Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Mumi, chodzi o to, żeby siostra nie miała Ciebie za naiwną. Żeby wiedziała, że też wiesz, że masz świadomości, co mówi prawo spadkowe:) Może to ja speszy:) Tylko o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni jakoś tak jest że faceci (nawet tak malutcy jak Kubulek) absorbują całą uwagę i siły teraz ząbki, później chodzenie, potem przedszkole, zawsze będzie coś a ważnym jest by Mama Kubulka była pełna sił i uśmiechnięta w każdej fazie rozwoju dziecka teraz jedziesz na rezerwie..dbaj siebie, ząbki i tak wyjdą, a Twoje zmęczenie może fatalnie wpłynąć na samopoczucie i zdrowie..nie zapominaj o tym :) zapewne posiadasz cała gamę gryzaków (do mrożenia) oraz żele na dziąsełka...po co ja to piszę..jak stara ciotka jakaś ucałuj Maleństwo, dla Ciebie również buziaki i 🌼 na miłe rozpoczęcie dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dobrze że mnie dzisiaj nie widzicie :-D wygladam niezwykle \"ciekawie \" wstałam rano i wziełam prysznic a potem suszyłam włosy na zasadzie im szybciej tym lepiej .................teraz mam efekt burza włosów kazdy idzie w inną stronę cos jakby krzak paproci bo uderzeniu pioruna - nie moge ich opanować spadaja na twarz a ze grzywke mam dosyc długa to twarzy prawie nie widać - blond baba jaga :-P. No i jeszcze opanowało mnie szaleństwo zakupu nowej wanny - więc buszuje na allegro iszukam odpowiedniej wanny o wymiarach które powinna mieć ..............a wymysliłam sobie wannę z hydromasażem i ozonowaniem ( w końcu mam swoje lata i odrobina luksusu tez mi się należy ) - jestem ciekawa czy mi sie to uda czy będę burzyła sciany w domu żeby miec to cudo ? Niedźwiedź wyjechał do 3-city mam pare dni spokoju ..........wiem wiem jestem zołza ale jestem zadowolona że wyjechał i że mi nie zaproponował wyjazdu :-D. A teraz do pracy .................podatki czekają . Miłego dnia wam życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ramadan już trwa :) Nie przechodzę na islam, mój katolicyzm jest wystarczająco kosmopolitański, abym mogła ze spokojem ducha zachwycać się wschodem. Poranny śpiew mułłów mnie zniewolił......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja od czasu, gdy mieszkałam w Istambule w hotelu przy meczecie, to mam alergię na te śpiewy muezinów:O:O:O:O jak sobie przypomnę, to wrrrrrrrrrrrrrrr:O:O:O:O:O:O Mnie kręcą śpiewy cerkiewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiew cerkiewny ale nie o poranku ;) A słuchałaś śpiweów modlitewnych w obrządku ormiańskim??? Miałam możliwość porównania jednych i drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim dziękuję asertywnośc to nie jest moje drugie imię, ale czas by się nauczyć bo chyba zginę w tej ludzkiej pazerności dziewczyny jesteście kochane, takie delikatne w słowach, rozumiecie co czuję, jak myślę lece do PZU, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerkiew to moje klimaty. Czasem załuje, ze ja nie prawosławna z urodzenia, a nie mam w sobie tyle wiary by zmienić wyznanie. ;-) Ja juz chyba ateistka jestem. Ciagle coś odpycha mnie od koscioła. ostatnio samochód ojca R. makabra. Przypomniało mi sie jak w zeszłym roku w lecie z ksieciuniem zwiedzalismy muzeum ikon w Łańcucie, a przewodnik puscił nam mszę prawosławną. Bosko śpiewali. Mułłów nie słyszałam. Ani, a co ja mam zrobić jak ja kocham garnki, no co ??????????????????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, dla dobra samej siebie i swego zdrowia psychicznego na moment zapomnieć o swoich nałogach:P Ja uwielbiam cały obrządek prawosławia, raz widziałam w TV mszę ormiańska i bardzo mnie się podobało. natomiast mimo piękna i mistycyzmu jestem mało wrażliwa na sam przekaz sakralny, który miałby we mnie wyzwolić potrzebę Boga. Natomiast...jeśli byłabym wierząca, to z cała pewnością wybrałabym prawosławie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar - Ani ruszają modły całonocne :D:D:D:D:D:D:D Cześć kochane :) Mumi zaraz ci coś odkilkam, ale dziewczyny mają rację :) Yennka :) Groszku - ale z ciebie laska - ho ho ho ;) a jak wystrzałowo wyglądasz w sukience ? hohoho No cudo :) Garni - nie strasz tym marudzeniem :( Jo :) łaskotki dla Niuni :) Buźka :) ps a ja klnę nad ppc-3 :P ja to pindolę, czy jeden głupi formularz w tym kraju nie moze funkcjonowac przez kilka lat? po co do cholery ciągle jakieś zmiany??:P Dobra dość marudzenia, musze go rozszyfrować :P i wypełnić :P i oddac cesarzowi co jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Celisiu pcc3. Pozdrawiam i spadam do roboty. buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi jedyna rada to wyzulować i wypełnić - znam głupsze formularze - PCC nie jest najgorszy ................ba ostatnia wersja nawet prostsza od porzednich :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wypełniłam :P tylko kurna nigdzie nie mogę znależć rubryki drugiej strony :( bo kiedyś było przy umowach cywilnych kupujący i sprzedający a teraz tylko kupujący ? :P bleeeeeeeee nie cierpię tego :P bo ja te formularze z kótrych korzstam raz na 10 lat wypełniam na małpke, a oni mi je ciągle zmienią i zmuszają do wysilania szarych komórek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, widzisz, ja jestem bardzo, ale bardzo sceptyczna i jeśli mam czuc jakiś mistyczny, boski klimat to sprzyja temu piękna oprawa. I jeśli mam być już chrześcijanka, to taka prawdziwie wierzącą, a prawosławie jest starsze od katolicyzmu. Nie ma na sobie tych dogmatów papieskich, myśli Doktorów Kościoła itp. I urzędu papiestwa. Nie ma bajdurzenia o odpustach, niepokalanym poczęciu, Maria jest postacią o zupełnie innym wymiarze niż w KK (ten kult maryjny). Inaczej rozumie się św. Trójcę, Ducha św. Inne spojrzenie na celibat, sex nie był traktowany jako grzeszność. Jest bardziej pure, bez naleciałości. Katolicy to są schizmatycy:P bo legat papieski był ambitny i obrzucił sie klątwami z biskupem Konstantynopola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kwestii KK i obecnych zmian, to wczoraj sie wkqwiłam słuchając radio :P bo ponoć ocena z religii ma wchdozić do sredniej :P a ja miałam zamiar odpuścić sobie chrzeczenie dziecka i posyłanie go na religię i do kościoła :P i dupa blada :P ponoć znależli się śmiałkowie , kótrzy chcą zaskarżyc ów zapis - oby :P bo w sumie jest to łamianie praw człwioeka do wolności wyznania i zasad wychowywania dzieci :P eeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój własnie wyjechał do wawy :P mam chate dla siebie - zapraszam na nocne igraszki :D:D:D:D:D:D:D:D a powaznie to chyba skoczę do lasku i sprawdze czy grzybki rosnął :P moze chciaż taki z tego pozytek będzie ? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D: A teraz pora na \"członkowanie\"...dziś rano wpadłam do pracy tylko rozliczyć delegacje, a tu szok są komisje i obrony, o których zapomniałam. Wiec siedzę sobie w moim militarystycznym wdzianku, nie ma to jak bojówki i kurteczka ala wojskowa:P:P:P:P Kurde, podle sie z tym czuję. idę, będę jeszcze :) Ka, celi KK pewnie kiedyś by mnie za to spalił, ewentualnie utopił w worku z kamieniem w rzece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowione :) robię wypad do lasku :D:D:D:D:D:D:D Yennka napisze do ciebie poźniej ;) wszak po lesie długo łazić nie mam zamiaru , bo schylanie nie jest moim ulubionym zajęciem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo grzybów Celi. W kwestii KK postanowiłam sie juz nie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeeeee tam Za pisanie na tym topiku to spłonęly byśmy wszystkie. Pewno za przekonania też. A jak wiadomo z historii, prawosławie w Rosji, zawsze bardzo ścisle związane z władzą, stosowalo własne, równie atrakcyjne metody pozbywania się osób niewygodnych ;) Dogmaty w prawosławiu istnieja także, tylko są po prostu inne. Urzędu papiestwa nie ma. Za to jest Patriarcha Wszechrusi i spróbuj mu podskoczyć.....;) Kult świętych mają. Ani, szczerze powiedziawszy to ja akurat nie spotkałam się z katolickim założeniem grzeszności sexu. To są radykalne poglady grup fanatycznych, które istnieja w kazdej religii. W ubiegłym roku oglądałam wycieczkę prawosławną. Roztyły Pop, z miną pana i władcy, z takim też zachowaniem, a za nim podążajaca grupka kobiet. Wszystkie blade, szczelnie obwiniete chustkami, bojące się patrzec na bok. Prawosławie jest patriarchalne znacznie bardziej niz katolicyzm. Tylko nam się wydaje, ze jest inaczej, ponieważ terytoria tego wyznania były w większości poddane mocnej laicyzacji i wiara sama w sobie nie jest tak istotna. Klątwy i brak chęci do porozumienia to akurat domena obu stron na równi. Jedni i drudzy mają tyle samo na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, nie zartuj!!!!!!!!!!! Nie spotkałaś się z opinią ze sex to grzech???? Moja ukochana babcia - nie żyje juz, największy moher jakiego znałam i najbardziej pruderyjna osoba na swiecie. I bardzo religijna, bardzo - i wcale nie radykalna. Ale dla niej wszystko co zwiazane z sexem nie słuzącym prokreacji było grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj my biedne grzesznice :D:D:D:D:D:D:D:D:D Noo i juz jestem , grzybków w moich lasach nie ma :( ale za to kupiłam sobie kilka gazet dzidziusiowych i douczyłam sie co nieco :P A teraz zmykam przczytać skrzynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ale prawosławie to nie tylko Rosja, to Grecja, Serbia, Bułgaria... Ukraina. Ale owszem jest patriarchalny, ale niemal każda religia jest patriarchalna: islam, judaizm, szintoizm, [prawie wszystkie odłamu chrześcijaństwa. Bardziej wiązałabym to nie z sama treścią, ale rola kobiet w sferze publicznej, a właściwie ich brakiem. Ka, sex dla katolików jest grzeszny. Przecież jest tylko dozwolony w sakramentalnym małżeństwie. Przez lata tylko dla celów prokreacyjnych. Przez wieki był brzydki, zły. Zaś kobieta, która kusiła, była jego symbolem. Taką mamy tradycję:( A każda z religii ma nieczysta kartę i paręset (co najmniej) żyć na stanie:( U mnie leje, pogoda beznadziejna. Mój ubiór przynajmniej pasuje do pogody. Ale głupio mi było siedzieć koło odszykowanych w kostiumiki starszych koleżanek. Bo ja na większości tych komisji to taka gówniara jestem:P:P:P:P:P A co do otyłego popa, to równy jest on naszemu proboszczowi, któremu towarzyszy w pielgrzymce wianuszek babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×