Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość grosik szczescia
aga, ale prowokacja -> jestem nowa. czytalam wasze historie i mam nadzieje ze nie pokrece nic w pszyszlosci. 34 latek -> robisz z siebie meczennika, a tak naprawde jestes tchorzem i nic a nic odpowiedzialnym. jak mozesz myslec o dzieciach??? poczucie winy bedziesz mial, szczegolnie jak zona bedzie z koleji manifestowala swoj bol na rozne sposoby. ale zeby 34 letni facet dawal sie w ten sposob szantazowac.......... to nie milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik szczescia
aha, jestem ciekawa na wynik rozmowy sc..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna jej naublizac
ile wlezie w koncu wlazla w jej zycie, w jej malzenstwo:( popamietala by mnie taka jedna,ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, on się bronił rękami i nogami a sc im wlazła w małżeństwo na siłę sc trzymaj się. szkoda, że tak późno, ale dobrze, że tak się stało. musisz być przygotowana na wszystko, bo dla żony to niewyobrażalny szok. nawet z kobiety z klasą mogą wyjść nieokiełznane instynkty, no ale może nie będzie aż tak źle. Ty i tak dosyć długo znosiłaś tę dziwną sytuację. Dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, a Ciebie jak zwykle nie ma, kiedy ja jestem! tylko w ciągu dnia tu zaglądasz? wpadnij wieczorkiem może ja będę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne naubliżać
i pokazać jaką ma klasę... W życiu nie zniżyłabym się do poziomu osoby prostackiej ubliżając kochance męża. Pokochał lub chciał się zabawić droga wolna a ja mam szacunek do samej siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne naubliżać
i pokazać jaką ma klasę... W życiu nie zniżyłabym się do poziomu osoby prostackiej ubliżając kochance męża. Pokochał lub chciał się zabawić droga wolna a ja mam szacunek do samej siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, a Ciebie jak zwykle nie ma, kiedy ja jestem! tylko w ciągu dnia tu zaglądasz? wpadnij wieczorkiem może ja będę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nasza sc sie doczekala ! jak moze wygladać rozmowa ? to zalezy jaka jest zonka ,. ja zadzwonilam do kochanki i...... bylo zaskoczenie z jej strony , bylam mila i konkretna , to wkoncu on jest draniem,. ale nie zawsze jestem , bylam mila do kochanki meza ,. ale okzalo sie , ze kochanka to kobieta slabego charakteru , i zrezygnowala po moich argumentach ,. ach , co tu duzo pisać ... facet obiecuje i zonie i kochance ... fiuty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to dobry wieczor , wszystkim ! nie bylo mnie troche , bo pracka nie daje mi wolnego czasu ,. AGA , BABECZKO , SC , FANTASY, JASNE ZE TAK .. WIATAM i caluje ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra, a jakie były te Twoje argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc, wydaje mi się, że nie powinnaś wogóle z nią rozmawiać. to sprawa Twojego K i jego żony. jakich argumentów ona może użyć, nie bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) sc olej to i w ogóle z nią nie rozmawiaj,bo niby o czym? Co sobie zafundowała to ma.O męża trzeba było dbać,a nie teraz Tobie głowę zawracać. Jakich argumentów użyła tigra? :) Ano pluła jadem aż się kobicina przestraszyła :D zyx ;) wieczorkiem późnym to dosyć często jestem deczko zmęczony i nie zawsze mi się chce siadać przy kompie i w dodatku komp jest okupowany przez żonkę,która potrafi baaardzo długo przy nim siedzieć :) Ale dla Ciebie postaram się kiedyś posiedzieć dłużej choć zauważyłem ,że też dość rzadko bywasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Co sobie zafundowała to ma........\":-O no coment:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee1
Pan xyzed to burak i to drugiej klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak..
Żona xyzeda siedzi do późna na komputerze i młodszych kochanków sobie wyrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze to sprawa zonki xyzeda co sobie wyrywa.Moze nawet i kochanków i tych starszych tez, to jej sparwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee1
Pan xyzed nie taki młody, zony nie potrafi zadowolić a K to pewnie marzenia na stare lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee1
Ale prowokacja-niestety xyzed wyglasza niesparwiedliwe opinie np.: "Co sobie zafundowała to ma.O męża trzeba było dbać,a nie teraz Tobie głowę zawracać." jak to sie ma do twoich doświadczeń? to xyzed jej zafundował sobie a przy okazji i jej K, nie ona ja znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bee po angielsku to chyba pszczoła ,ale ty bee1 beczysz jak ta first owca od samego rana. jakis baran cie zostawił:-)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D takie pomarańczki to nawet w tyłek nie mogą mnie pocałować ,bo szkoda mojego tyłka :p Żonka niech sobie wyrywa co chce :) Życzę jej :) I w ogóle szkoda czasu na pseudodyskusje z następnym zastępem moherków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego niesparwiedliwe?- kazdy tu wygłasza swoje opinie subiektywnie rzecz biorac. Ty tez piszesz w swoim imieniu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee1
niet:)) to chyba ciebie zdradzal maz, wiec cytujac xyzed "co sobie zafundowalas to masz". Fajnie,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee1
pszczoła? czy krowa, ktora beczy ma te pazury? bo juz kilka epitetow mi sie od ciebie dostalo:) Awansowalas na adwokata xyzed? Ej, faktycznie "co sobie zafundowalas to masz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prowokacja 🌻 widzę,że zabrałaś się za dyskusję z siuśmajtkami,którym wydaje się ,że na wszystko w życiu znajdą rozwiazanie i wszystko już lepiej wiedzą więc nie daj się :) Ale szkoda czasu,no chyba że masz ochotę z nimi troszkę powalczyć :) Nie tłumacz się byle komu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee1
byle komu:) a Jasnie Pan za kogo się uważa:) bo już czytalismy, że za tchórza, oszusta itd. więc kto tu jest byle kto?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×