Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

yennka- a wyleczyłas zatoki? jesli nie - to katar bedziesz mieć cały czas, raz mniejszy raz większy ale grozi ci smarkanie cały rok :( mumi tulę cie sloneczko ❤️ buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umnie wkrada się sresująca atmosfera. W dodoatku nakręcana przez mojego padre :o Musimy zamówić ciasta na wesele, a jedna polecana pani nie zrobi nam ciast bo ma już zamówienia na 18 :o I mój ojciec wpada w panikę, która udziela się i mnie. Masakra... na nic tłumaczenia, że znajdziemy kogoś innego :P Buziaki dla wszystkich, szczególnie dla pociągających nosami ;) I dla Jo, której młoda choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili -chora??? duzo zdrówka ❤️ wklejka : hejka jest jeszcze wczesnie a ja padam juz na pysk ... pranie zrobione, poodkurzane, podłogi błyszczą, mała zjadła I i II snaidanie uśpiłam ją, wykapałam się, teraz zjadłam śniadanie i gotuje dla niej zupinke poźniej trzeba zrobic dorosły obiad, wyjśc na spacer, zrobic zakupy, wytzrc kurze jessssssssssu w między czasie czyli co godzine masowac małej oczko- kanalik jednak się przytkał !\ a wczoraj mała była aż 3 godz. w pieluszce i dzisiaj doszło mi wietrzenie ! bo ma jakąs podejrzaną krostke na cipcioku ! dolożyć do tego jeszcze ćwiczenia oczka i wieczorem prasowanie(?) i mycie podłóg .... z lekka mam dość ! czuję się od kilku miesięcy jak koń w kieracie końca nie widać ... a zamiast być lepiej co chwilkę dochodzą mi jakies pierdółki z małą, a to wietzrenie, a .... bla bla bla .... jako matka-polka poległam na polu bitwy i jak tu po całym dniu miec siłe i ochote na male ta te te ?? chyba mi uschnie co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć. Celi, nie smutkuj się. Przy małym dziecku to norma. Serce -trzymam kciuki. Jo* - zdrówka dla Mili. Pozdrawiam. Tradycyjnie ziewająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was kciuki....dziś mogę :D bo dyr. w delegacji więc się wszyscy opierd..alamy :P znaczy odreagowujemy ;) Serce :) Groszek :) buźki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale się zasłodziłam z rana. Ktos przyniósł ciasto, ja kupiłam sobie pączka... Az mi mdło, bo na pusty żołądek tak pojadłam. Groszkowa,a w temacie słodkości - co z ciastem i jaki tort zamówiłaś??? I czy tatuś wyluzował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasta nam upiecze siostra dziewczyny mojego brata :D Zawiłe, co? :P A tort będzie czteropiętrowy, w smakach od dołu: węgierski (czekoladowy z wiśniami), truskawka z porzeczką, orzechowy, śmietanka z wiśnią. Figurkę już widziałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Obroniłam na 4 :) Kamień z serca dosłownie :) Dostałam gorączki z tego wszystkiego... Groszkowa- trzymam kciuki za Cię. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodząc naprzeciw zaspokojeniu ciekawości, dzielę się potwierdzoną nowiną - będę mamusią :) We wtorek idziemy na usg obejrzeć sobie \"lokatora\". Hmm. ciekawe czy będzie jeden czy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono A.
Groskzu, gratuluję małego groszka:):) Super!!!!!!! Z całego serca sie cieszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono A.
No i naszej łamaczce serc wypada mi złożyć gratulację za licencjata:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Groszku jak fajnie :-) gratulacje . Serduszko gratulacje :D A teraz wam powiem jak mam fajnie : dwa dni temu odcięto od domu niedźwiedzia gaz ..............mamy więc brak ciepłej wody , ogrzewania i nie mamy jak gotować . Kiedy bedzie gaz , kto to wie? Teraz osiem rodzin tak ma fajnie ............ a nieszczelnośc powstała w wyniku wymiany liczników gazowych ale jak to bywa nikt nie jest winny . ja jednak kocham Polskę .................... tu zawsze jest tak że kowal zawinił cygana powiesili :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku gratluję małego Groszka :D Panu Groszkowi też gratuluję..spisał się na medal :D miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie pomału do domu. Jeszcze musze przedreptać się do apteki, bo mam szpital w domu :o Pan Narzeczony ma takie objawy, których ja nie mam - czyli mdłości, zimne poty. Boże byle to nie była jelitówka! Jeszcze tego by mi brakowało na tydzień przed ślubem i w początkach ciąży :o Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :D:D i wylecz mena :) ale mi smaka narobłas tym tortem - przez ciebie zjadłam czekoladę, doprawiłam wafelkami i dalej buszuję w szafce ze słodyczami :D:D Serce gratulacje 👄 miłego wieczoru drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moj wieczór nie był miły. Ksieć mnie wkurwił do łez dosłownie, i poszłam spać obrażona na cały świat. Dziś ledwo widzę na oczy - chyba zapalenie spojówek mnie dopadło. Ech, jak nie urok to sraczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O biedactwo :( Kurcze zapalenie spojówek to chyba nawet gorsze niż sraczka :o Do lekarza po pracy biegusiem. Choróbska... to znak, że jesień w pełni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×