Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

masz racje xyzed-wale sie w pierś nie zauwazyłam,że tigra posuneła sie tak daleko. Jak dla mnie o wiele za daleko i niestety nie bardzo dobrze to świadczy o tigrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozieblosc
ale prowokacjo skad wiesz ze jestem zimna jak zamrazara skoro nie bylas ze mna w sytuacji intymnej? i ja tego nie napisalam, ani nikt kto w takiej sytuacji ze mna byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zyczenie komus by zdychał jak pies , a to co chciał ami wmówic pomarańczka to dwie rózne sparwy,ale do tematy wiary juz nie dam sie sprowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko było to niesmaczne przyznaję Ale w tym co piszę chodzi mi o ogólne podejście tego pana do kobiet........ nie do Tigry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to prowokacjo moze do ciebie
"Jeśli K mnie puści w trąbę ,to świat się nie zawali Inne też jeszcze są,a do tego takie jak wy co dużo pyszczą ,to najszybciej na ch*ja wskakują." a moze tez i do innych,a raczej nie moze a na pewno.. bo te inne to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee Wiem, mnie się jego podejście też nie podoba. Szczególnie podejście do kobiet, które mają zdanie odmienne niż on. Zauważyłam, że xyzed zawsze uderza poniżej pasa. A jest wiele innych sposobów żeby \"sprowadzić\" kogoś na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kulturalnie
zero kultury, zero poczucia humoru, zero inteligencji. zwyczajne chamstwo i pyskówki na poziomie bab bazarowych. zgorzkniałe, zgryźliwe, niezaspokojone kobiety. za to macie mniemanie o sobie....że ajajajaj. jedna laska lepsza od drugiej, żadnej z was nie wybrałbym nawet na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacjo nie prowokuj
bo twoja obrona Pana xyzed zaczyna cos sugerowac... i moze twoj nowy mezczyzna bedzie zazdrosny,ze za innym sie ujmujesz i malzenstwo padnie... a xyzed ci powie,ze sama sobie zawinilas,bo o faceta trzeba dbac a nie za innym sie uganiac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha a ciebie ktos by wybral
"żadnej z was nie wybrałbym nawet na jeden raz" musisz sie udac tam gdzie bedziesz sobie wybieral:) jak w domu towarowym,a pyskowki to uskutecznia osobnik rodzaju meskiego, a moze on ma problem z tozsamoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
no prowokacjo napisz, nurtuje mnie twoja wszechwiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee powiem Ci tylko tyle : do wszystkich nie tylko do kobiet odnoszę się tak jak oni odnoszą się do mnie,na atak zawsze odpowiadam atakiem.Nie zauważyłaś tego ,że niektóre osoby pomimo odmiennego zdania nie atakowały mnie od razu wyzwiskami i z tymi rozmawiam normalnie,natomiast inne rozpoczęły od razu od wyzwisk więc co mam je po tyłku całować i przepraszać za to ,że żyję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie rozumie co czyta
xyzed No okiej. Choć przyznam się ,że czasami mam problem ze zrozumieniem tego co inni piszą :) do szkola czas wrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozięblość
a niby dlaczego nie chcesz mi uchylic rabka tajemnicy? o tej zamrazarce:) palnelas cos czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie rozumie co czyta
xyzed Czy żonie daję? Nie ,nawet jak zasłuży. Kto tu kogo traktuje jak psa?????????:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kulturalnie
no laski dawać dalej, zakompleksione, odrzucone, styrane życiem, tylko kulturalnie, z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
ta styrana zyciem mi sie podoba:) laska styrana zyciem:) swietne! oxymoron jak sie patrzy ci wyszedl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szkoły? :) Ze mnie i tak już nic lepszego nie wyrośnie :) Doktorat już mam i co ? Dalej debilem jestem 😭 No to pa. Na razie powietrze będziecie miały czyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kulturalnie Żeby rozmawiać kulturalnie i z klasą-trzeba mieć z kim. Ty niestety do takich osób się nie zaliczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie rozumiem. bakba68 -> wiem o co tobie chodzi. ale nie wszyscy maja wszysko w dupie. ja niestety czesto przejmuje sie roznymi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
z doktoratem xyzed tez jest ciekawie:) zsexu go zapewne nie otrzymal, bo by zonka zadowolona byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed z tym doktoratem, to teraz przegieles. znam burakow z doktoratem. osobiscie. z mojego roku akademickiego. a w zyciu sa dupkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz xyzed Jak Ci \"dowala\" ktoś anonimowy, o kim nic nie wiesz, to potrafisz odpowiedzieć z klasą, kulturą, ironią i poczuciem humoru. Gorzej, jeśli pisze np.tigra, bo wtedy wiesz, w które miejsce uderzyć, żeby bolało najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
grosiku to poznalas jeszcze jednego:) buraka z doktoratem o ile go ma, bo napisac moze wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed z i tigra nigdy sie nie dogadaja babko! to dwa rózne bieguny, kazde przeszło jakies tam swoje dramaty. Byłoby fajnie gdyby potrafili pisac jakos tak lżej.W sumie to nawet za bardzo nie wiem o co poszedł ich jakby nie było konflikt i kiedy sie zaczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacjo Każdy z nas przeszadł jakiś swoj własny (inny niż wszystkie) dramat. Ale to nie powód żeby task ze sobą rozmawiać. Po drugie przypomnij sobie, że AGA dostała po głowie za to, że pisze maile z Cassie, ktora jest kochanką I znów wychodzi na to, że dupa zawsze z tyłu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×