Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Gość gość
Marta Ania, wczoraj o 9.48 wyslalam. Sprawdz, moze one nie dochodza??? Jem sniadanie z mojej starej diety 1000 kalorii tylko oczywiscie wszystko zwiekszam o 50% bo przy moim trybie zycia nie bede szalec. Pewnie ta dieta sie ciut zdezaktualizowala bo teraz zalecaja jesli platki to z jogurtem ale mam to gdzies. Ona jest fajna bo nieskomplikowana, niewymodzona, zwykle, normalne jedzenie. Jestem ciekawa jak bedzie sie ilosc produktow pokrywac z moimi kwadracikami. Ania, kiedy wyjezdzasz? Ze mna cos sie dzieje w tym roku i niczego nie zalatwilam, jakos mi sie nie chce nigdzie jechac a boje sie, ze w listopadzie bede sie na siebie wsciekac ze nie bylo urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka masz 100% racji śmiech to zdrowie dlatego tutaj tyle trolli. Prawie każdy twój wpis to jak kabaret. Nawet sposób pisania, jak do głupków tak się zwracasz do koleżanek. Ciekawe czy ty to widzisz? czy jak poczytasz ich wpisy i swoje nie widzisz różnicy ? Ale jeśli ty może taka trochę niepełnosprawna umysłowo to wtedy w sumie odszczekuję wszystko i śmiać się nie będziemy bo z upośledzonych to chamstwo i prostactwo się nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, powaznie zastanow sie nad wyjazdem i zmiana miejsca choc na krotko.Wyrwiesz sie z tego codziennego kierata i nie bedziesz zla na siebie w listopadzie. Sierpien moze miec ladna pogode i zacznij juz dzialac jeszcze masz czas.Jezeli brat ma wakacje to Ty tez i to koniecznie. Do roboty ,znajdziesz duzo mozliwosci na google. Wystarczy wpisac wakcje 2017 a dalej juz samo pojdzie z gorki.Nie len sie ,szukaj bo i pan maz tez musi odetchnac. Nalezy sie Wam jak psu buda. Last minut ,dowod osobisty w reke i w droge,nie pozalujesz a odpoczniesz z mezem. ,,,http://fly.pl/kierunek/grecja/,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Masz racje, Jola, powinnam ale jakos cos mnie postrzymuje. Gdyby facet wynajmowal mieszkanie gdzie bylismy juz chyba 3 razy to sila rozpedu wplaciloby sie juz dawno zaliczke i w droge. On w tym roku nie mogl. Do Grecji mnie nie ciagnie :), mnie jak zwykle tylko moje ukochane Trojmiasto sie usmiecha i to chyba we wrzesniu Kurcze, takie niby obfite sniadanie zjadlam a tu juz ledwo wytrzymalam do drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyslalam ten link ale tam sa wczasy w Pl i poza Polska.Last minut sa tanie wybierasz sama termin ,ilosc dni i zawsze cos dopasujesz. Jest powiedzenie dla chcacego nic trudnego-Marta tylko musisz chciec. Dla Ciebie i dla M takie wakcaje to jak lecznicze wczasy.Ukoja Twoje nerwy,miesnie odpoczna ,odespisz zaleglosci i wrocisz z nowym powerem. Pomysl bo warto ja namawiam Cie bo to jest dla Waszego zdrowia.,,,http://fly.pl/oferta/wczasy/polska/oferta/,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak żyć;) bez linków Joli, nikt by nic nie wiedział i nie załatwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy do kina na 18:30 .Chyba tylko dla zabicia czasu ,bo film niezbyt ambitny. Zobacze i ocenie.Spadam wiec nara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nara pani Starsza, nara :D a jakieś wnuki do ciebie przyjadą czy ci się nie chce robić przy dzieciach/ młodzieży ? Swoich nie wychowywałaś to może wnuki chociaż na tydzień lub dwa ? Też nie, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez cały wieczór, w kontekście powyższego wpisu, zastanawiam się, co robiła matka gościa, gdy był czas na jego wychowanie. Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jak na wakacje w sam raz.Mozna ogladac bezmyslnie bo nie ma tam wielkiej akcji,taki wakacyjny relaks.Konczy sie juz sezon na czeresnie wiec chyba ostatnie 2 kg kupilismy ,ktorymi zajelam sie na kolacje tzn pochlonelam duza czesc.Pamietam jak bylam dzieckiem to nasze czeresnie byly duzo mniejsze i kazda miala robaka w srodku.Tearaz nie mam nic p/ko zmodyfikowanym produktom bo sa slodsze,wieksze i bez robactwa.Wszystkie produkty natury sa zmodyfikowane.Gdyby nic przy nich nie robiono (opryski,nawozenie) mielibysmy malutkie psiarki jablka, sliwki,wisnie itd.Jemy brokuly co jest sztucznym wytworem czlowieka tj.wiele innych .Znany jest wyłącznie z uprawy, nie występuje na stanowiskach naturalnych. Idzie piekna pogoda do PL korzystajcie bo jak zwykle bedzie to kilka dni i potem wroci normalnosc deszcz,chmury,wichury.Tak to nienormalnosc zmienila sie w normalnosc. Natalcia narzeka na pogode strasznie,ze ma dosyc deszczu i tego zimna.Julio nie moze zrozumiec,co ona robi w PL zamiast tu siedziec.Kazda pliszka swoj ogonek chwali.On swoja Hiszpanie a ona PL. Do koloru do wyboru co kto lubi-dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już poumawiane wizyty.Dziś kolor,jutro paznokcie i brwi a w sobotę czesanie i malowanie.Na makijaż i hybrydę idę po raz pierwszy.Nawet zaczynam mieć wątpliwości czy to oby dobry pomysł.Jolu teraz to mnie ta pogoda nie cieszy.A najgorzej sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Basia, pomysl dobry, oby tylko nie przesadzili to bedzie super. Dzis juz zajmuje sie gotowaniem, zeby przez te kilka dni jak najmniej przebywac w kuchni przy garach. Upalu nie znosze ale trudno, zgoda, przemecze sie troche, w koncu wiekszosc na nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją dietę ułożył catering Wygodna dieta i to oni codziennie dostarczają mi 5 zdrowych i smacznych posiłków. Bardzo syte, i kolorowe dania nie nudzą się a ja nie chodzę głodna! i co ważniejsze w końcu mogę jeść regularnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Natalki 6 dzieki za Twoj wpis. Czy moglabys uchylic rąbka tajemnicy,chociaz jeden dzien lub jeden posilek przykladowego jadlospisu. Czy zaczelas stosowac diete z powodu nadwagi, jezeli tak to czy stracilas kilogramy i ile ,w jakim czasie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekam na odp Natalki 6 juz znalazalm przykladowy jadlospis ,,https://cateromarket.pl/oferta-wygodnadieta,,, Śniadanie: Musli z płatków owsianych ubarwione borówką amerykańską II Śniadanie: Kromka pieczywa pełnoziarnistego z serem pleśniowym light, świeżym ogórkiem i pomidorem Obiad: Pieczone udka z kurczaka serwowane z razowym makaronem, gotowanym kalafiorem romanesco i brokułami Podwieczorek: Sałatka z owoców cytrusowych z dodatkiem orzechów Kolacja: Sałatka z łososia i pomarańczy na liściach sałaty -------------------------------------------------- Moim zdaniem wcale jadlospis nie jest latwy ,duzo jest produktow wyszukanych i chyba nie tanich. Piec posilkow to troche komplikuje dzien,ciagle trzeba miec przy sobie choc jeden posilek .Nie jem 5x dziennie waga moja w normie,nie tyje ,zdrowo sie odzywiam a moj wskaznik masy ciala jest : BMI = 21 Your body mass index (BMI) is calculated as exactly 21.2 kilograms per square meter.Your weight is at a level that, in our view, should be good for your health. By classification of the WHO, you are "normalweight". Weight stability - Your weight level is best if it remains stable. our target weight of 52 kilograms. You are already in your optimal weight range. Losing weight would add no benefit to your health. xxx Napisano mi ,ze moja waga jest prawidlowa. A moj cel 52kg moze wcale nie byc dobry dla mojego zdrowia. Wiec musze sie godzic na moje 57 kg i utrzymac taka wage a nadal bede zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola to była reklama, gadasz z reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent zamieszal w planach kaczorowi. Teraz musza zaczynac od nowa. Bezcenne byly miny pisiakow ,ich zaskoczenie po oswiadczeniu Maliniaka .Pozyjemy -zobaczymy ,to nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim ty świecie żyjesz, na tym to polega, wymyślają historie, córki, koleżanki itp. Nie widziałaś nigdy reklamy w tv? też uważasz, że to prawdziwi ludzie, rodziny itp nie aktorzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krakuska ne łam się. wszystko to jest bardzo dobrym pomysłem. Miej oczy dookoła głowy, aby jak najwięcej podpatrzeć. jakie farby, jakiej marki lakiery i inne kosmetyki. Wszystko potem możesz wykorzystać dla siebie. Taka metamorfoza to przecież piękna sprawa. Wspominałam, że w prezencie dostałam wizytę u fryzjera gwiazd, a właśnie jestem po ścięciu. Przełożyła mi synowa na koniec września, bo on lubi trochę podrośnięte włosy, skoro ma coś nowego zrobić. Ja na razie noszę swój naturalny kolor, nie cierpię farbowania jak0o zabiegu. Długo i nigdy nie ma pewności , co z tego wyniknie. Jestem ciemną szatynką, mam parę siwych, ale dopóki mogę, będę się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę miną dwa lata prezydentury Andrzeja Dudy. W swoim rozwoju człowiek kończąc pierwszy rok życia, stawia pierwsze kroki. Być może stajemy się świadkami pierwszych samodzielnych kroków Andrzeja. Oby. Cieszy mnie to tak samo, jak pierwsze kroki mojego wnuczka. Gdzieś z tyłu głowy zawsze miałam nikłą nadzieję, że on postawi się temu dyktatorskiemu prezesowi, bo przecież trzeba jakoś zapisać się na kartach historii, bo jest presja i właściwie... Kto mu podskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry, trochę szynkowa ta strona dzisiaj, a niby dieta miała być... Ja znowu walczę z weterynarzem o kota. Oczywiście sklepową staruszkę. Już nie miałam sił jechać do kliniki, na miejscu dostała diagnozę. Inny kot przejechał ją po oku i uszkodził rogówkę. Maść, krople od jutra. Ciekawe, jak ja tej wariatce będę to sama aplikować:o Kuracja na miesiąc, a przecież wyjeżdżamy :( Już wetka odpuściła: dwa tygodnie może wystarczą, potem powtórzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z Dudą to chyba ustawka, nie wierzę że coś z tego wyjdzie troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troll? Nieźle. Może i ustawka, nie wykluczam tego, ale mam nadzieję. Widziałam oczy Jarka po tej sytuacji. Strateg, ale czy aktor? No wiem, miał epizod... A nawet główną rolę, tylko kiedy to było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qudłata
Ania ,Duda zrobil nas w balona.Nadal zmienia w sadach wszystko i przeprowadza swoja demolke. Wsluchaj sie w glos ekspertow jak tlumacza posunuecie Dudy. Ja tez w pierwszych minutach dalam sie na to zlapac,ale szybko zostalam wyprowadzona z bledu. Latwo zbiora w sejmie 3/5 glosow =276 osob i wybiora sedziow jakich chca . Wyrolowal nas a nadal kaczorowi sie podlizuje.Trzeba bylo sluchac dzis u Moniki profesora promotora z UJ ktory prowadzil Dude przez doktorat. Mial z nim kontakt dopoki nie zosatl maliniak prezydentem ,to wtedy wyrzucil profesora ze swojego tel.On juz stracil nadzieje ze ten facet kiedys znajdzie w sobie odwage. Pani prof. Łętowska madra kobita, inteligencja, nie gada po proznicy stwierdzila ze to koniec demokracji i wolnosci w PL.Powiedziala: krotko powiem-good night and good luck tommorow morning!!!Po czym wyszla ze studio zdruzgotana ,zalamana co bylo widoczne.Zalewska wtedy powiedziala ze chyba jeszcze kiedys sie tu spotkamy,prof mowila, ze w nowej sytuacji to nie jest takie pewne. Oni wezma sie za media .sądy, trybunal i zaklebnuja nam usta.Robia to dla kaczora zeby on przejal pelnie wladzy i tak bedzie rzadzil jak Lukaszenka przez wiele,wiele lat. Jak maja Sad Najwyzszy to wybory sfalszuja ,beda zawsze wygrani i wtedy kaczor wyplynie na wielkie wody,ujawni sie na zewnatrz calemu swiatu.Tylko SN mogl kontrolowac finanse partii wiec jzu wiesz jak bedzie ,oni beda mieli miliony a kto ma kase ten ma wladze. Jezeli Duda dzis spotkal sie tylko ze swoimi(marszalek sejmu i senatu) tzn ze nie ma zamiaru nic zmieniac.Powinien spotkac sie ze wszystkimi i wtedy dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyzej to ja. Szyneczko nie zauwazylam sprawy sklepowej kotki. Szkoda mi jej bo w tym wieku musi jeszcze z kotami konkurowac. Badz dobra pielegniarka dla niej ,staraj sie a bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Celinskiego-czy prezydent staje w obronie demokracji? odp.chyba pan zartuje. Zmiane jaka nam zgotuja to na pokolenia,nie odkrecimy tego szybko .Zaczna ludzie opuszczac PL bo nikt nie chce zyc w Polska PIS. Jeszcze sprawdza sie moje slowa i to szybko ,jak tylko zniszcza SN.Przyszlosc jest raczej czarna i wspolczuje ludziom.Juz obrzydzili Polakom EU wiec jak wyprowadza nas z Uni to beda sie cieszyli. Ale jest pytanie-czy ludzie beda szczesliwi w kraju PISu,gdzie rzadzi kaczor,ziobro i macierewicz-oto nasi nowi przywodcy!! Powodzenia i moje gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami" kultura naszego wodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna Pawłowicz ,,Przed wakacjami musimy uporządkować wymiar sprawiedliwości - wyjaśnia, pytana o tempo wprowadzania ustaw dot. wymiaru sprawiedliwości, posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. - W pewnych etapach, w pewnym tempie wprowadza się po prostu reformy, a po wakacjach weźmiemy się za was!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie zamknął te bezczelne,prowokujące mordy. Jedna z wodogłowiem,pozostałe z wrodzonym zespołem niedoboru jodu. Wreszcie brawo Jarosław! Na ile można pozwalać tym bydlakom, udającym polskich posłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×