Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Cześć, ogólnie temat z Victorią mnie rozbawił. Że tak ludziom się chce wymyślać takie głupoty. Ja do każdego mam na początku zaufanie , słucham i nie poddaje w wątpliwość. Po jakimś czasie jak coś jest nie tak to kłamsto i tak wyjdzie na jaw. Ale póki jest dobrze to nad każdym wypowiedzianym czyimś słowem się nie zastanawiam, nie analizuję. Wasi ksieciunie coś marudzą a mój ma znowu dni dobroci i dni przymilania się. Pewnie jest to też z tym zwiazane ,że mamy pojechać w świeta do jego rodziców. Po za tym jesteśmy oboje przeziebieni . Wiecie , odebrałam dziś wynik z cytologii i wynik jest prawidłowy grupa I . Wstyd się przyznać ale robiłam cytologię dopiero drugi raz w życiu . A tyle słyszy się o tych badaniach i o profilaktyce. W dodtku ostatnio wpadały mi w ręce artykuły o raku szyjki macicy i ja to już taki straszek ,że całkiem się bałam. Ale jest na szczęście OK. I do takiego badania Was gorąco namawiam. Trzymać się zdrowo i spokojnie Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ja ostatnio byłam na badaniach u gin, ale okazało się ze jestem w złym momencie cyklu itd. Umówiłam sie na kolejna wizytę - na godzinę itd. I okazało sieze jest 4 (!!!!!!!!!) godzinny poślizg, wyszłam i nie wiem kiedy teraz wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Janek zaprosił swoją mamę na obiad.W mieście,w którym studiował, wynajmował małe mieszkanie, razem z koleżanką Justyną. Kiedy matka Janka odwiedziła go, zauważyła, że współlokatorka syna jest wyjątkowo atrakcyjną dziewczyną. Matka, jak to matka, zaczęła zastanawiać się, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy. Kiedy więc byli sam na sam, Janek oznajmił: - Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy. Tydzień później Justyna stwierdziła, że w ich wynajętym mieszkaniu brakuje cukiernicy. Zwróciła się więc do Janka: - Nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz? Jasiek zdecydował się napisać list do matki: \"Droga Mamo, nie twierdzę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny... nie twierdzę też, że jej nie wzięłaś. Faktem jednak jest to, że od czasu Twojej wizyty u nas nie możemy jej znaleźć.\" Kilka dni później otrzymał odpowiedź: \"Drogi Synku, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną... nie twierdzę również, że z nią nie sypiasz. Faktem jednak jest to, że gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła. Buziaczki, Mama.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dobre, Yenny! :D Yenny... nie mogę otworzyć kartki od Ciebie, bo nie mam odpowiedniego programu w komputerze do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki Kochane :) Dziękuję za piękne kartki świąteczne. Jutro się będę odwdzięczać :P Wczoraj z kumplem opijaliśmy dzisiejszą umowę u notariusza i dobrze, że wzięłam sobie wolne na dziś.... jejku ale kac morderca :D No ale - umowa już podpisana. Teraz już poczekam aż albo czy bank mi przyzna ten kredyt. Zaniosłam im już tę umowę do wniosku o kredyt. Kurcze - dziwnie się czuję. Ciesze się - to zupełnie nowy etap w moim życiu. A z drugiej strony definitywne zamknięcie tego dotychczasowego :( Miało być zupełnie inaczej... i czuję się dziś nieco zagubiona. Jadę do miasta planować z przyjaciółką wieczór panieński naszego \"3 muszkietera\" :D Miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grosku, czasami ja mam ochotę tak popić, na drugi dzieńwziąśc wolnei i nie mysleć o niczym. Ale nie mogę - nawet jak mam kaca to jadę grzecznie do pracy-jakoś byt obowiazkowa jestem. Miałam w życiu dwie grupki \"trzech muszkieterów\". U siebie w miescie i u mojej babci. Tylko wołałysmy na siebie \"swieta trójka\" Dwie z nas miały na imię tak jak ja i Groszek, a trzecia koleżanka jak Anouk. To u mnie w miescie. U mojej babci natomiast dwie miały na imie tak jak Anouk, a ja - wiecie jak. Kiedyś spotkałyśmy się w 5. One 4 i ja jedna. Porobiłysmy sobie zdjęć. Potem komus te zdjęcia pokazywałam. A ta osoba na to \"U was nie ma innych imion???\" ( Śmieszniej jeszcze było jak poszłam na studia. Usiadłam obok dwóch dziewczyn - znałam tylko jednego chłopaka - z liceum. Po chwili zaczynam rozmawiać z tymi dziewczynami, przedstawiamy sie sobie. I znów - jedna ma moje imię, drugia takie jak Anouk. :-D Ten rocznik chyba tak ma;-) ) I z moimi \"swietymi tójkami\" i z koleżankami ze studiów utrzymuję kontakt. I wiecie co sobie uswiadomiłam?? Zadna z nas nie ułozyła sobie życia. Trzy rozwódki(w tym ja), cztery panny po bardzo nieszczęsliwych związkach. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku miało być nie Grosku. Tak sie rozpisałam o koleżankach ze zapomniałam sie pochwalić księciuniem. Przeprosił za swoje zachowanie - na dodatek w domu czekal na mnie wymarzony robot Zelmera. fenomen.Tzn. robot tak się nazywa. Bardzo się cieszę, choc wiem ze z takim wydatkiem powinien się wstrzymać bo z kasą krucho teraz. Ale chyba lepiej ze kupił mi robota a nie jakieś gadżety do samochodu lub kolejny medal do kolekcji? Prawda? ;-) Uciekam juz - jedziemy po młodego i na zakupy swiateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, Groszek dziękuje za @ i już macie nazad ;) kartki i życzenia ode mnie będą jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyprowadziłam wyscigówkę ufffff w końcu w domku ;) Yennka może masz rację ;) [ nadal walczę z kompem aby otworzyc plik od ciebie :( ] Ninke, ja tez musze się wybrać na badania po świętach mam termin ;) Serduszko dziękuję za śliczną kartkę - az sie wzruszyłam ;) Groszku - Gratulacje 🌼 Emmuś ;) mam nadzieję, ze humorek ci sie poprawił ;) no i jak tam najpiękniejsza młoda dama w tym gronie ?? czy szykuje sie już do świąt, no i jak idzie mycie ząbków całych 4 ??? ;) Garni - co u mojego , hmmm u naszego siostrzeńca??? ;) Buziaczki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. co tam u Was? Zajęte przed swietami??? Ja w pracy- mam nadzieję że ok 13 pójdę juz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja pracuję a przynajmiej próbuję ............z lepszym lub dorszym skutkiem - musze dziesiaj zrobic sprawozdanie gus i wysłac go netem . Jestem już spokojniejsza niedźwiedź doleciał cały i zdrowy - dzwonił oczywiście zapomniał dwoch rzeczy więc mam nowe zadanie musze je zawieźć do kolegi z pracy , który we wtorek wylatuje do Indii . Doszłam do wniosku że podanie czegos do niego to żaden problem bo w każdym tygodniu parę osób leci do Indii i spowrotem istne wahadło ;-) Po tym całym zamieszaniu okazuje się że święta będę miał bez pracy i wysiłku - córka stwierdziła że wystarczy sałatka warzywna tradycyjna trochę szynki i jajek a z ciast cukiernicy z mojej frimy przygotują mi makowiec i roladę śmietanową.tak że wyglada na to że będe odpoczywac w pełnym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 -> Yenny też mam cichą nadzieję, że Matki Polki puszczą dziś wcześniej ;) kurczaki pieczone... dziecka same w domu, będę mieć do czego wracać?? gaz, woda, prąd wrrrrrrr księciunio cokolwiek wystraszony, mamcia przyjeżdża \"z wizytacją\" czy się Jej córci krzywda nie dzieje ;) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dobrze Ci Whimka, a ja mam dzis i jutro urwanie głowy - ostatnie porzadki i gary, gary, gary - z nowym robotem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilę przerwy - dałam szefowej papierki do podpisu - a szefuńcio kochany wybył \"jajeczkować\". Siadam na czarna oliwkę i szukam przepisu na mazurek - miałamtaki fajny przepis na bakaliowca mazurka i mi przepadł, wrrrr Chłopcy moi zażyczyli sobie chałwowca i własnie mazurka. Muszę odebrać dzis biała kiełbasę, ojciec przywiezie tradycyjna swojską. Dokupic wędliny, z 20 jajek, nowalijki, śmietanę i jakieś napoje. Wczoraj z zakupów wrócilismy z 5 siatami - i jeszcze mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dzieki za kartki. Dziś juz pewnie mnie nie bedzie - buziaki świateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu \"wielkiego lania\". Nie wiem czy w końcu uda mi się do was wysłać jakąkolwiek kartkę :( Komp mi się zbuntował i dostaję zwrotki :( Ale nie poddam sie , idę dalej walczyć z martwą naturą :D:D:D:D:D Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Chciałam podziękować za wszystkie życzenia, śliczne kartki i w ogóle, za pamięć... za gest! To takie miłe :) Pozdrawiam bardzo ciepło i bardzo świątecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczyny, czytam i oczom nie wierze! -Chodzi oczywiscie o nasza droga, nową kolezanke Vici:)ładne jajeczka swiateczne!No to mamy wesoło! Ja tez juz sie nie pokaze , dlatego póki co, chce goraco podziekowac za zyczenia i karteczki i pozyczyc Wam wszystkim rowniez ZŁOCIUTKICH KACZUSZEK, JAJUSZEK DZBANUSZEK, CUKROWYCH BARANKÓW,SŁONECZNYCH PORANKÓW, SWIOSENNEJ EUFORIIORAZ W BRZUSZKACH....KALORII :) no, moze nie tak do konca, chyba,ze któras wyjatkowo szczuplutka:) buziaki! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kolorowe pisanki ;) pewnie juz sie gościcie lub robicie ostatnie oprzygotowania do świąt ;) a ja juz po woli zaczynam odczuwać świąteczną nudę :D:D:D:D:D:D:D Paczka do mojej mamy doszła, ta \"z pod samiuśkich tater\" i bardzo się z tego powodu cieszę ;) ;) a tak na wszelki wypadek gdyby któraś jednak tutaj zajrzała to, WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Niestety pisanek nie ma w zestawie emotikonów :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żywczę Wam wszystkim Szęśliwych Świąt, spokoju, wytchnienia, radości, pogody ducha jak i tej za oknem. Wiary, Nadzieji i Miłości. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooj wy nadal zapracowane ?? ;) czy raczej juz leniuchujace??? ;) Groszku jak humorek??? - lepiej ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam Spokojnych Radosnych Słonecznych Ciepłych Świąt Wielkiej Nocy Dużo malowanych jejeczek i Rubasznego Zajączka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz - bo mam nadzieję, że kartki wirtualne doszły do wszystkich - życzę Wam wszystkim piszącym, czytającym, na czarno i na pomarańczowo WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×