Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Hej:):):) A co to jest \"Taniec z gwiazdami\"?????:P:P:P Przyznam sie Wam, że jestem jedną z dwóch osób, które znam, które nie widziały żadnego odcinka tego programu:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 piękny dzień nam się zapowiada :D biedna Dodzia..nawet silikon nie gwarantuje miłości po grób...jakie to smutne :P promotorka mnie nie zlinczowała, wstęp oceniony pozytywnie jupiii :) weekend majowy zapowiada sie pracowicie księciunio jedzie do sądu -> jadę z nim jak nie zobaczę to nie uwierzę..niewierny Tomasz buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, powodzenia we wszystkich planach...i pozytywnej recenzji:) Z czego piszesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani...ty jakos taka nie na czasie jestes:P jestesmy cały tydzien sami z kubusiem tatus w paryżu:) jakos sobie radze- ciesze sie bo zmieniam auto na takie fajniusie:D:D chyba dzis na szczepionkę pojde z kubusiem jakas zmeczona jestem teraz doceniam go jak jest - nasz tatus - okazuje sie ze jednak pomaga przy kubusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Anouk z marketingu, wieem oklepany jak 150 ale wolę to niż z turystyki ;) wałkuję instytucję non -profit I sektora gospodarki (jak na talerzu mam firmę, w której pracuję) -> Garni buźka dla Ciebie i Kubusia..a fotek jak nie ma, tak nie ma, ale ok spox :) ps. cieszycie się razem ze mną, że księciuń w końcu jedzie załatwić "te" sprawy? czy może moja radość jest przedwczesna? cholercia..nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi napisz mi maila- odpisze z fotkami teraz- nie mam twojego adresu kubus spi to od razu ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie:-) Jak widać przezyłam weekend pracowicie i god górkę ale jest lepiej niz mogłam sie spodziewać. wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi ja się ciesze razem z Tobą, nawet jeśli na zaś to pocieszyć się zawsze można! jestem dobrej mysli!! Anouk ja jestem tą druga co nie widziała żadnego odcinka ;) Garni a jaki samochodzik? Serduszko ja Ci wczoraj odpisałam tsiemca, jak zwykle ;) celi jak Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Emmuś ;) dobrze, poza tym, ze już od rana stoczyłam telefoniczna batalię z położną :P wrrr wkurzająca baba :( naklikam pozniej ;) buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dostałam fotki :D -> Garni dziękuję Kubuś jest śliczny 🌼 pięknie się uśmiecha :D widać że dzieciatko szczęśliwe, kochane przez Was ❤️ a filmiki wymiatają :) tak na moje oko, Kubuś to wypisz wymaluj tata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąd dopiero w weekend majowy, zaraz lecę sprawdzić czy pracują, musze trzymać łapę na pulsie, bo zapomni, bo...setki \"bo\" dziewczyny dzięki za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌼 zaprosiłam do nas fajną dziewczynę ;) jest w takim samym położeniu związkowym co my ;) mam nadzieję, ze jeśli ona sie odważy , a wy wykażcie odrobina zrozumienia - to wszystkie zyskamy nową kolezanke i świeże spojrzenie na pewne sprawy ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Garni nie wiem czy dobrze kojarze, ale Wy w DG mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, coś mi z tym parkiem nie pasowało, a może nie doczytałam :) bo chciałam Cię uprzedzić, że jeśli spotkam Was na Zielonej :) przygotuj się że jakaś obca baba rzuci się na Ciebie i da nura do wózeczka ;) kurczaki pieczone, jak patrzę na Twojego synia, ta buzia, oczki, minki...zachciewajki mam na starość -> celi jak samopoczucie? i dlaczego zbluzgałas położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi spox.. będzie nowa koleżanka do Reddsika ;) I chciałam Ci tylko przypomnieć, że my tu to już nie wszystkie jesteśmy w podobnych sytacjach ;) Buuu ... niestety :( Ostatnoo jednak coraz więcej tu \"spodziewających się\"... czuję się nieswojo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nareszcie znowu ciepło i humorek mam dobry. Mój i w sobotę i w niedzielę obiadek zrobił. Ale jak ma czas to chetnie gotuje i ma wtedy obiad taki jaki jemu najbardziej smakuje, bo ja to tylko zapiekanki, pizze, makarony, ryż i sałatki bym robiła. Co do \'\'Tańca z gwiazdami\'\' to nie wiem jak to możliwe,że Tusk wciąż w tym programie tańczy. Chyba urok Stefano to sprawia. Mnie to Tyniec w tym programie zaskoczył i to jego taniec najbardziej mi się podoba. mumi.....sprawy sądowe wcześniej czy później się zakończą ale kontrolę nad tym miej:) A nowa koleżanka już jest mile widziana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się napaliłam wczoraj na gołąbki, po tym jak kiedyś Yenny robiła niedawno, tyle że kupiono mi zielona kapustę i to jakąś karbowaną :o to idę coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> ninke wydaje się, że sytuacja obecna, kiedy ja wymagam uregulowania \"tej\" kwestii jest ciężka, ja się męczę, on jest pod presją, po prostu źle mi się żyje ze świadomością: postawiłam warunek-> masz pół roku i ..jakby chciał mnie przetrzymać..bo to już ostatni dzwonek. hmm kiedy ja się rozwodziłam, nie było przy mnie nikogo, przecież pomogę, będę wspierać, będę przy nim..czuję, że najgorsze przed nami. Może po latach odpowiem sobie czy...warto było koleżankę witamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi.....myślę,że dobrze robisz chcąc by jego sprawy były uregulowane. Ja też tego chciałam w przeciwnym razie odeszłabym, bo nie chciałam być zwodzona. Bo co facet mówi to jedno a co robi to drugie. Im tak czasem jest wygodnie i nie ma dla nich znaczenia ,że nie maja rozwodu. Ale dlaczego przez to my mamy sie męczyć. Wiadomo ,że nie zmusi się nikogo do rozwodu , to i tak będzie jego decyzja. Groszku......a piosenki nie kojarzę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×