Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Na pewno nie minie tak szybko... :) Dbaj o siebie i o maleństwa, to wędrujące i to pływające ;) A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani cieszę się, że fajnie :) ja się czuję bardzo dobrze, przeszły mi mdłości i senność, więc znów mam w miarę normalny kontakt ze światem, bo same przyznacie, że cieżko jest odbierać (i wysyłać) jakiekolwiek bodźce jak się zamiennie śpi albo rozmawia z sedesowym tygryskiem ;) (określenie wyłapałam kiedyś na jakiejś imprezie, fajne nie? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, serduszko, poprzebierane i powywalane i naszykowane do archiwizowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chora :O Gardło mnie boli od rana... przebudziłam się niedawno z godzinnej drzemki i jest jeszcze gorzej... do tego doszedł ból głowy i stan podgorączkowy... Co mnie postawi szybko na nogi?! Do jutra znaczy?! Pomóżcie! Może jakas czarownica się nade mną zlituje??? Ładnie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mój kupił sabotka:) teraz pojechałna ślężę;) Serduszko, zdrowiej. yenka, a jak będziesz sobie radzić z dojazdami do pracy, jak zamieszkasz w swoim domku na działce? Zapomniałam się Ciebie o to zapytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja nie mam zamiaru tam mieszkaćna stałe. To ma być całoroczny dom traktowany jak letnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniara;) Bo ja mam działkę rzut beretem od granicy miasta, nawet jeździ miejski autobus, tyle tylko, że raz na godzinę w szczycie, i raz na trzy w innych godzinach. Heh, a to Polska właśnie... więc bez drugiego auta ani rusz:O:O:O yenka, przypominam się w sprawie fotek ;) Ja dziś, uprrzątnelłam mój majdan. graty i manele, ależ tego się zebrało, miałam 9 kg \"Polityki\":P:P:P:P Cztery torby słoików, które trafią do teściowej;) I znalazłam pen drive\'a:D:D:D:D:D ooooo , jest nowa reklama z sytuacją focusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, jak tylko kupimy nowy aparat. Jeszcze tego nie zrobilismy niestety - nie ma kiedy sie wybrać do sklepu - a to inne wydatki itd. teraz miałam z premii kupić - niestety - umówini jesteśmy z notariuszem. Więc odkładam zakup na jakieś 2 tyg. Ani, tam też jest dojazd i nawet miałabym czym do pracy jeździć,ale pozatym dziura zabita dechami, więc tylko letnisko wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, takie dziury mają swój urok;) Ale masz rację , nadają się na letnisko. A tak w ogóle to trochę Wam zazdroszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zazdraszczasz domu w ruinie i chaszczy strasznych. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie:D:D:D:D Ale u mnie się nie da nawet tam magazynu na graty zrobić:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pisałam Celi, okazuje się że dom jest do uratowania, był dziś fachowiec - remont nie będzie tragicznie drogi, kredyt ok 50 tys i można zrobić tak by swobodnie można było mieszkać kilka dni. w przyszłym tyg. zaczną robic dach, a na jesieni ogrodzimy teren. Na wiosnę remont generalny. Co mnie bardzo cieszy - bo 50 tys. to nie 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, moja koleżanka niedawno kupiła szereg, mały, przedwojenny w super dzielnicy. Ma kredyt na 300 000. Teraz remontuje i płacze, bo koszty są ogromne!!!!!!!!!!!! Ale jak ona kupuje drewnianie okna i drzwi u braci Strzelczyk, schody zamawia u Marchewki i inne taki...to nie dziwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - i jeszcze dziś ksieciunio z kolegą powycinali najgorsze krzaki wokół domu, w sobote też sporo zrobiliśmy więc już jest nieźle. Za tydz. zaczynamy porządki wewnątrz - do wywalenia i spalenia stosy gratów. Babcia to jak chomik była - wszystko się przyda. Jak ja już chce ten domek mieć -ale najważniejsza jest łazienka, woda biegnie przez działkę,ale mam też własna studnię - pompa juz kupiona, wiec w razie co potrzebny tylko grzejnik elektryczny do wody. gazu nie będę ciagnać z gazociągu (duży koszt) - kuchenka bedzie na butle. A ogrzewanie na cały dom z z kominka, widziałam ostatnio w OBI taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kwestia wc,ale to z księciuniem w razie co, on dziś z budowlańcami gadał. Bardzo mnie cieszy tak radykalne cięcie kosztów, trzeba tylko domek wewnątrz rozplanowac inaczej. Konczę pisanie - ksieciunio sieniecieroliwi. stesknił się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę oglądać 007. Mówiłam Wam, że uwielbiam Bondy;) To takie filmy, że wiadmo co w danym roku było NAJ. Jak znam życie, to chyba "Ośmiorniczka".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej u mnie nic nie wiadomo, bo badanie zwykłe nic nie dało, dostałam skier. na siuski i jutro z wynikami znowu do gina-najprawdopodobniej jakis stan zapalny...ale od czego? moze ze stresu?Zrobiłam przy okazji cyto. Ksieciunio dostaje tez zapalenia-tak się wije jak piskorz;)babeczki-dzieki za wsparcie🌻.Groszku-kongratulejszyn:)-tez sie pisze na impre-nie byłam juz ze 3 lata na zadnej....Serce-czekam na tel. w wolnej chwilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , tak szybciutko wszystko przeczytałam i zamiast się tu rozpistwać to macie ode mnie zbiorówkę. Wesoła nie jest niestety. Pozdrawiam i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke ja Ci już odpisałam..ale się zeźliłam przy okazji wiesz na kogo 😠 przytulam Cię wirtualnie jako pierwsza, bo u Was już jutro ;) dobrej nocki i miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×