Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A poza tym chciałambym usłyszeć naszego experta w tej dziedzinie ;) jeszcze jedno to z 2003 roku miało miejsce na ślasku , a teraz jesteśmy w małopolsce, więc skoro dwa różne urzędy wypowiedizały się identycznie w kwesti skorygowania niezapłaconych faktur to chyba jest to zgodne z przepisami ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - to łózko tez mi sie bardzo podoba ;) niestety my nie bedziemy kupowac w Bo concept - bo ceny koszty urządenia by mnie zabiły :( Ale chce się wzorowac na prostocie tego producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ceny też powaliły:( za łóżko (z e wszystkim) i komodę oraz szafkę nocną musiałabym zapłacić 8 000:O:O:O:O I pożałowałam:P Kupiliśmy z Voxu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi nigdy nie miałam takiego problemu z niezapłaconymi fakturami ...........tak to jest jak sie pracuje u detalistów:-). Co do rodzaju spania .................usilnie przekonuję niedźwiadka nad łożkiem kontynetalnym - argumenty mam bardzo różne od tych zwyczajnych do tych bardziej wyuzdanych :P Jakich bym argumentów nie użyła - łóżko będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia, oświeć młodszą koleżankę;) Co to jest łóżko kontynentalne???? Kontynentalne kojarzy mi sie z typem śniadań serwowanych w angielskich hotelach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia ;) eeeee jakby to była praca u kogoś obcego to miałabym to w nosie, ale to w sumie i moje pieniądze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i wiesz vat i podatek od 16tys w \"03 to troche kasy jest no nie ? :( teraz mniej ale my w sumie pieniędzy na ulicy nieznajdujemy ;) Wiec rozumiesz , ze kwestię jak odzyskac to co juz wywaliłam w błoto wyjątkowo mnie interesowały i nadal interesują ;) A co do płacenia to zawaliła teraz jedna z największych firm na śląsku :O więc reguły nie ma kto płaci, a kto nie :( Bo takiego pana Heńka to postraszę, ze mu produkt zabiorę - bo p. Henio jest głupi i nie wie ze to nie zgodne z przepisami, ale juz taki koncern to wie :( i ja się bujam po sądach :( a w efekcie zamiast normalnej kasy po roku czy dwóch dostaję o 30% mniej, zawsze moge ise sądzić dłużej i liczyć na odsetki, ale nam teraz są potrzebne pieniądze . Na pewno jak już będe miała swój domek to na kase i 3 lata będe czekac cierpliwie, ale teraz sama rozumiesz :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - własnie ty masz mebelki Voxu i jak się sprawują ??? nic się nie dzieje, nie rozpada sie itp ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię sobie przerwę ...............mam dzisiaj dość a przedemną jeszcze całe popołudnie z statystyką :P ..........a potem to bedzie trzeba ,mnie przywrócic do życia w społeczeństwie nauczyć od poczatku co to jest snooker i kręgle i że można przy tym sie fajnie bawić i pic piwo ......................ale się rozmarzyłam ech..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:D Są OK, choć składałam reklamację, że zbyt płytkie otwory nawiercono na kołki w jednej z szuflad, mój mąż ją składał i front szuflady uroczo popękał. Złożyliśmy reklamację, po tygodniu nam przysłali. Mam łóżko i komodę z linii Romeo i Julia i są OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) o takiego łóżka szukałam ;) tylko kolor jabłoni czy jakoś tak zbytnio mi nie pasuje do całego domku :( ale moze mi się zmieni ;) a taki jasny klon .......... hmm gdyby był to od razu bym kupiła :D:D:D:D:D:D- nawet jakby mi pózniej nic do niczego nie pasowało :D:D:D:D:D widziałam tam jeszcze że jest coś kremowego, ale to chyba trzeba w realu ogladać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komode , to ja będe miała ze szczebelkami i w środku z żywą pozytywką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jednolite w kolorze jabłoni locarno, bo prawie wszystkie meble i szafy wnękowe są w podobnym kolorze ewentualnie tzw \"złoty orzech\", bo takie mam zamówione do salonu. W obu pokojach mam taki sam kolor i w garderobie i w korytarzu;) i kuchnia też taka, zależało nam na tym samym kolorze wszędzie, żeby nie wprowadzać bałaganu kolorystycznego;) Zaś w pokoju do pracy też mam te komody, tylko w innym kształcie i biurko, no i sofę z Ikei w czerwonym obiciu;) Łóżeczko też chyba sobie u nich kupię, zresztą zobaczymy, jak będzie potrzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ale tematy dekoracyjne. W sam raz i dla mnie :D Ja właśnie wybrałam kabin do łazienki http://www.aquaspa.pl/sklep.php?f=sklep&ff=showproduct&id=49 Dziś spotykam się z kafelkarzem - Arturem. Pewnie coś mi doradzi. Bo nawet ja sama się jużpogubiłam w swoich pomysłach. Ta łazienka zen jest śliczna ale te ciemne fugi jakoś mi nie grają. Zrobię pewnie podobną ale z białymi fugami :) Kuchnię biorę z brw, bo tania. Panele na całe mieszkanie w kolorze orzecha, drzwi do łazienki też. Szafa wnękowa z matowego szkła. Tak więc tak jak u Celi, cała dziupla będzie miała wspólny mianownik -jasne kolory, beże, kremowe, waniliowe i dodatki w kolorach ciemnego brązy, bakłażana i zieleni butelkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikea zmieniła już strony i są już rzeczy z nowego katalogu. W końcu zmienia sie na przełomie lipca i sierpnia i na stronkach www nie ma już mojej sofy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, super!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D Kabina super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a skoro jesteśmy przy Ikei, czy byłas może zerknąc czy są tam te zasłony z koralików? Kurcze, nie ma tu emota z trzepoczącymi rzęsami bo bym takiego wstawiła... :P Ale cieszę się, że kabina się podoba. W sumie kupując ją nie będę musiała zmieniać hudrauliki, a poza tym jest razem z brodzikiem i syfonem. Wiec w zasadzie gdybym płaciła za zmianę rur + brodzik + syfona i kabina za np. 1400 zł, to i tak wyszło by drożej nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma!!!!! Byłam dwa tygodnie temu i pytałam:( Zapomniałam się odezwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku jak widze twoją kabinę to sama chcę prysznic ;) co do koloru wypełnień- to w starej firmie na slasku meiliśmy białe płytki i zielono-niebieskie fugi - i było fajnie i niebanalnie ;) niespawiało wrażenia szpitala :O Ale dużo zalezy od wielkości płytek ;) i koloru podłogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ja byłam ale w krakowie nic takiego nie widziałam :( nie było żadnych koralików :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię odcinających się od całości fug:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam wam zdj starej firmy ;) tylko bałaganu w łazience się nie wystraszcie, ale to była wspólna razem z 3 pracownikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przerzucam się na pocztę :) To co, mam robić te koraliki z makaronu? ;) A podłoga, być może jak sugerowałyście, będzie z glazury drewnopodobnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja w łazience mam Tubądzin: Peru kolor piaskowo-żółto-bordowy;) Ale na stronie producenta jest teraz tylko niebieski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sobie przypomniałam, ze te w firmie płytki miały niebiekswe mazy - oj skleroza nie boli :D:D:D:D:D:D i sorka ale z rozpędu więcej wam posłałam niz było zmairzone :( ale wybaczycie co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja będę miała Tubądzin kolekcję Femme, kolor biały listwy fioletowe z zielonymi motywami roślinnymi. Co do podłogi to jeszcze nie wiem :o Rozmawiałam z facetem z firmy od kabiny, zresztą z Wro, i transport jest za darmo :D Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku do tych płytek to tylko białe wypełnienia - z cała pewnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pooglądajcie jeszcze wyroby Ceramiki Paradyż...robią piękne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×