę mogę przesłać jedynie zdjęcie mojego widoku z okna w pracy – tylko to znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz ja mam prośbę... powiedzcie mi ale tak szczerze dlaczego ślub? bo moje „problemy” zaczęły się od nowa, minęły dwa miesiące i temat zaczyna powracać... a może to ja jestem nienormalna? w moim wypadku kwestia dzieci odpada (za stara jestem), więc...? po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, to że szkoda ze nas nie ma pisała Rozerwana, dostałam dzis od niej emilka. Potem podam jej namiar, ona z Wściekłych Mrówek pochodzi ;-), ale tych ok i \"oswojonych\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak komuś nie wysłałam, to dlatego, że mi umknęło, albo nie miałam maila, leniowie przekopiowałam adresy od groszka, skutek był taki, że i ona nie miała:P Anouk, to francuskie imię, które bardzo lubię, piosenkarkę też, ale przede wszystki aktorkę Anouk Aimee (wiecie \"Kobieta i mężczyzna\") sukienkę roześlę potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana, też miałam zwrot z Twojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana, na forum gazety wyborczej w dziale kobieta, jest temat kolesia, który pyta własnie po co ślub i jak swojej kobiecie wyperswadować ten pomysł. Myślę, że jeśli poczytasz wypowiedzi koiet to powinno Ci się przejasnić ;) Poszukam i może uda mi się go znaleźć to wkleję linka. No właśnie znaleźć czy znaleść??? To chybva jedyne słowo, z którym mam zawsze problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na etapie szukania sukienki na wesele moje psiapsióly... to musi być coś co i mojemu odbierze mowę... :D Może macie jakieś fajne strony z sukienkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, podeślij fotki ze ślubu....w końcu!!!!!! Fantastyczna kanapa, ten kolor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, sama muszę cos zakupić na 29 marca. I nie mam koncepcji, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! Jeszcze raz Celi napiszę, że cudownie masz w tych górkach :) I pytanko małe... Ta pomarańczowa garbata i nadzwyczaj stylowa bryczka z jednej fotki z Twoim księciuniem to Twoja jest?? Bo normalnie bajer :D I wybacz, że nie nazwałam jej odpowiednią marką, bo ja w te klocki cienka jestem ;) Aana, a ja o Tobie zapomniałam... przyznaję się bez bicia... ale to nadrobię :) no i zapewne nie tylko o Tobie, za co z góry przepraszam pominietę dziewczyny, bo to nie było zamierzone :) Aana... pytasz dlaczego ślub, skoro na dzieci już i tak za późno?? Mnie się wydaje, że dlatego, aby nie być samotnym, bo to kwestia nie do przebrnięcia, jak dla mnie, no i dlatego, że istnieje coś takiego jak miłość. Żle myślę???? Jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy, to ja na przemian raz AA, a raz nivea visage... I nie sięgam po nic innego, bo się boję... Ach no i Vichy jest bardzo dobre i niezawodne... Ja się nie sparzyłam :) Yenny... kurcze no wiesz, że tak sobie Ciebie wyobrażałam :) Emmo... wczoraj natknełam się na cytat, który pragnełam przytoczyć wąłśnie Tobie... \"przeszłość na szczęście wogóle nie istnieje, nie ma jej, jest tylko świat zapamiętany, ten, który przechowujemy w sobie. I on się zmienia razem z nami.\" Szczypiorski To tak nawiązując do twych wcześniejszych postów, gdzie pisałaś o tym co Ciebie boli... być może znasz te słowa, ale ja wczoraj do nich dotarłam i tak powiązałam je z Twoją sytuacją... No i gwoli wyjaśnienia co do mojej osoby. Próbowałam swych sił jako fotomodelka, ale jesli chodzi o zarabianie tym na życie, to nie w mojej Bydgoszczy, bo tutaj słaby rynek na ten zawód. Musiałabym się przeprowadzić, lub przynajmniej często dojezdżać do Łodzi, Warszawy,Krakowa... A to na chwilę obecną nie wchodzi w gre, bo mam mase obowiązków tu na miejscu i na takie wojaże nie mogę sobie pozwolić... no ale nie czuję się na pewno przez to tak jakbym coś marnowała. Gdy tylko nadaży się jakas okazja w ramach hobby skoczę gdzieś ze znajomym fotografem popozowac mu do plenerków i tyle i to mi wystarcza, jako miłe urozmaicenie :) A buzią często w chwili obecnej dorabiam jako hostessa to tu, to tam... Ale i tak dąże do jednego w życiu celu... Chcę być panią od kultury i już! :) I jeszcze żoną i mamą kiedyś tam :) ...to się rozpisałam ;) Uciekam teraz do nauki.... A i z drugiego pokoju dochodzą mnie jakieś niepokojące dźwięki... moje kicie znów rozrabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koty zwaliły cukiernice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Całe szczęście, ze się nie potłukła, tylko cukier rozsypany... Ja coś chyba kojarzę jeśli chodzi o sukienki... Po południu lub wieczorkiem jak znajdę to powklejam linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, szkoda ze nie wiesz jak wyobrazała mnie sobie Celi!!!!! Wiesz, stereotyp \"biurwy\" - kalafior na głowie itd. A ja mimo 30 na karku strasznie gówniarowato wyglądam, niestety. Jeszcze teraz zdarza się taka sytuacja, ze jestem w domu, zmyję makijaz, załozę dreski jakieś i włosy zwiazę w dwa kucyki i tak brykam po domu, a zapuka ktoś obcy do drzwi to na mój widok pyta\"rodzice w domu\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naoglądałam, emma, masz piękne włosy.... Zmykam wypisywać protokoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×