Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Serduszko ;) do ciebie kochana napisze po południu ;) ale nie martw sie ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! i zmykam bo tyle mam sprzatania mam doła jak cholera nie chcą mi dziecka ochrzcić...no wiadomo czemu.. kurwa mać a zła jestem tez na ksiećiunia i trochę na siebie i na azdego po trochu tylko na kubusia nie:P spytałam(niepotrzebnie) jak wyglądały jego chrzciny z ex...no i mam nerwa bo u nas jasniepanstwu terminy nie pasują by przyjsc... a u nich cała rodzina wynajęta restauracja i akurat rocznica ich slubu. a fuck nie lubie błazenady i cyrku bo to \"nasze\" a raczej \"kubusia\" swieto i cos intym,nego ale...ale wiecie w czym rzecz nie musze tłumaczyc?? poczytałam was ale mam nerwy i nie za bardzo wene by sie odniesc no i wczoraj sie szczepilismy 6 w jednym więcej ukłuć bym nie zniosła... dostał becikowe to na szczepionki pojdzie jednorazowo 160 zł płaciłam drugi raz w czerwcu ma być tez ta sama 6 w 1 czy jakoś tak.. no ja cie pier...takie mam nerwy kubus wazy 5600!!!!!! szok... i dziwic sie ze mi krzyze odmawiaja posłuszenstwa ze kolana bolą i ramiona:) tak dalej pojdzie to się złamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Garni w sprawie chrzcin Kubusia, spróbuj w jakimś małym kościółku..a jak nie to podjedź na górkę gołonoską w DG do O. Franciszkanów mnie grzesznika..rozgrzeszyli, wogóle problemów nie robią, pewnikiem Ci nie po drodze, ale....mogłabyś mnie odwiedzić :D resztą się nie łam a Kuba zdrowy to i waży jak chłop :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) Garnierka rany boskie - ale masz wielkoluda :D Dzięki za maile. Dziewczynki strasznie was przepraszam, że tak wybiórczo odpisuję. Jakoś weny mi ostatnio brakuje. I tak sobie myślę, że skoro ja sama nie do końca sobie radzę, to jakim prawem mam doradzać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..on jest ciężki i długi ale nie gruby:) spaceruje z taka jedna co ma dziecko2 miesiące ta jest.......kolos:) a mój taki normalny mumi...dzięki - fajnie tam jest w kosciółku ale kawał drogi no jednak jak nie bedzie wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka własnie ochrzciła dziecie u ojcow Franciszkanow, na luzie,Tata Zuzki rozwodnik,nawet chrzestni nie musieli byc po spowiedzi tylko podpisali jakiegos glejta. Ja bede tam chrzcic moje cudo w wielka sobote-maja chrzciny jedne w roku kiedy dzieci sie zanurza w wannie kosciol jest nagrzany ustrojony kwiatami i impreza zaczyna sie o 22.00. Ale jest mi tez przykro ze to wszystko wyglada tak a nie inaczej.Tez wolalabym w rocznice slubu. Ale sobie moge. a moj chrzscil dziecko swe pierwsze w tym samym dniu co slubował-i chcesz cos wiecej Garni ;-) Ale mnie to dyndajetsa!!! Pozdrawiam. Groszek jak Cie dorwe i urwe łeb za to smutkowanie razem z Serduchem-czy Was Bog opuscił?!?!?!? Rece sa nogi sa i to do samej ziemi wszystko na miejscu a te maja doły!!Natychmiast z nich robic wymarsz!! Sciskam goraco i obiecuje ze zjem i za Was po rybce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo* no własnie moj chrzcil w rocznicę slubu ich i było przyjęcie i wogole dziś powiedzial mi ze ja bede miec za to lepiej... bo mu zmarudzilam... ze oni mieli pieknie juz nie wychodze z kubusiem w południe- bo mu za gorąco a nigdzie nie ma poscieli na lato do wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo* ja nie miałabym sumienia chrzcic o 22...dzidzius wtedy spi smacznie pojedzony wykapany w domku rozbieranie dzidziusia w kosciele?? tez nie...on nie lubi byc obracany przebierany moze i fajnie to wyglada...ale chyba głownie dla dorosłych dla nas dla widzów- ale dla malenstwa to męczace jest:) malenstwo bynajmniej moje lubi cisze spokój , no i cos takiego byłoby dla niego koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, ja pół dzieciństwa na Gołonogu spędziłam, nad Pogoria w lecie siedziałam od rana do wieczora- a Kościół ten tez znam, pamietam, że kiedys - jako 8 letnie dziecko trafiłam na zebranie alkoholików nawroconych i pamietam to jak oni z sympatią mówili o tym, ze ci ksieza, ten kościół pomogli im odmienić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Słonko takie piękne, niebo bezchmurne, temperatura wysoka, że aż ciężko nie uśmiechać się ot tak po prostu. Jo* ❤️ Garni! I co cie obchodzi, że jego dziecko miało wielką imprezę w chrzciny, że cała rodzina się zebrała i że była to też ich rocznica ślubu?? Co z tego wszystkiego, co z tego przepychu, co z tego splendoru, co z tego rodzinnego zebrania i świętowania skoro tej rodziny i tak już nie ma?? Skoro to małżeństwo szlag trafił?? Co z tego skoro tamto już nigdy nie wróci, nie powtórzy się?? No powiedz! To przykre, że masz problemy, by ochrzcić Kubulka, ale cholera, księża gdzieś są na pewno normalni i wyrozumiali. A jeśli nie ma ich w pobliżu, to jedź tam gdzie napisała Jo* do ojców Franciszkanów.A tych co odmawiają Tobie, tzn. Kubusiowi udzielenia tak ważnego sakramentu niech piekło pochłonie! I w dupie mam to, że teraz być może bluźnię! Ale jak dla mnie to chore. Każde małe dziecko jest niewinne i jest takim samym człowiekiem, nową bożą istotą, jak wszystkie inne dzieci! I nie ono jest winne temu, że jego ojciec ma przeszłosć, która czasami przeszkadza. Nie ono! I jemu należy się chrzest!!! I nie przejmuj się Garniero żadnymi schematami i tym że tamto dziecko miało lepiej. Bo miało lepiej tylko pozornie! Sciskam mocno Ciebie Garni i Kubulka duzieeeegoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały, mały Mumi. Nawet nie wiesz jak. Okazuje się ze pracuję w promieniu 100 metrow od miejsca gdzie pracują dobrzy znajomi jednej z nas... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wtedy bedzie mial ok. 8 miesiecy i jesli pojdzie w mamusie to bedzie kochał kapiele! Taka mam nadzieje ;-) Nikt go nie bedzie obracał tylko wsadzi do pieknej wanny-tzn.zanurzy ;-) A swoja droga ciekawe czy sa takie małe kapielowki..moze byc chlopak wstydliwy ;-) A moj mial w 1 dniu i slub i chrzciny-nie w rocznice ;-) ;-) Takie buty. Yenka-->a Ty masz dola ze zaczyna sie prostowac i cos Ci nie pasuje ze powoli robi sie ZA PROSTO ;-) taaa nie ma to jak byc kobieta :-P Bedzie dobrze ,zobaczysz. Jestes lux to i life musisz miec lux.Tak zarzadziłam a kobiecie w ciazy sie nie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Yenny ;) Mumi ;) Ciekawe kiedy ja znajdę tu jakąś sąsiadkę ;) A co z naszym spotkaniem forumowym?? Ja tak bardzo chciałabym pogadać z wami na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko--> pilnuj sie ;-) ;-) radze po dobroci ;-) ❤️ Nie ma tego złego..Nie wiem w czym rzecz-ale wszystko bedzie dobrze bo nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Jo* Ty mnie ino nie strasz, jo? ;) Będzie dobrze... kazda mi tak pisze, więc musi być. Kochana podałabyś e-maila w profilu, to do Ciebie też by szły zbiorówki i wiedziałabyś w czym rzecz! Zadroszczę Ci wiesz? Tego nieskazitelnego optymizmu! Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* - to nie dół, tylko niedowierzanie że moze byc tak prosto ... :-) Tja, być kobietą, być kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam. Musze poprasować sobie sukienki, bo nie wiem jeszcze, w której mam dziś \"wystąpić\" a potem kąpiel, włosy pod suszarkę i szczotkę, twarz do tapetowania, pazury do lakierowania, torba do spakowania i ruszam. Więc troche mi na tym zejdzie. Do jutra zatem dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> serduszko w TV sie przepraszają i walą sprostowania hehe :D Ty nie musisz :D -> Yenny yyyyyy znajomi jednej z nas? a gdzie Ty mieszkasz tak a\'propos :D -> Jo* podobają mi się Twoje posty, sa takie energetyczne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhhmm akurat ;-) tylko ten optymizm to mam głownie dla innych..Dla siebie czasami tez cos zostawie tak jak dzisiaj na przykład.. Starsza jestem to i straszyc mogę... Jak ja marze o tym ze zrzuce spodnie z golfem i te wszystkie rozmiary L wsune sie w jeansy normalne pomaluje pazury zapakuje Dzejkoba do bryki i jazda na spacer lub nad morze jeszcze tylko dwa miesiace ;-)!!!!!! i sen sie spełni..No moze nie od razu bede wygladac jak jedna lalaka po odsysaniu ale skoro Gasrni mowi ze jest znosnie to daje temu wiare!!! Cos tam postaram sie zamiescic w tym profilu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) ja mam znowu ciśnienie na maxa podniesione :P powiedziałam położnej, ze musze zmienic lekarza - wiecie dlaczego .. ale nie wtajemniczonych , krótkie wprowadzenie, na I badaniu USG lekarz stwierdził \"niedorozwój\" i powiedział \"to jest za małe\" oczywiscie dodał co myślało sie , ze już można ? :P Na II badaniu zwykłym pokazały mi się różówe upławy- powiedział jak dodonisisz to będzie cud - ale masz tu skierowanie na szpitala na zabieg jakby co :P i dodał masz 10% szans na ą ciąże :( Na III badaniu zwykłym stwierdził ,iż mam za małą macicę i jesli nie wymiotuję i jeszcze kilka innych dolegliwosci nie mam - to jest to ciąża obumarła :( i kazał przyjsć nastepnego dnia na USG - wczoraj było to USG - dzidziuś ma sie dobrze i meirzy całe 27mm . No i po tych rewelacjach chciałam zmienic lekarza , ale położna wygadała się przed dupkiem - i ten do mnie dzisiaj przez całą wizytę \" alez kochanie , nie denerwuj się , dam ci skierowanie kochanie na badania, prosze kochanie tutaj jest recepta, kochanie , ale nie zmieniaj mnie itp \" aż mi się rzygać chciało od jego cukrowania :P Uparałam sie i po wizycie do położnej mówię że zdania nie zmieniłam i chcę do lek. (tu inne nazwisko) , a baba do mnie, ze przed weekendem to jest nie mozliwe i ona mi nie zmieni lekarza :( Moze w maju będę mogła przejsć do innego, ale ona nic nie obiecuje :( Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a na marginesie dodam, ze tutaj jest tylko 3 ginów :P a ze względu na to, ze jeszcze musze leżeć jazda 100km do innego lekarza odpada :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) wiesz ja mam chyba o tyle lepiej, ze mój nawet nie był poinformowany o chrzcie :( juz nie mówić o zaproszeniu ojca na chrzest :( ale przynajmniej nigdy też nie usłyszałam, ze dla kiedys to było to tak czy srak :P I chwała mu za to, ze jakoś nie garnie się do opowieści dziwnej tresći o życiu z exią :P Ale z drugiej strony znając siebie , wiem, ze te opowieści byłby wyjątkowo krótkie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Garni ;) nie smutaj sie ;) poszukaj innego kościoła ;) ale za nim przejdziesz do konkretów to pogadaj o pieniążkach na masze za zdrowie Kubusia - powinno pomóc ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az nie moglam tego przeczytac. Przeciez to konował nie lekarz. Jaki niedorozwoj?Jaka za ciasna macica?A robił Ci kolposkopie ze to stwierdził?czy co? W ktorym jestes tygodniu? Nie no nie moge,goraco mi aż. Celi Ty juz masz połozną? Pozdrawiam Cie i Malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* to samo napisałam Celi... bo tez użyłam słowa konował :P Co za kraj, ja pindolę. Żeby nie móc wybrać sobie lekarza prowadzącego ciążę???? A potem się łajdacy dziwią, że przyrost naturalny spada {wsciekly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* no widzisz , ja przeprowadziąłm sie na wieś i tutaj w przychodni dla kobiet sa tylko położne :( oczywiście taki ktróe pozjadały wszystkie rozumy :( Tutaj nie ma typowej rejestracji :( jest połózna i ona rejstruje lub nie -bo ma takie widzi misię :( no koszmar :( A żeby było lepiej to jestem jedyną pacjentką , której takie traktowanie nie odpowida :( I jeszcze lepiej jestem I pacjentką tego znachora, która ma skończona 30 lat i jeszcze nie rodziła :( Oczywiście jestem wyjątkiem :P Tutaj większość pierwszy poród ma za sobą w wieku max 20lat :( Chyba więcej nie musze nic pisać ................. Niech tylko maluch bedzie całkowicie bezpieczny to jade od razu do B, i kończe tą zabawę z tymi ..... pip .... pip :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec już smutów :D własnie gotuję sobie ogórkową - mniam mniam ;) J. jest dzisiaj na ślasku i mam w końcu szanse na zupke - bo on tylko żurek śląski , rosół i moja chińską je :P A miałam już straszną ochote na ogórkową - to wszystko przez Yenny i ten jej kapusniaczek - ale że u mnie nigdzie nie ma dobrej kiszonej kapusty - to jako zamiennik będzie ogórkowa :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was słonecznie troche jestem obrobiona a do tego mam lenia ................... Serduszko cos mi sie wydaje że najbliższą twoją sąsiadka jestem ja ......tylko miasta inne . Celi ja poprosze przepis na chinską zupkę...........bo ja jak to a miałam ale już nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×