Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

garni - rocznika ! :D:D:D nie roczniaka :D:D mała gada na okrągło ale chyba po węgiersku bo nic nie rozumiem :D a ta papla i papla ale takie sylaby same i powaznie to brzmi jak węgierski :D:D Ka, ja tez stara panna tyle, ze bez dorobku i na wydaniu :D:D:D dawaj foty chocby tel i nie wykręcaj sie :D a znalazl się ten koleś na zyciu uczuciowym co zwiał cieżarnej? jakis czas temu tam zajrzałam i laska pisała, ze facet rozpłyną się w powietrzu ... ale nie pamiętam jaki to był topik, ale ty tam byłaś to wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak celi chodzi mi o to ze roczne dzieciaki...:) bo twoja nina jest rocznym a mój prawie dwulatek choc tez ten sam rocznik kumasz:D:D jak ty to robisz ze masz czas skakac po topicach zajmowac sie małą gotowac i to wszystko.ja raptem czytam czasem nasz i nadrabiam sprzed kilku dni...a tak przy kompie tylko zbieram zamówienia i wsio... na wszystko czasu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni a słyszała o zupkach vifon ? :D noo to wiesz jakie gotowanie ? :D a powaznie to kup szybkowar tylko jakiś droższy nie bazarowy - ja mam tefal - i kurna żałuje ze tak późno takie cudo odkryłam :P mięso duszone, sosy gulasze max 30 min. wołownia ja trzymam dluzej ok 35 - 40 min. a zupa do 20 min. :D:D no i mrożonki to podstawa :D - ale to dlatego ze nikt mi 2 brukselek nie sprzeda :P czy jednej gałązki kalafiora :P powaznie kup sobie a zobaczysz ze w końcu masz czasu więcej :D sprzatać ? - z małą rano odkurzam :D później z nią myje podłogi i wieczorem jak juz mała spi jeszcze raz - ale ja mam teraz dziuple więc to chwila moment :D a czas na kafe mam bo jak śpi królewna to pierdnac nie mozna bo się budzi, a przeciez jest za mała aby 12 godzin skakać :( - bo byłoby 6 godz wycia :O więc jak ona śpi to udaję mysz pod miotłą i jest oki :D:D ale i tak czasami o 22 jak przykładam łeb do poduszki to nim zdąrzę kołdrę naciągnąć na siebie to juz śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupki ekspresowe jak i cała reszta chemii podobnego rodzaju, rozkładają się w organizmie człowieka do 5 dni... Ble... Ninke, bądź dzielna. Potrafisz! Lecz co najważniejsze, to wsłuchaj się w głąb siebie i postępuj zgodnie z tym, co uważasz za dobre. Ale za dobre nie dla ogółu spraw, lecz dla siebie samej. Czas na egoizm Moja Droga. A u mnie... Poszukiwań pracy ciąg dalszy... Oraz... Rozwijanie pomysłu na własny biznes... Czas się ogarnąć wreszcie. Garni, czy Ty swoją działalność uruchamiałaś poprzez program wsparcia dla aktywnych współfinansowany ze środków UE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFS tak sie to nazywało serce Celi a ty małej nie gotujesz;o?? kuba je z nami od 8 miesięcy, wiec zupek chinskich niet zresztą zawsze ich nie lubilam sam syf blee a kubus lubi rozne dania tradycyjne i wogóle :) pierożki z truskawkami lubi nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni- gratki dla Kubusia za nocnik :) jak tego dokonałas co ? bo moja biegnie na nocnik jak juz ma mokro :P i siada na nocniku i od razu wstaje i pokazuje wanne aby jej pupe umyć - bo nie lubi mokrej pieluszki :D:D ja z tym vifonem żartowałam :D:D:D jedynie nadal robię sałatke ala Kicia z vifonem i nie mam zamairu z niej rezygnowac nawet ze względu na vifon :P a małej rano gotuję zupki, w szybkowarze man nawet funkcję got. na parze. więc po śniadaniu , robię dla malej jedzonko i idziemy na spacerek po powrocie ma jeszcze ciepłą zupkę :D:D nie je jeszcze naszego jedzenia - bo my lubimy ostre bardzo ostre dużo chili :D więc jej naszym jedzeniem nie raczę :D poza tym dla małej prawie nie solę za to ziół duzo jej dodaję :D z parówek też zrezygnowałam, na rzecz zdrowszego jedzonka - chociaz czasami mnie korci aby jej dac więc jej daję ale rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi kuba sam wymyslił- mama si i tak zostało najpierw wołał dopiero jak sie posikał do pampersa , wtedy juz po fakcie siadał na nocniku , a potem bardzo mu sie bicie braw a podobało po zrobieniu wiec zawsze sa oklaski w złobku jest zbiorowe sikanie...i chyba tam ruszyło coś w nim :) wiec spokojnie celi..moj najpierw jezdził nocnikiem auta tam chował bawił sie ja tam daje parówki kubie- uwielbia je i pizze tez czasem zje i frytki :D aaa i kurczaka z piekarnika :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Jutro mam pobudkę 04:30:( masakra to mało powiedziane!!!!!! Dokonaliśmy wyboru tv, zamówiliśmy, teraz czekamy... Yenka, zastanawiam się, co u Ciebie???? :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sikania, to mojego siostrzenica od maja czyli od 13 miesiąca życia łazi bez pieluchy. Woła siusiu, czasem woła, jak robi....ale generalnie pampers jest tylko w nocy;) I gada, powtarza koncówki wyrazów, wszystko potrafi "opowiedzieć", a jak ktoś nie rozumie...jest cierpliwa;) Super jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sałatka ala Kicia z vifonem to chińszczyzna z kota??? PS> Niestety nie sledziłam dalszych losów zaginionego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze niemiłe wrażenie, że w mojej nowej szafie straszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce, będę musiała przylukać jak już będę miała na czym;) Reklam z powodów ideologicznych nie oglądam... Znalezienia dobrej pracy Tobie życzę! Ale zupki chińskie to kojarzę;).... z nazwy;) Ifka, kup kota, będzie duchy straszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, nie zostawiaj mnie samej, bo zaraz nie wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że sama jesteś? iftar może to zmutowane mole? że tak hałasują?? jutro dziouszki jadę na pogrzeb teścia mojej siorki :( żal faceta...wiekowy ale taki dobry, rodzinny, prosty, żadne ąę eh tylko my tu zostajemy a Oni gdzieś tam..daleko w pon coroczna wizyta córy u kardiologa w sumie 4 dni z dal od tych ludzi..od tych..bytów ale kwasy straszne..nadal nie wiem kto będzie moim kierownikiem dokładnie po 10 latach pracy takie niespodziewajki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zgaszę dziś tu światełko. Mam lepszy nastój, jestem spokojniesza. Choć do dobrego humoru to daleko. Weekend się zbliża , trochę się tego boję, że za dużo chcąc niechcąc będę myślała i się niepotrzebnie nakręcała. Bo jednak w pracy to zapominam o tych moich problemach. Ale ja dziś dużo kichałam . Oby nie przeziębienie. Bo jeszcze tego mi brakuje. Pioseneczka ,żegnaj kotku ......tak, żegnaj już nie kotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zapalę-dzisiaj troszkę lepiej juz ;-) sie czuje nastroj lepszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam dziołszki :) nietescie kupili sanki kubusiowi :) takie jak chciałam...:D:D:D i dzis idziemy na sanki..moje dziecie dzien trzeci nie ma kataru szoooook :) a mój ł jedzie dzis po auto sprowadzic i wróci w sobote w nocy :D ochg ale poszalejemy z kubulkiem:D:D ciesze sie jak dziecko na spacer dzisiejszy ale poczekam do południa :D:D ninke to moze mnie odwiedzisz co??zgarnęłabym cie skądś autem bys do mnie trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja wczoraj wytrzymała na tarasie całe 5 min i uciekła do domu z czerwpnym noskiem :D i juznie chciała spaceru :P bo po wjeściu zaraz się rozbierała :D:D kiedy będzie cieplej ? no kiedy ? :D Ka, sałatka ala Kicia - to spuper sałatka z zupką chińską typu vifon . i żadnych kotów tam niet, ale jak wolisz kota zamiast kurczaka - to myśle ze mozesz spróbować :D:D Ani- a ty nigdy vifonu nie jadłas ? słońce nawet nei wiesz ile straciłaś :D:D koniecznie musisz spóbowac :D no i koniecznie pisz o \"szybkich \" nocnikach a mała zapiasze do psychologa dziecinnego , aby sprawdził czy moje lenstwo nie spowodowało u niej jakiejś blokady :P :D:D Ninke :) Garni a ciepło jest u ciebie ? bo mnie tyłek zamarz na fajeczce :P i ta se myslę coby małej wybić z głowy spacer :D:D Jo, tyś chora tak? ja fervex pije i pije i nadal zdycham - niech mnie ktoś dobije i bedzie cacy :D:D Kicia co u ciebie ? i jak mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi zmiany w pracy u ciebie? :( whim - ty chyba ostatnio coś remontowałaś? więc jestes ma topie:D czy kap kuchenny z wyciągiem do "komina" czy z filtrami? co lepiej pochłania parę i smordy z garów ? teraz mam filtry i capi mi w domu , a na stałe nei chciałabym takich atrakcji, tylko ze terazmam okap za jakieś 200zł więc może ot jest wina tego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Celi ja ciagle cos remontuję :-P. ................. zycie bez remontów to nie życie :-(. a tak na serio mam wyciąg z filtrem i podłaczeniem ..............ale z przyczyn technicznych nie moge go podłaczyc do wyciągu ........... u niedźwiedzia jest podłaczony i porównując z podłaczniem do wyciąu jest zdecydowanie lepszy .......... Niestety na wyciągu za bardzo nie da się oszczędzić ........... musi byc dobry ze stopniowaniem wyciągu żeby spełniał oczekiwania . chce mi sie spac mam piasek w oczach ...............kuźwa pracowałm do 1-szej a potem bardzo niespokojnie spalam a do tego niedźwiedź wstawał po 3-ciej i jak to bywa ja sie obudziłam ................ech żeby tak pospać na zapas:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi to nie pal tyle..nie przystoi mamusi takiej slicznej ninki :P ze tak ciagle tylko wychodzisz na fajke na balkon...potem marzniesz i córcia ma nici ze spaceru :D:D:D u nas -5 jest i słoneczko i snieg... w krynicy bywało -8 i tak wychodziliśmy..przecież to zima a malutki w kombinezonku nie marznie przeciez cieszy sie ze jezdzi na sankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Celi - ja osobiście polecam wyroby naszej krajowej firmy http://www.sklep.ciarko.pl/ mam juz drugi ich okap i są rewelacyjne! przede wszystkim ten mój jest cichutki, każdy z nich ma mozliwośc pracy albo na filtrze albo jako wyciag. Ja mam Black Pearl 60 cm. Przyjaciele kupili identyczny na wygląd, tylko że Gorenje i jak do tej pory okap jest tylko ozdobą kuchni, bo huczy, że łeb urywa... i go nie włączają. No i te ceny w stosunku do innych, znanych firm, sama zobacz, a i ponegocjowac możesz... Ninke - nareszcie!!!!!! to cały mój komentarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuu myszorek masz moich marzeń!!!!!!!!!okap!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×