Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ano złego Mumi. To NA PEWNO nie była jego koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka to zależy, jeśli szli trzymając się za łapki i ślipiąc gałami jedno do drugiego to już o czymś świadczy ale gdy np. spotkali się na ulicy i znają się to przecie facet nie będzie uciekał na drugą strone ulicy bo spotkał kobietę (nie swoją) jakies szczegóły? historyjka z mojego życia (jako mężatka): teściowa miała tel. do domu, ze ja byłam widziana z facetem (kolega z pracy) jak paradowałam z nim w centrum miasta za łapki, w tym samym dniu moja matka dowiedziała się od teściowej; my oczywiście breht bo to pierdoła wyssana z palca ale wracam do domu i okazało się że małż uwierzył swojej mamci i dostałam taki łomot..za plotkę kto był autorem plotki? no cóż za łape nie złapałam bo bym rekę z dupy wyrwała..ale podejrzewam \"koleżankę\" z pracy starą pudernicę w sumie nie ma tego złego bo małża kopnęłam w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jak na sobotę to dziś duży ruch na naszym topiku. Celi..... jak tak czytałam horoskop dla raczka to dużo się zgadza. Dziewczynki rzeczywiście są uczuciowe, rodzinne, ale chłopaków raków coś nie bardzo lubiłam, bo tych co znałam to byli zbyt delikatni i tacy niewyraźni. A co do Strzelców to właśnie miałam napisać to co Yennka, bo Strzelca mam na codzień i wiem ,że to trudny przypadek. Serduszko....nie chciałam Cię moim mailem zasmucać, ale rzeczywiście pisałam go w chwili ogromnego żalu. Dziś już nieco się uspokoiłam. Ale i tak spokoj mam gdy liczę tylko na siebie. Jo.....dzięki:) I wiesz moja mama to przeżywa,że tak mój się zachowuje. Dużo miała żalu do mnie ,że jesteśmy razem. Ja to wierzyłam ,że można z facetem po przejściach tworzyć udany związek i może być dobrze. Mogę być nadal tego zdania , ale mój ma okropy, egoistyczny charakter, w dodatku nie widzi u siebie niczego złego. A to ,że fajne dziewczyny trafiają na popaprańców to na przykładach moich koleżanek tak właśnie jest. A z reguły te , które są wredne mają swych mężów pod pantoflem trzymają. Wiem ,że na ile sobie człowiek pozwoli po sobie jeździć na tyle ta druga osoba to wykorzysta. Wiem ,że jestem zbyt mało stanowcza. Tak normalnie gdyby ktoś mi taką moją historię opowiadał co Wam pisałam to bym radziła wytawić walizki mu za drzwi. Jo, trzymaj się, i szybciutko pochwal się małą . A jakie imię wybrałaś? emma.....a koziorożce to też jacyś trudni ludzie. Znam samych takich mało uczuciowych , mało wylewnych i mający tajemnice. Za to pracowici są. Takim znakiem ok są dla mnie rybki, choć ostatnio słyszałam ,że to taki znak do rozwodu. Lwy też ok, bo dobrze radzą sobie w życiu . I wagi, bo zazwyczaj to mądre osoby są i takie rozsądne. Ale znaki znakami ale to od wychowania tych maluszków dużo zależy. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka pszczółka
Ka jesteś porypana, wszędzie dopatrujesz się zdrady. Patrz na czubek własnego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam ze spacerku z futrem, futro tak pływało że posikalam się w gacie ze śmiechu..buahahaha :D :D pływala pieskiem..no w końcu to pies nie? heheheheh :D deszcz nas zmoczył okrutnie ale co tam :) wracam do domu a jaśniepan śpi..a niech mu w boczki ten obiadek idzie :D i tak szczupły :D ninke ja lwica, wg horoskopu chińskiego jestem szczurem, powinnam być bogata i siedzieć na stołku prezesa ;) ale chyba zmutowanym szczurem jestem..takim po Czarnobylu ;) bo ani kasy, ani stołka prezesa, nic ino sie pochlastać idzie :D Jo* własnie masz już imię dla Baletnicy? buźka wszyskim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo :( Emmuś zapomnaiąłm o twojej fasolce :( a to wina tego, ze osattnio cicho siedzisz :P no i tego , ze ja zapominalaska jestem :( Ale tobie otwiera się link co ??? ;) Ninke, ja lubię horoskopy, ale w nie zbytnio nie wierzę :( Bo ja jako typowa smoczyca :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D do tego typowa rybka, powinnam sie w życiu jedynie rozsądkiem kierować i mieć masę kasy :( no i życie usłane rózami :( a realia są zgoła inne :( ale mimo wszystko cos w tych znakach jest - jako rybka, nie jestem przystosowana do brutalnego chamskiego świata, nie umiem rozpychac się łokciami ...................... Cechą Smoka jest humanitaryzm i egoizm. Z tym drugim mi nawet dobrze hahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Humanitarnie tez mogę sie zachować ................. :P Tak czy siak, smoczyca i bawół będa mieć świnkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Juz jak my oboje wychowamy bąbelka to świat będzie miał z niego pociechę nie ma co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem tylko, ze panną jestem i nic więcej... Ninke, w porządku, ja tego nie brałam aż tak do siebie... Smutno mi się zrobiło z tego powodu, ze Ty byłaś taka wyraźnie smutna w tamtych słowach. Cieszę sie jednak, że dziś już lepiej... Mumi ja się domyslałam że Ty lew... bo taka energiczna to może być tylko lwica :D A. jest lwem...moja mama jest lwem, moja przyjaciółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem waga ................mój ex był lew koszmaek ale to chyba nie ze znaku tylko z osoby i moich przejśc z nią . Córcia raczek i niestety łatwo zranić jej uczucia - przejmuje się pierdółkami niepotrzebnie. dziewczyny mam jakies uczulenie na tle nerwowym ciagle sie drapie po głowie jak mam stresa jak tak dalej bedzie zrobie sobie rany ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce :D mój synio to panienka :D cór & księciuń -> bliźniaki -> cała menażeria w domu Celi :D ciekawy -> układ smoczyca z bawołem = świnka :D Whim kask założyć raaazzz! i nie drapac się! bo wszystko czego się naumiałaś wyjdzie Ci przez mieszki włosowe, no :D mój ex lew..koszmmmaaarrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę pokląć ? bo tylko to mi zostało .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klnij waćpanna dobrze Ci zrobi :D najwyżej moderia nas zlinczuje a system i tak gwiazdki powstawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka :D no już się napatrzyłas na swój nosek? pisz co i jak z tą panną i kolesiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj miałam wariacki dzień, dzis nieco mniej.... Wczoraj byłam w POznaniu, na szczęście jednodniwowy wypad;) Potem imprezę rodzinną u siebie. Padłam zaraz jak wstawiłam pranie naczyń;) Dziś od rana w biegu, jedna sprawa, druga, teraz już mam spokój. Więcej napiszę w tygodniu... 2 do wszystkich. Moja pierwsza miłość też była strzelcem , kompletnie postrzelonym:O:O:O Ka, no to klopssss, powiedzieć: źle, nie powiedzieć: jeszcze gorzej. A on Ciebie widział? Przyszłe mamuśki, trzymać się:) Garni, spokoju i radości z okazji Jutra. idę kompu , pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, na to rady nie ma:O:O:O:O:O Ja łam się strupków:P Jesssu. ledwo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa właśnie sie dowiedziałam że szansa na to że niedźwiadek wróći do 15 lipca spadła do zera .........................moja córka tego dnia kończy 18 lat i tak bardzo chciałam żeby on był w ten dzień z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa dostała emiala. Zaraz dosatnie druga połowa. Mumi, ja u babci mam gosći z DG :-p nie mogłaś siezabrac z nimi jak jechali? Z samego Gołonaga sie wlekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie pomoze. pomogłoby chyba wytrzaskanie kogoś po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie mam kogoś do wytrzaskania ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja sienawet cieszę ze nie mam, bo mogłabym zabić a siedzenie w więzieniu nie uśmiecha mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyjdę się przewietrzyć, bo nosi mnie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka idż na spacer .....................to dobrze robi na stan ducha ale i na cerę..................też bym poszła do lasu i krzyczał ile sił ale nie bardzo mogę jutro mam egazmin z zarządzania o 9-tej i tak bardzo chciałbym go zdać ale jakos nie bardzo wierzę w moje możliwości a do tego tak wiadomośc dzisiaj ide sie wykompać to gjedyne co moge zrobić .............. jutro odpisze Ci na @ musze pomysleć na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim przytulam moze nie wszystko stracone? wiesz, czasem plany się zmieniają in + więc nie smutkuj :) Yenny co to za minka? :D jakbys mnie z taką minką powitała to uciekłabym bo strachliwa jestem :D ekhm...właśnie w tej dzielnicy mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi kiedys pisałaś ze tam właśnie. daltego piszę ja że mogłaś zabrać się z nimi. Nie pamiętam ulicy na której mieszkają - ale to tam koło przedszkola(kiedyś było tam przedszkole) i tych nowych wiezowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×