Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Kabina taka przeciętna to koszt około 1100 złotych + brodzik jakieś kolejne 500. Razem, mniej więcej 1600 wzwyż. A tak jest max 1000 :) A poza tym łazienka jest bardziej przestronna bez tych wszystkich łączeń. Szyby zamontowane nie będą na żaden kit ;) Celi, tak wejście będzie narożne. Myślałam wcześniej o kabinie półokrągłej ale 80 są okrutnie maciupkie. I gdzie ja taki dryblas w takiej się zmieszczę? Nie dość, że będzie ładniej to i oszczędniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, takie trzeba super wymierzyć. co do milimetra i... co do milimetra muszą je wyciąć:P Ja mam lustro we wnęce, hmmmm chyba 140x90... Moi znajomi zamówili w Leroy Merlin i klops, mają szparę 5 mm:P Trzeba łatać było silikonem te szparki, ale fajnie i tak wygląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, Koło robiło kiedyś półokrągłe 90x90 poszukam tego, niezłe to było.... Ale ta wersja bardziej mi się podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w tym temacie zdaję całkowicie na moją mami. Jak urządzali to nieszkanie, to akurat ojciec byl w morzu. Więc moja dzielna mami, wzięła wszystko na siebie i teraz ma wszystkie niuanse obcykane. Mówię wam, niezła jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90 na 90 odpada. Wnęka ma tylko 85 cm. Po prawej na szybie kominowym będzie geberit z kibelkiem, a po lewej umywalka na szafce. Ani Ty wiesz jak dziurka jest rozplanowana. Łatwiej Ci się zorientować o co chodzi. Ściana z umywalka i lustrem oraz szyb wentylacyjny będą jakimś delikatnym dekorem (beż lub biel) zagospodarowane. Reszta będzie biała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku to będziesz miała slicznie ;) Ani ;) ja chyba tobie nigdy o moim nie pisałam, on jest bałaganiarzem, ale nawet ściany nie mąga mieć odchyłu :O jejku nawet boję sie pomyślec co to bedzie przy wykańczaniu - o ile będzie co wykańczać :( Ani, on jak wieszał połke pod fax , to mierzył godzinę i nawet używał do tego poziomicy itp , więc 5mm kaiejś mazi obok lustra na pewno nie przejdzie :D:D:D:D:D:D o to jestem pewna :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, to zostaje Tobie jedynie robienie kabiny samemu, na 85 się taśmowo nie produkuje:( Twój pomysł jest bardzo cacy....a umywalka jaka?????nablatowa, wmontowywana w blat, czy wisząca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, piękne. Ale ceny też piękne :P W kwestii budżetu liczę wyłącznie na rodziców. Dlatego chciałabym wykończyć je ładnie i w miarę solidnie ale też niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umywalka nablatowa, bo chcę szafkę. Marzy mi się taka misa ze szkła matowionego. Nawet taką widziałam i nie była jakoś szokująco droga... ale za duża. Chyba będzie okrągła, nieduża, biała, na blacie szafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boom mieszkaniowy i to, że jest ruch w interesie remontowo-budowlanym i ...... właśnie sobie przypomniałam, że muszę kupić stojak na ręczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja też lubię i mam, ale nie wenezię, bo mojemu mężowi się nie widziało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja na chwilę. Mieszkanie czyste, obiad zrobiony. garnierka - zrobiłam gołąbki. Jako dzi nie miałam natchnienia co zrobić na obiad, kupiłam rano mirunę i schowałam jado zamrazarki. I wyszłam od siebie do ksieciunia zapominając o iej całkiem. I jak pomyslałam o Tobie to stwierdziłam ze zrobię gołabki. Szkoda ze jesteś daleko, podrzuciłabym Ci trochę. Ani, dopiero odczytałam twojego smsa - pewnie jak szalalam z odkurzaczem to napisałaś. I przy okazji dziękuję temu co wymyslił ciche odkurzacze. Dla kobiety z bólem głowy to super sprawa. ;-) Ani, dostałam antybiotyk, niestety - pani doktor była nieugięta w tej kwestii, co mnie zdziwiło, bo ona nie jest \"wyrywna\" do przepisywania antybiotyku. Do tego tradycyjnie cos osłonowego i ketonal na ból głowy, bo tylko to mi pomaga. No i prześwietlenie zatok, i badania jak minie temperatura. Jo* - już zerknęłam w stopkę Twoją, gratulacje. Groszek, ja po moim remoncie mam uraz do spraw techniczno-budowlano-remontowych, wiec wybacz - nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę antybiotyki...z osłoną, tyle, że u mnie ketonalu nie wypisała, nie przy tych prochach, które biorę na główkę-wredną makówkę:P:P:P:P Dała mi lekkie przecibólowe....małpa wredna:P więc boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, Anouk bardzo Wam współczuję, zatoki miałam raz tylko i nie chcę już więcej! Groszku faaaajneeee..podoba mi się ten projekt! Garni Kubulek jest przesłodki! na prawdę jest śliczny! Celi a już myślałam, że zmieniłaś topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofana, ja was tak szybko nie opuszczę , chyba że mnie zabnujecie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja posprzątałam i przysnęłam i dobrze mi było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe, ostatnio senna jestem...wczoraj też pospaliśmy w dzień (ale to było usprawiedliwione:P), ale to pewnie z powodu leków, osłabienia i lekkiej gorączki... Celi, a jak Ty słomiana wdowo????? OK??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×