Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Mamy zarezerwowane w Lizbonie i na Algarve hotele i domki na plaży, tydzień w Madrycie u rodziny, resztę zobaczymy:) ale głównie campingi:) Mój brat w ten sposób zrobił dwa lata temu 4 tysiące kilometrów po Skandynawii:) Wiesz....u mnie w familii tak jest, że sporo sie jeździ. I głównie samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, masz złe doświadczenia:P Ja znam w Pradze jeden świetny hostel;) Wiesz, wszystko zależy...jak nam sie nie będzie podobało, poszukamy czegoś innego. Zawsze tak robiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ani ;) :D Mam złe doświadczenia na podstawie filmu... Częsci pierwszej i drugiej o takim właśnie tytule :D :D A tak poza tym to nigdy jeszcze nie gościłam w Hostelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko jutro jest środa :D nie strasz Ani! ;) Anouk ja mam podobnie jak Ty, wolę sama zorganizowane wyjazdy w ostateczności, na przykład taki Egipt, bo sama bym się nie wybrała.. mnie zawsze wkurzają najbardziej nie tyle organizatorzy co ...ludzie, sami uczestnicy, zawsze komuś cos nie pasuje, zawsze ktoś narzeka a mi sie przewraca jak muszę dwa tygodnie wysłuchiwać, że a to nie taki pokój, a to pogoda nie bardzo.:o :o :o miłego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :D No i już po wszystkim... Nie wiem jak nadrobię zaległości w czytaniu ale będę musiała. Przede mną 3 dni wolnego, a dziś jeszcze piwko z wolontariuszami :) Do spisania się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na tej stronie co wam Celi podała widać boisko, które budowałam, namiot obok niego no i są foty z parady, która organizowałam :P Ciekawe czy znajdę siebie na zdjęciach. Myślałam, że dostanę zawału ze 4 razy, raz że już mam stan przedzawałowy - ale żyję. Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po obejrzeniu zdjęć \"naszych\" maluchów stwierdzam, ze \"mamy\" śliczne topikowe dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nadmienię wam tu ze siostrunia mojego wielka best friends sie zrobiła :D :D:D:D:D no ubaw po pachy z niej mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miałam koszmarny wieczór i częsć nocy ..............zaraz opisze wam w emilku.................. podejrzewam że szczeka wam opadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam @ ..................poczytajcie bo mnie opadają ręce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni poprosze emilka i fotki na konto na onecie tamto się nie otwiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim przeczytałam, faktycznie opadła mi szczęka :o postaram się odklikać cos wieczorem Garno fotki śliczne, czekam na maila buzia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...no i ja tak sobie myslę skąd sie tacy ludzie biora jak u Whimki.... ] atrakcyjnie nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, Whim, ja nigdy nie spałam u faceta przy rodzicach itd...u mnie tez nigdy nikt nie nocował....można \"sobie nieżyczyć\" można mieć awersje do sympatii dziecka...ale to jego wybory...to po pierwsze a po drugie...klasa- brak jej tym ludziom...oj brak czyli można ich wrzucić do worka z jasniepaństwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni atrakcje to fakt ...........po mnie to spływa jak po kaczce tylko jest mi przykro że ich własny syn przepraszał za ich zachowanie a oni pewnie uważają że są de-best - widzisz czasem tak jest że nie zauważamy że nasze dzieci stają się dorosłe i nie zawsze będą robić to co my chcemy taka kolej rzeczy same muszą sie sparzyć żeby wiedziec że boli - tylko moim zdaniem rodzce nie sa po to żeby parzyć tylko żeby starać się wytłumaczyć że wsadzanie do ognia boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim! Kochana, tu nie ma co załamywać rąk. Ty wykazałas się klasą i zdrowym rozsądkiem a tamci moga ubolewać jedynie nad pożadnym brakiem tych wartości. Szkoda tylko, ze długa droga do tego aby to pojęli... :O Też sobie młoda znalazła chłopaka z pomieszaną rodziną... No nic to, trzeba jakoś z tym życ i tak dalej trzymać nerwy na wodzy ❤️ Groszek :D Ani, jak tam pakowanie?? Dostałam kontrakt na prace w Japonii, w Tokyo. Kontrakt spisany w języku angielskim, więc Emmo, chyba poproszę Ciebie o pewną pomoc ;) Planuje po obronieniu pracy licencjackiej wyjechać. Na trzy miesiące. Tylko angielski muszę doszlifować. I potem poprzesylam wam fotki z kraju kwitnącej wiśni :) Ale do tego jeszcze troche ;) Buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, a ten chłopak to jedynak? lub może pierworodny?? Widzisz, ja swego czasu miałam podobne akcje z rodzicami... Tyle, ze ja sama prowokowałam do takich sytuacji, no i miałam troszkę mniej lat niż 19 :P Ale wiesz, potem moja siostra młodsza miała już progi przeszlifowane... Są rodzice i rodzice... Wszystko jednak jest uzasadnione troską o bezpieczeństwo ich latorośli... Tyle, ze gdy ta latorośl jest już pełnoletnia te obawy powinny być trochę ujarzmione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tydzien i urlop. Nie mogę sie doczekac - teraz praca, praca, praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×