Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszkowa-->nie za miłe te opisy na gg ;-)? niektórzy tak nie mjaa wieeeeeeesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, kolorowe sny odnoszą się do tych najświeższych dziwolągów, które mi się śniły :P Zakładam, że to moze być wynik stresu, którego w ciągu dnia nie odczuwam. Od jutra zostają 3 miechy do ślubu i boję się, że te moje sny będa się stawać coraz dziwniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Mrówa. Moze i \"maupy\", ale i poudzielać siętrzeba, dać znać, ze się żyje... Nie????????? :-P A co pozatym u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zdjec nie mogę otworzyć - w pracy tak czasem bywa. Groszkowa, tak to teraz będzie... Ale na koniec wszystko się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, u mnie spokojnie, pracy dużo, nowy biznes ;) więc z wakacji w tym roku nici :( To że się nie udzielam, nie znaczy że mnie nie ma , więc na przyszłość PROSZĘ MNIE NIE POMIJAĆ !!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek-->ja akurat nie o tym ;-) co to sa 3 miechy w porównaniu do wieczności!!!!!!!!!! ninka jest przesłodka!!!!!piekne mądre oczy!cud!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) nie ofoliowane mieszkanie :D:D:D tylko kochana przeprowadziłam się z 96 m do 35 m :P i mam całe zawalone :O nienadążam myć i wystawiać na allegro :P na raziepozbyłam się pudeł stojacych na szafkach kuchennych :P a te folie na zdj.przy małej .. to dvd które też jest do sprzedania, tylko moj się za to tak bierze ...... jeszcze wielkie kolumny , kuchenka gazowa, expres do kawy, venta- bo w nowym mieszkaniu będzie klima, komputery 2 , i jeszcze mam na 2 szafach w sypialni pudła pod sam sufit tezwsio na allegro ! tyle tylko, ze ja nie mam siły, a mój teraz zajął sie sprzedażą samochodów - ford - moze któraś chce? i cieżarowy :D:D a jeszcze laktatory, podgrzwacze- ja to pindolę, teraz sobie uzmysłowiłam ile tego jest ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz w mordę... czemu lipcowy piątek jest tak pochmurny? :o W dodatku kolejny już piątek.... Słońca chcę, upałów takich, że aż się doopa poci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Yenka przepis podam po południu................. teraz jezdem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Ja też chce słonka i upałów. Choc na pół godzinki po pracy walnąć się na balkonie i poopalać nóżki. I doopsko. I wogóle, na działke pojechaci poopalać się. NAwet ciężko pracując. Whimcia, czekam na przepis. W sumie to zrobiłam wczoraj wg. własnego, ale \"kcę\" i Twój. Następne weekendy zapowiadają się \"gościowo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekać !!1 ja tam lubię deszcz- mała spi na spacerkach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma lac w niedziele bo inaczej bedzie sie lał pot ze mnie ze względu na opary z piekarnika i kuchni...! Celi ma rację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ................jak nie chcecie deszczu to do mnie biegiem , w Piernikowie jest dziwny mikroklimat ..............deszczu jak na lekarstwo . Ostatnio padało tydzień temu i to w nocy - była burza :-D. Jak obserwuje to jest tak od wielu lat ...............wszędzie pada a u nas nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz skwar !! wrrrrrrr rano lało , a teraz ....... dusznoooooooooo :( babko - kope lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w październiku zawsze jest pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka przepis na ciasto z wiśniami: 1. Ciasto - 3 szklanki mąki -3 łyżeczki proszku do pieczenia - 3 łyżeczki cukru 4-5 żółtek 1 kostka tłuszczu zagnieść i podzielić razem na dwie części Masa - kubełek twarogu mielonego ( około 1 kg ) 1/2 paczki budyniu śmietankowego lub waniliowego 1/2 szklanka cukru 2/3 kostki masła olejek śmietankowy składniki razem zmiksować następnie ubić pianę z białek z 1 szklanką cukru i odrobina olejku śmietankowego Na blachę wykładać 1 część ciasta jako spód , następnie masę serową na to wiśnie wydrylowane ( najlepiej z kompotu ) lub zagotowane w w słodkiej zalewie na to pianę z białek a na to wszystko pokruszoną 2 część ciasta . pieczemy około 1 godziny w 200 stopniach . Lojalnie uprzedzam że ciasto ma dwie wady najpierw trzeba mieć dużą kwadratową blachę a potem okazuje się że i tak jest go za mało :-P. smacznego \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nareszcze wytęskniony piątek, choć ja zwykle tydzień tak szyko zleciał. Jak ten czas ucieka, a ja mam wrażenie ,że stoję w miejscu a wokół mnie tyle rzeczy się dzieje. Trochę Yence w mailu ponarzekałam . Na forum aż wstyd pewne rzeczy pisać. Powiem Wam , że od paru dni nie odzywamy się do siebie. Myślałam ,że coś takiego jest niemożliwe. Ale jest i wcale nie jest mi z tym źle. Tyle ,że strasznie w domu czuję się przybita. W pracy nawet tryskam optymizmem i zapominam o tym co mam w domu. Może udziela mi się szczęście innych sdziewczy z pracy. One to w normalnych udanych związkach są. Planują śluby, inne mają dzieci i spokojne życie. Nie chcę mówić, że mam najgorzej ale wesoło to na pewno nie jest. I jeszcze podcięłam tak jakoś dziwnie włosy, że poradzić sobie z nimi nie mogę. Niby są długie ale pocieniowane. Jak mam doła to w ogóle wydaja mi się jak poszarpane. Jestem bliska obcięcia sie do ramion. A pogoda to była u nas dziś super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko:) a wylij mi jakies twoje zdjecie... zawszemoze byc gorzej wiec gowa do gory..widzisz stara garnierka to stara panna z dzieckiem :D ot jak pieknie to brzmi.. mam taki ot piekny humor... ech to co znów dzis sie dzieje to juz nawet pisac mi sie ne chce jasniepanstwo sa na etapie rozdzielania nas...super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Ninke :) będzie lepiej :) a co tam ciche dni ? walnij go raz a porządnie w łepetynę , niech się w końcu ksiąze ocknie i zacznie z tobą żyć , a nie w obłokach - zreszta jak każdy facet :O ehhh moja babka mawiała, ze facet to psia rasa - coś w tym jest !! u mnie spokój i sielana, ale za to wzieło mnie na wspominki i wczoraj se popłakałam sowicie, bo sobie uzmysłowiłam, ze nieteście to egoiści jakich qrwa mało ! przypomniałam sobie narodziny małej i jak siedziałam w szpitalu u niej, j pojechał do klienta miał wrócić po godzinie, ja 4 doba po cc, i kurwa czekałam na niego tylko 6 godzin !!, bez jedzenia, bez picia w klinice z mała na piersi- bo qrwa nietesć zrobił mu awanturę przez tel ze ma zapierdalać do gliwic po jaką tam płtkę na podłogę, a ten frajer nie lepszy zamiast mnie odwieść do domu żebym odpoczeła i poleżała to qrwa jeździł po sklepach szukac płytki- czaicie to??? a jak frajera nietescia jak był u nas poprosiłam aby przytrzymał kanapę - to nie ! bo w dupie go skrzyka :O a nieteściowa ..... zostawiała mi starą babkę, która zamaist pomóc, ba nieprzeszkadzać, to qrwa wymagała opieki ! i wymagaławręcz obsługi !!! jak se to przypomnę - to wrrrrr juz J zaznaczyłam, ze w dupie mam taką rodzinkę i roczek małej robimy tylko w 3 !! i święta tez w takim gronie spędzamy ! ooo to jest nasza rodzina, a nie jakies patałachy :P do tego mój wczoraj był w metropolitarnym , jakies tam ostateczne wyłożenie akt czy cus- wali mnie to, zwisa mi , mam to w dupie :O \\jak mi na tym zależało to mnie zbywał, a teraz niech se sam rozmyśla , nad głupią swoja mlodością :P no to teraz moge weekend zaczynac, oczyściłam swą duszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziewczyny - wrzućmy na luz, bo powariujemy z tymi balastami. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam balasty ... ja mam 3 stare balasty, to 100% gorsze od typowego małego balastu :O mała własnie zjada mi kapcie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech racja proponuje weekend bez rozmyslan balastowych! mój na wsi... nie ma to jak wolna sobota...a potem ciekawa jestem jak mu niedziele zaplanuja bo rzecz jasna ze beze mnie za to z tamtym synkiem cudownym :) nas nie prosza pomijaja..wczoraj jakas rodzina była u nich i prosili zeby przyjechał..spytał lakonicznie \"to sam mam przyjechac??\" no i pytanie pozostało bez odpowiedzi..a my siedzielismy w domu.. do tego.. przyszedł nas prosic kuzyn jego na wesele... na zaproszeniu on i ...\"osoba towarzysząca\" to niech se wezmie kogos bo ja nie ide :D kurcze..wszak nie zona..ale ten sam kuzyn był na chrzcinach kubusia.. wie jak ja sie nazywam... wie .. to po kiego napisana nie jestem? jak pytał czy przyjdziemy to odpowiedziałam ze mnie o pozwolenie łukasz pytac nie musi a osobe towarzyszącą to napewno jakas znajdzie.. ale chyba nie dotarło poczułam sie zepchnieta na drugi plan... kurka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co na prezent na slub? tylko ze dobra kolezanka ale na wesele nie idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyslilam juz cos..teraz szukam idealna sentencję slubną...:) takie jakies idealne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam, ze stare balasty gorsze od tych małych ? :O garni łepek do góry :D a ten \"kuzyn\" to chyba z choinki spadł co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×