Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Samą lekturą się zmęczyłam ;) a co by dopiero było gdybym miała w tej dyskusji uczestniczyć :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasne ze tak - bużka , kochana , nie mam duzo czasu i tak tylko skacze po waszych dialogach ,. ale nadrobie ,. babeczko - masz racje nasze zwiazki sa duzo lepsze ,. to prawda , gorzej z psychiką , ale nad trzeba pracować ,. podobno czas goi rany , o rany ! kiedy to bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec Widzisz przez co musiałyśmy przejść?? Toż to gorsze niz biegi przełajowe! Idę do domu odpocząć...tzn na siłownię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra poczytaj uważnie, zapewniam Cię, że warto...;) Dziś ja oberwałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka...
ja tez jestem kochnka on ma 44 ja 20...jest zzona ma dzici... z reszta w moim wieku corke...nie jest typowym kochankiem bo nie mówi że zostawi żone... no tak w skrocie wie co mowic czego nie..no lajt! Czuje z tym paskudnie bo ja zyje mazeniami jeszcze... bardzo go kocham...choc jestem mloda....głupia i naiwna.... tyle mam do powiedzenia...no i jeszcze jedno mam tego dosc bo trwa to rok........... :( i zakochujemy sie coraz bardziej...a mnie to nie bawi lecz doprowadza wrecz do pasji! Powoli! Mam dosc tyle wam powiem...a jak ktos zada sie z zonatym...to na wstepie jakich kolwiek rozmów powie dowidzenia to jest chyba najmadrzejsze! A jezeli małolata ma tyle lat co ja...a on ok 35...nie ma szans wpada sie z zamknietymi oczami a powtem otworzyc oczu nie można i o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko a o co chciałaś mnie zapytać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moja\" kochanka npuszcza na mnie mojego męża. Opiada mu tkie bzdury !! Ten się nakreca. Twiedzi że mnie nienawidzi i że zrobi ze mna porzadek !! Co robić ? Zacynam sie Go bać. Co ona chce osiągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona zono daj se
juz spokoj bo namotalas tyle ze hej tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy fajny ciepły wieczór jest więc wieczorną kawkę z prądem polecam,winko,drink lub piwko i pełen luzik :) Nie szkoda wam nerwów? :) Będzie okiej bo od problemów się raczej nie umiera no chyba że ktoś weźnie sznura i pójdzie na góra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzona zona - bardzo mnie martwi , ze malzonek jest pod wplywem ,,tej,, moze porozmawiasz z psychologiem , zawsze pomagają ,. zaczynasz sie go bać , strach nie jest dobrym podpowiadaczem ,. masz przyjaciol , poradz sie , co masz zrobić w sytuacjach w ktorych sobie nie radzisz ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALKO -- GDZIE TY JESTEŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODEZWIJ SIE CO U CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffff No to jestem i powiem szczerze mam baaaaaaaaaaaaardzo duzo do poczytania:D Mialam falny dzionek, umowilam sie z kolega z 8mej klasy na korty:D;) Kumpel prowadzi tawerne i ma korty tenisowe wiec po pracy mily relaks:D A co tam u Was Dziewczyny, jak minal Wam dzionek;) Kurcze Xzed zapominam o Tobie wybacz:P;) Zmykam na kolacje:Dmam straszny apetyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvie
>"moja" kochanka npuszcza na mnie mojego męża. Skąd możesz to wiedzieć? >Opiada mu tkie bzdury !! Jakie? Skąd możesz wiedzieć, co mu opowiada i że w ogóle cokolwiek mu o tobie opowiada? Oni mają teraz ciekawsze zajęcia niż rozmawianie o tobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanko dobrze ,że zapominasz ;) :p Aha teraz to to się nazywa tawerna i korty tenisowe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! xyzed cześć mój kompanie ze śląska ;) Jeden dzień nieobecności a już takie zaległości w temacie. troche jest do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do silve ; mysle , ze rozmawiaja na temat zdradzonej zony , ta ,,moja ,, chciala wszystko wiedzić , co robie , i co jem , jak wygladam , byla strasznie zazdrosna o mnie ( moze inaczej o niego jak ze mna byl w domu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest tak , ze obraz zony jest stawiamy w krzywym zwierciadle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Wszystkim , buziAczki dla AGI I BABECZKI ,. I JESNE ZE TAK... I OCZYWISCIE DLA ZDRADZONEJ ZONY ,. pisz co wczoraj co dzisiaj !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, nastój dzisiaj wyjątkowo dobry. wyspałam się, nie mam dzisiaj żadnej pracy oprcz wyskoku do biblioteki i nawet sie przyzwyczaiłam do mojej śmiesznej grzywki ;) ale widze że z pogodą troche kiepsko na tym naszym śląsku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigro , przegrałam bo wróciłam do punktu wyjścia . Z tej choroby już się nie wyleczę czyt -z niego. Kiedyś będzie jakiś koniec , ale pewnie mój . Daję sobie miesiąc na trwanie w tym gównie , w tym zawieszeniu Poźniej niech dzieje się co chce Teraz nic więcej nie mogę napisać . Nie umiem , nie chcę , jestem sobą zażenowana i wiem że to wpędzi mnie w większe kłopty niż miałam .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie no to klawo :) A pogoda może być ,nawet słońce zaczyna się przebijać.Grunt żeby nie padało :) tigra i zawsze jest tak,że obraz męża jest stawiany w krzywym zwierciadle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) tigra doczytałaś wczoraj do końca?? Silvie Wiesz, to prawda, często kochanki pytają o żonę. \"Moja\" też koniecznie chciała wiedzieć wszystko! Niektóre kochanki są zadzdrosne o żony i stąd rozmowy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanie
jest po obu stronach. kazda chce cos przynajmniej wiedziec o swojej rywalce.Jak dla mnie to zupełnie normalne.Nie ma czym sie podniecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joa2
hmmm... u mnie było tak... 6 lat po ślubie, na pozór wszystko super... ale dowiedziałam się, że kogoś poznał... zupełnie niechcący przeczytałam słodkiego eska do niej... ona wiedziała, że jest żonaty. Nawet nie zrobiłam awantury - byłam w totalnym szoku. Rozmawiałam z nią i... wiecie co...? to ona zrobiła mi wykład... od tego czasu nie ufam, bo nie umiem, ale staram się być dla niego i żoną i kochanką w jednym... chyba nawet idzie nam nieźle. Kiedyś nie myślałam, ze może być do tego zdolny teraz wiem, że każdy może sie zauroczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze świeci aga , xzyzed odwal sie, bo slonce zajdzie ,. nie zaczepiam cie wiec wypad odemnie ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natek niewiem co Tobie powiedziec ,. facet to świnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×