Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

hej pragnę przyponieć, że udało nam się dotąd funnkcjonować bez wulgarnego języka i wycieczek osobistych w czyjąś stronę, bez naśmiewania się z kogoś i nabijania się. Mam nadzieję, że ten \"nasz domek\" dalej będzie tak funkcjonował pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............ ..........
Kłamiesz Anouk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............ ..........
Panie w białych rękawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) już zerkam do skrzynki ;) Buzia :) u mnie znowu kolejna burza, i pewnie znowu mi zaraz net padnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka ;) ale moim przypadku to jeszcze chodziło o udowodnienie, ze ktoś taki wogóle jest :O bo zus nie miał danych :( musiałam do zusu dostarczyć papierzyska z 3 lat :( + wpłaty potwierdzone przez bank :( - sama radość ............... :O i od tamtej pory nigdy , ale to nigdy zusowi nie zapłace przelewem :P po co? po to tylko, zeby jakaś mądralińska coś pokręciła w systemie i znowu zniknę i będe musiała do kazdego durnego potwierdzenia przelewu dołożyć po 50 zł :O i udowadniać że jestem w zusie zgłoszona :O ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) kliknę do ciebie jutro ;) ale dzisiaj juz musiałam napisać , ze masz odjazdową kuchnie ;) poprostu dech zapiera :) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ja już niechce mam dość ..............chce słońca a nie ciągle deszcz i deszcz ........nie przypominam sobie żebym w emigrowała do UK - gdybym miała wyemigrowac to może Dubaj ? ( mam tam bardzo dobrego znajomego pracuje już tam kilka lat jest dobrze zadomowiony i do tego niezajęty .................oj bo sie skuszę tym bardziej że pewnie niedługo przyjedzie na urlop do rodziców). Bo tak naprawdę jaka to róznica facet w Indiach czy Zjednoczonych Emiratach ? - prawie żadna tylko do emiratów mogłabym wyskakiwac w weekendy :-).- zapomniałam weekendy mam zajęte - szkoła buuuuuuuuuuu. jakby nie patrzec dupa zawsze z tyłu :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia, ale pogoda wytworzyła w Twoim mózgu obrazy;) Mój tata niedawno był w Abu Dabi, mówi, że rewelacja. Takiego czegoś nie widział. Całe to USA i Japonia wysiadają:) Ja mam doła, bo dziś mój wylądował z tym swoim kolanem w szpitalu!!!!!!! W niedziele poszedł wieczorem na rower i załatwił się na cacy:( Tak, ze pojechał na pogotowie:( Całkiem możliwe, że nici z morza... Mają mu wszystko posprawdzać i oddać mi go dziś z powrotem:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam odrazu obrazy..................tylko sie rozmarzyłam że przydałby sie jakis facet w ciepłym kraju ...........zrobiłabym sobie urlop zamknełabym domek i poleciałabym daleko . Zaczyna mnie męczyć to ciagłe przesuwanie powrotu - po ostatniej wiadomosci nawet nie miałam siły się wkurzać , przestaje wierzyc ze kiedys wróci jak tak dalej będzie to zaczynam dojrzewac do decyzji o rozstaniu bo i tak jestem sama - same telefony to za mało jak dla mnie - poprzednim razem był 114 dni ( sam liczył) a tym razem już jest 97 dni a powrót podobno ma być 18 tego czyli jak ja potrafię liczyć to znowu będzie 115 dni - i ten własnie statndart długości pobytu zaczyna mnie męczyć . Niedźwiedź powinien się cieszyć że mam szkołę bo nie mam czasu na nic - niechodze na imprezy nie spotykam się z nikim - jednym słowem brak okazji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka no Ty byś się nie nadawała na żonę marynarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, iż Mama Kubusia jst tak fotogeniczna, że powinna to jakoś wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka nadawałabym się :-) mam przyjaciół on pływa jest tak regularny jak szwojcarski zegarem 6-tygodni w morzu 6 tygodni w domu - tak sobie wykombinował armatora jak urodziła mu sie córka 5 lat temu - podono chcieć to móc - on chciał:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka deszczowe marudy ;) brrrrrrrrr ja też nie przepadam za deszczową pobudką :O ale u mnie na razie przejaśnia się i nie pada ;) Groszkoawa - nie mam jeszcze pojęcia - w przesądy o okrągłych czy podłóznych brzuszkach nie wierzę :( ale 30.07 mam USG więc może uda się dojrzeć kto też tam zamiaszkał i wypozyczył sobie moja ciało ;) Na razie czuję się głupio ............. no bo nie jestem już kobietą, matką tez jeszcze nie .......... mam wrażenie że jesetm jakas taka nijaka :( z lokatorem w brzuchu :( ehh chyba gorszy dzień ;) Ani- nie miałam pojęcia, że twój az tak się urządził :P myślałam, ze tak jak nasza Groszkowa ;) i że szybko dojdzie do siebie . Ale jest jeszcze opcja szybkiego ratunku.... wsiadaj w auto i mknij do szpitala i przekonuj lekarza, że wszystkie chwyty dozwolone tj strydy, antybiotyki, gipsy itp byleby tylko postawił ci twojego na nogi w krótkim czasie ;) Ani - a powaznie, to nie martw się, mężczyzni szybciej zdrowieją ;) Może to tylko tak strasznie wyglada i obejdzie się bez jakiś drastycznych zmian w waszych wakacyjnych planach ;) Garni ;) - a Niono już rozmawia?? czy po sniadaku poszedł lulu ?? Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem Ci że coś mi sie wydaje że w najgorszym wypadku będzie układ 6 na 6 ..................boże czemu mnie podkusiłeś żeby zaktualizował książeczkę marynarską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka - ależ masz pomysły - żona marynarza brrrrrrrrrrr to chyba straszna dezorganizacja zycia :( bo jak się taki pojawia od czasu do czasu w domku to czuje się jak gość :( nim zdąży sie zadomowić to znowu wypływa ;) A taka żona to słomiana wdowa na etacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ....................zostaniesz marynarzem???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi żadna dezorganizacja - chyba wręcz przeciwnie oni sa bardziej zorganizowani niz inne małżeństwa - ona prowadzi firmę i jak o przybywa do domu to zawsze ma coś do zrobienia - potrafią taka wszystko ustawic że maja tez czas dla siebie - nawet na wypoczynek i letni i zimowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ? no co ty nie oszalałam .............niedźwiedx ma zauktualizowana książeczkę podkusiło mnie i wpadłam na taki szatański pomysł :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia- może i masz rację, ale z moim byłoby trudno cos takiego osiągnąć :( On jak na tydzień wyjedzie to po powrocie robi straszym bałagan i ja przez kolejny tydzień wszystko odkładam na miejsce , a on znowu wyjeżdża :O Więc jakbym tak przez całe życie miała zyć- to chybabym mojego musiała wymienić na bardziej zorganizowany model :D:D:D:D:D:D:D Ale minusem bycia z marynarzem jest CHYBA to, ze on niechętnie jechałby nad jakieś morze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explorer - rozwala mi linki :O Groszku - jak bedziesz chciała otworzyć to musisz skopiować i wrzucic na pasek i zlikwidować spację przed przecinkiem :O Nie mogę z Opery korzystać , bo mi nie działą na niej kafeteria :( a Netscape mi sie ostatnio zawiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie zrobiłam z linkiem. Świetna łazienka :) Moja jest mniejsza, więc będzie kabina zamiast wanny. Wanna może być ewentualnie u fajnego, wolnego i przystojnego sąsiada :P Ależ się rozmarzyłam. No ale w końcu miałam okazję zobaczyć jak wygląda łazienka z kafelkami nie pod sam sufit. Jezzzuu czy u was też tak leje? U mnie już chyba 3 tydzień z rzędu leje albo mży albo siąpi :o Masakrrrraaa :( Chcę na rower, na leżak, na ognisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam towrzystwo. Jakby byla ikonka padnietego psiaka to ja... Zgoniona strasznie - wczoraj w pracy, po pracy,dzis w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×