Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

groszku w marketach na pasazach sa na starym papierze i bambusowymi patykami wykonczone \"do zrolowania kartki tam jest fajne zyczenie- wiersz w zasdzie moze uda mi sie zeskanowac...ale to ma sens jak sie da z ta stylizowana kartka.. nadrabiam cztanie was... ani mam cos z komora nie mogłam odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh a najśmieszniejsze, że o mały włos on nie wylądował w seminarium. W ostatniej chwili zrezygnował, i do dziś trzyma sutannę ku przestrodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Yenny a takie podobieństwo widziały cztery osoby. Ale ja osobiście to i tak widzę u siebie podobieństwo wyłącznie do swojej mamy i taty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D Groszek, ja jestem, byłam, będę:P Garnierka, ciesze się bardzo:) Nosi mnie, a głupio mi łazić po ulicach, z powodu lima, a w ciemnych okularach nic nie widać:P Nie ma jak to samouziemienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, mam ochotę mojego zbałamucić, żebyśmy pojechali jutro albo w czwartek do Pragi. Tylko musi wystarać sie o wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goszek, to przy Tobie już na pewno wizja zakonu będzie mu tylko co raz dalsza... no chyba że biedaka odstawisz ;) Co do życzeń, pomysł Garniery jest ciekawy, sama osobiści nigdy takich kartek nie oglądałam, ale to może dlatego, ze temat ślubów jest mi jeszcze dość odległy i życzeń nigdy na taką uroczystość nie wymyślałam. Poszukaj Gorszku tych kartek, a jak nie znajdziesz, to wyszukaj jakiś ładny wiersz. Ksiądz ;) Twardowski ma piękne i mądre wiersze. No Garniera, a Ty co taka milcząca! Witaj!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecheć wręczony, czekoladki pochłonięte do połowy - chyba moze być :P Myślałam , ze będzie foch - a tu prosze miłe zaskoczenie :P Groszku ;) czekam na fotki pana M ;) Garni - a co z tobą ?? juz miałam do ciebie dzwonić :P myślałam, ze coś z Kubusiem , bo się nie odzywasz :P ty leniuszku no no no :P nie ładnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat mojego z informatyka stał sie fotografem. Juz zawodowym;) Praktykował na nas i naszych zdjęciach ślubnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczę ze smiechu i ze mna pół urzędu. Babka, tylko nie mów ze to od Sawojki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam, mamy trochę jego zdjęć. Ostatnio są laski i skałki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssssssssu nie wytrzymam , zmykam się przespać , bo oczy mi się zamykają :) więc pa pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelita jest hitem dnia. Chyba nie było dzis weselszego urzędu w ostatnich 25 minutach :-D Jaw domu, pranie sie pierze, zupa się gotuje, się wzięło i zamiotło przedpokój i ogarnęło kuchnie, się zmyło. A potem się zjadło i wypiło kawę i mam błogi spokój do 18 - młody wrca z treningu, a mój ksieć z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksieć wrócił i pokazałam mu satelitę. Ale ma radochę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzisiaj zameldowałam się w pracy - nastrój troche mi się poprawił wczoraj odwiedziła nas moja przapsiółka z swoim facetem posmialismy się było fajnie - ale chyba najlepiej było jak przyjechali panowie z nowym lóżkiem - przyskaladaniu była kupa smiechu - dorosli ludzie a jak małe dzieci . Co do łóżka jest zwykłe sosnowe bez udziwnień takie wybrałam ale przy wybieraniu materaca wymiękłam w pewnym momencie - rodzaje sprężyn potem pianek a na koniec obicia - tyle możliwosci kombinacji że miałam z tym problem , a jak usłyszam że jedna z tkanin ma srebrne nitki bo one coś tam dają to leżałam na łopatkach - ale jakimś cudem wybrałam - i chyba wybrałam dobrze bo spało mi się cudownie i nic mnie nie bolało po wstaniu a to już coś dla takiej starej ciotki jak ja - chociaż jak to mówią że jak się wstaje po 40-ce i nic nie boli to znaczy że umarłeś :-D. Bardzo proszę ....................o wczorajsze @ wszyscy mnie omineli ......................zrobiło mi sie przypro zaraz będę ryczeć i spowoduję powódź . Teraz zmykam na inne okienko w kompie do pracy ..................:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tle mi nie działał z rana, teraz skrzynka nie działa, witam z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×