Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, on jest wszakże ministrem kultury:P:P:P:P i osłem wybranym z mojego miasta, z tego okreęgu, choć tu nie mieszka i jest typowym desantowcem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, bałwan nie wiedział kto to Wierzejski, a ja nie wiem co to jest \"banan\" (Serduszko?) i która to \"Rozerwana\" (Yenny) ? poza tym, na maila odpisałam Yenny, dziękuję 🌼 na gimnastykę nie dotarłyśmy bo odwołali a teraz rozmrażam lodówkę i mi cieknie wszystko do sypialni na dole, mówię Wam ubaw po pachy! zwłaszcza, że tam śpi właśnie dziecko i nie moge za bardzo postawić miski, bo jej bedzie pukać woda nad uchem :o Celi a ja maila nie dostałam o spacerach ani obiecywanego odpisanego..nie lubisz mnie już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś ;) alez masz wyczucie ;) włąsnie pocę sie nad @ do ciebie :D:D:D:D:D poczekaj jeszcze chwilkę oki ? ;) musze dokończyć ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek ale Ci faaajnieee... kiedy ja ostatnio byłam na imprezie zakrapianej? chyba ze dwa lata będzie... ale może pójdziemy na pifko, bo co jak co, ale trzy puby we wsi mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a banan - to usmiech ;) a rozerwana - to Yennki koleżanka ;) która nas podczytuje, ale nie piszę - tak wnioskuję ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to wiele wyjaśnia... bo mi się banan zupełnie z czym innym kojarzy i za diabła mi to nie pasowało do kontekstu.. ;) ....a jak się coś komuś kojarzy to trudno wyjść poza to skojarzenie, mówię Wam jak trudno... w życiu bym nie wpadła na ten uśmiech! :D dzięki Celi! pozdrowienia dla Rozerwanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZKurczak....zjadłam dzis jakąś tabletkę po której przez pół dnia spałam i kręciło mi się w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka? Głupi Jasiu?? Emmo... mnie się banan też kojarzy :D ale w kontekscie ubawu tylko z uśmiechem... Kiedyś wypełniałam jakąś ankietę, w której trzeba było wypisać ulubiony owoc... Ankieta nie była anonimowa. Ja uwielbiam banany, ale one mi się strasznie kojarzą, i z resztą nie tylko mi... więc skłamałam i napisałam- pomarańczka... ;) a tu już ciężko o skojarzenia :) Emmo, a jak Ty tę lodówkę rozmrażasz?? Groszek! Udanej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na myśli pomarańczki na tym forum, Ani? ;) :P Serduszko no jak rozmrażam? wyjęłam wtyczkę z gniazdka i sama się rozmraża, ja tylko wodę łapię co kapie a kapie dużo i jest kałużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma , masz @ juz u siebie ;) i nie narzekaj :D:D:D:D:D:D:D spieszyłam sie po woli, ale napisałam w końcu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, a co się z Tobą działo, jak Ciebie tu nie było??????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miała być cudowna tabletka na lepsze samopoczucie :O A tfu tfu tfu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała, że zmienię cholerę :P Ani no przecież byłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalać to mi dziecko moje zalewa, bo śpi na dole, pod lodówką - w sypialni na dole znaczy, nie dokładnie pod lodówką :P i to jest najdenerwujątrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, wierzysz w takie bujdy???????? że tabletka pomoże??????:P Spacer, wywieje Tobie te głowokręćki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toż właśnie pytałam Ka.. skąd ma takie cóś ;) a diler do wymiany, nie ma zmiłuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromergon??????:P:P:P Po nim moja przyjaciólka podobne jazdy do opisanych przez Ciebie miała:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×