Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekperymentator

dieta z CHAŁWĄ .... próbowałyście tego ???

Polecane posty

Gość jaho
a ja mam taka starą wage,ze moge sie dopiero po 3 dniach zwazyc ,bo jak schudne 0,7 to tego nawet nie odczytam:P a za godzine pierwsza porcja chałwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka z podworkaaaaa
hej dlaczego nie da rady? bo za slodko ja jestem lekko zdeterminowana i moge jak chcecie pociagnac dluzej jest mi bez roznicy bo bylam na wielu dietach ;) czujecie sie syte po tym, rozumiem? nie ma glodu wielkiego? jak nie bedzie mnie ssalo to pociagne i z tydzien !! ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac29
heja ;-) dzis 2 dzien na chalwowej, ja rowniez po 1 dniu polecialam 1 kg !!! :-) :-) :-) huraa jeszcze przede mna kawal drogi! moj cel 57 kg dzis 63 :-( jeszcze 6 kilosów!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
sluchaj no jak chcesz... ja mowie po sobie bo teraz nawet jak rano wstaje to czuje ze mi za slodko i ostatnie kesy chalwy to na sile wmuszam w siebie.... no ale sama musisz zdecydowac... i uwierz mi ja tez jestem zdeterminowana... moja waga jest elektyroniczna wiec pokazuje kazde 10dag spadku (chociaz czasami tez wzrostu:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka z podworkaaaaa
ja zaczynam w poniedzialek bo na weekend wyjezdzam i bedzie normalne jedzenie a nie chce wyjsc na glupia z ta chalwa... mam nadzieje, ze ja tu znajde gdzies w polskim sklepie mieszkam w uk i nigdy tu nie widzialam chalwy jutro zaczynam poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaho
właśnie zjadłam pierwszą chałwę:) jeszcze tylko 8 przede mną .Myslę ,ze wytrzymam te 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
no zaraz powinnam zjesc druga porcje chalwy ale juz czuje ze nie mma na to ochoty.... no ale tylko dwie porcj jeszcze przede mna a od jutra dietka tak jak u sweet_19 tak 800-900kcal i powoli do 1200kcal.... musi mi sie udac schudnac... musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
Wiecie co po tym jabłku i chałwie na prawdę nie jestem głodna. A teraz właśnie sprzątam cały dom to jeszcze dodatkowo troche kalorii spale i moze schudnę ten kilogram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaho
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
no mnie juz czeka ostatni kawalek chalwy ale to mam jeszcze pltora godziny wiec przygotuje sie psychicznie:p juz sie nie kmoge jutra doczekac az zjem jakies warzywka bo w sumie strasznie mi tego brakuje mimo ze to tylko 3 dni... Jaho ja tez przez cala diete ani razu nie byla glodna a na sniadanie zamiast jablka jadla brzoskwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Witam, chciałam sie pochwalić. Dzisiaj zjadłam tylko 354 kcal jak do tej pory :D Jestem taka dumna :D No a chałwy nie ruszyłam od tego mojego 1,5 dnia ;-) Mój tata dojada resztki. No w sumie jakieś 200g zostało. Może jutro się skuszę. Choć teraz nauczyłam się jeść kilka razy dziennie, dopiero jak zrobię się głodna, ew. jak mam ochotę. Jem niskokaloryczne porcje. Jest super. Dzięki diecie chałwowej mam nowe przyzwyczajenia żywieniowe. Polecam dietę chałwową na początek. Teraz jest dużo łatwiej. A brzuch mam jak modelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamAnonim
Ja miałam przed dietą chałwową 60 kg, teraz nie wiem - zważę sie u chłopaka, cel: 53-55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
Idę po ostatnia chałwę . Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaho
troche głdona jestem,doraździe co lepiej zjesc,kawałek chałwy czy kawalek szynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
no niestety nie bylo dzis tak rozowo jak to planowalam ;o:o :( oto cozjadlam przez caly dzien ....eh....: -owsianka na wodzie -2 herbatniki w czekoladzie - 3 male chlebki ryzowe z serkiem i lekkim musem - ryba z pieczarkami i pomidorami+fasolka na bulce tartej - kawaleczek ciasta - happy hipo - duplo -1 markiz -10 ciasteczek korzennych - 10 kulek orzechowych giotto - batonik corn flakes - mini pizza(bulka z jakims tam nadzieniem) - danonek lod buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale ze mnie dupa wolowa! musze skonczyc z tymi pierdzielonymi slodyczami ! TO NALOG ! myslalam ze juz nie bede sie rzucac na slodycze po tej chalwie ale nic z tego---- po prostu narazie mam obrzydzenie do chalwy a nie do innyc pysznych rzeczy :( od jutra sie za sibie ostro biore i 0 slodyczy kurdeeeeeeeeeeeee dizewczyny uwazajcie bo mozecie sie rzucic na jedzonko tak jak ja po tej diecie... pozdrawiam ide pic herbatke z ziol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
czyli razem ok 2000kcal!!!!! PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!:( na szczescie caly wieczor cwicze przy MTV zeby mi sie nie odlozylo za duzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaho
sweet_19 masz ode mnie wielkiego kopa w dup*. Nie chcę Cie urazic czy coś ,ale jestes słaba. Pozbądź sie tych słodyczy, skad ty je bierzesz?Kup sobie duzo owoców,tez słodkie ,ale lepsze od ciastek. Weź się w garsc dziewczyno. Ja właśnie walcze z tym,zeby nie isc do lodówki i nie zrobic sobie super kanapeczki,zamiast tego zrobie sobie cherbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
jaho dzieki za tego kopniaka :P wiecej juz nie zrobie takiego glupstwa! :o skad mam slodycze? a bo jestem taka "MONDRA" i jak bylam w Niemczech to oczywiscie musialam kupic. Na szczescie juz pozbylam sie wszystkich pokus i powiedzialam mamie ze ma nic slodkiego nie kupowac. Od jutra 1000kcal :) buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
wczoraj rano waga pokazywała 76 kilo,a dzisiaj rano 74,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Majra*
no to chcialm tylko powiedziec ze przez ta dietke schudlam 2,3kg wiec sie oplaca:) zycze podobnych efektow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
Dziewczyny jak wam idzie?Ja za pół godziny jem kolejną chałwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaho
cholera no, zjadłam przed chwilką małą kanapke z szyneczka i troche majonezu na tym. Czy to bardzo zaszkodziło tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
moja siostra przez 2 dni diety chalwowej schudla 2kg :):) mi dzisiaj idzie bardzo dobrze przez caly dzien zjadlam : owsianke+troche platkow nestle fitness pozniej bylo troche arbuza,jogobella light z chlebkami ryzowymi, pol jablka i o 15:30 bylam z siostra i mama w pizzeri. Zamowilysmy srednia pizze ja zjadlam 1 trojkacik i sie najadlam(przez diete chalwowa skurczyl mi sie zoladek!) i do konca dnia juz nic nie jem :) waga powinna mi spasc:D uwazam ze nie powinno sie rezygnowac z przyjemnosci byle by nie jesc za ich za czesto i nie za duzo ! w umiarkowanych ilosciach na pewno nie zaszkodza:D aha noi podstawa ---nawet jak zamierzam isc na pizze czy lody to nie przekraczam 1000kcal :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaho
mam nadzieje,ze to wina mojej 10 letniej wagi, bo dzis pokazała,ze znowu waze 76 kilo. A wczoraj jadłam grzecznie chałwe i tylko jedną kanapeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka z podworkaaaaa
hej dziewczyny zaczynam dzis dietke znalazlam w koncu chalwe;) jakas turecka mam, w 199gr jest 496 kcal jedna ma smak wanilowy a inna kakaowa zobaczymy ktora lepsza mam nadzieje, ze wytrwam, to tylko 3 dni dam znac jak mi idzie :) pozdrawiam kawe przy tej diecie chyba mozna pic? bo ja bez kawy to nie dam rady juz wypilam jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
hej dołączam! Po drugim dniu tej słodziutkiej dietki mam 1,5 kg mniej całkiem sympatycznie. Co u was? Zamierzam postosować ją jeszcze dwa dni, a później MZ. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
witam wszystkie chalwomaniaczki :D:D:D chcialam zobaczyc co nowego na forum ;) widze ze coraz wiecej chetnych... heh ;) ja po tej diecie trzymam wage ! waze 52kg --- jeszcze niecaly kilogram chce zrzucic wiec nie ma problemu:) po diecie chalwowej skurczyl mi sie zoladek ! 2 najiweksze zalety diety ze sie duzo chudnie i potem nie zre tyle co zwykle ;) do dietki chce wrocic jak mi minie obrzydzenie na chalwe heheh ;) czyli za mniej wiecej 2 tyg ale tym razem na max 2 dni ! :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×