Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość celixx
No cześć :D:D:D:D:D:D wczoraj z nienacka padł ni net :O mieli naprawic do 22 i jakos im tak zeszło az do 14.30 dnia dzieijszego :O Ale przynajmniej nie mam 100str do nadrobienia :D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie sprawdzałam jeszcze skrzynki :O Więc nie mam pojecia co tam zastanę, ale licze po cichu, ze pamiętałyście o mnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D I moje sąsiedztwo cyganów was nie przestraszyło :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia wileka ;) PS Wieczorkiem Babko prześlę ci moje fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to ja :D:D:D:D:D:D:D:D spodobał mi pomarańczowy wczoraj , ale kazałam go wykasowac , a dzisiaj prosze , sama na pomarańczowo :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... nie startowałam :) Jakoś bardziej, Groszku, ciągnie mnie do ich organizacji niż w nich startowania :P Powołanie do animacji i działalności organizacyjnej robi swoje ;) Celi, ja o Tobie pamiętałam i licze na rewanż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakoś ten nik inaczej wyglada;) nic dziwnego, że faceci szaleją za kobietą o takiej urodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory tak szczerze szaleje tylko jeden :) ten obecny :), reszcie zależało na czym innym... :/ No ale dosyć już o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, wysłałam Wam zdjęcia. Nie wszystkim ale nie obrażajcie się na mnie te które nie dostały. Następnym razem powysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie wysłałam swoje zdjęcia. mam nadzieję, że wszystkim -jeśli do kogoś nie doszły to znaczy, że mam zły adres albo jestem pierdoła albo coś się popsiuło i nie moja wina pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie oglądałam tylu zdjęć :) Fajnie bo uwielbiam je oglądać i zwykle od tego zaczynam. No i stała się jasność... nie jesteśmy beztwarzowymi, wirtualnym tworami ;) Ani, Ty moja miła powinnaś się pochwalić jeszcze tym, które nie widziały, jaką piękną sukienkę miałaś :D Wiesz, tę błekitną... ech i mnie się marzy szansa na taką kieckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja drugą turę zdjęć wysłałam a i tyle dostałam od Was. Fajnie Was wszystkie móc zobaczyć a następny krok to już będzie real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpis
Wpisuję się abyscie miały kolorowo i pomaranczowo.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze kwiatuszek niebieski. Cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM dziewczyny problem...opisze wam w mailiku nie myslcie tylko ze jestem rasistka i zachowuje sie jak nastolatka. ale serio to dla mnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) wysłałam wam fotki ;) niektóre z was spokojnie moge juz mnie sobie wykasować , bo juz mnie znają z tych zdjęć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wybaczcie, ale nie mam starych wysłanych więc nie wiem co komu wysłałam więc niektórym z was sie zdublowałam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) Emmo ;) Serduszko ;) Ani ;) Dzieki za wasze fotki ;) Następnym razem zacznę sie malowac do zdjeć i musze nauczyć się pozować :D:D:D:D:D:D:D:D Bo az wstyd :O Wy takie piękne , a ja taka nieuczesana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) przeczytałam - ale na to nie poradzę :O nawet nie napisze , ze będzie lepiej :O Bo to nie od ciebie zależy :O Ale za 2 miesiące zazdrość ci minie, bo wrócisz go figury i jestem pewna , ze \"koleżanki\" nie będą miały szans nawet w marzeniach :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooooooo jacie!!! :D Ile zdjęć... ;) Celi, Ty się chyba z powołaniem minęłaś... Powinnaś być fotografem- specjalistą od pejzaży.... I uczyniłaś chyba to na czym Ci zależałao... Ślask pokazałaś nudny, a górki-boskie. Zawsze miałam sentyment do gór, a Ty jeszcze tyle zdjęć mi przesłałaś... Kochana jesteś :) Ninke :) Bałwan cudny ;) I te zdjęcia w Krakowie... super :) A czerwona kanapa- miodzio :) Emma, a te Twoje fotki to są z wakacji, czy z miejsca w którym mieszkasz?? Bo tak enigmatycznie napisałaś, że aby spotkać się z nami w miejscu do którego miałybyśmy po równej odległości to wypadłoby chyba na Francję?? Groszkowa :D ja nie zwątpiłam w Twoją cywilizację, w końcu Pani od kultury to Pani od kultury :D Ani!!! Ja się domagam zobaczenia tej czarującej błękitnej sukienki !!!!!! Cieszę się dziewczyny niezmiernie, że choć w połowie mogę już was poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się cieszę, że mogłam Was zonbaczyć a przynajmniej niektóre! śpieszę wszystko wyjasnić. mieszkam w Wielkiej Brytanii, dlatego napisałam, że gdybyśmy się miały spotkać w połowie drogi to wypadłoby gdzieś we Francji.. a te fotki to bardzo blisko miejsca gdzie mieszkam, i widoki mam ładne przez cały rok bo z jednej strony góry a z drugiej morze, co w Polsce niespotykane, za to śniegu brakuje na całej szerokości i bałwana sobie ulepić nie moge, nad czym szczerze boleje, bo jak zobaczyłam bałwana Ninke to mi szkoda do tej pory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również domagam się niebieskiej sukienki! Anouk.. a mogę zapytać skąd u Ciebie ten nick? może już pisałas kiedyś ale mnie nie było dane przeczytać..lubisz Anouk czy może skądinąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się jeszcze podoba zielony groszek w zielonej bluzeczce, bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi - ja chyba na Śląsku tylko raz byłam, więc dzięki Twoim fotkom nareszcie mogę się trochę przyjrzeć a sama tez bardzo lubię robić zdjęcia, więc chętnie powysyłam jeszcze kilka widoków, bo tu na prawdę ładnie jest..przynajmniej mi to trochę rekompensuje brak rodziny i całej raszty, którą zostawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, Aana doszły do was moje fotki ??? bo mam zwrotki :O włąśnei od was :O a niechę wam niepotrzebnie skrzynki załadować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi - do mnie doszedł Śląsk ale Ty sama niestety nie.. chyba jest jakiś błąd na serwerze bo w ogóle nie moge sie na pocztę zalogować.. ale jeśli możesz to spróbuj jeszcze potem albo jutro, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, ciągle dostaję zwrotki od ciebie :O Spróbuję póżniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) to moje ulubione - powaznie :D:D:D:D:D:D:D Ale jest nie złe co??? A w tym budynku ludzie mieszkają ;) Emmo , chyba w końcu masz już mnie u siebie ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, wszystko doszło, właśnie sprawdziłam, bardzo Ci do twarzy na molo :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! celi, właśnie to Twoje ulubione obejrzałam i aż musiałam mojemu Połówkowi pokazac, zaczytanemu teraz gdzieś obok a on mi na to z poważną miną: "i pomyśleć, że codziennie nieświadomie patrzymy na tę godzinę.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo ;) nie stresuj swego mężczyzny ;) mój na widok tego zegara zawsze zwalnia :O Budynek z owym cudem jest usytuowany na skrzyżowaniu, i przez niego bardzo często tam dochodzi do wypadków :O No ale samo motto jest boskie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynky-normalnie zwaliłyscie mnie z nóg!!!!!! Same tajkie gwiazdy,ze szok! Jestescie takie młodziutkie, swieze i piekne-gdzie mi tam -kobiety po przejsciach lat 41 do Was! Brakuje mi fotki Anouk, moze celowo.....Swoje posle jutro, jak mi mój ksieciunio pomoze wysłac z e swojego laptopa, bo ja lewa w te klocki-nie przeraźcie się babuszki -ryczacej czterdziechy. Póki co-pozdrawiam Was serdecznie, dziekuje za zdjecia .Celi-faktycznie niezłe foteczki, takie lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×