Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość chockled
Do: ca_lineczka Mam 32 lat, moja skóra zawsze trochę obwisała bo mam tzw. chomiki. Też mam nadzieję, że skóra się obkurczy i będzie wyglądała lepiej. Ja zaryzykowałam bo kompleks chomiczków i podbródka mam od dziecka więc byłam zdesperowana, a jakie będę efety to zobaczymy, ale jestem pełna dobrej nadzieii. Pani doktor robiła ukłucia blisko siebie i dość dużo, myślę że około 10 na każdą stronę twarzy + ok. 3 w podbródek. Robiła całą cześć dolną twarzy czyli całe okolice żuchwy i później podbródek, koło kącików ust nie, bo u mnie nie było takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzalam
Chockled, jak tam efekty? Opuchlizna Ci juz calkowicie zeszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Do: tak sobie tu zajrzalam Już prawie zeszła, ale miejsca są jeszcze trochę bolesne. Teraz nadeszła faza oczekiwania na efekty... ;-) Pozdrawiam wszystkich walczących z polikami-chomikami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzalam
Chockled,a od ktorego dnia po zabiegu masowalas twarz? Nosilas w koncu jakas opaske uciskowa? koniecznie informuj o efektach. Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się
Przyłaczam sie do Was, ponieważ tez jestem "chomiczkiem". Z tego co wyczytałam są dwie mozliwości 1.lipoliza iniekcyjna 2. smart lipo. I mam dylemat CO WYBRAĆ? Wiekszosć wykonuje lipolizę inieklcyjną. Mam troche wątliwosci, czy nie obwiśnie mi skóra po tym. Mam 48 lat i skórę w nienajlepszym stanie. Ten fakt przemawia za smart lipo. Na twarzy nie powinnam oszczędzać. Sama nie wiem. Poradxcie mi, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca_lineczka
Chokled, dzięki za odpowiedź! Ja też czekam na info czy widzisz juz jakies efekty. i tez mam dylemat czy iniekcyjna czy laserowa. A czy ktoś wie czy po laserowej tez tak długo utrzymuje się opuchlizna jak po iniekcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chokled
Witam, wszystkich zniecierpliwionych :-) Opuchlizny już prawie wcale nie ma, miejsca są bolesne i lekko obrzęknięte. Opaski wkońcu nie nosiłam, bo chyba to jednak nie jest konieczne, masaże robię od 3 dnia, wcześniej to nie jest możliwe bo buzia była tak obolała, jakby mi ktoś nieźle przyłożył :-) Na pozytywne efekty jeszcze za wcześnie. To na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam
Chockled, a jak wykonywałaś masaże? Robiłaś je sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca_lineczka
Chokled, jak efekty? widać już coś? jestem umówiona na konsultacje do dr Chomickiej na pocz grudnia, chciałabym wiedzieć jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diianka1
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diianka1
czesc wam pyzate.ja tez mam gruba twarz,i przez to sie nie usmiecham,przykre,ALE COZ .Nie wiem jakim cudem ktos wogole wam wykonal lizpolize na twarz ???mi doktor z krakowa powiedzila ze na twarz ,policzki abslutnie sie tego nie robi.dlatego teraz jestem zdecydowana na laser lipo,ale po odczytaniu waszych opini juz sama nie wiem.boje sie ze moga mi naruszyc nerwa.i nie mam zamiaru oddac ok 2500zl na jeden zabieg jak moze potrzebuje 3.prosze jak ktoras miala lipo na twarz i po jednym zabiegu byla juz zadowolona ,napiszczieeee.Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
Ja miałam smartlipo na podbródek i jestem zadowolona. Żałuje tylko, że od razu nie zrobiłam sobie chomiczków, chociaż mi to doradzano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca_lineczka
Jiizka, a u kogo robiłaś i jak długo jest opuchlizna po smart lipo? miałaś z odsyssaniem czy bez? po jakim czasie widziałaś efekty? Pytam, bo wciąż się waham czy iniekcyjna czy smart lipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka333
robilam lipolize na policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka333
minely 4 tygodnie,efekty sa jak na razie minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka333
robilam lipolize na policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tu zajrzałam
Chokled, widzisz już efekty? Wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca_lineczka
Chokled, proszę odezwij się! Jeśli u Ciebie lipoliza zadziała to ja też sobie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka333
u mnie zadnego efektu nie widac a robilam ponad miesiac temu,podobno dopiero po 3 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka333
moze mini mini widac na podbrodku,ale czy warto wydawac 1600 zl.zeby tak dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulka909
A ile płaciłyście za ampułke tej fosfatydyloholiny (czy jak to się pisze :)). Ponoc niektóre gabinety juz oferują ponizej 100zł/amp to taniej niż w Warszawie gdzie kosztuje nawet 2-3x tyle. Ile kosztuje na Śląsku? Znacie jakis tani gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny dawno nie zagladalam :) ale powoli szykuje sie na 2 lipolize do dr Chomickiej. Odpowiem szybciutko na pytania: Nie mam zadnych nierownosci - policzki sa super ;) ale troszke mi sie zaczelo odkladac tluszczyku na dole po bokach pod żuchwą. To pewnie dlatego ze tluszcz po odessaniu lub lipolizie moze zaczac sie odkladac gdzies indziej. jednak sam owal buzi jest bez zarzutow :) tylko chcialabym miec jeszcze lepszy :D stad mysli o drugiej lipolizie. Skora troszke mi sie rozciagnela po pierwszej lipolizie. Ale juz teraz - czyli po 3 miesiacach wrocila do normy. Dodatkowo stosuje sobie krem wyszczuplajacy z Vichi i takie nalozenie grubej warstwy na noc tez daje niezle efekty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz...
proszę jaki krem stosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
zrobiłam smartem chomiki. wcześniej zrobiłam podbródek, twarz sie bardzo zmienieł, nie wisi mi podbródek jak wcześniej. Żałowałam, ze nie zrobiłam chomiczków wówczas. Ale nic straconego, oprócz czasu, bo trzeba było dojechać. Na razie czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Lipo - metric stosuje gruba warstwe na noc :) jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jiizka
powiedz mi czy mialas smarta twarzy z odsysaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
Nie, miałam samego. Lekarka stwierdziła, że nie ma sensu odsysać bo tłuszcz i tak zejdzie. I tak się stało. Mam cerę bardzo naczynkową, przy odsysaniu prognoza była - sinaiaki, siniaki i siniaki. Pierwszy dzień po laserze miałam uczucie opóchnięcia, ale nie było to bardzo widoczne.Dwa plasterki po bokach, kazała mi zdjąć na następny dzień. Po 2 dniach nie było widać ukłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jiizka
ok to powiedz mi jeszcze kiedy zaczełaś zauważać pierwsze efekty.Ja jestem umówiona w styczniu na zabieg, będę miała robiona całość-czyli podbródek i chomiki z odsysaniem,ale powiem Ci że cały czas bije sie z myslami jak to będzie.Napisz jeszcze jak skóra na twarzy na to zareagowała-ja miałam robioną lipolize iniekcyjną(też na buzce) i moja skóra po paru zabiegach troszku ucierpiała. Był moment że wyglądała bardzo zle-a tłuszcz dalej tam tkwił tylko zrobił się bardziej luzny,na dodatek zrobiły się jeszcze nierówności.Teraz mnie nosi bo nie wiem czy dobrze robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka
Hej, wczoraj o 9 rano mialam drugi zabieg lipolizy twarzy, bol potworny przez jakies 3, 4 godziny a potem tylko opuchliza. Przespalam prawie cala noc, co za pierwszym razem (2 m-ce temu) bylo niewykonalne z bolu. Dzis spuchnieta jestem maksymalnie, mam wrazenie ze zabraknie mi skory na twarzy za chwile i rozerwie sie wszystko. Ciekawe ile bedzie mnie trzmalo tym razem (we wtorek wyjezdzam w gory z Rodzina). Oczywiscie o nartach moge zapomniec bo bol twarzy utrzymuje sie jeszcze kilka tygodni i wysilek fizyczny nie jest wtedy najbardziej wskazany. Ale mimo bolu i tego potwornego wygladu polecam lipolize wszystkim ktorzy maja kompleksy za grubej twarzy! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jizka jeszcze raz
Jiizka, a gdzie lekarz wkłada kaniule jak robi dolną część polików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×