Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

hahahahahaah nooo moje foty bez dopiecia to porazkaaaaaaaaaaaaaaaa ;-) Ale wiesz tamta fota to wizaż robi swoje a i 3 włosy od fryzjera wygladaja bajecznie ;-) Ale nie zaszkodzi ze łykasz to i owo na pewno. a rozmiary-dokladnie raz 86 za duze a 92 male-nie wiem od czego to zalezy ale powiem Wam ze kocham uberac ta moja ksiezniczke co mowi NIE NIE NIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. Boże znów góry prania, znów tyle zaległości z Wami:) Maile, topik, ale to najwcześniej w czwartek, może w piątek. Fajnie było, w końcu ciepło i się wygrzałam. Lepsze południe niż północ, mój tez tak twierdzi;) Jak się obrobię i poodwiedzam wszystkich oraz spełnię swoją super ważną misję w ASK, to popiszę z wami jak dawniej:D:D:D:D Teraz jedziemy na zakupy i na kolację do rodziców:) Będziemy się dzielić wrażeniami, bo się miesiąc nie widzieliśmy:D trzymajcie się ciepło wszystkie razem i każda z osobna. Ninke, Ciebie szczególnie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ani, Ninke, witajcie po wakacjach, oby powrót do codzienności pourlopowej nie był dla was dotkliwy. Ja po pierwszym dniu, czuję się spełniona, choc praca konsultantki w perfumerii, to i tak nie jest szczyt moich marzeń, grunt, że nie jestem uwięziona w jednym miejscu, bo musze obskakiwać perfumerie i w Piernikowie, i w Bdg. Także jestem w ruchu, a to sobie cenię... Jo, mam nadzieję, ze za rok albo za dwa wejdę na wyższą pozycję. I wtedy entuzjazm będzie nie mniejszy. Takie mam bynajmniej aspiracje, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ;) Celi, żadne gówna apteczne nie pomogą na strukture włosa jaką masz genetycznie zapisaną,niestety. Może odrobinę ją wzmocni, ale jeśli włosy Ci leca z głowy, ale ty nie zauważasz mimo to oznak łysienia, to widocznie tak musi być i już. Mam to samo.Codziennie rano otrzepuję poduszkę z garści moich kudłów. i nic mi nie pomaga, ani suplementy diety przeróżne,ani maseczki, odżywki, no nic... Choć ponoć maska domowej roboty z jaj i olejku rycynowego jest dobra, ale nigdy nie pamietam proporcji, a poza tym nie mam na to czasu. No apoza tematem włosów, to chciałam Ci powiedzieć, że masz być z czego dumną, jeśli codzi o Ninkę...Miód dziewczyna... Z resztą wszystkie wasze topikowe malce są urzekające i każde ma w sobie coś szczególnego. Pozdrawiam was serdecznie :) I cieszę się, ze moje zdjęcia z wakacji się podobały, i tak, nie zaprzeczę, ze jestem po uszy moje wielkie cholernie zakochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko :) no no to gratuluję fuchy :) co do włosów- misia jak masz slabe, to spokojnie mówię po porodzie licz sie z tym ze kucyk będziesz miałą na drugie imię - tak jak ja do teraz :( no koszmar ..... łysa jeszcze nie jestem, ale wypadają okrutnie, mam co prawda kilku centymetrowe odrosty, ale szlag mnie trafia jak susze włosy suszarką i te krótkie strecza kazdy w inna stronę a "stare" posępnie zwisają :( do tego maluch się na nich podciąga i trzymajac sie mojej kruchej peruki wstaje , oczywiscie jak się przewraca to z garscią wyranych mich włosów ....... ehh poczekam, az mi te sterczące antenki urosną |:D:D Ani- wita w domku :) jak juz się zadomowisz to podeślij foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. O dziwo wyspana. I w o wiele lepszym nastroju. Buziaki. Serduszko - masz rację, dzieciaki topikowe są przesłodkie. Wieczorkiem postaram się wrzucić Wam w skrzynki zdjecia mojego z nowym fryzem! Ma IROKEZA!!!! Szok. Na szczęście niewielki i do szkoły przyczesuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest pieknie a bedzie jeszcze piekniej ................................ zaczeły się remonty wylotowych ulic ...........korki korki korki bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy drugiego ząbka :D:D:D i pierwsze buciki - różowe :P skórzane z matowej skórki - śliczne :D:D:D:D do tego płacz , jęki , marudzenie, i całkowite niejedzenie mleka :O :( aaa i J. wyjechał do gdańska :O nie bedzie go do końca tyg. a moze wróci juz w sobotę? więc będzie mnie teraz malusio ... będę robić za mame i tatę - a to wcale takie proste nie jest i bez ząbkowania :P pa ps Yennka- co nas nie zabije to nas wzmocni? :D bedzie dobrze słońce - zobaczysz ... w końcu codziennośc porówci a \"złe\" wspomnienia straca na sile . cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się kurna fucha stulecia trafiła :o Siedzę właśnie w sekretariacie zastępców prezydenta :o Masakra. Wczoraj też tu siedziałam dlatego się nie odzywałam. Braki w ludziach... niektórzy z urlopów jeszcze nie wrócili. A teraz moja kolej idzie. Od 8 będę więc sporadycznie na kafe. Mam odbiór nadgodzin przez 2 tygodnie :P Wracam do pracy 22 września, zostaję przez 3 tygodnie i 1 października znów urlop do końca miesiąca :D Cuuuudnie. Pozdrawiam wszystkie. A szczególnie mamusie, które dwoją się i troją dla swych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku ;) a ja będę znowu ciocią :D:D:D:D bratowa ta mama Szymona znowu jest w ciąży - ok 2 m-c- ale się cieszę :D:D:D:D ajajajajajjjjjjjjjjj będę ciocią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętasz celi
jak myślałaś o usunięciu ciąży??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny przytulam mocno 🌼 dla wszystkich buźki i serdeczne uściski ps. u mnie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo jestem pierwsza :P dobra, a teraz po proszę o poradę, bo wymiękam, ząbki :( czopki viburcol + żel na dziasła (baby orajel)+syrop panadol+ schłodzone gryzaki. a nadal mam płacz i pisk, i az mi się mała zachodzi z bólu, gorączkuje i już 3 dni nie jadła mleka - dzisiaj będzie kolejny głodówkowy:O wogóle je tylko 60 ml zupki i nic więcej :( jakakolwiek próba podania jedzenia konczy sie spazmatycznym płaczem :( i co ja mam zrobić ??? 😭 pomóżcie ps Jo masc o której mi pisałas jest u mnie niedostepna dla dzieci :( ponoc nie powinno się jej maluchom podawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Celinko - nie pomogę. Niunio mojej przyjaciółki ząbkuje bez pisku. Mój mlody też bezproblemowo to przechodził. Spadam pić kawę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka no to wspólnie wypijemy kawusię :D:D ja juz 2 dzisiaj :O pobudka z piskiem o 4.30 :( syropek, żel + czopek lulanie lulanie i usneła o 6.30 :( w nocy 5 pobudek z krzykiem i piskiem i płaczem przeraźliwym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty spiochu :D:D:D juz nie pamiętam kiedy tak długo spałam :D:D:D bo nawet jak mała spi dobrze- to ja przed tv siedzę , a poxniej jęczę- jak to kobieta nigdy nie dogodzisz :D:D:D oglądam tvn24- Ka- współczuję pochmurnej pogody wrrr u mnie słonecznie i juz 20 stopni :D:D:D:D Ani- tez ma ładnie - i jak masz fajny rynek (chyba) super kamienice - kiedys musze to zobaczyc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki celinko odezwij sie na skype na komunikatorze plis...jak masz mnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Celi-lekarz ktory to przepisal jest lekarzem jakiego nigdy nie znalam wczesniej w pozytywnym tego słowa znaczeniu i mu ufam-nie sadze ze dzieciom podawac nie mozna...w kazdym razie gdy nie chciala jesc-masc na dziasła i po 4 minutach jadła razy milion. i spala w nocy. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Yenny, wysłałam przed chwilą meila. Czy tym razem doszedł? Pozdrawiam, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochmurno??? No chyba, ale nie najgorzej. Zimno pewno. Nie wiem, dopiero wstałam i piję kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej to sie powodzi , żeby wstawac po 10 :P :D:D:D ot szczęściara :D:D Jo- pomęczę lekarza w pon . może jednak ta maść jest oki, ale popytam innego , bo ten to nauralny :( i nici ze snu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj..masc stosuje sie gora 3 razy dziennie bo naprawde znieczula.nie ma slodkich dodatkow wiec nie szkodzi na zęby..bedziesz miala usmiechniete dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach witam dziewczynki równiez dziecie me w złobku..nawet mało płakało dziś..raczej marudził..ale jak tylko zobaczył drzwi żłobka stanął jak wryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisz coś wiecej, jak młody, jak biznes, jak reszta sprw się poukładała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×