Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Pomarańczko, list już został wysłany. List, w którym podsumowałam to wszystko. List, który musiałam napisac i wysłać... po to żeby nigdy nie żałować, że czegoś nie powiedziałam i nie łudzić się, że może gdybym powiedziała, to coś by się zmieniło. :) Że może... Zrobiłam to żeby móc żyć, zamknąć drzwi... i nie nasłuchiwać jego kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszku Zielony Smutny
a przeczytal juz Go?I tak nie zrozumie ;-) :-P Nie wiem,ja bym nie wysłała-pamietaj NIC NA PIŚMIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrka z tymi km , az musiałam odszukac umowe kupna, kupiłam w ub roku pod koniec sierpnia i miała wtedy przejechane dokładnie 76500 km, ja maluchem jeżdże strasznie mało , bo w tym miesiac mnie nie było - wakacje ;) pożniej przez pełne 3 mieisące byałam zastawiona :( a teraz mój malec ma juz na liczniku prawie 78tyś :( a ja jezdże tylko po okolicy i do tego przewaznie fordem :( Groszku jak kupowaliśmy forda to miał 50tyś km i pachniał nowością, teraz ma 140tyś i tez pachnie nowością. jesli w środku plastiki są zasyfione, jesli siedzenia ulepione to nie kupuj tego, bo jesli ktoś nie dba o czystość to oleju tez nie wymieniał na czas :( Więc takie cuda odpadają. Poza tym skoro wszystcy piszą że mają takie przegiegi to kochana wybierz sobie markę i taki sam model sprawdz w salnie autoryzowanym idz i po siedz w nowym samochodzi, zboaczysz jaka jest róznica- jesli do zaakceptowania to mozna kupowac, jesli ten wystawiony na sprzedaż strasznie odbiega od nowego nie kupuj - bo samochód jest znioszczony i zajeżdżony. Ja nie mówię, o jakichs dziurkach małych, ale ogólnie, jakie wrażenie sprawia smochód ! Czy dywaniki pod wycieraczkami sa poprzecierane! czy i kiedy były wymieniane klocki hamulowe itp - o to musisz zapytaći sprawdzic w warsztacie !! I bardzo ważna rzecz - musisz sprawdzić zbierzność !!!!!!!!!!!!!!!!! Wtedy wyjda wyszskie przekoszenia samochodu itp ;) Buzia ;) A te ma ja wyjątkowo małe przebiegi :( Zwłaszcza ten nr 2 - ja bym go nawet nie ogladała- bo śmierdzi z daleka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to może ja Cię tu ściągnę? Widzę, że znawca z Ciebie :) Pomarańczko... nie wiem czy przeczytał. Ale po napisaniu i wysłaniu jest mi troszkę lżej, troszkę. A to i tak już sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, mam identyczny co ten ostani, nawet kolor i rocznik się zgadza!:0 więc jak jestes zainteresowana peugeotem to ci moge wszystkie bolocząki opowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi przeczytałam i jeszcze odpisałam! :) Ninke przeczytałam i odpiszę wieczorekiem :) Zielony Groszku dobrze, że napisałaś i wysłałaś i zamknęłaś. nie możnaby było chyba nie zamykać. ja bym też tak nie umiała. nie lubię zostawiać niedopowiedzeń, nawet jeśli wszystko jest jasne.... na samochodach się nie znam, to znaczy pisałam już, że dla mnie kryterium to kolor najlepiej czarny i żeby było gdzie foteliki dla dzieci zamontować.. :D ale rozpoznaję wszystkie marki, nauczyłam się znaczków! ;) pozdrawiam i idę na spacerek, bo mi coś małego, różowego ziewa na kolanach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po zdjęciu wnętrza - trochę za nowe jak dla mnie. Kierownica w szczególności. Ja mam 102 tys. na liczniku i jest bardziej wytarta. Przy tym przebiegu trzeba sprawdzić: 1. stan tylnej belki skrętnej - powinna byc już zrobiona inaczej tylne koła ustawią się w trapez / \\ - cos w tym stylu (koszt naprawy ok. 1000) 2. stan paska rozrządu - powinien też już być wymieniony (koszt naprawy ok. 750) 3.czy nie ma podcieków z uszczelki pod głowicą (razem z rozrządem ok. 900), 4. stan zamka tylnej klapy - ale to się trzeba przejechać i usłyszec, czy nie hałasuje - koszt wymiany bolca ok. 50 zł 5. stan hamulców A w ogóle polecam ci stronkę www.206club.net tam wystarczy się zarejestrować, poprosić kogos o obejrzenie zdjęć albo i samochodu na żywo - chłopcy się rewelacyjnie znają na tych samochodach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, chłopcy z klubu jak zobaczą zdjęcia to są w stanie na podstawie drobnych niuansów powiedzieć, czy był bity i co było z blach wymienaine...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku. ja swojego czau też napisałam taki list. Ale nie dałam i nie wysłałam. Zabrakło odwagi. Mam go do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i cena tego 206 jest jak najbardzej w porzoądku! Ja za swojego pól roku temu dałam 13800 i bez elektrycznych lusterek;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dzięki :) Ja tam nawet o połowie rzeczy, o której pisałaś nie miałam pojęcia :P No i weź tu kup używany samochód :o Myślisz, że wymieniali kierownicę? Bo nie wiem jak zrozumieć, to że jest \" w zbyt dobrym stanie\"? To źle czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak, jak mówi Celi: lepiej troche bardziej zniszczony w środku niż wypicowany. A taka nowa, błyszcząca kierownica np. może świadczyc o tym, że był nieźle bity, że strzeliły poduszki i trzeba było całość wymienić... a najlepiej to powierzyć sprawdzenie samochodu przed zakupem zaufanemu mechanikowi:) teraz są takie urządzenia na bateryjki do sprawdzania grubości powłoki lakieru, jak za grubo będzie - znaczy, że pod spodem szpachla, a jak szpachla, znaczy że bity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ze zdjęcia to ta fiesta jest podejrzanie za nowa w srodku! przy przebiegu 120 tys. w 11 lat, niby tylko 10 tys. rocznie, ale z kolei jak na warunki niemieckie to raczej mało... i chyba ciężko trafic samochód sprowadzony ale nie bity... cena zdecydowanie okazyjna, ale pamietaj jeszcze o opłatach celnych, akcyzie itd. wyjdzie wtedy ok. 10 000 pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, widzę, że na dobre dołączyłaś do poszukiwaczy autka.... a żaden z Twoich znajomych nie zmienia...jak kupować używany w Polsce, to raczej ze znanego źródła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma chyba akcyzy..... jakiś czas temu TK cos chyba w tejj kwestii sie wypowiedział. Groszek, zapytaj yenkii;) Jeśli z Niemiec, to opłaty rejestracyjne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy opisie peugeota 106 (nr 3 na liście ofert) jest napisane że ma szyberdach. Ty widzisz go na zdjęciu? Bo ja nie... albo nie ten opis albo nie ten samochód do opisu... Groszku, weź ty jakiegos kolegę, brata i przeleć się po komisach, a najlepiej ogłoszenia bezpośrednio od właścicieli i to jeszcze the best gdyby byli pierwszymi włascicielami. Wtedy bierzesz książkę serwisową takiego autka i wszystko (prawie) masz czarno na białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ja mam zrobić? Nie mam już kogoś kto się tak zna na samochodach :( Buu... a w ogłoszeniach są praktycznie same z komisów. W ogłoszeniach bezpośrednich w gazetach nie ma zdjęć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdzę - akcyza to urząd celny nie my. Ale popytam i jutro odpowiem, nie ma mnie w pracy,ale coś wykombinuję. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, daj opis na GG, że kupisz małe autko....moze ktoś sprzedaje swoje;) Popytaj znajomych, rodziny, znajomych rodziców, sąsiadów...tak trafisz na sprawdzony egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×