Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ;) to nie bujdy ;) ja kiedyś na dołku totalnym zjadłam listek deprimu i przez 3 godziny nie mogłam przestać się śmiać, ale jak optrzytomniałam to reszta opakowania poszła do kosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żaden spacer nie idę :P :P :P A w ogóle to proszę tu nie imputować :P To są bardzo porządne tabletki z bardzo porządnej firmy farmaceutycznej. Tylko cholera chyba ciut przymocne :P Byłam na Iluzjoniście. Piękny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, jak chcesz tanio odelcieć to ponoć ( nie testowałam na sobie :P ) aviomarin i seta i po 10 min jazda jakich mało :D:D:D:D:D:D:D:D Lub tramal i piwko - też ponoć ma kopa :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, z tymi lekami to suuuuuper ostrożnie:O:O:O:O:O Zresztą, po moich podobno jest się śpiącym, słabszy refleks, ale ja od 12 lat nic takiego nie zauważyłam...zresztą loratydyna za słaba:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wizje też będa :D:D:D:D:D:D:D to tak nawiązując to tytułu filmu :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka:D:D:D:D:D:D a co do \"iluzjonisty\" to pełna zgoda.....piękny odnosi się także do zdjęć, obrazów....bo zdjęcia, kadry są przecudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tramalu to mam kopa i bez piwa. Jeżu kolczasty...nigdy więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mroczki z bólu głowy niekie..... podpada pod wizje????? Nie muszę brać tabletek na jakieś pstryki światła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ja nawet wit c bez lekarza nie biorę :P a co dopiero taka mieszanka wybuchowa :D:D:D:D:D:D ale kiedyś dawno temu jechałam na immovane :P - ale to nassene nie pobudzajace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe:) ja codziennie pełny zestaw...od marca do października:P:P:P Bez niego...ujjjjjj....aż boję się myśleć:( A teraz mi jeszcze inne pastylki podochodziły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz zestaw to ja mam , ale do malowania paznokci , a nie do łykania :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D własnie idę sobie nałozyc nowy nabytek - od poniedziałku stoi na półce - pora przetestować cudo - no i musze zadbac o wygląd wszak J wraca :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to wieczorkiemnie mamy co liczyć na Twoją obecność tutaj :P :D Emma :D Niunia pod lodówką :D No udało Ci się!!! Oj udało :D Ka, bidulko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seruszko spokojnie :P wiesz ile mnie i wawę dzieli km ?????? i nie mamy super fury :( jeszcze zamarzysz, zeby sobie stad polazła w cholerę :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma chyba własnie zmienia sypialnie Niuni - ba ucichała nagle nam :D:D:D:D:D:D:D albo Niunia zobaczyła, ze mamusia ja rozmrożoną woda podlewa i daje jej teraz wycisk ;) a co ?? przeciez ona nie kwiatek :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura udało sie ;) walczyłam z nowym lakierem :P przez cherlaczka kompletnie nie mam siły :( ale odkręciłam i juz zmykam robić sie na kolorowo :D:D:D:D:D:D:D Ani ;) kofana, ale ze mnie gapa :( napisz jak ty się czujesz po tych tabl ?? czy zaczynają działać cuda ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam bo się obudziła a zaraz potem tatuś wrócił i musieliśmy zjeść expresem bo już wyszedł a my kończymy rozmrażać i idziemy na spacerek bo tak nam świeci dzisiaj, że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, napiszę po następnym niżu, jak przejdzie:P bo na razie nie wiem:P Ale leków biorę tyle, co 80-latka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś ;) zwrotke to ty masz juz u siebie ;) ja działam expresowo - co prawda tylko czasami , ale lepszy rydz niż nic :D:D:D:D:D:D:D:D Ani ;) no nie wiem, czy zyczyc ci następnego niżu i wieści o skuteczności leków :( chyba jednak bede trzymac kciuki, aby tym razem ci je dobrze dobrali i twój organizm dobrze je tolerował ;) pazurki kolorowe ;) teraz czas na brwi wrrrrrrrrrrr :P a J utknął w korkach w Częstochowie :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, masz zwrotny @. Uciekam,ale zanim ucieknę napisę Wam emaila z kolejną bombą, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Hej dziewczyny! Czuję się wywołana do tablicy, więc ujawniam się... Masz rację Celi, jestem koleżanką Yenny, która kobiety o moim statusie określa mianem "wściekłej mrówy".Ale ja chyby aż tak wściekłą nie jestem skoro Yenny- nasz topikowy pracuś- poświęca czasami swój cenny czas na meile do mnie??? Dzięki Yenni za dzisiejszego. Odezwę się niebawem! Pozdrawiam Was dziewczyny, wszystkie bez wyjątku, choć jestem po drugiej stronie barykady. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,z lekami to Wy naprawdę uważajcie:( Zaziębiłam się solidnie i \"pani z apteki\" Cirrus mi wcisnęła. Jak kazała- walnęłam 2 prochy i wpadłam w stan zbliżony do delirium (jeno bez białych myszek). Jak się przespałam to zaczęłam studiować ulotkę.:( To "coś" na przeziębienie zawiera pochodne pseudoefedryny. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a ja właśnie jadłam...chleb ze smalcem i z ogórkiem kiszonym!! no niebo w gebie mówię Wam! nie doceniacie co jecie póki nie wyjedziecie! ;) :P nie gloryfikuję Polski, bo czytając wiadomosci wielu powodów nie ma, ale dziewczyny, jedzenie się nie równa! a smalca (z mięskiem i cebulką;) to ja już nie jadła ze dwa lata a tu sie okazało, że zrobili u nas polska półkę w Tesco...no chyba polubię Tesco, normalnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poszukam tego Cirrusa w Tesco, a wiadomo? ;) a tak poważnie, to ja przy przeziębieniu biorę zawsze garść tego co mam pod ręką, większość się wzajemnie wyklucza pewnie albo nie gra ze sobą zupełnie ale jakoś mi zazwyczaj pomaga końska dawka i raczej udaje mi się nie chorować... no poza tymi tygodniami nie tak dawno, co mnie zmogło jak nie pamiętam kiedy, łącznie z zatokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja jeszcze wyjaśnię poprzedni wpis do Rozerwanej21: chodziło mi o to \"jakiej barykady? bo my tu wściekłe mrówy lubimy\" nawet kilka już takich mamy ;) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyatąpiła w monologu i uciekła?? Emma, poszłaś sobie?? Kurcze, ale Ty masz talent do wywoływania szerokiego uśmiechu na twarzy :D No tak piszesz, że się nie da reagować inaczej! Chwała Ci za to! Dobranoc kobietki! Ja zmykam pod kołdęrkę uśmiechnięta i szczęśliwa :) i zakochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już się tak nie smutkam. Włoski mam ładnie zafarbowane i podcięte. Na zmianę koloru się nie zdecydowałam i nadal jest blond. A mój z zainteresowaniem na mnie patrzy i ma przypływ dobrych uczuć. Wy tu o lekarstwach a ja jak już muszę to coś biorę a zazwyczaj omijam z daleka i sięgam po jakieś ziółka. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×