Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenny masz @ może nie jest tym, czego oczekujesz w tej chwili ale pisze co czuję, zresztą dziewczyny mają większe doświadczenie, bo ja sie dopiero przymierzam do takich sytuacji..i wizualizuję :( przytulam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, no więc tak środki prawne odpadają w tej sytuacji - ale wiesz kto dołki kopie sam w nie wpada - ja bym się im wszystkim odwdzięczyła tym samym :P Kilka goracych pomysłów napisałam w @ I musisz zacząc im umilac zycie jak się da i gdzie się tylko da :P Bo inaczej nigdy te kreatury nie odczepią sie od ciebie :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też odpisałam, jeszcze pomyślę.... A na spacer weź kija i poprzywalaj drzewkom za ich chęc do rośnięcia;) yenka, tulę mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ja to mam pamięć dziurawą że hoho, dlatego zawsze mówię prawdę coby sie nie zamotać ;) pewnikiem Ci pisałam gdzie mieszkam, ale kiedy? co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Twoje niekonwencjonalne spojrzenie p[ewnie natchnie naszą yenkę:) Ale języki mogą boleć, stajemy się ofiarą, jak u Kafki:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a fe a ochrona środowiska? jak jeszcze doczepi się straż miejska to Yenka gotowa ich wybić co do jednego ;) chwały z tego żadnej nie ma, jeno komplikacyje synio (panna niby spokojny) jak miał nerwa na siostrzycę mówiłam żeby prał misia albo poduchę Yenny masz poduchę? albo idź na siłownię, wyjdź z domu, ale w żadnym wypadku nie wyładowuj sie na ..wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) jakie niekonwencjonalne ?? hę ?? wiesz ja jestem ostatnio nabuzowana, bo wczoraj znowu był u nas dzielnicowy w sprawie Edzi- juz szlag mnie trafia na samo wspominienie jej imienia FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak czytam o takich idiotkach jak kalaforzyca i szmaciątko - to krew sie we mnie gotuje i chętnie wsiadłabym teraz do samochodu i sama osobiście im bym gęby otłukła :P - ot co :P A na dodatek obsrałam bym je w całej okolicy- a ze nie duża ta okolica to szybko bym w obieg puściłą plotę :P Njalpeij jeszcze dzisiaj wieczorkiem w kiosku przy zakupie gum do żucia, lub papierosków I zaczełam a wie pani a córka tej kalafiorzycy to szlaja się po krzaczrach z jakimś dziwnymi typkami, a moja sasiadka ostatnio ja widziała jak pod dyskoteka wymiotowała, a sąsiad mówił że w ostatnią niedzielę to od niej w kościele alkoholem śmierdziało, tak ze az mu było nie dobrze, wyobraża to sobie pani- taka młoda a już taka sepsuta itp I o starej też, a co ?? :P Ale to pewnei wina jej matki, nic to w życiu nie portafi robic , tez sie z rózzymi chłopami cąłe życie puszczał, az mąż od niej uciekł- wyobraża to sobei pani .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia jak mnie wqrwiła na maxa, to wszystkim napotkanym osobom o niej opowiadam, no cóz bidulka ma co raz mniej klientek :P To zawsze działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani bo Celi to rybka (o ile dobrze pamiętam...achh ta amnezja) a rybki mają w sobie empatię i szczególne wyczucie, takie na skraju ezoteryki...poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - powaznie ?? jak czytam swój poprzedni post - to zaczynam w tą wątpic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale pamiętaj rybka tez jest zimna jak lód i strasznie zmienna w nastrojach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, ja Ci kiedys pisałam że pół dzieciństwa po Gołonogu przebiegałam - a Ty mi napisłaś ze tam mieszkasz... I o kosciele na G gadałayśmy i o Pogorii. jeszcze sie okaże ze sie znamy i w jednej piskownicy się bawiłysmy. Exii i jej córci odpłacę - oj, odpłacę. Już zaczęłam, macie w @ - celi, Ani, Mumi. A tearz piję Freeqa jabłkowego i dobrze mi... Jak juzjestem pijaczką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ale Yenka jest inna :) Yenny nie zniży się do poziomu tego \"bytu\" bo od tego uciekł....wiesz kto ;) chciałabym byc taka asertywna jak Ty, ale kurde, nie potrafię :( wiem jedno ,masz wspaniałe wyczucie sytuacji, doradzisz jak nikt inny..rybki to głównie wróżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam, szukam. Juz chyba nie ma na googlach odnośnika co bym go nie sprawdziła. :-) Spodoba się tatusiowi, oj spodoba... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) jako zawodowa pijaczka to jakeiś słabe te trunki wybierasz :D:D:D:D:D Jabym na stół wyjechała z jakimś denaturatem + kielonek, a jakby Misiu zapytał co to, to odparłabym, ze dostosowuje sie do panującej o mnie opinii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, praten vodka to nie dla mnie :-D Ale insccenizaję mozna urządzić... :_D naprać się redsem albo freeqiem ... a na stole postawić co innego. Mumi, powiem Ci ze z przekory chciałabym zniżyć siędo poziomu... Pewnie jak emocje opadna to odpuszczę... Ale do końca nie podaruję. A sprawę z bankiem pociągnę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky:):) ja ostatnio posmakowałam;) tak bardzo, że używam ją do obmycia skaleczeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dziewczeta ;) czyżby w nas się obudziła solidarność jajników? :D:D:D:D:D:D:D Ale powaznie , jesli chodzi o ploty to jestem wyjątkowo wyczulona :P a to zasługa Edzi :P Oj ma sie teraz bidulka ze mną ma, jak myje schody to biegnie drzwi do siebie zamykac :P Bo juz nie mówię cicho że śmierdzi na korytarzu papierosami, tylko w gęba do niej wjeżdżam, że jak urządza palarnię to jej sprawa, ale ja nie mam zamiaru wdychać smrodu tanich papierochów :P a drzwi sa od tego aby je zamykać - i wychodze uradowana, a ona ma zepsuty cały dzionek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tak Celi sąsiadów pogonię- bo już dosć mam niuchania smrodu ruskich fajek i jeszcze sprzątania kiepów z klatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naiwna kiedyś myslałam, że wystarczy zająć się sobą i zyć swoim zyciem aby inni się do mnie nie przyczepiali :( jak bardzo się w życiu dorosłym rozczarowałam ..........:( na początku tez płakałam, pózniej klełam, a teraz działam - przynajmniej amm satysfakcję :P i wali mnie to czy mnie uważają za dziwaka, grunt, ze na mój widok robactwo zwiewa :D:D:D:D:D:D:D:D a mnie zaczyna sie życ lepiej ;) bo spokojniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wspólnota uchwaliła, że nie wolno....były jazdy z jednymi, co palili, to wzywano administratorkę i dali sobie spokój:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi i tego chciałbym się nauczyć od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, na klatce schodwje palą??? :( to wzywaj straż miejską :P powaga !! przeciez to żywa reklama papierosów- a to jest zakazane w tym kraju :P poza tym w castoramie sa takie naklejki zakaz palenia i ponaklejajcie na klatce :P Jakby co to straż nie będzie miałą żadnych argumentów, skoro jest zakaz to trzeba go przestrzegać i juz, ajk zapąłca kilka razy po 50 zł to się nauczą palic w innych miejscach :P Za zaśmiecanie tez jest mandat - 50 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) nie warto takich rzeczy sie uczyć, bo ciężko się pózniej żyje w społeczeństwie, bo na kazdym kroku dostrzegasz wykroczenia :( A ja jako prawowity obywatel lubie sobie czasmi zrobić rozrywkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Przez ostatnie zimy tresowałam straż miejską, za nieodsnieżone chodniki - i wyobraz sobie, ze dzieki mnei i inni zaczeli też sie na te niedogodniosci uskarąząc i właściciele posesji biegali z łopatami, aż miło było popatrzeć jak w końcu cos robią przy swoich obejściach :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesssu jestem nalogowa palaczką..od rozwodu..czyli jakies 5 lat -> minie w październiku ;) ale rozumiem Was, bo nigdy wczesniej nie paliłam i tez mi smierdziało :D ps. na swoje usprawiedliwienie -> zamierzam rzucic palenie po obronie pewnie i księciuń mnie rzuci bo się..rozbędę w biodrach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma straży. Za to na forum znalazłam jfajny tekst :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - ja tez jestem palaczką, J też- ale to jeszcze nie powód abym wąchała smordy innych palaczy , no nie ? :D:D:D:D:D:D:D a juz zwłaszcza Edzi :P oj uparłam sie na nią i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×