Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

domek .................. hmm ................. no marzenie ;) ale ja już sie nie dam nabić w butelkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D domek tak ale w sąsiedztwie mieszczuchów - tylko i wyłacznie , wystarczy mi tej wsi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka , mnie tez pomysł z zieloną kanapą przypadł do gusty. Dlatego zamiast płytek na ścianie pomaluj ścianę w delikatną zieleń i połóż na niej szybę. Albo nawet w taką zieleń mocną, jak kanapa;) Ja mam płytki, ale teraz bym dawała szybę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niechce płytek miedzy szafkami :( nie wiem jeszcze co, ale nie płytki :( będe miała ich nadmiar :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zielona kanapa hmm zaraz poszukam czegoś w moim \"guście\" lub bezguściu :D:D:D:D:D:D:D:D:D Juz jedną zielona piękną mieliśmy ze skóry nawet Ikera - ale frajerzy oddaliśmy teściom :( a teraz by nam sie to przydało jak nic :( ale cóż ........ No, ale na tym przykładzie widzisz jak dużą będe maiłą kuchnię i naprawdę nie moge tam jechać z wymyślnymi meblami :( bo bedzie to głupio wyglądało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani dostałam. Super :D We Wrocku okradli ABW :D Wy to macie poczucie humoru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaa :( jak oni juz sprzedali na allegro pufy :O ale coś mam ;) podoba mi się Nokaut i Passa, a jak wiesz teraz mam Hossę ;) http://www.yanomebel.pl/index.php?s=2 kanapy nie da sie przez net wybrać :( musze przejechac się do Agaty lub coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja pod ABW parkuję czasem auto;) Chyba muszę znaleźć bezpieczniejsze miejsce;) Ale ja się też uśmiałam z nich, a po pracy pójdę pośmiać im sie w oczy..... Jak oni tak dbają o swoje bezpieczeństwo, to jak mają dbać o bezpieczeństwo Którejś tam RP:P Celi, lecę oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, ta, co masz jest fajna iw wygląda na wygodna. Fajna jest spectrum;) Wiesz, te wskazane przez Ciebie nie maja podłokietników:O:O:O kiepska sprawa:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowi cisną się ząbki./ile to człowek ma ich mieć?? ani jeden nie wyszedł a ledwo zyje przez tego malca... boshe....ani masc ani gryzaczek...maruda ze hoho...no i ukradli słońce..a jedynie a spacerze jest do zniesienia własnie zdałam sobie sprawe dodając zdjecia do labfoto , ze tylko jasniepan nie iał kubusia na rekach ani razu.. sprawdza sie co ani powiedziala babcie dwie dziadka zadnego kubusiek juz całkiem całkiem przewraca sie z plecków na brzuszek.ma przy tym spora uciechę.. jasniepanstwo pytali czy beda oficjalne zaręczyny...no we łbie im sie pomieszało...za dwa tyg. ma być zmniejszony pierscionek..zobaczymy czy do tego czasu on zrozumie..ze czasem mnie ranił i czy zmieni swoje zachowanie. bylismy z jego dzieciakie na wycieczce :P i wygadał jak mamusia jego na mnie mowi...napiszę na forum --ze jestem krową, że jestem szmatą, że chce zeby mnie auto przejechało..zebym zakopana została pod ziemią bez trumny i by mnie mrówki zjadły, ze jak mnie spotka to mi w ryj da....\" takie popowtarzał mi młody...nie powiem ju z co mówiła na nasze malenstwo...no ale przegina...a potem pretensje ze jej dziecko sie moczy w nocy..a sama mu cudowna atmosferę robi.. pewnie maly się boi..bo najzwyczajniej w swiecie bardzo mnie lubi i podekscytowany wraca do domu, pewnie opowiada...i wtedy mama go \"gasi\"...sam by tego nie wymyslil...nie ten etap..powtarza wszystko nawet to co ma powiedziane ze nie wolno.. tak więc mamuska exia mogłaby swe dziecię wierszyków nauczyc a nie specyficznych zachowan i wyzwisk rodem z rynsztoku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAluuu
celi---ale ty pierdolisz trzy po trzy...to nie możesz zrobić przelewu do zus-u jak siedzisz jednym okiem robiąc przelewy???? do dokąd ty robisz te przelewy?? do banku musisz biec ??? się motasz .powagi chcesz sobie dodać ,że niby księgowa z ciebie taka?? bo nie rozumiem?? :D:D no bo normalni potrafią przelew przez internet zrobić:D:D do zus-u też:D śmiech prawdziwy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAluuu
ale mam ubaw:D:D system wpłat nie widzi:D:D celi xx Ani no no ale mi napsiałas czytam jednym okiem, bo drugie mam na koncie bankowym i usiłuje robić przelewy niestety na chwilkę musze miła pogawędkę przerwać - musze biec do placówki banku i zapłacić zus nie lubie robic przelewów do zusu- bo wiecznie mają z tym tutaj jakiś problem Pozniej system nie widzi wpłat i ja biegam i się tłumaczę i udowadniam w 10 pokojach, ze składki zostały na czas opłacone wrrrrrrrrrrrrrrrr w Belgii mieszkasz?? Holandii??? w Polsce to bez problemów takie rzeczy... wiem bo w Zus-ie pracuję...system nie widzi:D:D o ja ....nie wierzę:D biegnij do banku....tam zobaczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi panowie ze strony Yano sa nieźli szczególnie ten z dziarami ;) zaraz obaczę Twoje fotki :) wogóle to witam Was powykręcana przez romantyzm ja chce ciepła i słońcaaaa :( nie wiem co się dzieje na nic czasu nie mam młody już na obozie nawet eska mi nie puścił, wydzwaniam jak głupia sesja już skończona, jeszcze ostatniej oceny w indeksie nie mam zbliża się połowa lipca a wcale nie wypoczęłam w Lukasie jestem juz stała klientką sprzęty odmawiają posłuszeństwa nabywam nowe a kasa topnieje ale obyśmy zdrowie byli jak tam Jo* rozpakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAluuu
Anouk---Z ABW się śmiejesz a mi z celi x( CZY JAKOś TAM) nie wolno?? przeginasz...świetsza od Pap.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi !!! brzuszek :D :D :D śliczny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry pomarańczko ale petentą Zusu wcale niejest do śmiechu jak przychodzą idiotyczne wydruki - podobno z błędami a o znajomości przepisów nie wspomnę ..................szczytowym osiągnięciem jest wypłacenie płatnikowi chorobowego a potem przysyłanie że coś tam gdzies się niezgadza z przed trzech lat .............bo wasz boski system żle zeskanował alebo żle przyporządkował wpłaty .........więc moze oszczędż sobie i innym udowadniania jaki to Zus jest super tylko płatnicy do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) szkoda zdzierać literek z klawiatury jaki system jest wie każdy, kto MUSI płacić a ta sroczka swój ogonek chwali, nawet gdy w/w instytucja wypłaci jejmośćce na starość pińcet złotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha o ile wypłaci :P ps. jak tam examy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAluuu
to samo napiszę robiąc przelew z internetu co idąc do banku i tam wypełniając druk!!! w banku panienka i pani z okienka mi prawidłowo w/g wymagań jakichś reguł zus-u nie wypełni...bo się nie zna.. tylko o to mi chodzi... po co się takimi głupotami irytować??? ignorujcie pomarańczowe..pośmiałam się i tyle...moje prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLAluuu
od kiedy emerytura ,renta i jej wysokość zależy od jakiegoś szaraczka z zus-u??? może z us- coś dołożą?? tam się płaci solidniej:D:D iiizzziii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi! Młody w końcu uwolnił się na trochę spod czujnego oka matki i ma jeszcze do niej dzwonić? Poszalałaś ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi nie wiem czekam na wyniki tego z soboty ....................... a w sobote nastepny jeszcze lepszy od poprzedniego ze statystyki:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o waszych pomysłach kuchennych. Celi zamiast glazury zrób szybę właśnie. Świetnie to wygląda... widziałam gdzieś w jakiejś gazecie i sama tak zrobię. jak już będzie gotowe podeślę Ci fotki, ocenisz czy Ci się podoba :) Ani, widziałam że dzwoniłaś ale miałam zakrętkę i nie bardzo mogłam oddryndać :( No ale może teraz jest właściwa pora? Próbuję :P A macie jakieś pomysły na łazienkę? Spędza mi to sen z powiek :o Sama już nie wiem jak zrobić 😠 Wiem, że chę by była biała z listwami filoletowo zielonymi. Myślałam też żeby zrobić pomiędzy nimi pas z matowego szkła... no kurde i sama już nie wiem :o Płytki białe i listwy kolekcji femme Tubądzina... tylko nie wiem czy robić kafelki aż do sufitu? Łazienka ma 3,10 wysokości a 3,7 powierzchni. Boję się, że zrobi się z niej \"komin\". Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga lulu :P jak pracujesz w zusie to z łaski zajmij się wprowadzaniem danych:P bo przez takie jak ty wiecznie są problemy :P wszystko zalezy od banku i z niekótrych kont pani mądralińsko przelew wychodzi z opóznieniem kapewu czy większymi literkami :P poza tym jakoś w tym durnym oddziale tak sie dzieje, ze jak mi zus ma wypłacić pieniądze za L-4 to nagle znikam im z ewidencji wpłat :P i musze przynośić im wydruki z banku potwierdzone pieczątką banku :P i podpisem pracownika :P a to w moim oddziale kosztuje dodatkowo 50 zł więc czysty zysk co ?? :O bo zwykłych przelewów nie honorują :P Już raz czekałam 3 miesiące na wypłatę z zusu , bo takie pilne panie jak ty miały bałagan i nie miały mnie w swej ewidencji :P ciekawe dlaczego - moze dlatego, za zamist pracowac siedziały na kafe??? :D:D:D Poza tym to tutaj jest nagminne :P Mój facet też miał z nimi taki sam problem :P i nie tylko my oboje tutaj mamy jazdy , a wiekszość mieszkańców :P ale ty to juz wiesz bo dokładnie czytasz topik no nie?? .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijam że z bankiem śląskim dużo osób się sadzi własnie o opóznienie wpłat do zusu :( i często zamiany kont :O bo pracownicy sie mylili :( - ale to bankowcy, a zusowcy też niezli są :O ale jak maja mnie po 3 razy ganiac , to wole od razu im przesłac do oddziału kxero wpłaty z pieczątką banku :P a i tak taniej wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) są i zalety i wady układania płytek do samego sufitu , a nawet wykładania sufitu płytkami ;) ja mam teraz płytki nawet na suficie - wiec na plus jest to ze myjesz i dezynfekujesz to i masz przez wiele lat czysto ;) ale powoduje to też zbieranie się wilgoci i koniecznosć trzymania wiecznie otwartych drzwi do łazienki - bo poprostu grzybki i peleś sie zormnażają w zastraszającym tempie :O Co do częsci pomalowanej ;) to trzeba malować sufit i kawałek ściany co kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi spokojnie szkoda twoich nerwów ...............wiesz najlepszy jest kwiatek w tym że Zus nie honoruje prawa bankowego - wymaga pieczatek na przelewach internetowych - po oni maja jakies wewnetrzne przepisy - tylko jest mały szkopuł wewnetrzne przepisy nie moga być w sprzeczności z aktem normatywnym jakim jest ustawa prawo bankowe . A pani mądralińska z Zusu lepiej by się wzieła za pracę - moze w końcu zapanowałby porzadek w przerosnietej instytucji zwanej Zus - pamiętam jak gdzies wyczytałam że w wniku reformy ma się zmiejszyc zatrudnienie - i co zmiejszyło się ? a guzik z pętelka wzrosło do 45 tysięcy etatów - a teraz już nawet wiem czemu - siedzą i czytają kafe zamiast pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , witam Was, ale fajne tematy dziś miałyście. A pomarańcza to nie wiem skąd wyskoczyła i nie wiem po co. Celi......moja kuchnia też jest biała ale z z ciemnym blatem koloru brązowego (Chyba orzech to był) i zrobiłam Ci zdjęcia przed chwilą i zaraz wyślę. Długo się zastanawiałam co dać na ścianę zamiast kafelek i w końcu mam płytę meblową i jest ok. Mi się w każdym bądz razie podoba, bo kafelek nie lubię. Mój remont jest w zasadzie na ukończeniu ale wciąż się urządzamy, musimy jeszcze kupić łózko do sypialni , no i szafę. Szkoda ,że podłogi nie wymieniłam, ale po pierwsze nie mogłam się zdecydować jaką chcę a po drugie ta podłoga z parkietu , która była nie wydawała mi się taka zła. Fajne jest takie urządzania mieszania ale ceny wszystkiego są często zabójcze. A kanapa z z mebli Yano jest the best i dzięki Celi ją mam:) Anouk.....wesele szalone było . Ja to bym się na pewno w tak krótkim czasie nie wyrobiła, a poza tym po co miałabym się tak spieszyć. Garnierko......fajne te Twoje zdjęcie i gratuluję wiesz czego:) Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×