Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Dobrze ,że mieszkam w domu, nie mam takich atrakcji na szczęście jak Anouk. Pisząc w czwartek miałam mega doła. W weekend inaczej na moje sprawy patrzę. Pracy mojej i tak mam dość, pozytywów w niej żadnych, żeby jeszcze kasa z tego była to wiedziałabym dlaczego się męczę. Pytanie Anouk co bym chciała robić w życiu. Niestety zupełnie coś innego ale sił na kształcenie i chęci mi brak. I wcale nie wiem czy dążąc do tego co teraz chcę potem dało by mi to szczęście. I tak to ze mną jest. I jeszcze Mumi...mi wcale aż tak nie zależy mi by wszędzie było OK. Wiem że to jest wręcz niemożliwe i taki stan że wszystko jest super u mnie jest aż podejrzany. Ale nich chociaż jedna sprawa się ułoży. Związek jest obecnie spokojny , bo my widzimy się nie za często. I nawet mi to odpowiada. Ja to jednak jestem taką osobą która lubi być sama. Lubię robić co i kiedy mi się podoba. Z drugą osobą zawsze są jakieś kompromisy , bo każde jest inne. Tu chyba ze mnie wychodzi to ,że jestem jedynaczką i było mi z tym dobrze. Znowu słysze ,że kolejna moja kolężanka jest w ciąży. Tak postanowiła, zaplanowała i tak ma. Fajnie , tylko czemu ja nic nie mogę zaplanować. Nawet bez planu wszystko trudne. Dobra nie męczę już Was dziś tą moją pisaniną. Nastrój mam i tak dobry , bo to weekend. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Emmo, nawet nie wiesz jak sie uradowałam widząc Twój opis! Kochana, czy twój dawny adres e-mail jest nadal aktualny?? Jeśli nie to podaj nowy, proszę. Brakuje tu Ciebie! Zaglądaj częsciej! Pozdrawiam wszystkie cudowne koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz właśnie obraliśmy mega ilość maślaczków, dotlenieni (wszak nie palimy) zmęczeni zamrozili\"śmy\", ususzyli\"śmy\" (czyt: moimi ręcami) grzybki ;) kurcze jutro jak oczy otworzę spojrzę na przepis na grzybki na razie padam, jeszcze mokry łebek rozczesać, filmu 15 minutek i spaaaać syn jaśniepana nocował w naszej sypialni, więc my wygnańcy na niezbyt wygodnym wyrku, do tego \"erka\" wyła gdzieś w drodze na Hutę, do tego kocur bezwstydnie grzebał w kuwecie robiąc niepotrzebnego hałasu dobranoc, pchły na noc....karaluchy pod.... 😴 eh narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ziewam jestem zdechła ........................ co prawda spac poszłam o 23-ciej ale pobudka była o 3,30 niedźwiadek ruszał do boju .........potem obudzilam się o 5-tej ..................a potem okazało się że musze wstać bo dziecko prosiła mnie o odwiezienie jej do szkoły ( miała zakupy na technologię )................. i w ten dziwny sposob spałam a jestem nie wyspana . No i jeszcze zarypany weekend ..............w szkole od 8-mej do 19,30 i jakby tego było mało to wczoraj o 18-tej pisałam makroekonomię ( tą zaległą ) . pisac pisałam ale jaki efekt będzie - którz to wie bo patrząc z mojej strony to praca była wykaligrafowana , wykresy wymuskane , nawet moje maczkowate literki zostały powiększone do rozmiarów big - a wszystko po to żeby była czytelna bo pan doktor nieczytelnych nie sprawdza !!!!!!!!!. Powiem wam że bardzo zależałoby mi na 4 lub 4+ bo wtedy dostałabym duże stypendium za naukę co przy obecnych oplatach za studia byłoby bardzo wskazane oj bardzo bardzo . bo jakoś dziwnie mam coraz mniej pieniążków ................... cholera staram się ograniczac wydatki ale i tak mam coraz mniej pieniędzy ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołgiem ;) Jo, a co miałam nie pisać? Byłam pod takim wrażeniem i taka zadowolona, że mogę zobaczyć Mili po długiej przerwie, że musiałam napisać jaka fajnutka jest ta Twoja córcia :D Z newsów... nadal czekam na @ :P Wieczorem jedziemy do restauracji gdzie będzie wesele zapłacić już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to już nie wiem :P Wg wskazań jednego testu jakieś dwa tyg. temu pojawila się druga bladziutka kreseczka. 3 dni później inny test, który pokazał tylko jedną krechę. Zeszły pon i wt skręcało mnie na @ a tu nic. Nie martwiłam się bo wypadało mi na wczoraj. Ani wczoraj ani dziś nie ma @. Przyznaję, że zgłupiałam już. Więc poczekam jeszcze do czwartku. W sumie gdy miałam jakieś stresu to @ zawsze była szybciej. Nigdy nie działało w drugą strone i nie opóźniało się. Cóz pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona robi tekst zaraz po ;-) ot mądra! Jak sa bóle to dobrze-dzidzia w drodze-symptomy na ciążę niczym sie nie różnia jak te na dzidzie! zrob testy dwa najlepiej tydzien po planowanej @... Jejku Groszek Mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ja tam nie panikuję :) Poczekam jeszcze przynajmniej do czwartku i wtedy sprawdzę. Ale kurcze najbardziej obawiam się, żeby nie okazały się to jakieś zaburzenia hormonalne :o A tymczasem do czwartku dużo czasu i wszystko może się jeszcze zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj groszku groszku :D:D:D ale robienie testów tuz po nocy ... ? bomba :D:D życzę ci aby było dobrze, bez względu na efekt oczekiwań i żeby żadne tam hormony szalejące tylko małe co nieco :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wekend minał fatanie, w sobote rano mała obudziła się z buzią zsypaną krostami skazowymi :( ja oczywiscie w płacz .... po naradzie z J. kupił pepti i o dziwo maleństwo pije je z apetytem , a HA od 2 miesięcy nie chciała, cyrk na kółkach robiła, ale od tyg. to już maskra jak czuła to mleko HA w buzi to zaczynała się krztusic płakac, uciekać z bujaka , chowac sie po katach byleby go nie pić :( jutro okulista, w środę pediatra ..... zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie, ja powoli wymiękam ..... jedno jest pewne, gdyby wsyztskie dzieci były takie jak malenstwo to ludzie nierozmnażaliby się :P a moze to ja za bardzo przeżywam każda dolegliwosc maluszka??? tak czy siak, powoli wymiękam, mam juz dośc ciągłego pilnowania pupy - dzięki bogu od m-ca zeszłysmy z 13 szt pieluszek dziennie do 8 szt ! - ale za to od 2 m-cy małej buzie myj tyko przegotowaną wodą- bo ciągle ja obsypuje :( a i mamy juz kolejne 2 ząbki tym razem na górze :D tyle, ze jak na moje oko to chyba wyrosły dwójki ?, a mzoę jedynki tylko tak daleko od siebie :( no to się pożaliłam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo - wieczornie. Dalej zdycham. Ale naszpikowana lekami jakoś żyję. Celi, mnie się wydaje, że Ty panikujesz. Jak wiele matek - ja też swojego czasu panikowałam. Ale alergie dziecka są okropne, wiem bo moja bliska koleżanka tak ma. Dziecko uczulone na wszystko co możliwe, cuda i wianki wyprawiają by pomóc maleństwu. I nic nie działa. Na szczescie Twoja malutka jest zdrowa poza alergiami. Nie szukaj jej chorób - tylko uważnie obserwuj. A na wizytę u lekarza patrz jak na coś normalnego! Nie zaszkodzi - a w razie co będziesz mieć spokojną głowę. A córę masz cudną! A - chciałam jeszcze o dzieciach niejadkach. Te sa chyba \"najgorsze\". Ot, choćby mój brat przyrodni. Jakbym mogła to bym mu wlała - dosłownie, chocjestem wrogiem bicia. jest straszny - dosłownie. Zbieram się powoli do domu, więc papatki. Nie całuje, bo zaprychana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a u mnie się na dobre nie zaczęło, a ja mam już dość:( To się nazywa chęć do pracy...czasem aż wstyd się przyznać, że nie chce mi się pracować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chęci do pracy to ja kompletnie nie mam. I kondycji fizycznej też mi brak. Wczoraj ćwiczyłam a dziś ledwo chodzę , tak mnie mięśnie bolą. Nie wiem co robić by nie mieć zakwasów. Oby jutro było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakwasy - szklanka piwka w trakcie ciepłej kapieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Yenny grzybki zrobione, znaczy zrobiłam 4 słoiczki, ale ten czwarty nie był zbyt pełny, więc zostały 3 słoiczki, smak na pewno inny niż tradycyjne grzybki :) usta mam poparzone bo koniecznie musiałam kosztowac jak to smakuje?? nieźle smakuje :D Celi zachowujesz się jak każda dbająca Mama, nie widze paniki w Twoim zachowaniu, ale zmęczenie...kiedy to sie skończy wiesz..najtrudniej jest do 18 r.ż potem już z górki :P senności ciąg dalszy, po wspomnianych grzybkach (w międzyczasie zrobilam gulasz) poszłam o 20 czytac książke, znaczy leżałam i nic nie robiłam, o 22 spać, rano -> dramat bo oczy zaropiałe, we łbie się kolebie, jeszcze resztki snu błąkają się między zwojami kawa-siekierka otworzyła jedno oko, na tym jedym dojechałam do pracy, k-s nr 2 otworzyła drugie oko ale...ja tak nie mogę żyć przecież :( ale do fajek nie wrócę, mama jaśniepana dzwoniła wczoraj jak sie dowiedziała, że my bez fajki żyjemy to się ucieszyła, była palaczką więc docenia Garniera odezwałabyś się, no!! Groszek :D buźka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk to nie wstyd, bo "niechcenie" ma każdy, przemęczony człek ninke ;) po paru dniach ćwiczeń przejdą zakwasy :) ale nie odpuszczaj :) Jo* ma świetny sposób :D musze spróbować, ale najpierw musiałabym wykonac wysiłek, coby zakwasy się pojawiły..a tak mi sie spać chceeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miło, ze ktos za mnie dzień otworzył. Ja wróciłam od lekarza - mam grypkę, mam leżeć w łóżku. Właśnie tam się udaję, boi zaraz ksiec ma przyjechać na kontrolę. Przywiozł mnie od lekarza i zapowiedział, że będzie sprawdzał co robię. A powiem Wam, że czuję się kiepsko. Głosu odzyskałam trochę, ale w głowie szumi tak dziwnie i temp. mam i smarki do pasa. I łamie w gnatach - strasznie. Spadam pod kocyk. Wiec buziaki bez zarazków dla Was. na @ poodpisuję jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem zła jak osa a jednoczesnie radosna .................... bo dostałam 3+ z makro i jestem radosna że zdałam a zła że na 3+ . Może doweim sie o wynik z angielskiego i zacznę spac spokojnym snem studenta 3 roku :-P. ps. zmienili cos w systemie pisania prac licencjackich - nie wiem co ale się dowiem .....................bedzie bajka czuję po kościach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, kuruj się... U mnie zaczyna się czas oficjalnego przymilania się wszystkich do wszystkich. Takie nadmuchane, że....fuuuuuj. Ja już prawie zdrowa. A \"prawie\" pochodzi prosto z reklamy Żywca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zdrówka Wam życze. Wykurujcie się szybko byście były zdrowe. Ćwiczyć ćwiczę dalej , ale teraz ćwiczenia rozciągające bez skakania, by moje mięśnie nieco odpoczęły. Tak ciepła kąpiel ale bez piwa pomogła nieco. Jednak jak słonko jest to i więcej pozytywnych myśli mam w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opadłam z sił mimo słonka ... nie ma we mnie życia :( wyplulam się cała. stres o mała mnie zabije - wyglądam jak zombi , wegetuję , i ciągle sie zamartwiam . mamy krople, masaż i cwiczenia za pół roku do kontroli i decyzja co dalej z oczkiem . jutro bój z pediatrą :P brzuch od 3 dni mnie boli, w żoładku mam kulkę :P jesssssssssssu a miało byc tak pięknie , maleńswo kwilące w kocyku i ja z super lakierem na paznokciach i mega uśmiechem , a jest stres, nerwy, placz,brak snu, zmęczenie, i ta ciągła obawa czy wszytsko oki?? nie pamiętam juz czasów sprzed małej ... nie pamiętam jak to było .. nie , nie żałuje .. tylko ten stres ! znowu się pożaliłam i spadam do wanny pomoczyć się w soli cynamonowej :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa Groooooszeeeeekkkkk 👄 gratulacje :D :D morze kwiatów dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ha! jak się cieszę :D Celi mocno przytulam, jesli Ci to pomaga wyżal się do nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×