Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A w kwestii kosmetyków: olewam Vischy:P Lubię za to Laroche\'a i Biodermę ( i tych właśnie firm kremy głównie używam). Namiętnie używam Iwostinu:) jak więszkość moich koleżanek;) SVR też jest OK. Lubią pharmaceris:kremy dla wrażliwej skóry i maseczki. Lubię AA, ale teraz mniej używam. Ostatnio kupiła mleczko do demakijażu oczu Dermiki i mnie oczka pieką:( Aaaa, i zapomnialabym uwielbiam ogórkowy tonik Ziaji, za zapach, za wszystko:) Mam problemy, bo jestem alergikiem i muszę uważać, czasami uczula mnie sam zapach...więc ważne by wszystko było go pozbawione:P i żadnej nigdy więcej Nivei, na zapach mnie skręca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej ;) mordka mi sie drze :D:D:D:D:D:D:D idę na kawkę ;) z pózniej do kina na film gangsterski ;) :D:D:D:D:D:D:D PS garbus jest nasz ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalafior na głowie... no nie :D Ja tak myślałam, że masz długie włosy, że na pewno nie blond... nie wiem czemu, ale tak jakoś sobie wymyśliłam... A to, że wyglądasz młodo, tak jak wszystkie tutaj ( Net- Ty prosze nie pisz że 40 to wiek straszy itp. bo dobrze wiesz że to nieprawda!!!) wywnioskowałam w momencie gdy pościągałam sobie utwory muzyczne, o których kiedyś pisałaś... takie rockowe kawałki :) i sobie pomyślałam- babka ma krzepe :P Mnie z kolei ostatnio ochrzczono na lat 17... kupowałam sobie pończoszki, a ekspedientka pyta się mnie- Co na studniówkę pewnie?; na co ja odpowiedziałam- a skąd...; a ona- ach rozumiem do studniówki jeszcze troche... I tak od słowa do słowa wyszło że wg niej mam lat 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, ja ja zwykle (bo już widziałam te fotki z błękitną sukienką) napiszę, że ostatnie zdjęcie jest wprost zachwycające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie dziewczyny, zaraz wrócę ale waśnie się kłócę przez net z mym lubym... a tak buło cudownie... ponad miesiąc... oh ju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest dzisiaj bardzo źle pokłóciłam się wczoraj z moim połówkiem dosyć ostro sama nie wiem o co usłyszałam, że zachowuję się dokładnie jak ONA (tamta była ona) i w ogóle to jestem dla niego niedobra całą noc przepłakałam, jeszcze chyba nie mogę przestać powiedziałam mu, że mnie nie bedzię jak wróci..tylko zapomniała, że nie mam gdzie pójść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi miała niezłys posób na takie porównania. Powiedziała swojemu, że widocznie tylko takie wstrętne baby na niego lecą :P Czy coś w tym guście. Celi napisz proszę, jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) ja tak myślałam nie po złosci tylko tak wyglądały w większości panie w takiej jak twoje instytucja w D.G. no i jakos tak mi sie skojarzyło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i wymyśliłam, ze w waszym zawodzie to fryzura służbowa ;) Ani w błekicie wygląda cudnie ;), tak jak Groszek w groszkowym ;) Serduszko - a jednak moje oko dostrzegło w tobie potencjał na modelkę/fotomodelkę ;) - przynajmniej raz nie palnełam jak z ta kalafiorzycą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka mi chyba do końca życia tego nie wybaczy :O Serduszko, a masz jakieś zdjęcia kotków? A ja święcie przekonana byłam że Ninke jest brunetką :O i jak zobaczyłam jej zdjęcia to oczom nie wierzyłam, bo jakoś mi jej podlądy do brunetek pasowało, a nie do blondynki :D:D:D:D:D:D Aana, ja dostałam od ciebie potrójne zwrotki :O i w końcu poddałam się :O Emma, nie dość że sama pięknie wygląda to ma cudną niunię ;) A teraz czekam na foto Babki i Ka ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo ;) będzie dobrze ;) następnym razem powiedz menowi, że on tylko na takie straszne baby zasługuje ;) Mówię ci o to kopi kruszyć nie trzeba ;) Facet jak facet, do jego obługi jest tylko jedna dzwignia :D:D:D:D:D:D A ty zamiast uciekac z domu zrób super obiad /kolację ubierz sie bardzo ładnie i poprzymilaj się do niego ;) Jak dalej będzie stroił fochy to mu wyjaśnij , ze w waszym domku to ty jestes kobietą, a tylko kobietom uchodzi kapryszenie, facet ma byc ostoja dla kobietki ;) Oni lubią słyszec takie dyrdymały :P Oj lubią:P Za to nie bardzo słuchają o wyzwoleniu kobiet i ich zaradności :O Emmo i nie smutaj się ;) wyslij sms że tęsknisz i kochasz, a jak men wróci to będzie mu głupio cokolwiek ci zarzucić, bo wczesniej dostanie od ciebie słodkiego smska ;) Ja tam zawsze tak swojemu robię, a on w niebo wzięty lata na wysokości lamperii :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się wściekła mrówka :P Wstyd się przyznać, ale ja ostatnie swoje zdjęcia mam zrobione dwa, trzy lata temu. W dodatku nie mam ich na kompie, więc musicie poczekać aż coś wykombinuję. Ale obiecuję, że prześlę wszystkim. Serduszko, podeślij mi swoje fotki, bo jakoś zostałam pominięta :) No i bardzo wam dziękuję za zdjątka, są śliczne, prawie tak jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane wszystkie 🌼 👄 wybaczcie mi proszę, że nie odesłałam moich fotek (obiecuję, że odpiszę na emile i prześlę fot.), przypełzłam się jeno przywitać :) zdycham :( nie wiem, nerwy przez sesję, aura, niedoleczone choróbsko?? do tego mam full sprzątania, gotowanie, 1 dzieć chory, drugiego trza wyekspediować do szkoły i niedługo ferie, gdzie mam łapy włożyć? pracy nie ubywa :( ma sa kra na szczęście mam już ciepłą wodę :D księciunio rozebrał pół łazienki :D zdolna bestia i kochana, wczoraj harował jak wół, padł spać jak niemowlę bardzo Go ❤️ pozdrawiam Was serdecznie i ciepło (znowu śnieg i plucha wrrrr) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w tym sęk, że kotków nie sfotografowałam jeszcze, bo mój aparat padł i już powstać nie chce tak od pół roku :( Zeruję na cudzych, ale coś niedługo skręcę i poprzesyłam moje urwisy... A dziś to już przechodzą samych siebie!! Spać dawno powinny, a one zamiast tego po meblach skaczą, nie pozwalają mi się spokojnie uczyć i w ogóle mnie nie sluchają!! Babko, przepraszam, już wysyłam :) Emma, schowaj się do szafy ;) Ale tak jak Celi napisała, użyj podstępu, napisz że kochasz i nie daj się! A przede wszystkim spróbuj porozmawiać na spokojnie... I nie płakaj, bo ten cudny błękit Twoich oczek wypłuczesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, ja też chcę fotkę z córcią :) Wklejam linki, które ewentualnie mogłyby być. Obstawiajcie :) http://www.allegro.pl/item162145381_apart_czarujaca_elegancka_wieczorowa_suknia_.html http://www.allegro.pl/item164415801_wyprzedaz_red_dress_36_34_42.html http://www.allegro.pl/item161345273__bajeczna_suknia_od_producenta_.html http://www.allegro.pl/item163938174_czarujacasuknianewodss_na_miare_.html Skłaniam się ku czerwieni lub bordo... jakoś tak mnie wzięło. Tę sukienkę, których jest teraz wyprzedaż i tak MUSZĘ mieć :D Niemęża własnie nakręcam telefonicznie... kupisz mi, no powiedz że mi kupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) a nie ma nic groszkowego ??? ;) bordowe bardzo ładne ;) a w jakich ty kolorach czujesz sie dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam i już więcej nie oglądam bo ta jest NAJJJJJJJJJJJJJJJJ!!! a jej nazwa to-WYPRZEDAŻ~RED--DRESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lepsza taka krótka na wesele niż do kostek, bo wygodniej będzie się tanczyć.... i to przeszycie tuż pod biustem, i ta skromność i powalająca prostota połączona z jednym z najmodniejszych teraz materiałów.... BOSKA jest Groszku i kolejna zaleta- niedroga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie widziałam błękitnej sukienki, proszę mi to naprawić natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, wszystko juz jest tam gdzie trzeba. To w kwestii Twojego zalecenia w emilku. A sukienka rzeczywiscie śliczna, szkoda ze nie mój kolor :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam inne sukienki tego producenta, jest jeszcze czarna - mam podobną, zakupiona na bal andrzejkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko ;) juz wiem , to ja was nazwałąm pzreciez wściekłymi mrówkami :D:D:D:D myslałam , myślałam, o co ja z tobą sie ściełam i chyba chodzi o nazwenictwo :D:D:D:D:D:D:D ale o co konkretnie poszło nie pamiętam, tak się tym przejełam :D:D:D ty chyba też ;) Yennka to fajnie że sie nie obraziłas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serducho ta właśnie podoba mi się naj, najbardziej :) Druga, która wchodziłaby w grę to ostatnia. Ale ta pierwsza i tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, nawtykałam, przedstawiłam na przykładach że on nie jest w porządku i może dotarło... Anouk, Heartbreaker! zupełnie inaczej sobie Was wyobrażałam... zupełnie serduszko dzięki ale ja nie zamierzam być sama, zamierzam z nim być do końca życia! ale papier do tego mi nie potrzebny... a do tego ja mam takie uczucie że gdzie potrzebna umowa tam ta miłość wątpliwa... groszku, no to mam co czytać w długie zimowe wieczory... a zima podobno do środy będzie coraz cięższa! rany! ja rzeczywiście nie mam żadnego swojego zajęcia! miałam kiedyś gdzieś głęboko ze dwa ale... piszę po znajomych jak kto ma niech mi prześle to przekażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, groszek kiecki fajne, bardzo fajne...proponuję kolor bordo:) Baaaaardzo lubię;) Aana, rozczarowałam?????;) yenka, nie wysłałam????niemozliwe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anouk, ani trochę, zadziwiłaś... widziałam Cię po prostu trochę jak czesię z pana wołodyjowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to Czesia była??????/ Ulotna??????? :) ja dość twardo stąpam po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×