Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Whim patrz jaka pierdoła jestem :( gratulacje zdanej statystyki - mojej zmory :P jesteś WIELKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , zabieram się za pisanie zbiorówki i ciągle coś mi przeszkadza by do Was napisać. Przeczytałam zaległe strony naszego topiku i Wasze maile. No i jestem na bieżąco. Wczoraj dzień był zakręcony, bo rano musiałam się wyspać a potem to było szybkie kupowanie prezentów. A po południu odwiedziny u jego rodziców i na urodzinach byliśmy. Stresuję się nieco jutrem , bo nie wiem co mnie czeka. Tak czy inaczej muszę dać sobie radę. Szkolenie bardzo pozytywnie mnie nastoiło . Co prawda w pierwszym tygodniu czułam się nieco zestresowana i było mi źle, ale potem było tylko lepiej. I aż czuję się naładowana pozytywną energią. A poza tym to tak się tam wyśmiałam ,że aż płakałam ze śmiechu i to nie raz. Szkoda ,że Wam nie mogę niektórych historyjek opowiedzieć, bo napisać tego nie sposób. Fajni ludzie się tam trafili i tyle. A teraz jakoś tak inaczej w domu. Wiem ,że grunt to nie przejmować się pierdołami i na spokojnie wszystko. Takie rozstanie dla nas było wyjątkowo korzystne. Nie wiem jak to teraz będzie. Ale oby było dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Yennka zobacz sobie domki tutaj - z doswiadczenia wiem, ze zgadzają sie przy zakupie projektu na zmiany nawet konstrukcyjne bez dopłat ;) http://www.archtim.pl/ Ani - domki dla odwaznych - fiu fiu , ja jak pomyśle o domku to juz chcę budować, ale tym razem nie dam sie tak łatwo władowac w piękną okolice i sąsiadów degeneratów :P Co to, to nie :D:D:D:D:D:D Raz mi w zupełnosci wystarczy :O Buziaczki ;) ps ja teraz przesiaduję na wózkach dla dzieci i wanienkach niż projektach domków :( i nijak nie jestem w stanie załapać co jest mi w wózku niezbędne, a co jest zbytecznym bajerem :( To jest dopiero trudny wybór :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zważywszy na to że gondolę będe musiała wnosić na 2 piętro + pół piętra na parter :( I jak by na to nie spojrzeć to nawet te 10kg + bebik to jakiś koszmarny ciężar mi wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Ninke. :-) Będzie dobrze, myśl pozytywnie. Celi, już oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentkom gratuluję zdanych egzeminów i życzę zdania następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim-gratulacje!-🌻-a nie mówiłam,ze dasz radę? super!Ninke-dzieki za @ zbiorowego, fajnie,ze jestes zadowolona z wyjazdu i z powrotu tez, bo teraz jest najmilej.Serduszko-dzieki za podtrzymanie na powierzchni😘.A Ty sie baw ko bieto, dopóki mozesz i szalej na maxa:)Celi-;)Garni-jak poszło?Pozdr. wieczorowa pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, whim gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Whim, miałam nosa;) jednak mam zadatki na czarownicę;) A z moją przyjaciółką (pamiętacie????) znów źle (sic!!!!!!). Ma najsmutniejsze urodziny w życiu:O:O:O:O:O Jak spotkam tego fagasa na mieście, normalnie mu walnę i skopię tyłek. Ja też lubię mało, a szafy tylko wnękowe, regały też zresztą pod wymiar. Z mebli akceptuję komody;) i witrynki:) Jaaaaacie, jak u mnie gorąco:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi-tobie równiez bukiet gratulacyjny!🌻Ani-przykro z powodu przyjaciółki-ja niedawno miałam takie imieniny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziękuję Wam jak zdam indeks, ale miło, że pamiętacie :) dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry tak was sobie czytam i doszłam do wniosku smutnego i przerażającego ja juz nie mam zycia osobistego wszytko kreci sie wokól pracy i uczelnii ..........ja chce mieć troche czasu dla siebie a nie tylko praca -nauka. wiadomość z wczorajszego wieczora jest taka że pojawiły sie w necie wyniki z mikroekonomii z kolokwium ( to ten wczorajszy przedmiot z pytaniami z kosmosu) zaliczyłam na 4:-). wracam do pracy miłego dnia wpadne do was później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dzisiaj jest znowu ładnie ;) a mnie o 5 obudziła burza :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi .......................jesteś boska i te skrzydełka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzien, niech to szlag trafi. Dopiero 1,5 godz, a już ledwo żyje. I coś mi się ziewa, choć padłam ok 21 i spałam do rana bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi :D :D :D ta wolność faktycznie dodaje skrzydeł :D Whim czuje podobnie jak Ty, tylko praca, szkoła, marzę wo wolnym weekendzie tylko dla Rodziny :) co roku mam plany: a w wakacje to będe chodzić na aerobic, poczytam książki (naukowe ->a fe) pozdrawiam wszystkie :) i miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja tez padam na pyszczek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zjarze do was pożniej ;) zmykam pozałatwiac kilka waznych spraw ;) a nie chce mi się :( to Pa pa pa ;) Whimka starałam się ;) aby było wam przyjemniej przetrwac te kilka ostatnich stresików ;) Ciekawe jak tam nasz Ninke, po powrocie do pracy ? czy już wdraża wiedzę zaczerpnięta na szkoleniu? ;) Aaaaaaaa pochwale się , a co :P słyszałam rano Kubusia Garni - słodki ;) oby moje było takie słodkie i ciche i wesołe ..........hmm Garni , jak to sie robi ??? ;) Buziaczki dla całej naszej paczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niewiem ...gdzie pisać w mailu czy tu......a co mi tam :P niedziele spędziłam u jaśniepaństwa.... :) reszta w mailu :P chrzest za tydzien 1 lipca:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo i wróciłam cała mokra :O złapały mnie 2 burze, upaćkałam sobie nowe spodenki :( a musiałam w deszcz zasuwać do domku bo siusiu :( myślałam , ze umrę tak mi się chciało, a w tym miasteczku jest tylko jeden miejski kibelek i do tego w poniedziałki od 12 :P rewelacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie. Celi, cieszę się że na rowerku możesz znów pojeździć. Leżeć plackiem to pewnie nic przyjemnego. Garnierka, a możesz coś więcej napisać... jak było u teściów? Bo ze zdjęć wynka, że całkiem fajnie. Nie dokuczali Ci już? Resztę pozdrawiam gorąco i uciekam do pracy :o Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, chcę Tobie powiedzieć, że jesteś wielka.... Po tym całym ambarasie, jak ludzie nie umieją , widzę na przykładzie \"mojej duszki\"...załamka...miłość jest ślepa i ogłupia. Ma depresję i nie bawi jej nawet nowe auto prosto z salonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a czemu ja nie mam żadnych zdjeć ? :( no i żaden emilek Kubusiowy do mnie nie dotarł :( feeeeeeeee :P obrażę sie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ani - materializm nie leczy pokaleczonej duszy :( Groszkowa ;) nie wiem kto śmiga na rowerku, ale ja jeszcze długo nie będe mogła jezdzic :O a pozniej będzie zima :( I nie pracuj tyle, tylko napisz co z tym deweloperem? kiedy domek odbierasz?? ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) spodobała ci się stopka? ;) mnie też :D:D:D:D:D:D:D ale wiesz ile na nią czasu poświęciłam zanim to uruchomiłam :( no i pomijam to że ten przelicznik zaniża w dół o kilka dni, ale to tylko tak podglądowo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D za to obserwuje co tez bąbelek juz potrafi, bo ta mini animacja pokazuje kiedy maluch zaczyna fikac koziołki kiedy ssac paluszki tip ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po @ od groszka zoerientowałam się, że nie uprzedziłam Was o zawartości @ test Dalaj Lamy. W końcu nie każdy lubi takie łańcuszki :) Groszku ja Ci bardzo dziękuję :) faktycznie, zadzieramy głowy, stoimy na palcach by dojrzeć te gwiazdy schow biznesu/kina etc, zapominając że my sami jesteśmy dla kogoś gwiazdą/niedźwiadkiem, tudzież innym księciuniem ;) bywa że i palantuniem, ale tylko czasami :) Groszek jestes mega babka, że pokazałas im klasę, widzisz dało się przeżyć a Ty ze swoim dystansem miałas jeno ubaw dziękuję za fotki, Kubuś w dresilku wygląda...ślicznie :D ale te ostatnie z cyckami buehehehehe :D :D :D majtkom się nie przyglądałm, ale o wiele korzystniej dziewczę wygląda na tle kwiecia :P lece dziewczyny bo dziś przegląd podwozia u ginexa, zakupy, zupki, pakowanie dzieci...a jutro odwiedza nas mama księciunia, chatkę trzeba na błysk wysprzątać :) jakieś ciacho upiec miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×