Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, nie ten topik!!!!!!!!! ale i serdeczne życzenia, chociaż was nie znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych Świąt, Wesołych Świąt, Radosnych Świąt, Rodzinnych Świąt, Magicznych Świąt, Najpięknięjszych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już szczęliwie w domu.... dobrze się jechało, miło było, ale fajnie, że się skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huu huuu albo sie objadacie , albo spacerujecie ? :D u mnie kolejny dzień z mrozem wrrrrr rano było minus 12, teraz juz jest lepiej bo tylko minus 7 :D a tv mówią ze jest u mnie -2 watpie aby mi az 2 termometry zepsuły się w tym samym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my - znaczy się ja - mam niechcieja :P Zaglądałam na kafe ale nie chciało mi się klepać w klawisze :o Leń mnie ogarnął. Święta były bardzo miłe, ale jedzenia było dużo za dużo. Zatęskniłam po grzybach, rybach, kapustach i mięsach za zupką jakąś lekkostrawną i już zjadłam jej dwa talerze :P Macie jakieś plany sylwestrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku moje plany sylwestrowe to takie : zakupić dużo róznych środków przeciwbólowych dla małej - bo ząbkuje :( pozabijać szczelnie okna i wyciszyc kocami, coby mi jej w nocy nie budziły petardy , do tego zdecydować się które z jensów wcisnac na tyłek , zeby było odświętnie i przede wszystkiem wygodnie i wybrać kanał w tv dość ciekawy :P moze przy dobrych wiatrach mala pozwoli na wypicie choć lampki czegoś rozgrzewajacego ......... a jak nie to będzie lulanie w płaczu ooooooooo potykanie się przez tydzień o własne nogi ze zmeczenia, a na koniec moje dziecko na widok J krzyknie TATA jakbym ja ją mordowała i katowała :P a on jako jej ksiaże z bajki przyjechał uratowac swego kopciuszka i udusic zła wiedzmę :P ostanio mala cały czas mnie olewa, krzyczy na mnie, pokazuje fochy, kopie itd ....... a jak widzi J. to strzela do niego uśmiechy , przymila się do niego i daje mu cmoki, mimo iż to ją tego nauczyłam, to ja na to niezasługuję :( oooooooo i to jest ta wdzięczność za zarwane noce :P i za wąż gumowy zamiast kręgosłupa :P jelsi odbije mi jeszcze raz i jednak zdecyduję się na dziecko to tylko na synka- przynajmniej on bedzie się do mnei przymilał :P ---------- a jakie macie postanowienia noworoczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasło: KONIEC Z PROWIZORKAMI W ZYCIU MYM ;-) I BEDE SIE TEGO TRZYMAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo :D a rozwiniesz myśl przewodnią? czy mamy se dospiewac wg uznania resztę ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dospiewajmy...pewnie slub :) bedzie slub z rysiem :D bo pewnie stabilizacja skoro nie prowizorka potrzebna Jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni a ja obstawiam nowa brykę :D i nowa chatę :D i kolejną złota córeczkę :) ślub ?? eeee chyba nie :D ------ jo no i widzisz jakie spekulacje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-->ja Ci zaraz dam córeczke!!!kolejna -bryke i owszem ale sprzedac-z reszta trafilas!!!!!! ;-) Garni-->się popisałaś :-))))))) Do siego Roku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku dla Was wszystkich a także dla Waszych rodzinek :) Oby ten nadchodzący rok był conajmniej tak udany jak 2008 :D ... Mam wrażenie, że u mnie będzie conajmniej tak samo szalony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku AD 2009.................. Życzę Wam żeby był to cudowny spokojny ( taki jak sobie wymarzycie ) rok , pełen szczęsliwych chwil bez trosk i smutków :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hryhry :D :) dziouszki szampan wypity, do jednej butelki było nas 5 (w tym 3 dzieci) ale ja nie o tym chciałam...yyy a więc wszystkiego dobrego dla Was i Waszych Rodzin oby Nowy Roczek uraczył nas wzruszeniami naszych...słabowitych serc ;) i oby te wzruszenia były jak najbardziej pozytywne a każda z Was...nas dośpiewa sobie o jakie wzruszenia chodzi :D buźka od mojej Rodzinki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez macie tyle sniegu ???????? jejku utopic sie mozna mała pomaga mi pisac wiec jak połowa zniknie - to trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh, dołączam do chóru z życzeniami. Wszystkiego najlepszego Wam wszystkim. Ja się pochorowałam, cały dzień sylwestrowy spędziłam w domciu, pod kocem... :( Ale i tak fajnie było.... I nasi drogowcy popisali się: zapomnieli odśnieżyć drogę ze Zgorzelca do Bolesławca:( W dzień spadł śnieg, a pługu nie puścili, ani piaskarki ... masakra.... poza ty,..koniec laby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam nadzieję, że to jednak nie jest po naszym topiku. Wiem,że mogę się z Wami kontaktować przez maile, ale szkoda by było tak zakończyć ten topik. W dodatku jeszcze zakończyć moim smutnym wpisem. Faktem jest ,że wielu nam w życiu bardzo sie pozmieniało i na szczęście pozmieniało się na dobre większości z nas. Są inne problemy, inne radości , inne smutki. Kiedyś już pisałam, że jest w moim związku źle. Ale nie miałam tyle odwagi i siły , by wtedy powiedzieć dość. Dość temu wszystkiemu co złe. Nadzieję na lepsze z nim już dawno straciłam. I jeśli czegoś mogłam oczekiwać to kolejego ataku, kolejnej agresji, kolejnego kłamstwa. Nie ma nawet co o tym pisać bo nie chodzi o to by mówić o nim źle. Nic pozytywnego nie dawał mi ten związek. Obecnie jestem w takim stanie, że boję się tego co przede mną, boję się ,że większość facetów to kretyni, boję się bycia sama. To co teraz mnie czeka to napisanie pozwu. To już postanowione ,nawet część rodziny o tym wie,że nie jesteśmy razem. A on sam to powiedział,żebym złożyła pozew i nie ineresowała się nim. Zatem nie interesuję się, nie chcę już nic wiedzieć o nim, nie chce go widzieć. On i tak uważa ,że jest w porządku a ja to ta zła. Ale co mi tam. Ja wiem dobrze jak to wszystko wyglądało i on też dobrze wie. Mam nadzieję ,że przejdę przez to wszystko z Wami i w końcu zacznę się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, tulę Cię mocno i zawsze będę dodawać Tobie otuchy. Nie raz już pisałaś, że nie widzisz szans... w końcu podjęłaś decyzję:( Widzę, że nowy rok zaczął się na dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke!!! :D ucha do góry..oba ucha!!! podjęłaś decyzję, dobrą decyzję, choćby nie wiem co rodzina będzie z Tobą i nie ma co się wstydzić tylko trzeba dużo rozmawiać trzeba tez dać sobie czas na..hmmm..taką niby "żałobę" po związku trzeba trochę izolacji, trzeba tez trochę łez nie jesteś człowiekiem bez serca by przejść do porządku dziennego nad..rozstaniem, nad...klęską dwojga ludzi, którym nie wyszło..tak bywa trzeba trochę pokory, po trochu takiej mieszaniny różnych uczuć, będziesz miała mętlik w głowie..nawet pewnego dnia (już po) możesz się zacząć zastanawiać, a może popełniłam błąd? może powinnam dać jeszcze dzień, jeszcze tydzień swojego życia..ofiarować jemu jeszcze dzień, może to coś da? otóż nie..piszę z doświadczenia, też się zastanawiałam czy zrobiłam dobrze? przecież dzieci tęskną, one się pytały codziennie o ojca, ojca , którego i tak nie miały na co dzień, ale tym bardziej boleśnie odczuły fakt jego braku gdy usłyszały słowo -> rozwód piszesz o strachu, że zostaniesz sama, czekałam 4 lata zanim pojawił się -> Sama Wiesz Kto :D na początku byłam niecierpliwa, chciałam już teraz zaraz wtulić się w męskie bary i zatracić się! choć przez chwilę nie być matką i ojcem w jednym, choć przez moment czuć się kobietą długo czekałam, długo rozmyślałam, przeszłam i czas "żałoby" po związku, czas tęsknoty takiej, ze wyć się chce, ale wiesz..tęsknoty za człowiekiem, z gruntu dobrym..nie bogatym, nie przystojnym, dobrym...to jest trudne, znaleźć takiego człowieka ale wiesz? :) nie trzeba szukać, bo: miłość goni tych, którzy przed nią uciekają jeszcze od siebie..nie przeklinaj go o stracone lata, nie przeklinaj go o ból jaki Ci zadał to już jest za Tobą, odkąd podjęłaś decyzję, zamykasz ! przeszłość, zaczynasz Nowy Rok od nowych planów i nowej NINKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, trzymaj się. Miłości się nie wybiera... jest, albo jej nie ma. A gdy kończy się jeden etap w życiu, z czasem znajduje się miejsce na nowy. Być może lepszy. Nikt nie rodzi się po to aby cierpieć, a czas leczy rany... Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×