Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusicielka

Jestem Kochanka Zonatego Mezczyzny

Polecane posty

jasne że taaaaak oj nabroiłam ja ze swoim smokiem nabroiłam. Wzięłam go biorącego antybiotyk na wyjazd (zmiana klimatu zdrowie gwarantowane) a tu okazało się , że poprzedni antybiotyk nie działał (brał go 10 dni) i teraz ma dalej zapalenie oskrzeli i następny antybiotyk. Więc siedzimy sobie w domku.:-O Odrabiamy lekcje . Jestem cała wysmarowana atramentem, chyba zapomniałam jak ten brudzący przyrząd się używa.;-) Do tego Smoczysko nie smoczek marudzi bo go nie puszczam do gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dee
Wiesz ze klempa to samica losia ,piekne zwierze :D zycze zdrowka smokowi ,trzymaj sie kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee... No ale chciałaś dobrze dla Niego :) Ale chyba nie jest az tak zle (na szczęście), skoro ma sile na komputerek na marudzenie o to mamie :) Moj wczoraj marudzil, ze nie pozwalam prysznicem lac wody po lazience (....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że taaak ale wyrodna matka z ciebie.:-p Ja wolę swoje papierzyska niż zadania matematyczne w klasach I-III bo strasznie komplikują sposób ich rozwiązywania.:-O Pewnie już spadasz do domku , bo zauważyłam , że piszesz tylko do południa .Życzę miłego wieczoru i do jutra🌻 Do dee🌻 przespałam chyba kilka lekcji biologii........niedługo się okaże że całą szkołę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka
hej znajomki gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kusicielko jestem ale tak z doskoku bo mam troche pracy w domciu co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
Rozumiem ,ze mozna miec 20 kilka lat i byc czyjas kochanka,bo kobieta wtedy ma swoj wdziek i czar, ale takie stare pruchno jak sc,ktore szczyci sie ze puszcza sie z zonatym przydupasem ,jest po prostu zalosna i smiechu warta, ale skoro za mlodu nie zlapala nikogo to choc na starosc niech sie bidula pocieszy i tworzy swoja teorie na temat milosci,coz jej zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare próchno to ty jesteś ...tak przynajmniej twoje wypowiedzi wskazuja -idz do kościólka pomodlic sie za moja duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to co do kochankowania maja lata.... i skąd wiesz ile ja mam lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to życie nas zmusza...
No dobra , sporo tu poczytałam :) a teraz: jestem kochanką żonatego faceta - jeśli to można tak nazwać , bo o to chodzi , że nas łączy coś więcej niż przyjażń , sex jest - owszem nawet super , lecz nie na tym nam najbardziej zależy. Czy bardzo bliskie przyjaciółki z którymi potencjalny mąż spędza trochę czasu , głównie na rozmowach o wszystkim , pieszczotach i przytulaniu. Czy je także potencjalne żony powinny ukamienować ??? Mój wiem , że jest teraz pogodniejszy , weselszy , pełen życia - wiem , bo ja też taka jestem . Wystarczają nam rzadkie spotkania , częste telefony o wszystkim i o niczym , a to , że dajemy sobie nawzajem ciepło , troskę , zainteresowanie - takie zwykłe uczucia , które dodają siły .... Czy to , że akurat Ktoś jest nam bliższy , rozumie nas jak nikt , bardziej niż mąż, niż żona , czy w tym momencie jesteśmy już tacy naprawdę źli??? Jestem kochanką , a On kochankiem . Ja mam męża , a On żonę. Nie zamierzamy tego zmieniać , jest jak jest. My poprostu lubimy nasze towarzystwo mimo , iż co tu kryć zwyczajnie w świecie kochamy się . Nieraz miłość sama nas znajduje mimo , że jej nie szukamy. Zdarza się , nieplanowana , z nienadzka , czy wtedy odrzucić te wszystkie ciepłe słowa ??? Gesty , spojrzenia??? Jeśli tego w związku już od bardzo dawna nie było??? Przeciwnicy powiedzą pewnie , że powinnam , lecz to silniejsze , nie potrafie zapanować nad uczuciami . I z góry uprzedzę nie chodzi przede wszystkim o pociąg fizyczny , stanowi on tylko dodatek do zaangażowania duchowego . Latwo jest osądzać , wiem . Lecz na świecie prócz bieli i czerni są szarości , niejednokrotnie w kolorze różu , które bardzo trudno odepchnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyznawaj sie że mozna byc szczęsliwym ,bo pomarańczki cie zaatakuja ,chociaz może ci sie uda ,bo ja tu jestem wdzięcznym obiektem do obrzucania błotem a na marginesie -jak ci z tym dobrze to nic nie zmieniaj ,mi tez z moim jest dobrze i nic nie zmieniam i kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to życie nas zmusza...
o to chodzi , że nie tylko mi to odpowiada , a inni ??? Niech się walą - brzydko powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
wiem bo czytalam od poczatku twe zalosne wypowiedzi,pamiec tez juz na starosc szwankuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zjadliwej pomarańczki międzi 30-40 to chyba nie tak wiele...tym bardziej że jestem z moim K już 4 lata ,a zresztą licz sobie jak tam chcesz ,jak masz taki stosunek do ludzi jak do mnie a pewnie masz ,to będziesz pierwszą najszybciej zdradzoną żona ,bo takie zakłamane mohery to doskonały materiał do zdradzania ,a kochanka nigdy nie będziesz bo się nie nadajesz i tu chyba tkwi twój problem-ty jesteś normalnie zazdrosna że ktos może a ty nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
sc-Takie lajdaczki jak Ty sa zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie,a w kościółu za moją grzeszna dusze już byłaś sie pomodlic ,jak nie to zasuwaj załapiesz sie jeszcze na wieczorna mszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
mohery-dobre nie musze polowac na cudzych mezow,mam swojego cudownego misiaczka i szkoda mi takich starych dup,ktore rozkladaja nogi zonatym,bo zaden wolny ich nigdy nie chcial na stale,a potem ukladaja swoja teorie jak to spotkaly milosc ,gdy sa juz stare,no bo co maja innego powiedziec?a tak na marginesie ,to mam 24 lata i zal mi Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
ostatnie podrygi starej lodygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a ja myślałam że sc
to jakaś głupia dziewucha tuż po dwudziestce i dlatego te idiotyzmy wypisuje a tu starzejąca sie baba łudząca się, ze kochanek dla niej rzuci zonę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes już bardzo stara.....kobieta ,ja jak p[oznałam swojego tez mniej więcej tyle miałam -i nie bądz taka pewna tego swojego męża-oni jak zdradzaja to robią sie wtedy do rany przyłóż,dostajesz częściej kwiaty....pomysl może ma wyrzuty sumienia i kogos na boku....jak on taki fajny jest to pewnie jakas juz za nim stara panna lata i może może go upoluje o ile juz go nie upolowała -uwielbiam absurdalne dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
niestety,niedlugo zlapie ja menopauza,zostalo jej tylko rozlozenie nog zonatemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tak gadacie jak juz byście ta menopauze miały....pilnujcie tych swoich mężusiów ,a najlepiej do kaloryfera ich przywiążcie to wtedy nie uciekna -dobra dośc ,bo gadanie waszym stylem strasznie męczące jest a przeciez juz stara jestem i musze o siebie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
coraz bardziej mi Cie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ciebie też ,juz mi chusteczek zabrakło od płaczu nad twoja głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to nie topik dla ciebie ,więc idz gdzie indziej -i chyba załozyłaś swój,,tylko łajdaczki....>> to w twoim stylu ,czemu tam nie pyskujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a ja myślałam że sc
a ja myślałam, że o tym gdzie będzie pisał decyduje sam piszący a nie jakaś....ladacznica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka-63
...Poczytałam . jest jeszcze inna strona takich sytuacji.. że nie każda kobieta chce zeby kochanek dla niej rzucał rodzinę... W moim przypadku .. romans trwa od 5 lat.. i nie chcę z nim być... jestem sama, i wiem że wyrządzam krzywdę jego rodzinie... Zaczęło się niewinnie... ale od poczatku wiedzialam na czym stoję.. jakie jest moje miejsce w szeregu... ale to nie jest to oczym chce napisać... on nie chce się pogodzic z tym ze już nie chcę się z nim spotykać... zaczyna mówić o odejściu od żony...I napewno powiecie że to moja wina bo spotykalam się z nim...i czuje się winna.. ale nie wyobrażam sobie życia z tym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
do sc-a ja wole byc tutaj,nie sadz wszystkich jedna miarka,to ze Ty lubisz bzykac sie z zonatymi nie znaczy ze inni tez tak robia,a co do glupoty,to Twoja mnie powala na kolana ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7590079646929
co Ty kobieto robilas przez cale zycie,ze dopiero przy 40-tce lapiesz kochanka?I jeszcze uswiadamiasz komus jakie to wspaniale uczucie...bleeeee,Ty chyba niespelna rozumu jestes,pokaz swoje zdjecie to wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×