Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny, dziekuje za maile smsy..przepraszam ze nie odpisuje ale narazie nie jestem w stanie.. ;-) Ale moze za miesiac to sie juz zmieni ... :-P Serducho-jak tylko wygram to za decyzja swa masz u mnie kasy jak lodu!!!!!!!!!!!Jestem szczesliwa wierz mi-naprawde-ze tak to sie potoczylo..chociaz oni potrafia wracac jak bumerangi... Yenny-net padł problemy z poczta jak tylko sie cos ruszy pozapycham skrzynki..A larwe to bym za kudły i o glebę ;-) przysiegam !!!za ten tekst! I od urodzenia ;-) uwazam ze kolonie ksztalca ..sama jezdzilam odkad skonczylam 7 lat polecam kazdemu!!! Ani--jak zdrowko?pozdrawiamy goraco!! Garni--how U doing Babe?Kubus slycznyy!! Uciekam ..Mala pospala cale 12 minut aaaaaaaaaaaaaaaaa Celi--jak tam kształty?jak Malenstwo?Jak Ty?Dbaj o siebie!!! aha-schudłam duuuzo od razu zyc sie chce..i prawie przepuscilam berecikowe ;-) Mi Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. nie wygrałam i mało tego wszystko inne siepiperzy. Ech, szkoda słów. Na razie mogę byćpoza netem, więc nie martwicie się - odezwę siejak wszystko sieuspokoi. Jo* - sciskam Ciebie i Balerinkę ,reszte mamuś i ich pociech też. Zwłaszcza brzuszki głaszczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Szkoda Yenka ,że nie wygrałaś, ja też nie wygrałam, w dodatku ani jednej liczby nie trafiłam . Yenka , oby to wszystko się uspokoiło i szybko , bo będzie tu Ciebie brak. Jo......nareszcie jakieś wieści od Ciebie. Tak myślałam,że mała pochłania cały Twój czas. Celi......tylko spokojnie. Ta kobieta to chyba nie chiała Ci nic złego zrobić, ale jej zachwanie było trochę dziwne. Może wierzy w jakiś przesąd ,że jak dotknie brzyszka to sama w ciąży będzie. Różne ludzie mają pomysły mają. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Yenny, co się dzieje? Mam nadzieję, ze nic poważnego... Tą swoją tajemniczością dziś mnie zaniepokoiłaś.... Jo!!!! Witaj, witaj kochana młoda mamusiu!!!! Znów z twych wypowiedzi bije enegria i dobry humor, więc cieszę się, ze układa się wam. Że macierzyństwo tak Cię pochlania :) Oby tak dalej, oby co raz więcej tego uśmiechu w Tobie!!! :) ❤️ Co do Twojej wygranej ;)Ja tam tej kasy wcale, a wcale nie chcę ;) Ja chcę tylko żyć spokojnie i szczęśliwie... Narazie do tego sięgam, więc jest mi więcej niż dobrze :) Groszkowa!!! A Ty wciąż pracujesz?? A jeśli już mowa o pieniądzach... Dałam się wrobić w jakieś lewe interesy... :O Ale nie mam siły o tym pisać dziś. Dziś jestem szczęśliwa po weekendzie. Jak zwykle mile go spędziłam z T. i potem z moimi koleżankami. Lało się wczoraj wino na kobiecym spotkaniu litrami, a dopełnieniem był nasz uroczy śpiew... Sąsiedzi nie narzekali, wiec myślę, ze było kulturalnie :) no i nie śpiewałyśmy do disco polo ;) A T. dziś rano zatroskany przyjechał i zabrał mnie nad pobliskie jezioro abym wypoczywała po szaleństwach na świeżym powietrzu... Wiecie, co wam powiem w tym temacie? Coraz bardziej lubię tego pana:) Pozdrawiam i do usłyszenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja sie powoli szykuję do wyjazdu... Groszek wasz wszystkie pozdrawia, bo niesamowicie jest zapracowana, wiec czyni to za moim pośrednictwem. jeszcze parę dni wielkiego kotła;) Boshe, jak mnie się dziś nic nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serduszko. Nic w sumie takiego się nie dzieje. Tylko tez czsu brak - jakies wszytsko zatracone. I dodatkowo kłopty rodzinne - ja juz to nazywam epidemią raka - i od strony matki i ojca jest po kilka osób chorych. I inne problemyu dochodza. Ale nic to- spdam do pracy - mam kolejne zastepstwo. Stad bedzie moja nieobecnosc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie to ja bileterka ....................pięknie wygladam wypadła mi dwójka i moge robic za kasownik ............ a tak na powaznie czekam żeby sprawdzic czy moja pani dentystka nie jest na urlopie ? oby nie była bo wygladam i czuje się tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, tulę:) z doświadczenia wiem, jak bardzo mogą popsuć nastrój problemy z zębami:( Ale jak to wypadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia - ale numer :O Rozumiem , ze masz koronę tak? to może ci naprawić każdy inny dentysta - poważnie :) No chyba, że to był mleczak- J ma mleczaka właśnie jako II i tez się z niego śmieje, że jak kiedyś mu wypadnie to będzie cudnie wyglądał :P A jak mleczak- to trzeba wstawić implanta lub koronę- ale to trzeba zniszczyc ząbek obok :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypadła bo kiedyś miałam taki okres że zeby pekały mi jak zapałki i wtedy pękła mi tez dwójka wiec pani doktor odbudowała ją i dzielnie mi słuzyła chyba z 5-6 lat ................ale skonczyło się nie ma został kikutek po zębie i czarna dziura ale nie jest źle mam zrobic fotkę i pomaszerowac do dentysty - nie jest na urlopie tak więc podejrzewam że do środy odzyskam ładny uśmiech . Zaraz ide robic fotkę ząbka .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Yenny ❤️ Whim, współczuję problemów z zębem. Trzymam kciuki za szybkie odzyskanie pełnego uśmiechu!!!! Ani, przyjemnych przygotowań do wyjazdu... Ten Twój leń to nawet w porę zawitał... Nie musisz wszak za wiele teraz robić, więc na lenia masz pełne prawo. A tam... na gorących plażach to będzie wręcz Twój obowiązek :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko. plaże będą tydzień później od przylotu. Na początek duszna i gorąca Kastylia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pani dentystka jest wielka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam usmiech tymczasowy ale mam . Po powrocie z urlopu jej protetyczki zrobimy usmiech stały ................ale najwazniejsze że nie jestem już bileterką.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, uśmiechaj się szeroko do wszystkich, a najszerzej do N. Co jest z Garnierką?????????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja jutro do dentysty. A potem na wioskę. Dziabac, plewić i sadzić. I muszę znaleźć kogos kto zaorze mi kawałek ziemii. Tylko z tym jest problem - jak ktos ma chęć do pracy to robi u siebie a jak nie ma to za nic nie da się go skusić. w razie co pozostanie mi łopata i motyka ;-) Powiem Wam, ze robię się monotematyczna - o ogrodzie i roslinach bez przerwy mogę nadawac. Obłozona jestem fachowa literaturą, kupuję gazety, przegladam strony dot. projektowania ogrodów i męczę Irę ;-) Mam tyle pomysłów i projektów, ze aż sie sama boje. Ale to jest to co lubię własnie. Babrać się w ziemii. Zawsze lubiłam. A ze mialam jej dotąd tyle co w doniczkach to tym bardziej się cieszę. Niedługo urlop. Oprócz kilkudniowego pobytu w Wielkopolsce cały palnujemy spędzic na wsi.No i jeszcze kilka dni przerwy na gości. Co najdziwwniejsze młody wyraża cheć jeżdzenia z nami. Wrócił z kolonii młody mężczyzna :-( :-) Śmaic sie czy płakać??? W pracy mało piszę bo mam dodatkowe zastepstwo. Ani - udanych wakacji. A reszcie buziaki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pooglądałabym na żywo te wszystkie jachty. Ale nasz Groszek ma fajnie, choć pewnie zapracowana jest. Ale i tak jej praca bardzo mi się podoba. Co do ogródka to też powinnam coś ładnego przed domem wyczarować, ale ja to nie jestem aż takąpasjonatką grzebania w ziemi. Ale może właśnie jakieś czasopisma by mnie zainspirowały. Anouk......wypoczywaj na wakacjach a potem do nas wracaj. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co nie co zmęczona jestem za długo pospałam widac było mi dobrze wtulona niedźwiedzia spałam jak suseł ...............dobrze mi było czułam sie bezpiecznie i spokojnie , spalam snem małego dziecka :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też tak błogo spałam, nie zauważyłam nawet porannego wycia alarmu:P sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to kiedy wyjeżdżasz na urlop? jak ja tobie zazdroszczę .........buuuuuuuu tak bardzo chciałabym wyjechac na pare dni ..............chce wakacji bardzo kce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszczek drze mi sie potwornie. Chyba druga kawa. Próbowałam napisać emilka,ale nie mogę się skupić. 💤 i 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja sobie zabijam czas, własnie jestem w trakcie badania krzywej cukrowej bleeeeeeeeeeeeee i dlatego zwiałam do domku, bo pacjentki się w laboratorium nakręcają i czeka je powtórka z rozrywki . Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak...na całe trzy tygodnie. Do przyjemnego i ciepłego kraju;)właściwie krajów:P Jedziemy do Hiszpanii i Portugalii (na tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ty szczęściaro ;) zrób dużo fajnych fotek, a potem koniecznie podeślij koleżance , oki ? Opalaj się i wyleguj w słońcu południa :) alez ci fajnie :) to rozgrzane powietrze przepełnione wonnymi olejkami roślin ......... te cudne potrawy, to słoneczko i woda ................ ;) Miłych wakacji :) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ustaliliśmy już przebieg naszej trasy.....wielka pętla:) Tam mnie jeszcze nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to wolałabym, żeby to mój mąż zaplanował dokładnie trasę:O:O:O:O A tak zwalił na mnie, a potem będzie kręcił nosem. Pożyczyliśmy nawigację od moich rodziców, jeszcze ubezpieczenia i chyba będzie wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, to Wy sami jedziecie? myślałam, że z wycieczką, bo pisałaś że plaże na drugi tydzień, ja tak byłam na dwóch wycieczkach - tydzień zwiedzanie, tydzień byczenie - więc myślałam, że tak odgórnie zaplanowane.. ale jak sami planujecie to jeszcze fajniej! ja kiedyś całe tak GB zjeździłam :) a gdzie będziecie noclegować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, ja mam awersję do stadnej turystyki wycieczkowej, brrrrr...... parę razy byłam za zorganizowanych wyjazdach (raz w Grecji, raz w Egipcie i jeszcze coś było) i NIGDY WIĘCEJ. Wolę jeździć sama, wynajmować mieszkania, kwatery, campingi, hotele, hostele i być panem siebie:) Od kilku lat , chyba z 7, jeżdżę bez opieki rezydentów i jest zawsze dobrze:) A w dzieciństwie z moimi rodzicami, na własną rękę , pół Europy zjechaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×