Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość tak tak sc
a co do wpadki - uprawiałaś seks z facetem wiedząc, że on ma zone i dziecko a więc gdybyś naprawdę była ostrożna nie zaliczyłabyś wpadki - myślę, że te rzekome wpadkikochanek są często właśnie tylko rzekomymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze spadać narazie -doleje oliwy do ognia-ona generalnie od paru lat nic o swoim męzu nie wie...wiem co mówie ,oczywiście szczegółów nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
do jasne że taaaaak - w sumie to należy pogratulować :) sc wyboru partnera - a może współczuć wypada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
no oczywiścei, że nie wie nic- skoro o tobie i twoim dziecku nie wie - to przecież oczywistwe jest - nieprtawdaż? zastanawiam się tylko nad tym- ile ty o nim wiesz tak naprawdę - podejrzewam, że tylko tyle ile on chce abys wiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze szybciutko-wpadka zdarzyła sie w bardzo odpowiednim momencie mojego zycia-szczegółów nie napisze ,ale dodam tylko to było jak gwiazdka z nieba ,która dała nadzieje na dalsze zycie....i ...zyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
no oczywiście, że nie wie nic- skoro o tobie i twoim dziecku nie wie - to przecież oczywistwe jest - nieprtawdaż? zastanawiam się tylko nad tym- ile ty o nim wiesz tak naprawdę - podejrzewam, że tylko tyle ile on chce abys wiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze szybciutko-wpadka zdarzyła sie w bardzo odpowiednim momencie mojego zycia-szczegółów nie napisze ,ale dodam tylko to było jak gwiazdka z nieba ,która dała nadzieje na dalsze zycie....i ...zyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak sc Skoro jest szczesliwa.... jak twierdzi, to faktycznie pogratulowac :o Wspolczuc nalezy tej biednej nieszczesliwej zonie, ze dalej tkwi przy niej taki oszust i drań :o sc A skad ma zona wiedziec, skoro mezuś trzyma te sensację na lepsze czasy - aż córka podrośnie... To się kobiecina kiedys zdziwi, jakiego ma meza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
znam taką jedna z sąsiedztwa co to w wieku 16 lat musiała :O dla ratowania zycia :O zajść w ciążę :O - teraz się puszcza na prawo i lewo twierdząc, że ojciec dziecka zmarnował jej zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc Przykro mi, ze to napisze, ale wyglada na to, ze to nie byla wpadka.... A Twoje zaplanowane dzialanie. Ty chcialas tego dzieciaczka, jeszcze zanim sie poczal... Egoism sc przez Ciebie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
jasne że taaaaak - wiesz co ja to tak sobie myślę, że to sc może się kiedyś zdziwi, kiedy córka kochanka podrośnie i wydorośleja a on nadal bedzie sie- oczywiście w trosce o córke - wymigiwał od porzucenia żony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak sc tym bardziej, ze córeczka dzieckiem bedzie dla niego zawsze :) Nawet gdy podrosnie.... Być może pojawią się wnuki i to będzie kolejny powód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rola kochanek
a ja powiem tak jak szczesliwie nam panujacy NIKT NAM NIE WMOWI ZE BIALE JEST BIALE A CZARNE JEST CZARNE tak samo mowia kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
no tak ,.. kulturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno75 I ty to mówisz? :( Jakoś po Tobie sie tego nie spodziewałam. Gwoli wyjaśnienia. Nie mam nic osobiście do sc, tym bardziej do jej synka. I przykro mi, ze posuwasz sie do takich zartów. Wkurza mnie może jedynie to ze sc tak mu slepo wierzy, bo wg mnie on jest totalnym draniem. Szczerze mowiac, to szkoda mi jej. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
samo życie ..... jedni nie wiedzą o drugich ... a jak sie wyda to ... tez samo zycie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
jak czytam to wszystko , to faceci to totalne dupki , a my , wy , dalej do oczu skaczemy . po kij czort!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Miriamko - szczerze Tobie zycze abys nigdy nie doznala bolu zdrady,. jak go doznasz to wszystkie zasady mozna sobie w dupe wlożyć,. tak bylo ze mna i innymi paniami czy to zona , czy kochanka i taj jesteśmy do jebanka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rola kochanek
tigra to tez..........samo zycie zawsze tak bylo, jest i bedzie zony z kochankami nigdy sie nie zaprzyjaznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
no tak ..miala być kultura.. sorki,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
bo ten pierwszy wpis na topiku sc - :"pytanie do panów ale również do pań ,którzy zyją w dwóch swiatach -dom i zona(mąż) i kochanka (kochanek) --kogo kochacie naprawde ,zdradzana zone do której prawie zawsze wracacie ,czy kochanke z którą są wasze mysli i cudownie spędzane chwile....... Czy kłąmiecie bez zmrużenia oka i co jest prawda a co fikcją ........."- wpis który mówi sam za siebie i przedstawia rozterki autorki, która w dalszej dyskusji próbuje sobie i wszystkim dyskutującym wmówić, ze jej przypadek jest inny, że jej kochanek jest inny niż wszyscy inni kochankowie, że ona jest tą kochanką bez której nie da się zyć - choć da się co udowadnia jej kochaś zyjąc na codzień z własną zona, bo....bo dyskutanci chcą otworzyć sc oczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"szczerze Tobie zycze abys nigdy nie doznala bolu zdrady,. jak go doznasz to wszystkie zasady mozna sobie w d**e wlożyć,.\" Tigro- akurat ja bardzo mocno doznałam bólu zdrady i to z owocem zdrady, bo mój maż ma dziecko z kochanką, ale mimo to nigdy nie zostałabym kochanką, bo mimo wszytko kieruje się pewnymi zasadami, chocby takimi \" nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
nie wiedzialam ... i podziwiam Cie , ze z tym mozna zyć ,. ale jak sobie radzisz? bo tego ja sobie nie moge wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
chyba tak mocno nie kocham jak Ty . mąz poszedl w cug ale i na szczecie moje nie ma dzieciątka z nią .. o boze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra-Jak sobie radzę, to możesz poczytać na \"Gdy maż ma dziecko...\", czsem prawie wcele sobie nie radzę, a czasem mogłabym inne wsperać. Jest ciężko, ale najwidoczniej tak musiało być. Zdecydowałam sie żyć dlaej z meżem, wybaczyłam mu, ale to wcale nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
i tak Cie podziwiam,. bardzo bo to jest milośc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ja mam dziecko z mezem , i jak mialby poswiecac tyle czasu co naszej corce ,. skrecilo by mnie ,. z zazdrosci,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My żony kochamy- kochanki tez kochają - a faceci grom wie, co im w duszy gra- na pewno nas wykorzystują :P i takie jest zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli wyjaśnienia-najpierw była wpadka ,a potem to o czym pisac nie chcę ,9 miesięcy w zawieszeniu ...i tylko tyle a potem kolejny rok w zawieszeniu i duóż dużó czasu na myslenie... do tak tak sc- gratuluje ,że nigdy nie miewasz wątpliwości .... i nikomu nic nie udowadniam pisząc tu na forum,pisze o tym co u mnie słychac i jak patrrzę na zycie a to z udowadnianiem nie ma nic wspólnego,ale jeden wniosek mi się nsuwa ...bardzo to kogoś boli że mozna być szczęsliwym i mieć inne spojrzenie na świat pozdrawiam normalne zony i kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×