Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

-> ninke czasem myślę, że nie potrafie pokochac, taką miłością pierwszą, naiwną, wierząc na 100% drugiej osobie..wiem, że 24 maja powiem mu żegnaj, o ile..no własnie mam nadzieję, że Jemu tez zależy tak mocno, jak mnie ehh dosyć smutków, jak coś się wykluje dam Wam znać -> groszek czy ta piosenka służy rozklejaniu się? bo jeśli tak, to zmien repertuar na weselszy -> czasem na siłę trzeba 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, rano nie miałam czasu naklikac, poszłam wcześnie do siebie - trzeba sprzątać mieszkanie i wynosić pudełka do piwnicy i do ksieciuia. Bo w czerwcu już tu bede na stałe :-D :-( Teraz odpoczywam, potem zrobie rybkę na obiad i kartofelki smażone. Jak mi sie ładnie spieką to przypomina mi się smak pieczonych kartofelków mojej prababci - krajała je w cienkie plasterki, moczyla w wodzie i przyklejała do wewnetrznej strony drzwiczek pieca w kuchni. A po kilku minutach odklejała je, soliła i dawał mi do jedzenia.Zawsze jak w zimie jechałam do babci na wieś, to najpierw biegłam do prababci na takie frykasy. Ech, to były czasy... Serduszko, nie smuć się, przepros ale i powiedz co czujesz. Ja zaraz postaram się odklikać. Taniec z gwiazdami lubię ogladać, 2,3, i 4 edycje ogladałam w miare regularnie, ta mi jakoś nie pasuje, czekam tylko na Tyńca - bosko tańczy.Pomysleć ze nikt mu nie dawał szans. Fajny też był Obuchowicz, ale tylko w \"żywych\" rytmach. Mnie podoba się nowa piosenka Blue Cafe i oczywiście Monika Brodka. nie przepadam za nią, ale jej piosenki lubię wszystkie. A \"Miał być ślub\" , \"Dziewczyna mojego chłopaka\", \"Znam cie na pamięć\" i \"Ten\" są super. Groszek, jak masz to przeslij tą piosenkę Grońcowej - lubie ją, a tej piosenki nie znam. Na je\\akiej stacji puszczają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) u mnie dzisiaj wyjątowo spokojnie ;) czyżby J zaczął uważać ze słowami ze względu na ....... ? :D:D:D:D No ale jak tak ma juz sie zachowywać, to ja juz zawsze chce byc w takim stanie :D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka, ja też mam dzisiaj rybkę na obiadek i słate lodową - mniam mniam , już sie doczekac nie mogę, a rybka dopiero sie rozmraża ;) Groszku kofany ;) fajne te twoje ulubine rytmy ;) buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, moja mirunka rozmrożona. I sałata do tego -ale zwykła nie lodowa. I kapuśniak zrobiłam, też z prababcinego przepisu. Groszek, własnie słucham Kasię Groniec- cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, słucham 2 raz. A Ty zanucisz, jeszcze zanucisz, mówię Ci to ja, wrózka Yennyfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwarty, potwierdzam. A własnie przyniosłam z domu moje kasety jeszcze(!) HEY i Kasi Nosowskiej, którą kocham nad życie i jej piosenki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) a zdradzisz przepis na ten pyszny kapusniaczek ??? plissssssssss bo od kilku dni marzy mi się jakas zupka , ale na nic zdecydowac się nie mogłam, a jak przeczytałam o kapusniaczku - to ... ślinka mi pociekła :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, gotuję 2 spore żeberka, z kilkoma ziarnkami pieprzu, ziela i listka. Do tego kawałek selera, pora i podpieczona cebulka. Jak mięso jet miękkie, wrzucam startą marchewkę i ok 40 dkg kiszonej kapusty(siekam ja na drobne kawałki). Ale kapusta musi być dobra- kwaśna. I gotuję do miekkości - w tym czasie stapiam na patelni kawałek słoniny pokrojony w kostkę i na to wrzucam posiekaną cebulkę. I jak kapusta jest miękka dodaję zesmażoną cebulę z boczkiem, trochę wegety albo kostkę warzywną, doprawiam wodą z mąka(2 łyzki) i śmietaną(3 łyżki). Dla mnie musi to być kwaśne. Moja babcia dodawała więcej warzyw i marchwi, soliła - ja nigdy nie zrobiłam takiego jak ona, więc idę na łatwiznę i dodaję vegetę albo kostkę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka.... jak dla mnie temat rzeka. Inspiracja mojego życia. Zawsze z każdej strony muszą mnie otaczać moje ulubione dźwięki. Od tych szeroko dostępnych po te najbardziej wyszukane... Takie moje odkrycia, często alternatywa... Ale nienawidzę gdy ktoś kaleczy muzykę. Wszak każdy ma inny gust, ale nigdy nie zaakceptuję disco-polo tudzież czegoś podobnego w wykonaniu ich troje choćby, albo wspomnianej już wcześniej Dody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro u mnie będzie kapuśniak....też mnie ochota naszła... dzięki yenka...wyślesz do mnie menażkę???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, nowa płyta Groniec jest piękna...kupiłam:) Ja ostatnio znów słucham Chrisa Botti i Patricię Barber, naprzemiennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muzyka przy gotowaniu... zawsze dodaje czegoś niepowtarzalnego w smaku... Muzyka potem przy jedzeniu..... Kochane koleżanki, odpisuję na wasze maile każdej z osobna... Każdej z osobna dziękuję, ale chciałabym podziękować jeszcze tutaj wszystkim jednocześnie. Bo to mnie strasznie wzruszyło. Niby tylko koleżanki z forum, a dajecie tyle sił i wpsarcia, jak mało kto z życia codziennego... Dziękuję za wszystkie rady. Pozwoliły mi one jakoś odzyskać spokój... zhierarchizować wszystko. I w ogóle jestem już spokojniejsza... bo byłam gotowa jeszce wczoraj dojść do wniosku, ze jestem jakaś inna... Chodzący problem chyba... Ale wy mi pomogłyście tak nie myśleć. ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> serce problemu nie znam, ale przytulam - choć wirtualnie ❤️ wiem, że po burzy przychodzi cudowne oczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj zachwycam się swym najnowszym muzycznym nabytkiem... Zmiksowanymi, odświeżonymi przebojami Niny Simone. Balsam na moją duszę, ten blues i jazz- BOMBA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) dzięki ;) kapuśniaczek u mnie jutro zagości na stole :D:D:D:D:D:D:D tylko musze mojemu zrobic kartke na zakupy - oby tym razem kupił to co napisze to bedzie pyszny obiadek :D:D:D:D:D:D:D Ani ;) Buzia ;) ps ale sobie podniosłam ciśnienie czytajac nowa rodzinkę II , dochodze do wnoisku, ze instytuacja exi to ........... pip .... pip :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, dziękuję!! Ja Ciebie też przytulam!!!! Mniej w sobie dużo sił teraz, a faceta, masz rację, że trzeba przycisnąć i bardzo dobrze czynisz. Pomyślnego obrotu spraw życzę z całego swego ogromnego serca... którego ponoć nie mam- tak mi powiedziano ;) Ale niech gadają. Ja wiem co mam w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) nie bądz taka pamiętliwa ;) bo się wykończysz ;) Buzia ;) a serduszko masz i to wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek... Ja wiedziałam, że jak Ty coś polecisz, to mnie powali. Katarzyny Groniec, aż wstyd się przyznać, ale nigdy wcześniej nie słuchałam, może natknęłam sie przelotem na jej twórczość, ale nigdy na dłużej... A teraz odpalam program do ściągania muzy i pościągam sobie kilka jej dzieci, a potem marsz do empiku i kolejna płytka do kolekcji :) A ta piosenka jest very, very nice!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaacie Nina Simone....jak ona śpiewała, jak sie ruszała:):):):):) i zawsze kojarzę ją z pewnym z jednym z moich ulubionych filmów Z Ethanem Hawkiem i Julie Delpy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, dzięki :) Jest tu ktoś Panną??Jak tak, to potwierdzi, ze Panny choć nie chcą, to bywają wbrew samej sobie cholernie pamiętliwe. Ja tak mam ze często nie panuję nad tym, jak wychodzi ze mnie dawno wyrządzona krzywda i bolące słowo. Pracuję nad sobą, ale cóż, nigdy nie będe idealna przecież... Panna- czyli znak zodiaku, żeby nie bylo niedomówień potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, aż takie pamiętliwe nie są:P:P:P:P:P A ja właśnie dostałam fajna propozycję, tylko mało czasu, a dużo pisania, ale dużo punktów do arkuszu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) mój J to panna - ale skutecznie mu wybiłam z głowy nadmierne rozpamietywanie :D:D:D:D:D:D:D:D:D tym bardziej, ze dotyczyło to przeszłosci :D:D:D:D:D i on też musiał się bidulek wyżalać w nieskończonosć na przeciwności losu - ach .... no mówię ci ... :D:D:D:D:D Lepiej będzie dla ciebie jak sie tego oduczysz :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×