Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

ja tez miałam starą stronke otworzoną, i Serduszka tez nie widziałam :O Serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jak Twój będzie Strzelcem to ja Ci współczuję. Mój księciunio strzelec i synio też. No i Ninke mąż... Cieżki przypadek kochana. A zwłaszcza facet strzelec. Ja już wczoraj napiekłam sie i nagotowałam, mój dziś ma imprezę, więc ja sama będę. I wieczorkiem poodpisuję na emilki i poklikam, a teraz spadam koszule prasować - bleeeeeeeeeeee Ksieciunio na zakupy pojechał (!) po to bym w spokoju mogła poprasować... A tak naprawdę tyo wczoraj zrobiłam większość zakupów, dzistylko drobiazgi dokupić trzeba. Po raz pierwszy od miesiecy nie musiałam zrywać sięo 6 by pędzić do sklepów. Tylko na spokojnie sniadanko(podane przez mojego), kawka, ciasto i dopiero teraz robota. Ale najpierw musiałam siez Wami przywitać. Buziaki i do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-->jest juz gotowa do wyjscia-tak twierdzi lekarz..ale ja czuje ze jeszcze dwa tygodnie posiedzi ;-) Chodze na ktg serce ma jak dzwon-cudne uczucie ;-) Rzeczy sa cudne ceny ich takze narazie puscilam sie z wyobraznia i ceny mi nie straszne. No ja bylam laska do 6 m-ca,potem moment i kula ;-)teraz czuje sie dobrze ogolnie cieszy mnie aura deszczowa zeby trwała jak najdłużej. A co do rozmow..to był rozmawial ale nic nie trafia do mnie dzwonila jego mama ..równiez-nie mam siły by o nim myslec wiesz?Juz mysli krążą wokół mojej Malutkiej. Marze ze wyjde z nia na spacer!!!!!Kupilam wczoraj podajnik i materac gryczano-kokosowy do łóżeczka podobno najlepszy,piore wszystko w Bobasiei prasuje prasuje prasuje.. wiesz chcialabym zeby juz było po. Moze i mało te 14 kg ale czuje kazdy kg wszedzie ..ojojoj!! Garni-->zyjesz? Młody mojego doznał przemiany zadzwonil z rykiem by po niego przyjechac i nie odkleja sie na moment tuli do brzucha chce skaldac łóżeczko łazi i gada gada gada i ma takie głupawki ze rży jak koń Ed i ja mam obawy czy aby od tego mojego smiechu Balerina sie nie pospieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZekam na info o całej sytuacji. Muszę uciekać bo ksieciunio wraca i już słyszę jak skomentuje \"znów kawiarenka\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) deszczu ci sie zachciało :O nie ładnie, nie ładnie :D:D:D:D:D:D:D ja ostatnio ciesze się z ładnej pogody, bo robię sobie mulusie spacerki a jak pada to tylko samochód mi pozostaje, ale na tych dziurskach jak mnie popodrzuca, to 2 dni umieram :( Rozłaże się na boki i się rozłażę wrrrrrrrr wizulanie jeszcez nie, ale kości mi stzrelają jak u staruszki :D:D:D:D Lekarz mnie ostatnio pytał jaki sport uprawiałam, bo mam mocne mięśnie brzucha- ja na to , ze kiwanie palcem w bucie :D:D:D:D:D:D a on że nie możliwe, bo mam małą kulkę :P , a jego pacjentki mają z reguły tłuszczyk na bokach :P pożyjemy zobaczymy czy i mnie tłuszczyk na bokach urośnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i ciesze sie, ze z dzidzią wszystko w porządku ;) I nie radzę mycia okien czy podłóg na kolankach :O ponoć kiedyś w ten sposób kobiety przyspieszały porody, ale ponoć to dla maluszka bardzo niebezpieczne ;)- takze uważaj na siebie ;) a prasowanko hmmm byłam ostatnio w sklepie z ubrankami dla maluszków , no sama słodycz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka - powiedasz, ze strzelec to złośliwiec ? :( łooo matko ........udusze J. :D:D:D:D:D:D:D:D mógł wczesniej poczytac horoskopy zanim się ............... no :D:D:D:D:D:D:D Ja najbardziej kiedys niechciałam dziecka spod znaku świni (horoskop chiński) - no i masz ci babo placek .............. to trzeba miec pecha ....... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, Celi, Jo* 🌻 🌻 🌻 Yenny, co Ty wypisujesz o strzelacach?! Mój tata jest strzelcem i jest to najcudowniejszy człowiek i męzczyzna jakiego mam blisko siebie... Moją mamę nosi na rękach przez całe dwadzieścia dwa lata wpatrzony jak w święty obrazek, nas- mnie i siostrę ubówstwia ponad wszystko. Odkurzacz nie jest mu obcy, tak samo jak zlewozmywak i pralka... Garnki i patelnie i to co się w nich przyrzadza także kocha :) Ogólnie ma to wszystko po swoim tacie, a moim fenomenalnym dziadku... Jesli chodzi o kobiete strzelca, to jest nią moja najbliższa koleżanka... Serce ma rozmiarów całego globu... Boska kobieta, pomocna, szczera, uczciwa... Wszytko na duży plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie nic..Ona zachowuje sie tak prosto wlasnie z zazdrosci bo pomimo tego ze potrafi mu uprac mozg to niestety nie wie jak On sie tutaj zachowuje,każe mi leżec siadac w sklepie-on postoi przy kasie tuli sie normalnie od nogi nie odchodzi R. lub mojej..Zreszta On jej kilka razy rzekł ze sie wyprowadzi do nas ze woli sie ze mna uczyc itd.Ma całe 9 lat ;-)Pomimo głupot ktiore nagadał lub ona włozyla mu w usta lubie tego Dzwońca i szkoda mi Go za co Celi mnie zlinczuje ;-) Ale co lepsze-słyszłam wczoraj rozmowe Mojego i Młodego-kupilam mu zegarek cieszyl sie jak wariat a moj mowi:a mama miala Ci kupic zegarek na komunie ?Młody:nie nie kupila.To co dostales w prezencie?Nic,impreza po komuni byla prezentem na co Moj:ale za impreze to ja płaciłem...Dziecko nic nie wiedzialo.Teraz ona wyjmie kase ze skarbonki kupi kompa i bedzie sie nazywało ze to od Niej.No olałam sie;-) Moze bym sie ubrała tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żadne z nich złośliwce... może troszeńke upa\\rte, ale luzik ogólnie ;) Także Celi nie krzycz na swojego bo się dobrze chłopak zabrał do roboty... W dobrym czasie znaczy :) Jo* a Ty, to będziesz miała raczka, prawda?? Ale raczkiem tutaj to jest Ninke, więc zapowiada się na to, ze i Twoja Balerina być może będzie miała stoicką duszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-->moja bedzie Raczek-nieboraczek czyli wszystko wspak ;-) Nie moge otworzyc tego horoskopu Maluszka. moj chrzesniak to strzelec inteligentny poczucie humoru i baardzo grzeczny choc .........fochmistrz!!!Ale bardzo kochany takze jak to bedzie chłopiec to idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo*, wiesz... To wspaniałe, ze masz taki kontakt z małym, mimo wszystko... Nie wiem jak długo będzie tak fajnie jak jest, ale to przecież widać gołym okiem, ze jesteś do niego optymistycznie nastawiona ze szczerą sympatią... a takie relacje powinny procentować... Piszę, powinny, bo osobiście się na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) eeeeeeeeetam uduszę :P ja dopiero dusze jak kóraś od pasierbiątek zbiera kopy i nic do niej nie dociera :O Ale ty masz zupełni inna sytuację, może i exia dziwna, ale raczej z tych mało szkodzących jest, wiec masz tak jakby luzik w tych konkatkach ;) No widzisz twój Dzonek ma 9 lat i ucieszył się z zegarka, jak pasierbica miałą 7 lat dostała odemnie kompa zabawke z funkcjami edukacyjno-zabawkowymi - to stwierdziła, ze to jakieś \"ciulstwo\" :O Wieć Jo ;) pamietaj każdy przypadek jest inny ;) Ja jak pisz ezle o pasierbach, czy exiach to z reguły pisze o swoich doświadczeniach i niestety w tej dziedzinie życia niedoznałam choćby usmiechu :(......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Was się czyta rozumiem, że humory dopisują choc pewnie każda z Was pada na pyszczek ze zmęczenia :) Jo* nie przytyłaś dużo :) zrzucisz i niebawem będziesz laska z Balerinką :D i koniecznie lipiec - hip hipiec :D hurraa!!! syn Twojego tak się ekscytuje? Serce :D Emma :D Yenny współczuję żalazkowania. licznik mam w domu więc nikt się nie podpina, ale dziś robimy zabawe pt.: co żre więcej? bo na prąd jest: zmywarka, bojler (żarłok 100l), komp (teraz x 1 a przez rok szkolny x 2 - bo dzieci mają), no co tam jeszcze, żelazko (nienawidzę, więc żadko), czajnik, uuuu piekarnik -> ciacha się skończą ;), lodówa, TV, kino ze wzmacniaczem, zarówki energooszczędne, no w sumie jak w normalnej chacie jedyne wytłumaczenie -> w DG wszystko najdroższe, np woda najdroższa w kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo prosze horoskop Malutkiej :) Autorką Horoskopu Maluszka jest Anna Wrzosek Jego charakterek Dla Raka – mama jest najważniejszą osobą we wszechświecie. To dziecko płaczliwe i uczuciowe, świat go trochę przeraża, w stosunku do obcych jest nieufne, a rówieśników czasami się boi. Każdy Raczek chciałby aby jego dzieciństwo trwało jak najdłużej. Rak to dziecko o delikatnej psychice, nie warto na nie krzyczeć, bo jeszcze bardziej zamknie się w sobie. Dla każdego stara się być miłe. Nie sprawia też większych problemów wychowawczych, bo z natury to grzeczna i posłuszna pociecha. Lubi uregulowany tryb życia. Przywiązuje się bardzo do swoich ubranek, zabawek, opiekujących nim osób. Nie lubi zmian i nieprzewidzialnych sytuacji. Wszystko traktuje bardzo serio. Intuicyjnie wyczuwa nastroje w domu, świat odbiera bardziej „sercem” niż rozumem. Ma niesamowicie bogatą wyobraźnię, stąd czasami Raczki zmyślają niesamowite historie, które opowiadają innym jako prawdziwe przeżycia. Małemu Raczkowi brakuje często wiary we własne siły. Chłopcy nie przepadają za rywalizacją i sportem, czasami bawią się razem z dziewczynkami. Dziewczynki wolą bujać w obłokach, opiekować się młodszymi dziećmi i zwierzątkami. Wszystkie Raki chętnie słuchają opowieści o rodzinnych tradycjach. Wcześnie zaczynają czytać, powieści historyczne, bajki i poezje działają na nie podobnie jak muzyka wręcz magicznie. To ukochani wnukowie i wnuczki, często charakter oraz talenty dziedziczą po dziadkach. Być rodzicem Raczka Na Twoich barkach spoczywa wielka odpowiedzialność. Raczek nie będzie znosił tak jak inne dzieci konfliktów w domu, a największą krzywdę, jaką można mu zrobić, to zafundować dzieciństwo z niedojrzałymi psychicznie rodzicami. Kozetki psychoanalityków pełne są pacjentów spod tego znaku, bo dzieciństwo bardziej kształtuje psychikę i życie Raka niż innych znaku zodiaków. Rodzice Raka powinni być jego przyjaciółmi. Odnosić się do pociech łagodnie, grzecznie i ważyć każde słowo. Zawsze służyć radą i wsparciem psychicznym, bo nadmierne rygory oraz nagany potęgują tylko jego trudności. Chłopcy w dorosłym życiu zawsze będą poszukiwali partnerek podobnych do matek. Natomiast panienki Raczki dość wcześnie interesują się romansami, wiek dojrzewania przeżywają burzliwie, a finaliści ich serca rzadko kiedy(najczęściej słusznie) podobają się rodzicom. Ilość przedwczesnych ciąż w tym znaku jest rekordowa, toteż trzeba na panny mieć oko, z wiekiem stają się one bardziej samodzielne, rozsądne i odpowiedzialne. W szkolnej ławie Raczki rzadko kiedy bywają prymusami, ale najczęściej nauka przychodzi im dość łatwo. Brakuje im jednak ambicji oraz pracowitości, wielka szkoda, bo to utalentowane wszechstronnie aniołki. Ważny jest dla niego kontakt z nauczycielem, jeśli go polubi szybko zacznie rozkwitać i prezentować światu swoje liczne talenty: artystyczne (aktorstwo i muzyka), literackie, językowe, zadziwiać najlepszą pamięcią wśród zodiakalnej braci. Rak bowiem często uczy się po to, aby swoimi wynikami sprawić przyjemność mamie i ulubionemu nauczycielowi. Rodzice powinni wybierać mu szkołę starannie, unikać tych, które mają opinię placówek o rozluźnionej dyscyplinie. W okresie dojrzewania niektóre Raki mocno zaczyna pociągać polityka, a że mają talenty oratorskie, dość wcześnie zaczynają się wybijać. Mimo delikatnej psychiki w dorosłym życiu wiele Raków piastuje odpowiedzialne i prestiżowe stanowiska, dlatego ich wykształcenie powinno być wysokiej jakości. Imiona o wibracji najlepszej dla Raka Jadwiga, Zofia, Brygida - dla dziewczynek Antoni, Jan, Michał - dla chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) a jaki ty jesteś znak zodiaku to kleje ci twój horospok jako mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) ja tylko chciałam aby Jo przeczytała jaka córcię będzie miała- bo zanim uruchomi nową przeglądarke w kompie to nam zdąży urodzić ;) Mumi - a tymi opłatami w DG wiem coś o tym, tez tam mieszkałam, dla porównania, woda w wawie jest tańsza :O jak energia nie wiem :( ale juz niedługo będzie można zmienić dostawcę energii ;) Bzuia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mumi Serducho Yeny 🌻 No tak trwa to juz 5 lat..raz lepiej raz gorzej bezposrednio nigdy nie zaznałam od niego przykrosci ale posrednio nie raz.. On cieszy sie bardziej z zegarka za 20 zł niz z lego za 100 zł..jak normalne dziecko.Celi -nie nazywaj ex mało szkodliwa bo urodze!;-) To swietojebliwy diabeł w sutannie prawie..Gdyby nie ona to wszystko wygladałoby inaczej.. Tak Mumi mimochodem wczoraj tulil sie tulil az wlazł prawie na głowe i reka mi po brzuchu ja nic nie komentuje nie zmuszam-na lajcie,Moj mu kazał całowac brzuch itd.ale On sioe wtedy spina..dla mnie dziecko jest szokiem-a co dla dziecka pranego i pranego bez wyrzymania?Staram sie tak myslec zeby nie zwariowac..ale ogolnie to mi wszystko wisi... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-->młody tez rak-sprawdza sie idealnie...ale balerina??!!?!?i ciążeeeeeeee?????????mamoooooooooooo wodnik szuwarek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, no ja przeciez wiem, ze Ty dobrze chciałaś... Ja np. do tej pory pamietam jak na starym domku napsiałas mi długiego posta, jak powinnam zając się kociakami malutkimi... Bardzo mi to wtedy pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - ty jako mama ;) Autorką Horoskopu Matki jest Anna Świerczewska Osoba kochająca wolność Matka Wodnik w wychowaniu dzieci stawia na przyjaźń i koleżeństwo. Nie traktuje swoich dzieci jak niewolników, którymi może dowolnie dysponować, lecz jak przyjaciół i partnerów, z którymi próbuje przeżyć dobre i przezwyciężyć złe chwile. Pozwala swoim pociechom na dużo swobody, tak aby w miarę możliwości mogły rozwijać się bez większego skrępowania. Matka jako Wodnik może reprezentować dwa typy: może to być typ nowoczesnej, wolnej kobiety lub może być bardzo mocno napięta i wybuchowa, co czasami może doprowadzać do czasowej separacji między nią a dziećmi. Z jednej strony matka zachęca do realizacji marzeń a z drugiej pokazuje, że poglądy są niezbyt mocne i rozsądne. Bardzo często zachowuje się jak starsza siostra i wtedy trudno mówić o jej odpowiedzialności. Ma tendencje do traktowania dziecka jak kogoś równego sobie. Zawsze zapyta je o zdanie, ceni bowiem jego wkład, wie również, jak ważne jest dla małego przekonanie, że jego głos się liczy. Wodniki walczą o wolność tylko wtedy, gdy czują się osaczone, toteż tolerancja matki odbiera dziecku wszelką chęć buntu! Bywa tak zajęta zmienianiem świata, że nie zauważa co się dzieje w jej własnej rodzinie. Łagodna, rozsądna, ceni wykształcenie. Nie jest zrzędliwa i dlatego chętnie gości w domu dzieciaki z całej okolicy. Jako matka ma ciągły konflikt między obowiązkami rodzicielskimi, a własnym prawem do wolności i samorealizacji. Zapewnia dziecku (zbyt) wiele wolnej przestrzeni. Chętnie widzi w nim partnera do rozmowy i dyskusji. Od najmłodszych lat wyrabia w nim samodzielność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) i jeszcze to przeczytaj o Balerinie ;) mój bąbel tez sie na ten rok załapie :D:D:D:D:D:D:D:D Autorem horoskopu chińskiego jest Anna Wrzosek JAKI JESTEŚ? Wdzięk, czar i dobroduszność, a także niezwykle miłe oraz pogodne usposobienie, to cechy Świnki. Kroczy przez życie z uśmiechem na twarzy, przyjacielska i uczciwa łatwo podbija serca innych. Bywa niestety dość łatwowierna w kontaktach z innymi, przez co nieraz jest narażona na bolesne rozczarowania. Z natury to domatorka, swoje gniazdko urządza długo, dba o każdy detal w wystroju wnętrz. Jej marzeniem jest dom na wsi z wielkim ogrodem, ponieważ lubi bezpośredni kontakt z naturą. Świnka, aby być zdrowa, potrzebuje świeżego powietrza i przestrzeni, dlatego też wieje od spalin i hałasu wielkiego miasta tak często jak może. Ma niesamowite szczęście w finansach. Dla starożytnych Chińczyków znak Świni był bowiem symbolem bogactwa. Osiąga je w wyniku wielkiej pracowitości, ma talenty finansowe i wyczucie w handlu nieruchomościami. Na starość jest często bardzo bogatym i wpływowym człowiekiem. Świnia uwielbia książki, jeśli nie ma lekkiego pióra, to z wielką pieczołowitością je kolekcjonuje. Rodzina i jej szczęście jest dla Świnki pierwszorzędną sprawą w życiu. Nie będzie też robiła nigdy kariery dążąc do celu po trupach. Pisane jest jej pomyślne małżeństwo i czasami dość duże problemy wychowawcze, ponieważ swoje pociechy rozpuszcza jak dziadowskie bicze. Świnka to znakomita gospodyni, jej przyjęcia są znakomite, bo świetnie gotuje, zna się na przednich trunkach i z każdym umie prowadzić tak konwersację, że czuje się ważnym i szalenie interesującym człowiekiem. ŻYCIE ZAWODOWE I PORTFEL Lubisz pracować w zgranym zespole i stale podnosisz swoje kwalifikacje. Jesteś niezwykle inteligentna i przedsiębiorcza, ale raczej nie lubisz przewodzić innym. Stąd zdarza się, że Świnka chowa się po kątach, kiedy słyszy słowo awans. Nie wynika to z nieśmiałości, ale z obawy, że zaniedbasz ogródek, nie zrobisz ulubionych konfitur na zimę, nie będziesz miała czasu na zabawy z dziećmi i pogaduszki z przyjaciółkami. Przejawiasz często talenty artystyczne, szczególnie w dziedzinach muzycznych i tanecznych, pociąga Cię też mocno sztuka fotografii i reżyserowanie filmów. Ale największy talent masz w sprawach finansowych. Tutaj czeka Cię powodzenie i dobrobyt, bo umiesz inwestować oszczędności oraz w odpowiednim momencie nabywać nieruchomości lub ziemię, która potem sprzedajesz z zyskiem. Możesz też być dobrym specjalistą w sprawach rachunkowych, bankowych oraz gospodarczych. Świnia nie jest chciwa. W jej życiu spełnia się prawo mówiące, kto daje ze szczerego serca, to jeszcze więcej od losu dostaje. Świnka to najhojniejsza ciocia lub przyjaciółka, należy do tego rzadkiego gatunku ludzi, którzy dają wspaniałe i trafione w gust prezenty, czasami nawet bez okazji. KOGO POKOCHAĆ, A KOGO UNIKAĆ Twoimi dobrymi partnerami i przyjaciółmi są Zając oraz Koza. Oboje romantyczni i z zamiłowania domatorzy, także związek z Psem będzie dość udany. Natomiast unikaj bliższych relacji z Wężem. Jego wyrachowanie i kierowanie się w życiu tylko rozumem, a nie sercem, jest dość obce Twojej naturze. Szczęśliwy kolor Biel - zapewni Ci powodzenie w interesach i kontaktach z nowopoznanymi osobami Szczęśliwy kamień Agaty i kryształy górskie - pozwalają Ci z optymizmem kroczyć przez życie. Topaz natomiast chroni Cię przed fałszywymi ludźmi. Sławne Świnie Steven Spielberg Grażyna Torbicka Anna Maria Jopek Otylia Jędrzejczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) no własnei kociaczki ........... czekam na nowe fotki ;) i napisz coś jak ci się one sprawują ? ;) Buzia :) ps zmykam na zakupy i robic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czekam na zaliczenie z angielskiego ...................przyznaje sie nic nie umiem i nie potrafię wbić sobie do głowy niczego . Co do znaków zodiaku moja córcia jest raczek ....................oj czasami chodzi w spak i do tyłu . Znam gorsze znaki duzo gorsze ..................niedźwiadek jest Koziorożec i sama sie dziwie że wytrzymuję z nim ;-). spadam sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej..a ja chciałam Strzelca, ale nie wyszło :( u mnie będzie też koziorożec najpewniej.. ;) ja mam sporo koziorożców w rodzinie, zupełnie niepodobne do mnie! która jest fajnym koziorożcem, przyznać się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już poobiadkowani :) pełne brzusie - idziemy (!) na pogorię :D trza psinę wykąpać jaśniepan: - na nogach??? (nie kurde polecimy F16) - yes :D - to usiądźmy przed drogą :D :D :D zaległ i zasnął ;) jeszcze ma 27 minut..tylko coś się chmura :( ee tam najwyżej deszcz nas umyje -> zaoszczędzimy na wodzie :D miłej soboty życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ukochanego faceta przyjaciółki z inną.... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka no ale coś złego w tym było?? miziali się czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×