Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość ale wariatki....
ninke :-) cieszę się, że przynajmniej Ty się nie obrażasz :-) bo nie taka była intencja to, że się znacie to super pisałam w kontekście kameleona Ty zresztą chyba szybko wyczułaś, że to jakaś dziwna postać.... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko.......ja też pieszczotliwie:) chyba nas nie doceniłaś, my tu wszystkie bystre kobitki jesteśmy:) A dowcip odnośnie normalny się podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie słyszałam, żeby nazywać kogoś kretynka w żartobliwym tonie...to bardzo nie w moim stylu.Zatem kochana idiotko miłego wiczoru;) Zaś co do mojej drażliwości, to bardziej dobre wychowanie, które odebrałam, jakoś staromodna jestem... jeśli tak pilnie studiujesz wszystkie wypowiedzi i dogłębnie je analizujesz, to powinnaś wiedzieć, co pisałam kiedys dyskutując z \"dojrzałym\".... Po Twoich domniemaniach wiem, że jestes prawdziwą kobietą;) Ja aż na tak wnikliwą analizę forum niestety nie mam czasu. Idę się pakować. Ninke, Tobie również wszystkiego NAJ, NAJ, NAj, jajeczek, pisanek,, kurczaczków i baranków. I spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tak, jak piszesz, to znaczy, że niektórym musi się nieziemsko nudzić... i szkoda byłoby mi tracic energii na takie, jak to nazwałaś: "kreacje". Miłego wieczoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Romka, kojarzę z nika i tym, że zawsze pisano mu na drzewo:P Ja nigdy nie miałam cierpliwości doczytać jego wywyodów do końca..... niecerpliwa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sycić oczy moim ulubionym bramkarzem:) Ale nie tracę z oczu reszty piłkarskiego widowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, raz się facet pojawił na naszym topiku i już go zdemaskowali! Ani Wesołych Świąt!! fajnie Ci, że już wyjeżdżasz... ja się biorę za mailiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, dzieki, tylko, że mi sie jechać nie chce!!!!! Pół Polski i te nasze drogi;) pozyczone autko:O:O:O:O Van der Sar wpuścił bramkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś boli?? Ja o żadnym bólu nie wspomniałam nawet. Ewentualnie o delikatnym niesmaku. Ach i jeszcze sztywna jestem... no całkiem miło mi to słyszeć, lub raczej czytać... Jak również to, że jestem naiwna! Miłego dalszego analizowania całego topiku i rozpracowywania na części pierwsze wszytkich wypowiedzi. Moje zapewne także zostały poddane dogłębnej analizie, stąd te wnioski o sztywności i naiwności jakie we mnie siedzą. Swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM KOBIETĄ nie wiem kim jesteś Pomarńczko... i co ja Ci takiego zrobiłam czemu mnie wciąż prześladujesz i odmawiasz prawa do kobiecości wiem, że muszę odejść... nie chcę Was narażać na ten zamęt przepraszam Anouk, nie przewidziałam tego dobrze było mieć, chociaż przez chwilę, koleżanki takie jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskacja he he
ninke :-) dowcip mi się podobał :-) anouk, no cóż masz małą wyobraźnię językową, ale co ja na to poradzę, z pewnością nie brak Ci innych zalet serduszko, boże, dziewczyno, jesteś upiornie nudna, wesołych świąt i dla innych też pieczonej świnki w święconce dla romka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demaskacja he he
o vikunia :-D ja Ci nie odmawiam prawa do kobiecości nawet faceci je mają? napisz, co u świni? czy to prześladowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że tej wyobraźni nie brak innym:) Nie czytam każdego posta aż tak wnikliwie, mea culpa. Nie podejrzewam każdego, też jestem sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - juz jestem ;) Wesołych świąt !!! Mokrego dyngusa !! Smacznego jajeczka ;) Wesołego zajączka ;) Smiesznego baranka ;) I dużo kolorowych pisanek ;) oraz mało wypadów do kościółka ;) Buzia ;) A i udanej szerokiej drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Viktorio - twój styl jest dość męski :( i taki trochę rubaszny :( no i wyjątkowo mało kobiecy :( Przynajmniej na moje oko ;) ale ostatnio ślepa jestem , więc ..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) nie smutaj się ;) Nie wszyscy w twoim wieku byli tak dojrzali ;) Niektórzy do starości pozostają dziećmi i o ile to nie sa faceci - to jest to urocze ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A wracając do twojej pogawedki z kolezankami - wiesz ja w twoim wieku (alez to brzmi wrrr stara już jestem) tak jak twoje koleżanki wierzyłam w ochy i achy i wieczne trzymanie się za rękę w blasku księżyca :( A temat sexu jako ogniwa związku był mi równie daleki jak biegun północny ;) Ale zakonnica nie zostałam, a mą romantyczną duszę uleczył jeden przystojniak, który zapomniał o jedenje rzeczy , a mianowicie, ze ma dziewczynę :P Buziaczki ;) I nie smutaj się ;) Wszak święta idą ;) - wiesz te kurczaczki, baranki - to jest takie radosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> ale wariatki..... masz dosć secyficzny sposób informowania ludzi :D:D:D:D:D:D ale dobre chęci się liczą ;) a jako, ze czas przedświąteczny to wybaczam ci siostro/bracie :D:D:D:D:D:D:D:D:D żeś mnie nazwał/a wariatką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak tu jeszcze zajrzysz to daj linka na tego szalonego romcia ? ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
Celi, dobrze, że Ty się nie boczysz.... :-) i słusznie podsumowałaś styl Romka jako Victorii: mało kobiecy. On pewnie myśli, że kobiece jest stawianie kropek, natomiast aluzje erotyczne to ma bliżej chłopca stajennego. Trochę twórczości Romka jest m.in. na tym topiku, polecam uwadze :-D http://66.102.9.104/search?q=cache:wGUmgMi18P4J:f.kafeteria.pl/temat.php%3Fid_p%3D4852%26start%3D14340+kafeteria+roman46&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dzięki ci wielkie ;) zerknełam na twórczosć Romka i oczom nie wierzę :D:D:D:D:D:D:D:D:D to specjalista w każdej dziedzinie życia :D:D:D:D:D:D:D:D:D poczytam sobie jeszcze te mądrosci - pozwolisz? ;) moze mnie oświeci, dlaczego znudzony życiem facet nagle zmienia sie w wirtualną sexbombę ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A może to marzenia o takiej żonie? hmm albo projekcja swych fantazji ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Moze jak więcej poczytam owej twórczości to pokusze się o analize psychologiczną sylwetki Romka ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D o ile nie pogubię sie w ilości poglądów jak i płci i wieku :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
powodzenia Celi :-D i dzięki siostro za wybaczenie! Romek jest rozkoszny.. w swoich lekturach dojdziesz do tego, że jest koneserem kobiet, mieszkań, wina... na wszystkim się zna i czego to on nie próbował :-D ho, ho! I jest znakomicie prosperującym byznesmenem także (jak Victoria). Jak już przeanalizujesz tamten topik, polecam Ci siostro przejść na kolejny poziom analizy (tylko nie opluj ekranu ze śmiechu), gdzie dowiesz się o cudownej przemianie posiadacza dwóch kobier w romantycznego konika polnego: http://216.239.59.104/search?q=cache:a7c0TowIUMUJ:f.kafeteria.pl/temat.php%3Fid_p%3D3126537%26start%3D2670+kafeteria+kwa+roman46&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
koniecznie podziel się wynikami swoich badań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie rozbawiło to całe zamieszanie z panem Victorią :) zapomniałam, że mam doła nawet ;) tylko nie wiem czemu pomarańcza się zatytułowała tak nie ładnie: do wariatek i kretynek, przecież my tu wszystkie fajne dziewczyny jesteśmy, całkiem nie głupie nawet (zaraz mi się dostanie, że kto nie głupi ten nie głupi ;) ...chyba nikomu się nie kojarzą miło te słowa, stąd taka reakcja, ale niech tam, w dobrej wierze w końcu! a swoją drogą, jak to ludzie nie mają co robić w życiu, nie? a jeszcze swojszą drogą, to tak się tu schowałyśmy niby a i tak nas wszyscy znają i czytają, bo zawsze się znajdzie jakaś pomocna dłoń - a to do Groszka, żeby się nie smutał, a to do Garni jak ma karmić, a teraz z tym wyjaśnieniem... czyli świat o nas nie zapomniał! :) uciekam spać miłej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
Emma lepszy od wódki jest romek na smutki :-D powtarzam po raz ostatni, ani wariatki, ani kretynki nie miały na celu nikogo obrazić ani zakwestionować poziomu umysłowego no matko! zlitujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko przepraszam za brak maila dzisiaj - nie dałam rady odpiszę na pewno jutro Celi Ty wszystko dobrze przeanalizuj, bo mi się przypomniało co nam ta/ten Victoria wysłała na początku! to by dopiroż było jak by się okazało, że nie dość, że to facet, to jeszcze ...czarny :D :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
przepraszam po stokroć i składam Wam ciepłe życzenia, żeby Bozia chroniła Was przed taką "opieką", jaką Romek otaczał swoje kobiety (które w wydaniu Victorii przyjaźniły się nawet ze sobą jako zgodne i posłuszne uczestniczki haremu). To już lepiej oddać się w opiekę mafii więcej uśmiechu i jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
Emma, no nie strasz, że to ten Simon, co HIVem pół Warszawy pozarażał :-D Celi to sprawdzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby.....
Serducho, nie gniewaj się już :-) poczytaj o opiece to Ci się humor poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma zrozumiała poziom umysłowy Emmy nie poczuł się zakwestionowany ;) miłych snów, kimkolwiek jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×